آکادمیا کافه
نوسانات قیمت ارز - مشکلات و راه حل ها - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: کارت اعتباری و امور ارزی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%DB%8C)
+--- موضوع: نوسانات قیمت ارز - مشکلات و راه حل ها (/Thread-%D9%86%D9%88%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%AD%D9%84-%D9%87%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: مشکل افزایش بی سابقه قیمت دلار - Shihan - 05-08-2013

(04-08-2013, 11:42 PM)'amin_mb' نوشته: پویا جان، نسبت به دیروز کاهشی بود.
به نظر می رسه چون کاهش قیمت ارز به خاطر مراسم افتتاحیه ([img]images/smilies/biggrin.gif[/img]) قابل پیش بینی بود، صنف زحمت کش صراف ها و دلالان ارز قیمت ارز را بالا تر از حد معمول در نظر گرفتند که با کاهش قیمت در امروز و فردا، تازه قیمت به قیمت قبلی برسه.
واقعاً متاسفم از این وضع.

من از قیمت دیروز اطلاعی نداشتم امین عزیز. ما که امیدواریم برگرده به 2500 و پایینتر. باید منتظر گفتگو 5+1 موند. 

نوسانات ارز و راههای خرید ارز ازاد - Shihan - 22-08-2013

اخبار و شواهد ، فعلا حکایت از کاهش نرخ ها داره. اما تا کی معلوم نیست. همه انتظار داشتند که نرخ ها افزایش پیدا کنه. اما خیلی از اون افراد به این قضیه شک دارند. حالا یک نشونه دیگه که نشان دهنده کاهش بیشتر در روزهای آینده هست: کاهش تدریجی قیمت هست(نه کاهش براساس جو روانی) که خودش نشون دهنده آماده شدن بازار برای کاهش قیمت به زیر 3000 تومن هست. اینم نرخ امروز ارز در صرافی های تهران :

http://10shahi.com/index.php

RE: نوسانات ارز و راههای خرید ارز ازاد - ahmadpashaei - 22-08-2013

نمی دونم قضیه چیه چون قیمت طلا بدجوری داره بالا میره ولی توی کشور ما بدجوری داره پایین میره حتی بیشتر از دلار. به نظرتون دوباره بالا میره همین روزا؟

RE: نوسانات ارز و راههای خرید ارز ازاد - Shihan - 22-08-2013

در یک صورت دلار شروع به رشد میکنه که مشکلات ت ح ر ی م شدیدتر بشه و بقیه دنیا با آمریکا هم همراستایشون رو حفظ کنند. که بنظر من نمیشه و بازار هم جو کاهش رو داره و هرچه داره فشار میاره برای بالا رفتن خیلی جواب نمیده. مشکل اینه که از وقتی دلار رفت بالا برای پایین اومدنش همه دنبال رفع مشکل اقتصادی هستند. موردی که هست اینه که توی ایران قیمت دلار در مرحله اول الان به جو روانی موجود در بازار بستگی داره. دوم میزان فروش نفت و ورود دلار به کشور و رفع تحریم! البته اینها نظر منه. 

RE: نوسانات قیمت ارز - مشکلات و راه حل ها - Torkan - 21-09-2013

یکی دلار رو از سقوط نجات بده!!Smile
اقا یکی بگیردش...
وای داره خوب میاد پایین
نظر دوستان باتجربه رو میخواستم
بااحترام

RE: نوسانات قیمت ارز - مشکلات و راه حل ها - Shihan - 21-09-2013

(21-09-2013, 01:53 PM)'Charming' نوشته: یکی دلار رو از سقوط نجات بده!!Smile
اقا یکی بگیردش...
وای داره خوب میاد پایین
نظر دوستان باتجربه رو میخواستم
بااحترام

همانطور که انتظار میرفت عوامل مثبت دارن یکی یکی رو میشن. من حس میکنم از این قیمت هم پایینتر خواهد اومد. بحث گفتگوی روحانی با اوباما و فرانسیس اولاند رئیس جمهور فرانسه. چون فعلا حرف مثبت ها این اثر رو داشت که بعد از حدود 9 ماه برگشت به زیر 3000،  حالا حالا ها اثر عملش مونده. با توجه به ملاقات های دوشنبه و سخنرانی جناب دکتر حالا حالا ها جا برای پایین اومدن داره. یکی از عواملی که میتونه این جو خوب رو بزنه هجوم برای خریده.امید که این پایین اومدن نشکنه.

RE: نوسانات قیمت ارز - مشکلات و راه حل ها - Torkan - 25-09-2013

بازم دلار داره میره بالا
نمیدونم چرا بعضی ها نمیتون فقط کمی فقط چند روز دندون رو جگر بذارن اخه مگه چی میشه من نمیدونم واقعا عجیبه
واقعا باید افسوس خورد
بااحترام

RE: نوسانات قیمت ارز - مشکلات و راه حل ها - Leopold - 25-09-2013

ارزون شدن دلار به ضرر دولته، دیروز رئیس بانک مرکزی صراحتا این گفت. واسه بالا بردنش هم کافیه که ارز کمتری به بازار تزریق کنه.
(25-09-2013, 12:58 PM)'Charming' نوشته: بازم دلار داره میره بالا
نمیدونم چرا بعضی ها نمیتون فقط کمی فقط چند روز دندون رو جگر بذارن اخه مگه چی میشه من نمیدونم واقعا عجیبه
واقعا باید افسوس خورد
بااحترام

RE: نوسانات قیمت ارز - مشکلات و راه حل ها - mahnaz103 - 25-09-2013

مشکلات یه روزه به وجود نیومدند که یه روزه هم حل بشن!!!
طبق گفته ی رئیس جمهور ا م ر ی ک ا   اختلافات از چندین دهه قبل بوجود اومده پس طبیعتا زمان میبره تا تا حدودی حل وفصل بشه ...صبر وحوصله میخواد 
من به شخصه به سخنرانی ها گوش کردم....
این سری یکم متعادل تر و بهتر بود همه چی
به امید اصلاحات بهتر و شرایط ایده آل 
همگی دعا گو هستیم ...Smile

RE: نوسانات قیمت ارز - مشکلات و راه حل ها - Torkan - 25-09-2013

(25-09-2013, 01:39 PM)'mahnaz103' نوشته: مشکلات یه روزه به وجود نیومدند که یه روزه هم حل بشن!!!
طبق گفته ی رئیس جمهور ا م ر ی ک ا   اختلافات از چندین دهه قبل بوجود اومده پس طبیعتا زمان میبره تا تا حدودی حل وفصل بشه ...صبر وحوصله میخواد 
من به شخصه به سخنرانی ها گوش کردم....
این سری یکم متعادل تر و بهتر بود همه چی
به امید اصلاحات بهتر و شرایط ایده آل 
همگی دعا گو هستیم ...Smile

دوست من ممنون
این که مشخصه ولی خودتون هم میدونید این مملکت همین مسایل لحظه ای هستش که تعیین کننده هستش (نمونه مثلا سال پیش بالا رفتن دلار ناگهانی از 1200 تا 3700 و بدبخت شدن خیلی ها اعم از دانشجوها بدون اینکه قبلا حتی خود دلالها هم پیش بینی کنن)
پس نمیتوان زیاد روی اینده به نظر من امیدوار بود (تو این جور ممالک همیشه باید روز امروز را چسبید چون همه چی امروزه نه اینده)
بازم میگم اینا نظر منه و نه مخالف و نه موافق کسی هستم و خواهم بود!Smile
متاسفانه نمیخوام تاپیک منحرف بشه ولی اون فرد و یا سایر افرادی که در سخنرانی ایشون حالا به هر دلیلی نقش داشتند میتوانستند بدون اینکه زیاد به حاشیه بپردازند سخن کوتاه میکردن و همین امروز مطمینا دلار به 2700 هم رسیده بود که این کار رو نکردن
در هر حال به قول دوستمون خود رییس بانک مرکزی گفته دلار رو برمیگردونم سرجاش:
منظورش 1200نیست ها 3600 ه Big Grin
بااحترام