آکادمیا کافه
Saeid: مجرب در رشته مهندسی ساخت و تولید، رزومه، امور سربازی و گرفتن امریه - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: مشاوره رایگان با اعضای مجرب سایت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+---- انجمن: مشاوره‌های گذشته (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA%D9%87)
+---- موضوع: Saeid: مجرب در رشته مهندسی ساخت و تولید، رزومه، امور سربازی و گرفتن امریه (/Thread-Saeid-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%88-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF%D8%8C-%D8%B1%D8%B2%D9%88%D9%85%D9%87%D8%8C-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%87)

صفحات 1 2 3

Saeid: مجرب در رشته مهندسی ساخت و تولید، رزومه، امور سربازی و گرفتن امریه - Saeid - 21-01-2012

با سلام خدمت تمام دوستان.سعید هستم.
لیسانس ساخت و تولید: دانشگاه تبریز
فوق لیسانس ساخت و تولید: دانشگاه مازندران
سربازی رو هم در آموزش و پرورش به تازگی تموم کردم و 3 سال هستش پیگیر اپلای هستم که امسال بعد از اتمام سربازی اقدام کردم.
هر سوالی در ارتباط با رشته ساخت و تولید و نوشتن رزومه و امور سربازی و گرفتن امریه باشه, خوشحال خواهم شد که به دوستان کمکی بتونم بکنم.

RE: saeed_oroomy: مجرب در رشته مهندسی ساخت و تولید، رزومه، امور سربازی و گرفتن امریه - yazdani24 - 23-01-2012

سلام ببخشید سوالمو تکرار میکنم این دانشگاهی که معرفی کردی جزو بهتریناست ؟بقیه دانشگاه ها که معروفن چطور ؟ و اصولا از کجا میشه فهمید چه دانشگاهی تو چه رشته ای بهتره؟ بعد من تو لیستش نگاه کردم دیدم اصولا همه زیر مجمو عه هاش متفاوته اگه میشه یه توضیحی راجع به زیر شاخه هاش بدید چون من اطلاع کافی ندارم و ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: saeed_oroomy: مجرب در رشته مهندسی ساخت و تولید، رزومه، امور سربازی و گرفتن امریه - Saeid - 23-01-2012

جورجیا تک تاپترین دانشگاه تو ساخت و تولید هستش طبق رتبه بندی----شما به رتبه بندی رشته ای برا US NEWS و NRC میتونید مراجعه کنید
در مورد مدرک زبان هم بستگی به کشوری داره که میخایید اقدام کنید....ولی در کل اکثر کشورا هر دو مدرک را قبول دارن ولی یه مقدار مزایای نسبی داره هر امتحان---به اینجا مراجعه کنید برای جواب بیشتر
در مورد ریسرچ هم خدمت شما گفتم...دپارتمان جورجیا تک با صنایع یکی هستش و بهش نزدیکه....از جمله موضوعات مورد تحقیق در این دپارتمان هم "تحقیق در عمایت" "MANUFACTURING" "سیستم سلامت" و CAD/CAM"" و موضوعات دیگری است که اکثرا بین رشته ای است...در ضمن قرار نیست هر موصوعی رو تو ایران کار میکنید اونجا هم ادامه بدید. دپارتمان جورجیا تک تو ساخت و تولید فوق العاده قویه.....خیلی از چیزاییکه تو جورجیا کار میکنن کاملا برا یه ساخت و تولیدی عجیب و غریبه....چون کمتر دانشگاهی نزدیک به کارشون فعالیت میکنه...در کل...قرار نیست همون موضوع رو کار کنید...اگرم موضوعی رو بران پایان نامه دارید...اینجا اعلام کنید تا من و بقیه دوستان نظرشونو اعلام کنن....موفق باشید

RE: Saeid: مجرب در رشته مهندسی ساخت و تولید، رزومه، امور سربازی و گرفتن امریه - shaki - 22-02-2012

سلام آقا سعید
من لیسانس مکانیک دارم از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 13.13!!
مقاله و کار تحقیقاتی و... ندارم فقط یه زبان خوب دارم که با 3-4 ماه کار کردن میتونم یه نمره ی خوب آیلتس بگیرم(مثلا 7)
با توجه به اینکه بنده می خوام برای دکتری پذیرش بگیرم آیا میشه با داشتن یه معدل خوب تو فوق معدل لیسانس رو بپوشونم؟
(البته+ مقاله ی خوب و پایان نامه ی فوق خوب) ممنون

RE: Saeid: مجرب در رشته مهندسی ساخت و تولید، رزومه، امور سربازی و گرفتن امریه - Saeid - 22-02-2012

(22-02-2012, 08:00 PM)shaki نوشته: سلام آقا سعید
من لیسانس مکانیک دارم از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 13.13!
مقاله و کار تحقیقاتی و... ندارم فقط یه زبان خوب دارم که با 3-4 ماه کار کردن میتونم یه نمره ی خوب آیلتس بگیرم(مثلا 7)
با توجه به اینکه بنده می خوام برای دکتری پذیرش بگیرم آیا میشه با داشتن یه معدل خوب تو فوق معدل لیسانس رو بپوشونم؟
(البته+ مقاله ی خوب و پایان نامه ی فوق خوب) ممنون
با سلام.....ورود شما به فروم رو تبریک میگم
معدل پایین در دوره لیسانس قابل جبرانه و شما با معدل بالا تو فوق و کار پژوهشی و زبان و GRE میتونید حلش کنید----همه دوستان بالاخره یه ایرادی تو روزمه دارن و خیلی خیلی کم افرادی پیدا میشن که رزومشون از هر لحاظ اوکی باشه----پس اصلا نگران نباشید و سعی کنید بقیه رزومتونو که هنوز دست خودتونه تقویت کنید
موفق باشید

RE: Saeid: مجرب در رشته مهندسی ساخت و تولید، رزومه، امور سربازی و گرفتن امریه - akbar_saeedi - 28-02-2012

سلام آقاسعید............چون اولویتتون امریکاست این سوالو میپرسم...
1 در کل فکر میکنید آمار ویزا ندادن با شرایط برابر از امریکا نسبت به کشورهای دیگه مث استرالیا،آلمان و سوئد بیشتر میتونه باشه یا کمتر؟
2 غیر از اقتصاد قوی،بازارکار خوب،چند ملیتی بودن که البته مهم ترین فاکتورهای زندگی اجتماعی و اقتصادی برا ی مهاجره، خواهشا هر خوبی دیگه که در امریکا ساغ دارید و باعث شده ب خاطرش سختی های هزینه ای و GRE و ..رو نسبت به کشورهای دیگه به جون بخرید اینجا تلگرافی لیست کنیدو اگه وقت داشتید توضیح بدید..
3 شرایط تغییر ویزا و مقیم شدن و ..رو با کانادا مقایسه میکنید؟
4 بدیهای امریکا رو هم برا پذیرش گرفتن نسبت به جاهای دیگه طبق مهم بودنش(هزینه های ویزا و ...) لیست میکنید؟
5 امریکا که این همه گاهی ژست انسان دوستانه میاد دلیلش چیه ک دانشجویی ک میخواد مسافرت کنه ازش ویزای دوباره میخواد؟/!!!! و کشور دیگه رو سراغ دارید اینجوری باشه؟
سپاس

RE: Saeid: مجرب در رشته مهندسی ساخت و تولید، رزومه، امور سربازی و گرفتن امریه - Saeid - 28-02-2012

سلام
1-طبق اون چیزی که دولت آمریکا اعلام کرده 85% متقاضی های ویزای آمریکا در عرض 2 هفته کلیر میشن......ولی در رشته های فنی مسلما درصد کسایی که ویزا نمیگیرن و یا کلیر نمیشن خوب بیشتره.......در کل مهمترین چالش آمریکا شاید ویزاش باشه
2-آمریکا هم از نظر فرهنگی و اقتصادی مزیت داره---دیگه چی میخای اکبر؟؟؟ Big Grin
3-در این مورد تا اونجایی که میدونم اقامت کانادا به مراتب راحتتر از آمریکاس....همین اخیر دولت کانادا اعلام کرد که به 1000 تا دانشجوی دکترا اقامت میده
4-تو 1 جواب دادم(در کل به نظر هزینه آمریکا حدود 3 تومنی بیشتر باشه از جاهای دیگه مثل استرالیا باشه)
5-نمیدونم!!! تا اونجایی که میدونم آمریکا اینجوریه فقط ویزاش.......میتونید تو فروم هر کشور سوال کنید تا دوستان جواب دقیق بدن

RE: Saeid: مجرب در رشته مهندسی ساخت و تولید، رزومه، امور سربازی و گرفتن امریه - persian - 09-04-2012

سلام و خسته نباشيد

من هنرستاني بودم و كاداني و كارشناسي ساخت و توليد هم را در دانشكده هاي مهاجر اصفهان و فني مشهد (كه دولتي هستند) گرفتم معدلم بالاي 17 هست و يك رتبه كشوري هم توي مسابقات علمي كشور تو زمينه ساخت و توليد دارم زبان انگليسي هم خوبه سربازي هم تمام شده .

ميخواستم ببينم مي تونم جايي پذيرش با فاند بگيرم وكجاها

RE: Saeid: مجرب در رشته مهندسی ساخت و تولید، رزومه، امور سربازی و گرفتن امریه - Saeid - 09-04-2012

(09-04-2012, 01:30 AM)persian نوشته: سلام و خسته نباشيد

من هنرستاني بودم و كاداني و كارشناسي ساخت و توليد هم را در دانشكده هاي مهاجر اصفهان و فني مشهد (كه دولتي هستند) گرفتم معدلم بالاي 17 هست و يك رتبه كشوري هم توي مسابقات علمي كشور تو زمينه ساخت و توليد دارم زبان انگليسي هم خوبه سربازي هم تمام شده .

ميخواستم ببينم مي تونم جايي پذيرش با فاند بگيرم وكجاها
سلام. دوست عزیز به فروم خوش آمدید.
تبریک میگم از بابت رزومه شما. معدل خوبی دارید. پذیرش با فاند در مقطع ارشد نسبتا دشواره. که البته به دلیل نبود فاند هستش نه اینکه مشکلی تو رزومه شما باشه.
البته اگر تافل و GRE خوبی داشته باشید میتونید شانستونو افزایش بدید. بیشترین احتمال فاند برای ارشد کلا تو آمریکا هست. گرفتن فاند برا ارشد تو استرالیا خیلی بعیده.
بنابراین میتونید رو GRE و تافل کار کنید و برا آمریکا و کانادا مد نظر داشته باشید.
باز اگر سوالی در ارتباط با ساخت و تولید داشتید از همین تاپیک استفاده کنید. موفق باشید.

RE: Saeid: مجرب در رشته مهندسی ساخت و تولید، رزومه، امور سربازی و گرفتن امریه - akbar_saeedi - 18-04-2012

سلام آقاسعید
وقت بخیر
شما آزمون ibt دادید و سوال من مرتبط با اونه
من با خوندن تاپیکهای دیگه کتابهای مطرح تافل رو شناسایی کردم البته فقط به اسم،اگه لطف کنید نام کامل این کتابهارو بگید که من از نمایشگاه اشتباهی نخرم ممنون میشم..
longman
delta
barrons
cmbridge
kaplan
ETS
ممنون و متشکر