آکادمیا کافه
شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - Emir - 20-12-2012

مرسی
من از یکی از کارشناسان مربوط به اعزام به خارج پرسیدم .گفتش که نمره درسای مردودی در معدل تاثیر نداره
چون فقط نمره درسی که پاس کردین حساب میشه .و د این صورت معدل من از 15.70 تا 17 بالا میره .
ایا این درسته ؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - دانشجو - 29-12-2012

سلام
من مدرس زبان انگلیسی در مجتمع فنی تهران هستم و حدودا 6 ماه است که مدرک لیسانسم را با معدل کل 18.88 در رشته آموزش زبان انگلیسی TEFL بدست آورده ام و تا کنون دو مدرک بین المللیTKT و TESOLرا از دانشگاه کمبریج و LTTC انگلستان گرفته ام. یک کتاب را هم ترجمه کرده ام. و حدودا یک سال سابقه کار در رشته مربوطه ام دارم. برای ارشد در سال 2013 به دانشگاه های فنلاند اپلای داده ام و الان منتظر جواب هستم. می خواستم بدونم که با این شرایط چقدر شانس پذیرش دارم.
متشکرم

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - Shihan - 29-12-2012

(29-12-2012, 12:37 PM)دانشجو نوشته: سلام
من مدرس زبان انگلیسی در مجتمع فنی تهران هستم و حدودا 6 ماه است که مدرک لیسانسم را با معدل کل 18.88 در رشته آموزش زبان انگلیسی TEFL بدست آورده ام و تا کنون دو مدرک بین المللیTKT و TESOLرا از دانشگاه کمبریج و LTTC انگلستان گرفته ام. یک کتاب را هم ترجمه کرده ام. و حدودا یک سال سابقه کار در رشته مربوطه ام دارم. برای ارشد در سال 2013 به دانشگاه های فنلاند اپلای داده ام و الان منتظر جواب هستم. می خواستم بدونم که با این شرایط چقدر شانس پذیرش دارم.
متشکرم
دروود بر شما.
فرهیخته عزیز، شما از بخت بسیار بالایی برای پذیرش برخوردار هستید و نگرانی از این بابت نداشته باشید به نظرم با این رزومه و معدل پذیرشتون ان شاء الله قطعی خواهد بود.
ازاد اندیش باشید

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - Shihan - 29-12-2012

(20-12-2012, 08:29 PM)artash نوشته: مرسی
من از یکی از کارشناسان مربوط به اعزام به خارج پرسیدم .گفتش که نمره درسای مردودی در معدل تاثیر نداره
چون فقط نمره درسی که پاس کردین حساب میشه .و د این صورت معدل من از 15.70 تا 17 بالا میره .
ایا این درسته ؟
دوست عزیز.
نمره دروس پاس نشده بله حساب نمیشه. اما در معدل تاثیر خواهد داشت و همون معدل قبلی ملاک خواهد بود.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - mpahlavan - 10-03-2013

سلام
من کامپیوتر خوندم کاردانی و بعد کارشناسی
معدل لیسانسم 16.69 هستش (غیرانتفاعی خیام) معدل کاردانی 16.80 (الزهرا مشهد) که در دوترم لیسانس معدلم روی 17 بوده.
تقریبن 3 سال سابقه تدریس در چند دانشگاه رو دارم که مدارکش ترجمه شده 
ی بار آیلتس 6 گرفتم که منقضی شده و تا چن ماه دیگه دوباره امتحان میدم
جندتا مدرک فنی حرفه ای واسه VoIPو فیبرنوری هم دارم
سابقه کار تو دانشگاه بخش سایت روهم دارم که بیمه ش حدودن 2سال و 3 ماه هست اما یک سال هم بدون بیمه کار کردم
مقاله و کتاب ندارم پروژه م هم چیز خاصی نبوده که بتونم روش حساب کنم.
برای سال 2014 دانشگاهی که هنوز رایگان باشه و من بتونم اونجا اپلای کنم پیدا میشه؟!

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - Shihan - 10-03-2013

(10-03-2013, 12:31 PM)'mpahlavan' نوشته: سلام
من کامپیوتر خوندم کاردانی و بعد کارشناسی
معدل لیسانسم 16.69 هستش (غیرانتفاعی خیام) معدل کاردانی 16.80 (الزهرا مشهد) که در دوترم لیسانس معدلم روی 17 بوده.
تقریبن 3 سال سابقه تدریس در چند دانشگاه رو دارم که مدارکش ترجمه شده 
ی بار آیلتس 6 گرفتم که منقضی شده و تا چن ماه دیگه دوباره امتحان میدم
جندتا مدرک فنی حرفه ای واسه VoIPو فیبرنوری هم دارم
سابقه کار تو دانشگاه بخش سایت روهم دارم که بیمه ش حدودن 2سال و 3 ماه هست اما یک سال هم بدون بیمه کار کردم
مقاله و کتاب ندارم پروژه م هم چیز خاصی نبوده که بتونم روش حساب کنم.
برای سال 2014 دانشگاهی که هنوز رایگان باشه و من بتونم اونجا اپلای کنم پیدا میشه؟!

دروود. بر شما فرهیخته عزیز
ضمن خوش امدگویی به فروم، باید عرض کنم که طی دو سال اخیر بطور تناوبی برخی از دانشگاههای فنلاند با سیاستهای اموزشی کشورهای سوئد و دانمارک همراه شده و تعدادی از اونها شهریه اخذ می کنند اما تعدادی هم وجود دارند که هنوز رایگان می باشند و فعلاً هم خبری از اخذ شهریه از اون تعداد اخباری به گوش نرسیده!!! شانس شما برای فوق خوبه و با یه نمره ایلتس بالای 6.5 شانستون محکمتر هم خواهد شد دانشگاههای زیادی در فنلاند در زمینه کامپیوتر و IT فعال می باشند. ضمناً در این لینک به دانشگاها و رشته ها اشاره شده است که می تونید ملاحظه بفرمایید.
ازاد اندیش باشید  

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - sepide64 - 14-03-2013

سلام من قصد ادامه تحصیل دارم ولی هیچ اطلاعی ندارم از شرایط معدلمم خیلی بالا نیست تو رشته تحصیلی خودمم کار نکردم[img]images/smilies/confused.gif[/img]

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - spt - 14-03-2013

(14-03-2013, 08:27 PM)'sepide64' نوشته: سلام من قصد ادامه تحصیل دارم ولی هیچ اطلاعی ندارم از شرایط معدلمم خیلی بالا نیست تو رشته تحصیلی خودمم کار نکردم[img]images/smilies/confused.gif[/img]

سلام و خیلی خوش آمدید،
ایکاش یکم اطلاعات راجع به تحصیلات خودتون میدادید که بشه شانستون رو بررسی کرد...
برای شروع حتما جزوه ی راهنمای پذیرش رو بگیرید و بخونید، این بهترین شروعه و با مفاهیم اولیه آشنا میشید...
و البته نمیدونم منظورتون فنلاند بوده یا کلا...   به هر حال تا ما ندونیم مشخصات تحصیلیتون رو نمیتونیم نظری بدیم..

موفق باشید    Smile

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - behnam.forever - 07-04-2013

سلام خوشحال میشم شانس گرفتن پذیرش با فاند را برای شرایط من بفرمایید
فارغ التحصیل فوق لیسانس میکروبیولوژی با معدل 16/39 از دانشگاه آزاد کرج 1388
لیسانس میکروبیولوژی آزاد کرج 16/14 1385
یک مقاله isi
در حال تدوین دومین و سومین مقاله
شرکت در 10 کنگره داخلی با 3 پوستر همراه با یک کنگره خارجی
2 ماه تجربه کاری در آزمایشگاه تشخیص طبی ارتش در خدمت
2 سال تجربه کاری مرتبط همراه با حضور در در حدود 10 کارگاه آموزشی تکنیک های مولکولی و مرتبط
زبانم هم بدک نیست از سال 1990 تا 1999 موسسه زبان میرفتم و  در MSRT  سال پیش نمره 62 اوردم و الان دارم واسه آیلتس آماده میشم
ممنون میشم راهنمایی ام کنید

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - Negneg - 22-08-2013

سلام خسته نباشید
من تقریبا از همه ی استادام ریکامندیشن دارم!رشتم برق قدرت بودش.دانشگاهم سراسری بود ولی متاسفانه با اینکه معروف نیستیم حتی تو خود ایران ، سطح معدل کل کلاس خیلی پایین بود !چون ورودی اول بودیم!مال منم حدودا 13.5 هستش ولی از زبانم طبق آزمون های آزمایشیم تقربا مطمئنم که تافلم بالای 100  خواهد بود!و عاشق اینم که دو سال ارشد و توی فنلاند باشم.آلتوروخیلی دوست دارم!ولی اینجوری که معلومه هیچ کدوم از دانشگاهاش که بیارزه واسه هزینه گذاشتن ، شانس ندارم ، نه؟!SadSadSad