آکادمیا کافه
همفکری برای حل مشکل گرفتن توصیه‌نامه از استادهایی که با دانشجویان همکاری نمی‌کنند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: توصیه نامه (Recommendation Letter) (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D9%88%D8%B5%DB%8C%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-Recommendation-Letter)
+---- موضوع: همفکری برای حل مشکل گرفتن توصیه‌نامه از استادهایی که با دانشجویان همکاری نمی‌کنند (/Thread-%D9%87%D9%85%D9%81%DA%A9%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D8%AA%D9%88%D8%B5%DB%8C%D9%87%E2%80%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%86%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: همفکری برای حل مشکل گرفتن توصیه‌نامه از استادهایی که با دانشجویان همکاری نمی‌کنند - Babak - 03-12-2013

(03-12-2013, 01:30 PM)'eden' نوشته: یه کاری میشه کرد که دست به دامن سوپر وایزر کارشناسی شم...

حق با استاد راهنمای کارشناسی‌ارشد شماست. مرسوم اینه که کسی که می‌خواهد اطلاعات بگیره تماس می‌گیره.
به نظر من بهتره که با همون استاد راهنمای کارشناسی‌ارشد پیش برید. همون طور که فرید گرامی گفته‌اند، یک ایمیل بزنید به استاد دانشگاه  جدید و CC کنید به استاد خودتون و به استاد دانشگاه جدید بگید که شما با استاد راهنماتون هماهنگ کرده‌اید و ایشون در جریان هستند که اطلاعاتی که استاد دانشگاه جدید لازم دارند رو بهشون بدند.

RE: همفکری برای حل مشکل گرفتن توصیه‌نامه از استادهایی که با دانشجویان همکاری نمی‌کنند - eden - 03-12-2013

(03-12-2013, 01:39 PM)'Babak' نوشته:
حق با استاد راهنمای کارشناسی‌ارشد شماست. مرسوم اینه که کسی که می‌خواهد اطلاعات بگیره تماس می‌گیره.
به نظر من بهتره که با همون استاد راهنمای کارشناسی‌ارشد پیش برید. همون طور که فرید گرامی گفته‌اند، یک ایمیل بزنید به استاد دانشگاه  جدید و CC کنید به استاد خودتون و به استاد دانشگاه جدید بگید که شما با استاد راهنماتون هماهنگ کرده‌اید و ایشون در جریان هستند که اطلاعاتی که استاد دانشگاه جدید لازم دارند رو بهشون بدند.

ممنون از زحمات بدون چشمداشتتون، اینو اینطوری بنویسم خوبه؟
As you remember, I asked my supervisor to contact with you. Now, he is ready to answer any questions about me

RE: همفکری برای حل مشکل گرفتن توصیه‌نامه از استادهایی که با دانشجویان همکاری نمی‌کنند - Babak - 04-12-2013

(03-12-2013, 03:03 PM)'eden' نوشته:
ممنون از زحمات بدون چشمداشتتون، اینو اینطوری بنویسم خوبه؟
As you remember, I asked my supervisor to contact with you. Now, he is ready to answer any questions about me
من متن زیر رو ترجیح می‌دم:
Dear Professor X,
Per your request, I have arranged with Professor Y, my Master's Thesis Supervisor, and he has kindly accepted to provide the information you may need.

RE: همفکری برای حل مشکل گرفتن توصیه‌نامه از استادهایی که با دانشجویان همکاری نمی‌کنند - penguinsjr - 20-02-2015

سلام
هر چند این یه موضوع قدیمی هست و خیلی وقته کسی مطلب و نظری روش ننوشته...
اما یه نکته خیلی ظریف رو تعجب کردم که کسی بهش توجه نکرده و اشاره نکرده....

اگر می خواید از استادی ریکام بگیرید بهترین راهش این که لا اقل حدود یه ترم باهاش طرح دوستی بریزید و یه جورایی اون بشه استاد مورد علاقه ی شما و شما بشید دانشجوی مورد علاقه ی اون.
بعدش هم ازش درخواست همکاری کنید و بگید که خیلی رو کمکش حساب کردید و از این حرفا...

این جوری تقریبا میشه گفت ریسک هایی مثل گرفتن ریکام بد هم از بین میره...

RE: همفکری برای حل مشکل گرفتن توصیه‌نامه از استادهایی که با دانشجویان همکاری نمی‌کنند - Mehran28 - 20-02-2015

همیشه گفتند پیشگیری بهتر از درمانه، درسهای مهم رو با استادایی که همیشه خیلی بد با دانشجو کنار میان برندارید.

RE: همفکری برای حل مشکل گرفتن توصیه‌نامه از استادهایی که با دانشجویان همکاری نمی‌کنند - faeze23 - 03-03-2015

دوستان سلام
از استادم خواستم برام توصیه نامه بنویسه که نوشت و مهر کرد و تحویل داد و رفت سفر. 
ولی رو سربرگ سازمانی است که مشغول به کاره سربرگ دانشگاه نیست الانم ایران نیست تا چند وقت دیگه.
برای پلی تکنیک میلان آپلود کردم همون رو ولی نمیدونم قبول میکنند یا نه و ایمیلم رو هم جواب ندادن
یک هفته تا ددلاین بیشتر نمونده
چکارکنم لطفا راهنمایی کنید
با سپاس

RE: همفکری برای حل مشکل گرفتن توصیه‌نامه از استادهایی که با دانشجویان همکاری نمی‌کنند - faeze23 - 03-03-2015

(03-03-2015, 04:25 PM)faeze23 نوشته: دوستان سلام
از استادم خواستم برام توصیه نامه بنویسه که نوشت و مهر کرد و تحویل داد و رفت سفر. 
ولی رو سربرگ سازمانی است که مشغول به کاره سربرگ دانشگاه نیست الانم ایران نیست تا چند وقت دیگه.
برای پلی تکنیک میلان آپلود کردم همون رو ولی نمیدونم قبول میکنند یا نه و ایمیلم رو هم جواب ندادن
با سپاس
الان جواب دادن ایمیلم رو. این رو نوشتن
just leave it as it is but please make sure that the Professor has indicated his e-mail address and phone number so that we may contact him if necessary. Maybe you may write a few lines also inside the application system through the read/send a message tool so that the commission who will evaluate your profile may get to know that he was your professor at your University and that meanwhile he has changed his affiliation.
یعنی مشکل نداره دیگه؟؟

RE: همفکری برای حل مشکل گرفتن توصیه‌نامه از استادهایی که با دانشجویان همکاری نمی‌کنند - Andre - 03-03-2015

(03-03-2015, 04:25 PM)'faeze23' نوشته: دوستان سلام
با سپاس

فعلاً نیاز به پیگیری نیست. اگر نیاز باشه بهتون میگن که عوض کنید. هر موقع برگشتن یک نسخه جدید با سربرگ دانشگاه ازشون بگیرید به عنوان مرجعی برای فعالیت های آینده.

RE: همفکری برای حل مشکل گرفتن توصیه‌نامه از استادهایی که با دانشجویان همکاری نمی‌کنند - fatima204 - 01-05-2015

سلام من الان دانشجوی دکتری ترم 2 هستم به نظرتون ولی میخوام شانسمو برای اپلای امتحان کنم به نظرتون اگه استادم بفهمه نمیذاره استادایه دیگه بهم ریکام بدم باید چه کار کنم؟از الان استرسشو گرفتم

RE: همفکری برای حل مشکل گرفتن توصیه‌نامه از استادهایی که با دانشجویان همکاری نمی‌کنند - M1KE - 01-05-2015

این موضوع کاملا به اخلاق و سلیقه استادتون و رابطه شون با شما برمی گرده. برخی استادها از اینکه به دانشجوی خودشون کمک کنند تا در جای بهتری پذیرش بگیره کمک و همکاری می کنند برخی هم ممکنه برعکس یا بی تفاوت باشند. قاعدتا خودتون می بایست در این مدت یک شناخت نسبی از اخلاق استادتون به دست آورده باشین ولی به نظرم بد نیست با دانشجوهای قدیمی تر اون استاد که شناخت بیشتری از ایشون دارند مشورت کنید ببینید به نظرشون واکنش اون استاد به این قضیه چطور خواهد بود. اگر خوب بود که مشکلی نیست اگر هم بد بود بهتره اول توصیه نامه هاتون رو از استادهای دیگه بگیرین. در بدترین حالت باید از استادهای قدیمی ترتون که ایشون با اونها آشنایی نداره توصیه نامه بگیرید.