آکادمیا کافه
درخواست همکار برای نوشتن مقاله - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: علوم پزشکی و زیستی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D9%88-%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C)
+--- موضوع: درخواست همکار برای نوشتن مقاله (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87--1333)

صفحات 1 2

درخواست همکار برای نوشتن مقاله - Babak - 07-08-2011

چنانچه به دنبال همکار برای نوشتن مقاله می‌گردید، می‌توانید با درخواست خود را با پاسخ به این موضوع مطرح کنید. لطفا سعی کنید تا حد امکان رشته و موضوع مورد علاقه خود را شرح دهید تا سایر کاربران بتوانند سریع‌تر در مورد همکاری با شما تصمیم بگیرند.

جهت حفظ حریم شخصی خود، مشخصات شخصی از قبیل شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را در فضای عمومی فروم ننویسید و برای این منظور از پیام خصوصی استفاده کنید.

لازم است مجددا تاکید شود که درخواست کمک مالی برای ثبت مقالات اکیدا ممنوع است.

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - samane engineer - 06-05-2012

سلام من می خوام یه مقاله در مورد تحلیل داده های میکرواری بنویسم، حدود 40 مقاله هم خوندم یه همکار می خوام که اطلاعات خوبی در مورد ژنتیک و آمار داشته باشه منتظر خبرتون هستم

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - Karim - 06-05-2012

(06-05-2012, 12:53 PM)samane engineer نوشته: سلام من می خوام یه مقاله در مورد تحلیل داده های میکرواری بنویسم، حدود 40 مقاله هم خوندم یه همکار می خوام که اطلاعات خوبی در مورد ژنتیک و آمار داشته باشه منتظر خبرتون هستم

سلام،
با من در تماس باشید فک می کنم بتونیم همکاری خوبی و مقاله خوبی داشته باشیم پیام خصوصی هم واستون گذاشتم.

مرسی

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - simin69 - 01-04-2013

سلام من می خوام یه مقاله مروری در رابطه با چای سبز بنویسم یه همکار می خوام که اگر مثل خودم توی این زمینه اطلاع چندانی نداشته باشه ولی پشتکار و امیدش زیاد باشه که بتونیم یه کار خوب و ژورنال پسند ارائه بدیم.با تشکر

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - arshade90 - 11-05-2013

سلام سیمین خانم.

من هستم. چطور میتونم کمک کنم؟

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - simin69 - 13-05-2013

سلام
من تصمیم داشتم این کار رو انجام بدم که انشا... بعد از قبولی در ارشد بتونم در این زمینه یک کار اوریجینال انجام بدم ولی حجم مقالات خیلی بالاست تنهایی نمیتونم از طرفی دیگه من تا حالا مروری کار نکردم ولی اوریجینال کار کردم خودم هم موندم بزارمش واسه ارشد یا از حالا آمادش کنم!!!!!!!!!!!!

[برش] درخواست دریافت رایگان متن کامل مقالات - eeghm - 16-05-2013

من مقاله ای اس ای مرتبط با دامپزشکی و ایمنی شناسی مینویسم اگر کسی مایل به همکاری هست بهم خبر بده

ویرایش توسط MaMi؛ درخواست کمک مالی برای ثبت مقالات اکیدا ممنوع است.

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - dragon_heart - 18-05-2013

برای انجام  شبیه سازی اینترکشن بین ترکیبات شیمیای و دارو ها با پروتئین و دی ان ای( Molecular docking studies) اگر کسی طرحی ایده ای داره یا اینکه کار ازمایشگاهی انجام داده من میتونم کمک کنم

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - dragon_heart - 18-05-2013

دوستانی که  اثر مهاری ترکیبات بروی پروتئین ها یا دی ان ای را بررسی می کنند. میتوانند با انجام تکنیک مولکولار داکینک اتصال ترکیبات بر روی ماکرومولکول را شبیه سازی کرده و در مقالات ذکر کنند

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - Paradise4 - 20-05-2013

(13-05-2013, 09:25 PM)'simin69' نوشته: سلام
من تصمیم داشتم این کار رو انجام بدم که انشا... بعد از قبولی در ارشد بتونم در این زمینه یک کار اوریجینال انجام بدم ولی حجم مقالات خیلی بالاست تنهایی نمیتونم از طرفی دیگه من تا حالا مروری کار نکردم ولی اوریجینال کار کردم خودم هم موندم بزارمش واسه ارشد یا از حالا آمادش کنم!!!!!!!!!!!!

اگر می خواید مقالات سیستماتیک ریوویو کار کنید یادتون باشه تا حد امکان باید زودتر جمعش کنید چون الان چینی ها در این زمینه خیلی فعال شدن و اگر کار رو زود تموم نکنید ممکنه آخرای کار بفهمید که یک مقاله درست مثل مال شما ارائه شده و اونوقت براحتی نمیشه اون رو برای هر مجله ای فرستاد. موفق باشید.