آکادمیا کافه
Pejman: مجرب در اخذ پذیرش برای رشته های مکانیک و هوافضا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: مشاوره رایگان با اعضای مجرب سایت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+---- انجمن: مشاوره‌های گذشته (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA%D9%87)
+---- موضوع: Pejman: مجرب در اخذ پذیرش برای رشته های مکانیک و هوافضا (/Thread-Pejman-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%B0-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%88-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%81%D8%B6%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: Pejman: مجرب در اخذ پذیرش برای رشته های مکانیک و هوافضا - آرش69 - 02-03-2014

باعرض سلام خدمت دوستان مكانيكي
من قبلا هم چندجا سوال كردم،البته اميدوارم اينجا سوالمو جواب بدين(با توجه ب تاريخ آخرين پست!)
من ترم دو فوق ليسانس هستم و معدلم با تز ميتونه ب بالاي 17 برسه البته نه خيلي بالاتر
دانشگاه ليسانسم مالك با معدل 15/3 بوده و الانم دانشجوي صنعتي اصفهانم
فعلا وارد تز نشدم اما موضوعش تقريبا مشخصه و مطمأنا 2تا مقاله خوب ميشه ازش دراورد(بلكه هم بيشتر!)
زمينه تحقيقاتيم صفحات و پوسته هاست،ميخاستم بدونم اين زمينه تو كشوراي امريكا و كانادا محبوبيت داره؟ضمن اينكه ماده خاصي ك روش كار ميكنم fgm‏ هستش و امريكا و ژاپن تنها سازندگان اين ماده هستن،حالا اين موضوع مثبته يا منفي؟مثبت ازين جهت ك آمريكا ك خودش سازندس قطعا فكر گسترش كاربرداي اين مواده و منفي ازين جهت ك اين مواد هاي تك محسوب ميشن براشون حساسيت زا باشه
براي زبانم باتوجه ب جمع بنديهايي ك واسه بحث اپلاي انجام دادم حدود 1سال ونيم وقت دارم پس مشكلي تو اون قصه ندارم
ببخشيد ك طولاني شد اما با تفاسيري ك عرض كردم و فيلد تخصصيم شانسم واسه دانشگاهاي زير100چقدره؟
ممنون از راهنماييتون

RE: Pejman: مجرب در اخذ پذیرش برای رشته های مکانیک و هوافضا - nt_sunshine - 02-03-2014

(02-03-2014, 08:18 PM)'آرش69' نوشته: باعرض سلام خدمت دوستان مكانيكي
من قبلا هم چندجا سوال كردم،البته اميدوارم اينجا سوالمو جواب بدين(با توجه ب تاريخ آخرين پست!)
من ترم دو فوق ليسانس هستم و معدلم با تز ميتونه ب بالاي 17 برسه البته نه خيلي بالاتر
دانشگاه ليسانسم مالك با معدل 15/3 بوده و الانم دانشجوي صنعتي اصفهانم
فعلا وارد تز نشدم اما موضوعش تقريبا مشخصه و مطمأنا 2تا مقاله خوب ميشه ازش دراورد(بلكه هم بيشتر!)
زمينه تحقيقاتيم صفحات و پوسته هاست،ميخاستم بدونم اين زمينه تو كشوراي امريكا و كانادا محبوبيت داره؟ضمن اينكه ماده خاصي ك روش كار ميكنم fgm‏ هستش و امريكا و ژاپن تنها سازندگان اين ماده هستن،حالا اين موضوع مثبته يا منفي؟مثبت ازين جهت ك آمريكا ك خودش سازندس قطعا فكر گسترش كاربرداي اين مواده و منفي ازين جهت ك اين مواد هاي تك محسوب ميشن براشون حساسيت زا باشه
براي زبانم باتوجه ب جمع بنديهايي ك واسه بحث اپلاي انجام دادم حدود 1سال ونيم وقت دارم پس مشكلي تو اون قصه ندارم
ببخشيد ك طولاني شد اما با تفاسيري ك عرض كردم و فيلد تخصصيم شانسم واسه دانشگاهاي زير100چقدره؟
ممنون از راهنماييتون

البته این صفحه مال پژمان هستش. من جواب می دم. بعدا لطفا پست را انتقال بدید.
اولا فهمیدم استادت کیه. فکر کنم بتونی یکی دو تا مقاله را تو این فیلد در بیاری. معمولا استادت کارهای خوب مقاله خور پیدا می کنه. اما این که fgm را کار کنی و اسمش را توی مقالاتت بیاری با اون اسم دانشگاه لیسانست با هم شانس ویزا را خیلی میاره پایین. استاد شما بیشتر سازه کار می کنه. در واقع اگر هنوز تیپ کارش مثل گذشته باشه، کارش بیشتر در فاز structure هست حالا کاربردش می تونه تو مواد مختلف باشه. اگر می تونی کار سازه ای را طوری انجام بدی که اسمی از fgm و کامپوزیت و نانو و این مزخرفات نیاری بهتره. وگرنه ویزا واسه آمریکا سخت بگیری.

RE: Pejman: مجرب در اخذ پذیرش برای رشته های مکانیک و هوافضا - آرش69 - 03-03-2014

ممنون ازوقتي ك گذاشتي nt‎_sushine ‎‏ عزيز
منظورت دكتر ش يا دكتر ض هستش؟اگه منظورت اونان نه اونا نيستن!
منم الآن دارم جوري كار ميكنم ك بيشتر بحثم صفحه پوسته باشه نه خاص fgm‎‏!‏ اما ي نگراني ك دارم اينه ك اين فيلد بيشتر عمرانيه تا مكانيكي واسه همين نگرانم تو دپارتماناي مكانيك امريكا زياد طرفدار نداشته باشه
مثلا تو دانشكده خود ما فقط ي نفر هست ك تو اين زمينه كار ميكنه ك اونم عمراني بوده و مكانيكيا برش زدن!

RE: Pejman: مجرب در اخذ پذیرش برای رشته های مکانیک و هوافضا - nt_sunshine - 03-03-2014

(03-03-2014, 12:20 AM)'آرش69' نوشته: ممنون ازوقتي ك گذاشتي nt‎_sushine ‎‏ عزيز
منظورت دكتر ش يا دكتر ض هستش؟اگه منظورت اونان نه اونا نيستن!
منم الآن دارم جوري كار ميكنم ك بيشتر بحثم صفحه پوسته باشه نه خاص fgm‎‏!‏ اما ي نگراني ك دارم اينه ك اين فيلد بيشتر عمرانيه تا مكانيكي واسه همين نگرانم تو دپارتماناي مكانيك امريكا زياد طرفدار نداشته باشه
مثلا تو دانشكده خود ما فقط ي نفر هست ك تو اين زمينه كار ميكنه ك اونم عمراني بوده و مكانيكيا برش زدن!

من فکر کردم با دکتر ش هستی. خوب پس نتیجه می گیریم الان دو نفر تو اون دانشکده دارن رو اون موضوع کار می کنن. یکی ش و یکی هم استاد جناب عالی! البته اونی هم که می گی برش زدن فقط لیسانس عمرانی بوده و فوق و دکترا مکانیکی بوده. ولی راست می گی. این موضوع کار تو مکانیک طرف دار نداره. بیشتر از عمران تو دپارتمان هوا فضا طرفدار داره. اونا که قطعات هواپیما طراحی می کنن. ولی خوب عوضش مقاله خورش خوبه. یکی از مشکلات اینه که از موضوعات اساتید دیگه اون دانشکده سخت مقاله در میاد. مقاله خور کارهاشون پایینه. شما هم حتما باید از تزت مقاله بدی. چون از دانشحوی فوق انتظار مقاله دارن.

RE: Pejman: مجرب در اخذ پذیرش برای رشته های مکانیک و هوافضا - آرش69 - 03-03-2014

اون استاد عزيز فوقشم عمران بوده دكتر م كشفش ميكنه ميارتش دانشكده ما!البته ي استاد ديگه هم هست ك عمراني بوده اون دكتراشم عمران بوده اما حالا مكانيك درس ميده انصافا هم اين دونفر از باسوادترين استاداي دانشكده هستن!
اين استاد ارجمند من هم فكر كنم تز من آخرين تزيه ك تو اين فيلد هدايت ميكنه!