آکادمیا کافه
پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاههای ایتالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: تحصیل در ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاههای ایتالیا (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D9%81%D9%88%D9%82-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: پذیرش از ایتالیا در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - Shihan - 18-08-2013

(18-08-2013, 04:11 PM)'سحر درویش' نوشته: سلام
یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
من رشته تحصیلی دبیرستانم انسانی بوده که خیلی معدل جالبی هم نداشتم [img]images/smilies/sad.gif[/img]
الان میخوام برم ایتالیا رشته کارگردانی سینما بخونم
آیا باید در رشته مرتبط دیپلم داشته باشم یا نه ؟؟؟؟
چند فیلم کوتاه و مستند هم ساختم که میتونند نمونه کار عملی برام باشند آیا این ها کافین؟؟؟؟
در ضمن اگر چیزی درباره رشته های سینمایی ایتالیا میدونید من و راهنمایی کنید ممنون[img]images/smilies/heart.gif[/img]

دوست عزیز، ضمن خوش امدگویی به شما باید عرض کنم در خصوص رشته دوره دیپلم و ربطش به اینده رشته تحصیلی نگران نباش همین که با زبان ایتالیایی جور شی و این افتخارات رو هم داشته باشی شانس داری، برای رشته هنر و سینما و کلاً مدیا در ایتالیا زیاد دانشگاه و اکادمی هنر داریم اما از خوبهاش فعلاً میشه به دانشگاه بولونیا، دانشگاه امریکایی رم، دانشگاههای سیه نا، فلورانس و ونیز و اکادمی معروف نووا میلان اشاره کرد.

RE: پذیرش از ایتالیا در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - سحر درویش - 19-08-2013

سلام من و همسرم رشته های تحصیلی دبیرستانمون ادبیات بوده
حالا می خواییم بریم ایتالیا و کارگردانی سینما بخونیم
تا الان کسی به من جواب نداده
درباره رشته های هنری چیزی میدونید؟؟؟ به خصوص کارگردانی
معدل دبیرستان من جالب نبوده
چند نمونه کار کوتاه و مستند هم داریم  که از تلویزیون پخش شده
آیا اینها کافیند
شرایط معدل چطوره
ممنون میشم اگه جواب بدین[img]images/smilies/huh.gif[/img][img]images/smilies/huh.gif[/img][img]images/smilies/huh.gif[/img]

RE: پذیرش از ایتالیا در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - Shihan - 19-08-2013

دوست عزیز در بالا به دانشگاههای مدیا و سینما اشاره کردم اگر  لینکش رو ملاحظه کرده بودی برای همسرتون هم که علاقه به کارگردانی هستن شرایط وجود داره پس قبل از ایجاد پست مطالب رو بدقت مرور کنید. 

RE: پذیرش از ایتالیا در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - saeedhn - 06-09-2013

درود و تشکر
سال سوم کارشناسی برق قدرت علم و صنعت با معدل 16.75 رو تموم کردم. میخوام برای سال دیگه برای پلی میلان اقدام کنم.(برق قدرت به زبان انگلیسی)
میخوام بدونم لازمه با اساتید مکاتبه کنم؟ (میخوام فاند بگیرم) .چون خیلی بحثی در این باره توی تاپیک های ایتالیا نبود فکر کردم شاید مکاتبه با اساتید برای ایتالیا خیلی مهم نیست.

RE: پذیرش از ایتالیا در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - spt - 09-09-2013

(06-09-2013, 03:11 PM)'saeedhn' نوشته: درود و تشکر
سال سوم کارشناسی برق قدرت علم و صنعت با معدل 16.75 رو تموم کردم. میخوام برای سال دیگه برای پلی میلان اقدام کنم.(برق قدرت به زبان انگلیسی)
میخوام بدونم لازمه با اساتید مکاتبه کنم؟ (میخوام فاند بگیرم) .چون خیلی بحثی در این باره توی تاپیک های ایتالیا نبود فکر کردم شاید مکاتبه با اساتید برای ایتالیا خیلی مهم نیست.

به طور کلی مکاتبه با اساتید برای مقاطع پایین تر از دکترا که خیلی موضوعی نیست کمک خاصی نمیکنه...  ینی استادا خیلی علاقه ای به مکاتبه ندارن چون فایده ای براشون نداره...   
بهترین بهونه و موضوع برای مکاتبه اینه که به استاد بگید که به فلان موضوع علاقمندید و روش توی همین لیسانس کار کردید با یه گروه دیگه (تنهایی کار کردن در دوره ی لیسانس خیلی معنی نداره!!!) و الان میخاید تحت کنترل و راهنمایی اون استاد ادامه بدید به کارتون در تز ارشدتون....   اما بازم فک نمیکنم خیلی کمک کنه...    
به طور کلی ضرر نداره...   حتما تلاشتون رو بکنید   Smile
موفق باشید   Smile

[برش] رشته انیمیشن و نرم‌افزارهای مربوطه (3dsMax , MAYA , CINEMA 4D,autocad) - ترانه - 24-09-2013

سلام و خسته نباشید
من "انیمیشن ایتالیا" رو جستجو کردم که متاسفانه نمی دونم چرا تاپیک رو پیدا نکردم
بسیار سپاسگذارم از راهنمایی هاتون
من لیسانس معماری هستم و قصد دارم ارشدم رو در ایتالیا در رشته انیمیشن ادامه بدم و قصدم این هستش که از طریق مدرسه ایتالیایی تهران اقدام به گرفتن ویزا کنم و دو ماه دیگه کلاس های زبان ایتالیاییم شروع می شه اما نکته اینه که آیا من می تونم یه دانشگاه خوب (نه موسسه و مدرسه و...) برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و یا لیسانس در رشته انیمیشن در ایتالیا پیدا کنم؟ اگر دانشگاهی رو به من معرفی کنید بسیار سپاسگذار خواهم بود.

RE: پذیرش از ایتالیا در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - Shihan - 25-09-2013

(24-09-2013, 01:20 PM)'ترانه' نوشته: سلام و خسته نباشید
من "انیمیشن ایتالیا" رو جستجو کردم که متاسفانه نمی دونم چرا تاپیک رو پیدا نکردم
بسیار سپاسگذارم از راهنمایی هاتون
من لیسانس معماری هستم و قصد دارم ارشدم رو در ایتالیا در رشته انیمیشن ادامه بدم و قصدم این هستش که از طریق مدرسه ایتالیایی تهران اقدام به گرفتن ویزا کنم و دو ماه دیگه کلاس های زبان ایتالیاییم شروع می شه اما نکته اینه که آیا من می تونم یه دانشگاه خوب (نه موسسه و مدرسه و...) برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و یا لیسانس در رشته انیمیشن در ایتالیا پیدا کنم؟ اگر دانشگاهی رو به من معرفی کنید بسیار سپاسگذار خواهم بود.

من دانشگاه تریسته و بلونیا و فلورانس رو میدونم که در مدیا و انیمیشن کار میکنن. اگر از طریق مدرسه داری اقدام میکنی که مشکلی برای مدارک ویزا نیست.

RE: پذیرش از ایتالیا در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - mohammadrezaa - 25-11-2013

سلام . من مهندسی مکانیک گرایش حرارت وسیالات از دانشگاه آزاد اسلامی (بافق یزد)در مقطع (کارشناسی _ ناپیوسته) با معدل 16.57 گرفتم. دیپلم ام رو فنی حرفه ای (مکانیک خودرو) وکاردانی پیوسته (مکانیک خودرو) خواندام که معدل های این مقاطع هم بالای 16 هستن.آیا با این توضیحات ومدارک بنده  برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته مکانیک در دانشگاه های ایتالیا شانسی دارم؟آیا سفارت ودانشگاه های ایتالیا حساس هستن؟ اگه مشکلی نباشه از نظر  جذب دانشگاه ها و ویزای تحصیلی, واسه سال بعد( 93-92) می خوام واسه امتحان زبان ایتالیایی جهت اخذ ویزای تحصیلی شرکت کنم.(قبل از شروع به خواندن کردن, این موارد رو می خواستم بدونم ومطمئن بشم, که بعد  از گرفتن ویزای تحصیلی غافل گیر وشکه نشم). ممنون می شم اگه منو از این ابهامات بیرون بیارید. ببخشید که طولانی شد.  با تشکر فراوان از زحمات جنابعالی.

RE: پذیرش از ایتالیا در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - spt - 25-11-2013

(25-11-2013, 03:41 AM)'mohammadrezaa' نوشته:  سلام . من مهندسی مکانیک گرایش حرارت وسیالات از دانشگاه آزاد اسلامی (بافق یزد)در مقطع (کارشناسی _ ناپیوسته) با معدل 16.57 گرفتم. دیپلم ام رو فنی حرفه ای (مکانیک خودرو) وکاردانی پیوسته (مکانیک خودرو) خواندام که معدل های این مقاطع هم بالای 16 هستن.آیا با این توضیحات ومدارک بنده  برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته مکانیک در دانشگاه های ایتالیا شانسی دارم؟آیا سفارت ودانشگاه های ایتالیا حساس هستن؟ اگه مشکلی نباشه از نظر  جذب دانشگاه ها و ویزای تحصیلی, واسه سال بعد( 93-92) می خوام واسه امتحان زبان ایتالیایی جهت اخذ ویزای تحصیلی شرکت کنم.(قبل از شروع به خواندن کردن, این موارد رو می خواستم بدونم ومطمئن بشم, که بعد  از گرفتن ویزای تحصیلی غافل گیر وشکه نشم). ممنون می شم اگه منو از این ابهامات بیرون بیارید. ببخشید که طولانی شد.  با تشکر فراوان از زحمات جنابعالی.

سلام و خوش آمدید به اینجا   Smile
بله شما شانس دارید و میتونید اپلای کنید برای گرفتن پذیرش و ادامه تحصیل و امیدوارم قبول بشید، در مورد ویزا هم نگران نباشید...  اون آمریکا هست که خیلی گیره و تازگی ها به مکانیک هم گیر داده، اروپا و ایتالیا همچین خبر هایی تا حالا نبوده...
موفق باشید  Smile

RE: پذیرش از ایتالیا در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - mohammadrezaa - 25-11-2013

با سلام وتشکر فراوان از مشاوره وراهنمایی جنابعالی, معیار  دانشگاه های ایتالیا برای پذیرش دانشجوی فوق لیسانس  در رشته مکانیک چیست؟    یعنی چه چیز هایی می تواند باعث شود که بتوانیم تو یک دانشگاه سطح بالا درس بخوانیم؟   می تونم تو دانشگاه پلی تکنیک میلان درس بخونم؟   کدام دانشگاه ها  از نظر مکانیک توی ایتالیا قوی هستن؟  ممنون می شم راهنمایی کنید. تشکر.