آکادمیا کافه
درخواست همکار برای نوشتن مقاله - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: صنایع (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9)
+--- موضوع: درخواست همکار برای نوشتن مقاله (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87--1331)

صفحات 1 2 3

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - mehran1414 - 31-07-2013

(30-07-2013, 05:31 PM)'mahnaz103' نوشته:
سلام.لطفا یکم دقیق تر شرایطتتون رو بگید.اینکه چه رشته ای تحصیل کردید و چه مقطعی هستید و.....

ببخشید خودمو کامل معرفی نکردم.من دانشجو سال سوم مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی هستم...منم برام فرقی نداره تو چه زمینه ای تحقیق کنم.دراصل یه همکار و یه همگروهی خوب میخوام که کمک هم کنیم تا ی پروژه ویه مقاله علمی بنویسیم که ایشالله درمراحل بعدی بتونه در همایشها وکنفرانسها شرکت بدیم.یه جورایی هم رزومه بشه..Smile

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - mgorji - 27-09-2013

سلام
[align=right]من کارشناس ارشد مهندسی مالی ( مهندسی صنایع- گرایش مالی) هستم یک مقاله فارسی چاپ شده دارم و یک مقاله خارجی در دست داوری. توانایی کار با مطلب رو دارم و علاقه مند به کار در زمینه های مالی و ریسک هستم. لطفا اگر از دوستان کسی در این زمینه علاقه مند هست و تخصص داره پیغام بده تا با هم برای مقاله نویسی همکاری کنیم.

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - almasi_f - 24-06-2014

سلام
1- مهندسی برق - مهندسی صنایع
 2 - کاربرد های تئوری فازی در انرژی های نو ، سیستم های قدرت و انرژی  و.../ داده کاوی
3  - صنعتی امیرکبیر
4- تهران
یه مقاله کنفرانسی هم در مورد کاربرد تئوری فازی دارم . رو مباحث داده کاوی و Big Data خیلی مطالعه داشتم .در حال نگارش دو مقاله ام . خوشحال میشم با دوستانی با علایق مشترک که منظم و پیگیر هستند کارکنم . سپاس

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - مهلا - 06-08-2014

سلام. من  میخوام پایان نامه ارشدم و بنویسم. رشته ام صنایع هست. هنوز نتونستم موضوع انتخاب کنم. موضوعاتی مثل مدیریت دانش، دانش مشتری ، داده کاوی بهم پیشنهاد شده ولی دنبال موضوع با جزییات کاملتری هستم. کسی از دوستان ایده ایی داره که بتونه کمک  کنه؟؟ ضمنا نمی خوام رو تحقیق در عملیات کار کنم.

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - atousa1368 - 07-08-2014

سلام خدمت دوستان عزیزم.من دانشجوی ترم سوم کارشناسی ارشد مدیریت دولتی هستم.تا کنون تجربه ای در زمینه مقاله نویسی نداشتم اما علاقه مندم که در این زمینه دوستانی که موضوع جدید و به روزی در دست دارند مرا به عنوان همکار خود بپذیرید و تجربیاتشان در اختیار من بگذارند.تمام سعیم را در هرچه بهتر بودن میکنم..

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - Shihan - 07-08-2014

(07-08-2014, 02:02 AM)'atousa1368' نوشته: سلام خدمت دوستان عزیزم.من دانشجوی ترم سوم کارشناسی ارشد مدیریت دولتی هستم.تا کنون تجربه ای در زمینه مقاله نویسی نداشتم اما علاقه مندم که در این زمینه دوستانی که موضوع جدید و به روزی در دست دارند مرا به عنوان همکار خود بپذیرید و تجربیاتشان در اختیار من بگذارند.تمام سعیم را در هرچه بهتر بودن میکنم..

گه برای دکترای صنایع میخوای اپلای کنی به نظرم رو SCM، لجستیک و همچنین healthcare کار کن ... اینا موضوعاتی هستند که الان خیلی داغ هستند و تو آمریکا و کانادا اساتید صنایع خیلیهاشون رو این موضوعات کار میکنن 
. البته از طریق استید و موضوعات مورد علاقه اونها هم میتونی به این مهم برسی که چه موضوعی مهمتر و داغ تر است.

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - مینا غیبی - 21-02-2015

سلام من علاقمند به تحقیق و پژوهش و نوشتن مقاله در رابطه با رشته صنایع هستم مقطع کارشناسی رو دارم و اینکه فعلا ایده ی خاصی هم ندارم در رابطه با موضوع.در ضمن هیچ تجربه ای هم در این زمینه ندارم اما به شدت دوست دارم در این زمینه ها فعالیت داشته باشم و از تجربه ی دوستان استفاده کنم.

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - roia - 25-08-2015

سلام . دوتا مقاله نیمه کاره دارم که مدل سازی و کدنویس شده. فقط بحث های جانبی اش مونده. ولی اصلا وقت ندارم ادامه اشون بدم و چون در حال خواندن زبان هستم. آیا کسی مایل به همکاری هست؟
هر دو هم راجع به حمل و نقل VRP هست.

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - bagher1370 - 07-02-2016

سلام
از مهندسی صنایع ها کسی نرم افزار آمار و احتمال کار کرده؟ من یه مقاله ای در مورد آینده پژوهی انتشار کربی دی اکسید کار می کنم تو رگرسیونش موندم اگه کسی کار کرده خوشحال میشم همکاری کنیم
خیلی ممنون

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - sahand93 - 09-06-2016

(25-08-2015, 11:36 PM)roia نوشته: سلام . دوتا مقاله نیمه کاره دارم که مدل سازی و کدنویس شده. فقط بحث های جانبی اش مونده. ولی اصلا وقت ندارم ادامه اشون بدم و چون در حال خواندن زبان هستم. آیا کسی مایل به همکاری هست؟
هر دو هم راجع به حمل و نقل VRP هست.

سلام
بنده دانشجوی دکتری مهندسی صنایع هستم
خوشحال میشم کمکتون کنم Smile