آکادمیا کافه
درخواست همکار برای نوشتن مقاله - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: صنایع (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9)
+--- موضوع: درخواست همکار برای نوشتن مقاله (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87--1331)

صفحات 1 2 3

درخواست همکار برای نوشتن مقاله - Babak - 07-08-2011

چنانچه به دنبال همکار برای نوشتن مقاله می‌گردید، می‌توانید با درخواست خود را با پاسخ به این موضوع مطرح کنید. لطفا سعی کنید تا حد امکان رشته و موضوع مورد علاقه خود را شرح دهید تا سایر کاربران بتوانند سریع‌تر در مورد همکاری با شما تصمیم بگیرند.

جهت حفظ حریم شخصی خود، مشخصات شخصی از قبیل شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را در فضای عمومی فروم ننویسید و برای این منظور از پیام خصوصی استفاده کنید.

لازم است مجددا تاکید شود که درخواست کمک مالی برای ثبت مقالات اکیدا ممنوع است.

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - امیر مهدی - 18-05-2013

بنده مایل به همکاری در نوشتن مقاله و یا انجام پروژه و یا تحقیق و پژوهش هستم.مدرک تحصیلی:فوق لیسانس صنایع - مدیریت سیستم و بهره وری.
زمینه همکاری:کیفیت و بهره وری، روش های فرا ابتکاری (مثلا الگوریتم های تابو سرچ، ژنتیک، کلونی زنبور عسل)، داده کاوی و کشف دانش

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - aadmiral123 - 30-05-2013

سلام امیر مهدی جان
آیا ایده ای هم برای مقاله نویسی داری یا اینکه فقط مایل به همکاری هستی؟

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - امیر مهدی - 01-06-2013

نقل قول:سلام ، خسته نباشید و ممنون از  توجه شما، یکی دو مورد ایده هست ولی من دوست دارم ایده های تخصصی تری در زمینه مهندسی صنایع باشه.

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - mehran1414 - 30-07-2013

سلام.مهران هستم.علاقه مند به تحقیق و پژوهش در زمینه های تحقیق درعملیات ومدیریت وکنترل پروژه هستم

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - mahnaz103 - 30-07-2013

(30-07-2013, 05:26 PM)'mehran1414' نوشته: سلام.مهران هستم.علاقه مند به تحقیق و پژوهش در زمینه های تحقیق درعملیات ومدیریت وکنترل پروژه هستم

سلام.لطفا یکم دقیق تر شرایطتتون رو بگید.اینکه چه رشته ای تحصیل کردید و چه مقطعی هستید و.....

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - Shihan - 30-07-2013

(30-07-2013, 05:31 PM)'mahnaz103' نوشته:
سلام.لطفا یکم دقیق تر شرایطتتون رو بگید.اینکه چه رشته ای تحصیل کردید و چه مقطعی هستید و.....

خانم مهندس، دوستمون براساس فیلدی که علاقمند هستند در زمینه مهندسی صنایع کار میکنه. هر چند من خودم با داداشم که حمل و نقل خونده روی بخش لجستیک و کنترل پروژه اشتراک داریم

(30-07-2013, 07:44 PM)'Mr-Voltage' نوشته:
خانم مهندس، دوستمون براساس فیلدی که علاقمند هستند در زمینه مهندسی صنایع کار میکنه. هر چند من خودم با داداشم که حمل و نقل خونده روی بخش لجستیک و کنترل پروژه اشتراک داریم

جناب مهندس اولش حواسم نبود که تایپیک مربوط به صنایع هست Big Grin  با تایپیک دیگه ای اشتباه گرفتم ! اما خب خوبه که بشه بین صنایع و حمل ونقل اشتراک پیدا کرد Smile هرچند خیلی از تحصیل کرده های صنایع رو دیدم که دکتری حمل ونقل خوندن Smile

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - Shihan - 30-07-2013

(30-07-2013, 10:05 PM)'mahnaz103' نوشته:
 جناب مهندس اولش حواسم نبود که تایپیک مربوط به صنایع هست Big Grin  با تایپیک دیگه ای اشتباه گرفتم ! اما خب خوبه که بشه بین صنایع و حمل ونقل اشتراک پیدا کرد Smile هرچند خیلی از تحصیل کرده های صنایع رو دیدم که دکتری حمل ونقل خوندن Smile

خواهش میکنم. من خودم تا اونجا که دارم رو موضوعات لجستیکی در سیستمهای مدرن تولید، سيستم هاي هوشمند حمل و نقل مدرن، مدلسازی حمل و نقل هوشمند و مدیریت و ریسک حمل و نقل، و طرح ریزی سیستمهای لجستیک و غیره.......... 
به نظرم خیلی هم نزدیکه و شما حتماً در این زمینه اگر کار کرده باشید می توانید به تبادل اطلاعات بپردازید

(30-07-2013, 10:16 PM)'Mr-Voltage' نوشته:
خواهش میکنم. من خودم تا اونجا که دارم رو موضوعات لجستیکی در سیستمهای مدرن تولید، سيستم هاي هوشمند حمل و نقل مدرن، مدلسازی حمل و نقل هوشمند و مدیریت و ریسک حمل و نقل، و طرح ریزی سیستمهای لجستیک و غیره.......... 
به نظرم خیلی هم نزدیکه و شما حتماً در این زمینه اگر کار کرده باشید می توانید به تبادل اطلاعات بپردازید

اتفاقا شنیدم  جدیدا مدلسازی لجستیک خیلییییییی مبحث مهمی برای طرح مقاله هستش.من اطلاعات پایه ش رو دارم اما کار خاصی تاحالا انجام ندادم.خوشحال میشم تو این زمینه با کسی همکاری داشته باشم .هر رشته ای که باشه Big Grin  (چه حمل ونقل چه صنایع چه برق(ولتاژBig Grin))