آکادمیا کافه
داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: مشاوره رایگان با اعضای مجرب سایت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87)

صفحات 1 2 3 4

داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Babak - 21-05-2011

در صورتی که مایلید تجربیات خود را به عنوان مشاور با دوستان و هموطنان خود به اشتراک بگذارید، لطفا در همین تاپیک اعلام آمادگی نمایید تا تنظیمات کاربری شما انجام شود.
مشاورین باید حداقل یک ماه سابقه عضویت در فروم و حداقل ۲۰ ارسال داشته باشند.

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Nasim67 - 14-06-2011

سلام
من از دانشگاه شهید بهشتی لیسانس حسابداری دارم و الان دانشجوی فوق مدیریت آی تی همون دانشگاه هستم.قصدم گرفتن ادمیشن از آمریکاست.
تا الان هم امتحان جی مت و پی بی تی دادم.فکر می کنم اطلاعاتم در این دو زمینه بد نباشه.
خوشحال می شم اگر بتونم کمکی به بقیه دوستان بکنم.
با تشکر

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Babak - 14-06-2011

ممنونم نسیم عزیز از این که مایل به کمک به دوستان هستی. قطعا تجربیات شما مفید و راهنمای بسیار موثری برای کاربران خواهد بود.
من اطلاعات اضافی رو از طریق پیام خصوصی برای شما ارسال خواهم کرد.

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - amirHossein - 24-10-2011

من از a a اومدم سالهاست با شما دوستان آشنایی دارم .
۳ ساله تدریس رایتینگ تافل و آیلتس میکنم . تعداد پستام کمه و عضویت منم ۱ ماه نیست اینجا اما مشاوره تخصصی رایتینگ کسی خواست در خدمتم.

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Babak - 24-10-2011

سلام امیرحسین عزیز
از این که به جمع ما پیوستی بسیار خوشحالیم. با توجه به این که در AA سابقه طولانی دارید، نیازی به داشتن سابقه در اینجا ندارید. من شما رو به جمع مشاوران اضافه می‌کنم تا بتونید در انجمن مشاوره برای خودتون موضوع جداگانه‌ای ایجاد کنید.

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Shahab - 24-10-2011

سلام به همه
منم مثل امیر حسین از اپلای ای ای اومدم و کمابیش با شما عزیزان و کاربرای اینجا، افتخار آشنایی مجازی دارم
و خوب یکی از طرفدارای بابک عزیز
ابتدا بگم منم پستام کمه اینجا اگه صلاح دید 20 تا پست بدم بعدنظرتونو درباره درخواستم بدید.
من قصد مشاوره در زمینه مهاجرت به کانادا، تحصیل در کانادا، تحصیل پزشکی در کانادا از ابتدا ( به جز فارغ التحصیلان پزشکی ایران) رو دارم اما در زمینه های دیگم اطلاعات نسبتا خوبی دارم اما تو این 3 زمینه پیش تر مایلم مشاوره بدم.
----
یکم اطلاعات درباره خودمم بدم!
من شهابم، مهاجر استانی استان سسکچوان کانادا، آزمایشای مدیکالو انجام دادم و ویزای اقامت دائمم تا چند ماه دیگه میاد.
دانشجوی سال آخر مهندسی عمران دانشگاه آزاد واحد پرند هستم دی: و واسه M.Eng ترم سپتامبر 2012 درسمو تو دانشگاه سسکچوان رشته مهندسی سازه شروع می کنم و قبلش هم باید اپلای کنم و اسفندم امتحان تافل pbt دارم و سابقه امتحان زبان داشتم.

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Babak - 24-10-2011

شهاب جان
کیه که Blue Sky رو در اپلای ابراد یادش رفته باشه. شما نیازی به معرفی و داشتن پست و سابقه نداری. Smile
تنظیمات شما انجام شده و می‌تونی موضوع خودت رو در انجمن مشاوره ایجاد کنی.
ممنون که همیشه در کنار ما هستی و مایلی به همنوعات کمک کنی. برات آرزوی موفقیت‌های بیشتر دارم.

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Pejman - 03-01-2012

دوستانی که تمایل دارید برای آزمون GRE General مشاور بشید در سایت، در این تاپیک یا از طریق پیغام خصوصی به من اطلاع بدید. فکر می کنم دوستانی که آزمون جدید رو داده اند اطلاعات به روزتری داشته باشند.
ممنون.

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - amirhossein.gh - 03-01-2012

(03-01-2012, 03:49 PM)Pejman نوشته: دوستانی که تمایل دارید برای آزمون GRE General مشاور بشید در سایت، در این تاپیک یا از طریق پیغام خصوصی به من اطلاع بدید. فکر می کنم دوستانی که آزمون جدید رو داده اند اطلاعات به روزتری داشته باشند.
ممنون.
پژمان جان من شاید بتونم مقداری اطلاعات که دارم در این زمینه در اختیار بچه ها قرار بدم
حالا تصمیم با شما است
ممنون

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Pejman - 04-01-2012

ممنون امیر حسین جان از اعلام آمادگیت. بهت اطلاع خواهیم دید به زودی. موفق باشی.