آکادمیا کافه
Missouri University of Science and Technology - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ایالات متحده آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- انجمن: تحصیل در آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+----- انجمن: راهنمای دانشگاه‌های آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+------ انجمن: دانشگاه‌های ایالت‌های مرکزی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2%DB%8C)
+------ موضوع: Missouri University of Science and Technology (/Thread-Missouri-University-of-Science-and-Technology)

صفحات 1 2 3

Missouri University of Science and Technology - m.arash - 23-11-2011

Missouri University of Science and Technology
(
University of Missouri–Rolla)
[عکس: University_of_Missouri_seal_bw.svg][عکس: Logo_356_w.jpg]
وب سایت دانشگاه:
http://www.mst.edu

• کاربران گرامی می توانند برای بحث و تبادل نظر و همچنین مطرح کردن سوالات و مسائل خاص خود در مورد این دانشگاه از این موضوع استفاده کنند.
  • لطفا اطلاعات خود را در مورد این دانشگاه در این موضوع با دیگران به اشتراک بگذارید.
  • لطفا سوالات مربوط به این دانشگاه را فقط در این موضوع مطرح کنید.

RE: Missouri University of Science and Technology - m.arash - 23-11-2011

درباره دانشگاه (Missouri S&T (Rolla:

این دانشگاه که در ایالت میسوری (میزوری) و شهر رولا واقع شده است در سال 1870 تاسیس شد. در سال 2010 تعداد دانشجویان ثبت نام شده در مقطع لیسانس 1,558 نفر (تعداد دانشجویان پذیرفته شده 3,065 نفر) و تعداد دانشجویان ثبت نام شده در مقاطع بالاتر 476 نفر (تعداد دانشجویان پذیرفته شده 1,617 نفر) بوده است.
در سال 2011 شهریه این دانشگاه برای 9 ماه تحصیلی در مقطع لیسانس 35,144 دلار و برای مقطع تحصیلات تکمیلی 27,712 دلار بوده است.

برای مشاهده FactBook سال 2011 این دانشگاه بر روی لینک زیر کلیک کنید.
FactBook

برای اطلاع از Admission Requirements های این دانشگاه بر روی لینک مربوط به مقطع مدنظر خود کلیک کنید.

RE: Missouri University of Science and Technology - amirhossein.gh - 24-11-2011

کیفیت دانشگاه در مهندسی فوق تصور بالاست! به خصوص در برق قدرت
شهر و ایالتش زیاد برای زندگی جالب نیست و دانشجویان زیاد راضی نیستند
هزینه شهریه نسبت به خیلی از دانشگاهها پایینتر و نکته مهم:

برای اپلای کردن نیاز به فرستادن هیچ مدرک اصلی نیست .همه چیز به صورت کپی قابل قبول است!

آرش جان از بچه ها کسی هست رفته باشه MST؟
امسال که هر چی میل میزنم هیچکی جواب نمیده!
مثل اینکه همه با هم رفتن مسافرت!

RE: Missouri University of Science and Technology - m.arash - 24-11-2011

(24-11-2011, 01:11 AM)amirhossein.gh نوشته: آرش جان از بچه ها کسی هست رفته باشه MST؟
امسال که هر چی میل میزنم هیچکی جواب نمیده!
مثل اینکه همه با هم رفتن مسافرت!
حقیقتش نه! کسی رو نمیشناسم...
سال گذشته یکی از بچهای فیزیک هرچقدر تلاش کرد با یکی از اساتید دپارتمان فیزیک اونجا ارتباط بگیره موفق نشد.

(24-11-2011, 02:10 PM)m.arash نوشته: حقیقتش نه! کسی رو نمیشناسم...
سال گذشته یکی از بچهای فیزیک هرچقدر تلاش کرد با یکی از اساتید دپارتمان فیزیک اونجا ارتباط بگیره موفق نشد.
نظرت راجع به سطح آکادمیکش چطوره؟
به نظر من واقعا قویه
پارسال یکی از دوستام عمران گرفت با فاند ولی یه درسشو افتاد و نتونست بره.حالا داره دوباره تلاش میکنه

RE: Missouri University of Science and Technology - m.arash - 24-11-2011

(24-11-2011, 02:34 PM)amirhossein.gh نوشته: نظرت راجع به سطح آکادمیکش چطوره؟
به نظر من واقعا قویه
پارسال یکی از دوستام عمران گرفت با فاند ولی یه درسشو افتاد و نتونست بره.حالا داره دوباره تلاش میکنه

سطح این دانشگاه با توجه به رنکینگ های معتبر زیاد خوب نیست!!!
این دانشگاه نسبت به دانشگاه های دیگه این ایالت مثل Washington university in St.Louis یا حتی university of Missouri سطح پایین تری داره. البته نمیشه حکم کلی داد شاید در برخی از رشته ها و یا گرایش ها خوب باشه. در فیزیک که اصلا حرفی برای گفتن نداره !!!

بد نیست به رنکینگ دانشگاه های این ایالت یه نگاهی بکنیم و به نظر من رتبه 6 زیاد نمی تونه خوب باشه (البته این رنکینگ خیلی کلی هست):

اما این دانشگاه واقعا در حال پیشرفت هست و اگر نگاهی به تعداد مقاله های اعضای هیئت علمی این دانشگاه بندازین واقعا پیشرفت رو میشه حس کرد.
و به نظرم در سال های بعد رتبه بهتری رو می تونه کسب بکنه.

RE: Missouri University of Science and Technology - Torkan - 03-09-2013

بله و همین گونه هم شد!!
این دانشگاه تو رشته مکانیک تونست خودش رو تا رتبه 60 پایین بیاره همتراز با دانشگاه syracuse و california riverside
متاسفانه دوستانی که رفتن دیگه وقت نمیذارن اینجا تا بچه های دیگه رو راهنمایی کنن
اگه کسی رفته اون دانشگاه بیاد یه توضیحی بده تا ما هم بیشتر اشنا بشیم
نمیدونم چرا هر کی از راه میرسه حرف از california میزنه نمیدونم چه چیزی اونجا هستش!!!
با احترام

RE: Missouri University of Science and Technology - alpachino10 - 27-12-2013

دوستان من برای این دانشگاه دارم اقدام میکنم. چندتا سوال داشتم:

1) برای ریپورت نمرات میگه که :

NOTE: We will accept copies of your scores for evaluation purposes, but an official copy wil l be required before you enroll.

من ریپورت کاغذی رو که ETS قرار بود برام بفرسته رو دریافت نکردم. حالا من چیو میتونم کپی کنم و واسه این دانشگاه بفرستم؟ خود پروفایل رو میشه پرینت گرفت،قبول میکنن؟ (واسه GRE هم همین جریانه. اون رو هم میشه پرینت پروفایل رو فرستاد؟)

2) ددلاین رو برای اینترنشنال ها زده June 15 ! من تا حالا هیچ دانشگاهی رو ندیده بودم که برای پذیرش پاییز ددلاینش انقده دیر باشه! جریان چیه؟ آیا برای فاند دادن هم ددلاین دیگه ای دارن یا کلا همین ددلاینه؟ (دانشکده برق)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

RE: Missouri University of Science and Technology - Torkan - 27-12-2013

(27-12-2013, 03:33 PM)'alpachino10' نوشته: دوستان من برای این دانشگاه دارم اقدام میکنم. چندتا سوال داشتم:
1) برای ریپورت نمرات میگه که :
NOTE: We will accept copies of your scores for evaluation purposes, but an official copy wil l be required before you enroll.
من ریپورت کاغذی رو که ETS قرار بود برام بفرسته رو دریافت نکردم. حالا من چیو میتونم کپی کنم و واسه این دانشگاه بفرستم؟ خود پروفایل رو میشه پرینت گرفت،قبول میکنن؟ (واسه GRE هم همین جریانه. اون رو هم میشه پرینت پروفایل رو فرستاد؟)
2) ددلاین رو برای اینترنشنال ها زده June 15 ! من تا حالا هیچ دانشگاهی رو ندیده بودم که برای پذیرش پاییز ددلاینش انقده دیر باشه! جریان چیه؟ آیا برای فاند دادن هم ددلاین دیگه ای دارن یا کلا همین ددلاینه؟ (دانشکده برق)
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

دوست عزیز من یک به یک شرح بدم :
اولا بله همون رو پرینت بگیرید کپی کنید و با سایر مدارک بفرستین(منتظر نمرات رسمی نباشین) هم تافل و هم جی ار ای
بعدا اصلش رو خواهند خواست...انصافا دانشگاه خوبیه اذیت نمیکنه از اون لحاظ
بله ددلاین اینترنشنال این دانشگاه همون هستش و جزو استثنات قبلا هم گفتم هستش...
بهتره اون رو از منشی دانشکده بپرسین ببینین واسه فاند ددلاین کی هست ولی من توصیه میکنم هر چه سریع تر مدارک رو بفرستین...
در ضمن بهتره دنبال استاد هم باشین یکم سخت فاند بده بدون استاد...
بااحترام