آکادمیا کافه
پذیرش مستقیم از مقطع لیسانس به PhD - دکتری - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: پذیرش مستقیم از مقطع لیسانس به PhD - دکتری (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%A8%D9%87-PhD-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: ترجمه واژه‌هاي مدارك تحصيلي و ريز نمرات - X20 - 23-11-2017

(29-03-2012, 04:32 AM)fluid-mech نوشته: خیلی خوبه اگه بشه با مدرک لیسانس به طور مستقیم رفت دکترا،ولی در توضیحاتشون اکثرا مدرک فوق یا معادلشو میخوان
راستی من تو اروپا هم خیلی از کشورها phd میدنا!

دلایل پر محتوا و قابل احترام
اماا دکترا مستقیم سختی از دکترا و فوق لیسانس هست هم از لحاظ گرفتن پذیرش هم از لحاظ گذراندن دوره

RE: پذیرش مستقیم از مقطع لیسانس به PhD - دکتری - مهمان - 10-01-2018

✅لیسانس نرم افزار دانشگاه دولتی شهرستان (رنک پایین) با معدل ۱۷/۲۶

✅یک مقاله داخلی و یک isi

Gre:315✅

✅تافل : ۱۰۰

✅شش ماه هم سابقه کار بدون بیمه

با این رزومه میتونم برای direct phd اپلای کنم؟
رو چه رنکی حساب ویژه باز کنم و امید وار باشم؟
فاند گرفتن برای direct phd راحت تر از مستره؟

RE: پذیرش مستقیم از مقطع لیسانس به PhD - دکتری - مهمان - 21-02-2018

سلام و عرض ادب دوستان جان
ی سوالی دارم از خدمتتون اگر جوابمو بدید یک دنیا ممنون میشم

من فارغ التحصیل کارشناسی رادیولوژی ۹۶/۱۰ با معدل 17.49 از دانشگاه دولتی ع پ گیلان و معدل کل دیپلم 19.49 هستم بالغ بر ۱۳ عنوان مقاله ای اس ای پابمد و اسکوپوس داذم ۴ طرح پایان یافته ۹ طرح مصوب داور سه مجله ای اس ای ۲۳ مقاله کنفرانس داخلی. مدرک زبان ام اچ ال ای .. کلی مقاله در حال داوری در مجلات بین المللی دارم که هیچوقت هم اینو ترک نمیکنم یعنی در حال نوشتن هم دارم ... ی افتخارات پژوهشگر برجسته کشوری وزارت بهداشت.. پژوهشگر برتر ع پ گیلان... پژوهشگر برتر منطقه شمال غرب ایران... عضو استعداد درخشان ... چندین بار دانشجو نمونه دانشگاه شدم --- روی مدرک زبان بخاطر مسائل تحقیقاتی نتونستم متمرکز بشم ولی پتانسیلی که در خودم میبینم سه چهار ماهه جمعش میکنم --- سربازی هم هنوز مدرکم از وزارت بهداشت تایید نشده اقدام نکردم و گویا باید مثلبقیه بروم 

بنظر شما میتونم درخواست phd direct بدهم و قبول میشود؟

RE: پذیرش مستقیم از مقطع لیسانس به PhD - دکتری - automotive - 21-02-2018

(10-01-2018, 03:56 PM) نوشته: ✅لیسانس نرم افزار دانشگاه دولتی شهرستان (رنک پایین) با معدل ۱۷/۲۶
✅یک مقاله داخلی و یک isi
Gre:315✅
✅تافل : ۱۰۰
✅شش ماه هم سابقه کار بدون بیمه
با این رزومه میتونم  برای direct phd اپلای کنم؟
رو چه رنکی حساب ویژه باز کنم و امید وار باشم؟
فاند گرفتن برای direct phd راحت تر از  مستره؟

برای دانشگاه های معمولی اقدام کنید، بله شانس پذیرش در Direct PhD مناسب است و فاند کامل در نظر گرفته میشود.

(21-02-2018, 05:48 AM) نوشته: سلام و عرض ادب دوستان جان
من فارغ التحصیل کارشناسی رادیولوژی ۹۶/۱۰ با معدل 17.49 از دانشگاه دولتی ع پ گیلان و معدل کل دیپلم 19.49 هستم بالغ بر ۱۳ عنوان مقاله ای اس ای پابمد و اسکوپوس داذم ۴ طرح پایان یافته ۹ طرح مصوب داور سه مجله ای اس ای ۲۳ مقاله کنفرانس داخلی. مدرک زبان ام اچ ال ای .. کلی مقاله در حال داوری در مجلات بین المللی دارم که هیچوقت هم اینو ترک نمیکنم یعنی در حال نوشتن هم دارم ... ی افتخارات پژوهشگر برجسته کشوری وزارت بهداشت.. پژوهشگر برتر ع پ گیلان... پژوهشگر برتر منطقه شمال غرب ایران... عضو استعداد درخشان ... چندین بار دانشجو نمونه دانشگاه شدم --- روی مدرک زبان بخاطر مسائل تحقیقاتی نتونستم متمرکز بشم ولی پتانسیلی که در خودم میبینم سه چهار ماهه جمعش میکنم --- سربازی هم هنوز مدرکم از وزارت بهداشت تایید نشده اقدام نکردم و گویا باید مثل بقیه بروم 

سلام
بله، برای دکتری-مستقیم اقدام کنید.

RE: پذیرش مستقیم از مقطع لیسانس به PhD - دکتری - مهمان - 23-02-2018

سلام و عرض ادب دوستان جان

من فارغ التحصیل کارشناسی رادیولوژی ۹۶/۱۰ با معدل 17.49 از دانشگاه دولتی ع پ گیلان و معدل کل دیپلم 19.49 هستم بالغ بر ۱۳ عنوان مقاله ای اس ای پابمد و اسکوپوس داذم ۴ طرح پایان یافته ۹ طرح مصوب داور سه مجله ای اس ای ۲۳ مقاله کنفرانس داخلی. مدرک زبان ام اچ ال ای .. کلی مقاله در حال داوری در مجلات بین المللی دارم که هیچوقت هم اینو ترک نمیکنم یعنی در حال نوشتن هم دارم ... ی افتخارات پژوهشگر برجسته کشوری وزارت بهداشت.. پژوهشگر برتر ع پ گیلان... پژوهشگر برتر منطقه شمال غرب ایران... عضو استعداد درخشان ... چندین بار دانشجو نمونه دانشگاه شدم --- روی مدرک زبان بخاطر مسائل تحقیقاتی نتونستم متمرکز بشم ولی پتانسیلی که در خودم میبینم سه چهار ماهه جمعش میکنم --- سربازی هم هنوز مدرکم از وزارت بهداشت تایید نشده اقدام نکردم و گویا باید مثلبقیه بروم 

loopyek@hotmail.com

RE: پذیرش مستقیم از مقطع لیسانس به PhD - دکتری - SPDTD - 25-05-2018

سلام یه سوال پذیرش مستقیم دکترا از لیسانس توی انگلستان و آلمان و فرانسه هم هست ؟ 
یه چیز دیگه ، الان روابط ایران و آمریکا به هم خورده ما الان اپلای کنیم برای آمریکا ریجکت میشیم ؟

RE: پذیرش مستقیم از مقطع لیسانس به PhD - دکتری - automotive - 25-05-2018

(23-02-2018, 04:53 AM) نوشته: سلام و عرض ادب دوستان جان

loopyek@hotmail.com

سلام
بله احتمال دریافت پذیرش شما وجود دارد.
(25-05-2018, 12:19 PM)SPDTD نوشته: سلام یه سوال پذیرش مستقیم دکترا از لیسانس توی انگلستان و آلمان و فرانسه هم هست ؟ 
یه چیز دیگه ، الان روابط ایران و آمریکا به هم خورده ما الان اپلای کنیم برای آمریکا ریجکت میشیم ؟

تا آنجا که اطلاع دارم خیر،
خیر
اپلای شما هیچ ارتباطی با روابط ایران و آمریکا ندارد، تنها مساله ویزا است که ویزای آمریکا همیشه وضعیت نا مشخصی داشته اما از نظر قانونی هیچ منعی برای ورود دانشجویان ایرانی به آمریکا وجود ندارد، مگر مسائل روزمره سفارت که در تمام سفارت ها وجود دارد و مختص آمریکا نیست.

RE: پذیرش مستقیم از مقطع لیسانس به PhD - دکتری - AHashemi - 07-08-2018

سلام
با معدل 17.7 فیزیک کارشناسی دانشگاه دولتی شهرستان، 
یک مقاله داخلی و یک مقاله خارجی
یک مقاله خارجی با رفرنس به استاد موردنظر در دانشگاه مقصد
مکاتبه قبلی با استاد درباره موضوعات ممکن برای ریسرچ
تسلط به زبان ها و نرم افزارهای برنامه نویسی موردنیاز
توصیه نامه های خوب از اساتیدی که در زمینه ی موردنظر فعالیت داشتن
SOP خوب و specific درباره موضوع مطالعه

امکان پذیرش از دانشگاهی مثل Cornell برای دکترای مستقیم Applied Mathematics دارم؟ به شدت علاقمند به موضوع ریسرچ این استاد خاص هستم.
این تغییر رشته تحصیلی در مقطع دکترا چقدر روی شانسم اثر منفی میذاره؟ استاد موردنظر گفت که با دانشجویان فیزیک قبلاً کار کرده و باید موقع اپلای دروس ریاضی که پاس کردم رو با جزئیات ذکر کنم.

این که مقاله بین المللیم تا زمان اپلای اکسپت نشه و در مرحله سابمیت بمونه میتونم ازش استفاده ای در فرآیند اپلای کنم؟ با توجه به این که فکر می کنم موضوعش خیلی حساس و تعیین کننده باشه.

RE: پذیرش مستقیم از مقطع لیسانس به PhD - دکتری - mehdir - 22-11-2018

سلام دوستان عزیز
دوستم کارشناسیشو مترجمی زبان خونده در پیام نور با معدل نه خیلی بالا.
برای ارشد میخاد روابط بین الملل کنکور بده، بنظرتون رشته‌ی خوبیه؟ میشه پذیرش و فول فاند گرفت از اروپا یا کانادا یا آمریکا؟
کلا بهترین رشته ها توی علوم انسانی (ارشد) از نظر پذیرش و فاند چیه؟

RE: پذیرش مستقیم از مقطع لیسانس به PhD - دکتری - saaaaam - 26-11-2018

(22-11-2018, 07:57 PM)mehdir نوشته: سلام دوستان عزیز
دوستم کارشناسیشو مترجمی زبان خونده در پیام نور با معدل نه خیلی بالا.
برای ارشد میخاد روابط بین الملل کنکور بده، بنظرتون رشته‌ی خوبیه؟ میشه پذیرش و فول فاند گرفت از اروپا یا کانادا یا آمریکا؟
کلا بهترین رشته ها توی علوم انسانی (ارشد) از نظر پذیرش و فاند چیه؟

سلام
دوست خوب
فاند گرفتن در رشته های علوم انسانی خیلی رقابتی هست و تغییر رشته هم تاثیر بسیار منفی می گذارد شاید اگر ایشان رشته اموزش زبان بخوانند برای دکتری راحت تر بتوانند فاند بگیرند ولی اصلا توصیه به تغییر رشته نمی کنم
چون برای پذیرش و فاند دکتری خیلی رشته لیسانس شما مهم هست