آکادمیا کافه
ردگیری پیام ها - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: راهنما و قوانین استفاده از انجمن (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)
+--- موضوع: ردگیری پیام ها (/Thread-%D8%B1%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7)

ردگیری پیام ها - Cortex - 09-01-2012

شاید این سوال برای کاربری پیش آید که پیام خصوصی ای که برای کاربر دیگری فرستاده است آیا توسط وی خوانده شده است یا نه، یا به اصطلاح Delivered شده است یا نه.
این زیرمنو به شما این امکان را می دهد تا متوجه این مهم شوید.

برای این کار وارد منوی کنترل پنل کاربری شوید/ در قسمت پیام ها روی زیرمنوی "ردگیری" کلیک کنید/

در این صفحه اگر پیام شما توسط مخاطب خوانده شده باشد در قسمت خوانده شده ها ثبت می شود و اگر نه در قسمت خوانده نشده ها نوشته می شود. البته باز گذاشتن این امکان کاملاً اختیاری است. شما می توانید بعد از خواندن پیام گزارش تحویل یا خوانده شدن را به فرستنده پیام ارائه ندهید. با کلیک بروی توقف ردگیری این امکان برداشته می شود.

موفق باشید

مدیرفنی

RE: ردگیری پیام ها - Bahram - 09-01-2012

(09-01-2012, 04:56 PM)Omid نوشته: در این صفحه اگر پیام شما توسط مخاطب خوانده شده باشد در قسمت خوانده شده ها ثبت می شود و اگر نه در قسمت خوانده نشده ها نوشته می شود. البته باز گذاشتن این امکان کاملاً اختیاری است. شما می توانید بعد از خواندن پیام گزارش تحویل یا خوانده شدن را به فرستنده پیام ارائه ندهید. با کلیک بروی توقف ردگیری این امکان برداشته می شود.
با تشکر از همکار خوبم امید بابت نکته ای که اشاره کردند،
یک نکته دیگر اینکه اگر بجای «توقف ردگیری» گزینه «لغو کردن» را انتخاب کنید، پیام ارسالی شما قبل از اینکه توسط گیرنده خوانده شود، از صندوق پیامهای دریافت شده وی حذف خواهد شد و بنابراین گیرنده قادر به خواندن آن پیام نخواهد بود.

RE: ردگیری پیام ها - automotive - 22-11-2015

با سلام،
آیا این امکاناتی که برای پیام خصوصی در نظر گرفته اید برای پیام های عمومی هم میتوانید در نظر بگیرید؟
اگر ضرورتی در این کار نمیبینید، حداقل میتوان کلمه ی فرستاده شده در رو به روی پیام در قسمت کاربری هر فرد به صورت Hyperlink در آمده تا بتوان پیام هایی که به صورت عمومی فرستاده ایم را پیگیری کنیم و آن ها را پیدا کنیم؟؟
در حال حاضر این کار غیر ممکن هستش و من اطلاع دارم که پیام ها بعد از 3 ماه خود به خود حذف میشوند ( که این امکان درست کار نمیکند حداقل برای من و بعد از 3 ماه هم هنوز پیام ها وجود دارند که باید به صورت دستی آن ها را پاک کنم)
و دیگر اینکه این هایپر لینک فقط برای صاحب حساب کاربری فعال باشد و نه برای تمام کاربران به صورت عمومی.

اگر این اتفاق صورت بگیرد ممنون شما خواهم بود.
و دیگر اینکه افراد به صورت دستی، مخصوصا افرادی که پیام زیادی میفرستند، پیام ها را پاک میکنند و شاید این پیشنهاد درست نباشد.

با احترام

پ ن: اگر یکی از مدیران یا مدیران ارشد با این کار موافق نیستند لطفا پست رو پاک کنید و من مشکلی ندارم، امیدوارم که پست رو در محل درستی نوشته باشم.

RE: ردگیری پیام ها - Babak - 23-11-2015

(22-11-2015, 02:19 PM)automotive نوشته: با سلام،
آیا این امکاناتی که برای پیام خصوصی در نظر گرفته اید برای پیام های عمومی هم میتوانید در نظر بگیرید؟
اگر ضرورتی در این کار نمیبینید، حداقل میتوان کلمه ی فرستاده شده در رو به روی پیام در قسمت کاربری هر فرد به صورت Hyperlink در آمده تا بتوان پیام هایی که به صورت عمومی فرستاده ایم را پیگیری کنیم و آن ها را پیدا کنیم؟؟
در حال حاضر این کار غیر ممکن هستش و من اطلاع دارم که پیام ها بعد از 3 ماه خود به خود حذف میشوند ( که این امکان درست کار نمیکند حداقل برای من و بعد از 3 ماه هم هنوز پیام ها وجود دارند که باید به صورت دستی آن ها را پاک کنم)
و دیگر اینکه این هایپر لینک فقط برای صاحب حساب کاربری فعال باشد و نه برای تمام کاربران به صورت عمومی.

اگر این اتفاق صورت بگیرد ممنون شما خواهم بود.
و دیگر اینکه افراد به صورت دستی، مخصوصا افرادی که پیام زیادی میفرستند، پیام ها را پاک میکنند و شاید این پیشنهاد درست نباشد.

با احترام

پ ن: اگر یکی از مدیران یا مدیران ارشد با این کار موافق نیستند لطفا پست رو پاک کنید و من مشکلی ندارم، امیدوارم که پست رو در محل درستی نوشته باشم.

پیام‌های پروفایل امکانات خیلی محدودتری نسبت به پیام‌های خصوصی دارند و در صورتی که مایل به پیگیری پیام‌ها یا پیدا کردن پیام‌هایی که در گذشته ارسال کردید باید از پیام خصوصی استفاده کنید.
پیام‌های پروفایل بعد از سه ماه حذف خواهند شد. شما در پروفایل خودتون هیچ پیامی ندارید. اگر بود می‌شد پیگیری کرد که آیا حذف خودکار برای شما کار می‌کنه یا خیر.

ضمنا، مدیران پستی که خلاف مقررات نباشه رو حذف نخواهند کرد. از این بابت نگران نباشید.