آکادمیا کافه
قدردانی از کاربران مفید - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: قدردانی از کاربران مفید (/Thread-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%81%DB%8C%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

قدردانی از کاربران مفید - Bahram - 07-07-2011

بدون شک شرط رسیدن به موفقیت در هر فرومی، مستلزم حضور کاربران مفید در آن فروم هست.
ما معتقدیم کاربران سازندگان اصلی فروم هستند و مدیران تنها نقش هدایت فروم در جهت بهینه را دارند و حقیقتاً بدون مشارکت کاربران اداره فروم برای مدیران بی معناست.
در این تاپیک به معرفی و قدردانی از کاربرانی که ارسالهای مفیدی داشته اند، پرداخته میشود. مطمئناً همه کاربرانی که در این فروم حضور دارند، برای ما ارزشمند هستند، ولی در بین این عزیزان، همیشه کاربرانی هستند که با حضور پررنگترشون سهم بزرگی در تکمیل این فروم دارند.
اگرچه قدردانی از کاربران مفید فروم در قالب پست نمیگنجد، ولی دوست داریم حداقل برای شناساندن این عزیزان به سایر اعضا هم که شده، آنها را در این تاپیک معرفی و از آنان قدردانی کنیم.

RE: قدردانی از کاربران مفید - AVA - 22-08-2011

می خواستم در اینجا از کاربر گرامی m.arash به خاطر اطلاعات خوبی که در زمینه کلیرنس و پروسه اخذ ویزای آمریکا ارائه دادن و همچنین راهنماییهای خوبی که در زمینه شیوه مطالعه برای یادگیری زبان و آمادگی برای آزمون تافل داشتن تشکر کنم. امیدوارم باز هم شاهد فعالیتهای مثمر ثمر ایشون در این فروم باشیم

RE: قدردانی از کاربران مفید - Bahram - 23-08-2011

بله، ار قضا من هم چند روزی است که باکارهای فوق العاده دوست خوبمون m.arash آشنا شده ام و کماکان از دیدن پستهای بسیار ارزنده ایشون لذت میبرم. پستهای مفید ایشان کاملاً گویای تجربه و دانش بالای ایشون در زمینه کاری ما میباشد.
امیدوارم با همکاریشون رو همچنان با ما ادامه بدهند.

آرش جان خدا قوت! Smile

RE: قدردانی از کاربران مفید - Babak - 23-08-2011

پست‌های آرش واقعا عالیه. من در امتیازهایی که به پست‌های آرش دادم ازش تشکر کرده‌ام و در اینجا هم مجددا از زحمات بسیار ارزنده آرش تشکر می‌کنم.

RE: قدردانی از کاربران مفید - Cortex - 23-08-2011

جا داره که منم از آرش عزیز تشکر جانانه ای کنم؛ انجمن آمریکا نیاز به یک همچین کاربری داشت و داره.
امیدوارم بیشتر از اطلاعات ایشون بهره ببریم.

ممنونم

RE: قدردانی از کاربران مفید - Pejman - 23-08-2011

گفتنی ها رو دوستان گفتند. خوشحالم که آرش عزیز تجربیات و دانسته هاش رو با ما در میون می ذاره. بهش خسته نباشید می گم و امیدوارم بیشتر از قبل بتونیم در کنارش باشیم.

همچنین جا داره از کاربر خوبمون studentz هم بابت پست های خیلی مفیدش در این فروم قدردانی کنم. امتیازی که ایشون به نسبت تعداد پست ها گرفتند نشون دهنده میزان مفید بودن پست های ایشون هست. ایشالا از حضورشون بیشتر از قبل استفاده کنیم.

موفق و موید باشید دوستان عزیز.

RE: قدردانی از کاربران مفید - soilman - 23-08-2011

کاربر ارش منو یاد یکی از بچه های فعال فروم آ آ میندازه....فکر کنم خودش باشه....

دستت طلا Smile

زت زیاد Big Grin

ولی جدا از آرش هم بر و بچ گلی هستن که اسماشونم نمی گم چون خودشون می دونن که گلن....پس بزنید دست قشنگه رو به افتخار خودتون و بغلی تون Big Grin

RE: قدردانی از کاربران مفید - Nasim67 - 23-08-2011

دیر رسیدم حرف جدید نموندBig Grin
منم از m.arash عزیز خیلی خیلی تشکر می کنم و از اینکه در کامل تر شدن فروم به بقیه دوستان کمک می کنید ممنونم.
موفق باشید و شاد

RE: قدردانی از کاربران مفید - Zari - 23-08-2011

من هم از تمام دوستانی که به تکمیل شدن فروم کمک میکنند واقعا ممنونم. پستهای آرش و studentz واقعا عالی هستند. همچنین از کادر مدیریت فروم و سایر دوستان دیگر که با اشتراک مطالب خوبشون برای کمک به کاربران تلاش میکنند هم تشکر میکنم.
برای همگی آرزوی موفقیت دارم.

RE: قدردانی از کاربران مفید - Bahram - 24-08-2011

منهم از studentz بخاطر پستهای مفیدی که تابحال داشته اند، تشکر میکنم. امیدوارم همچنان فروم ما رو با فعالیتهای ارزندشون حمایت کنند.