آکادمیا کافه
ریجکت ویزای شنگن ایتالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: روادید ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: ریجکت ویزای شنگن ایتالیا (/Thread-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%86%DA%AF%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - ForeverBlue - 18-02-2015

درود
به نظرم بهتره که از طریق همان تور اقدام کنید و ریسک نکنید

مربوط به ویزا - ali agha - 26-02-2015

ممنون از پاسختون
آخرین پرسش این که آیا حتی اگر سفارتی کسی را به دلیل این که مثلا چند ماه پیش در یکی از سفارتهای حوزه شینگن ریجکت شده باشد را رد و ریجکت مجدد کند آیا دلیل آن را اعلام مینماید که ((به دلیل ریجکت قبلی از فلان سفارت)) یا فقط اعلام ردی میکند؟؟
آیا همچین سابقه ایی داریم تابحال و یا این که شخص باید خودش متوجه بشه؟
...
سپاس از پاسخگویی

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - Shihan - 28-02-2015

(26-02-2015, 03:48 PM)'ali agha' نوشته: ممنون از پاسختون
آخرین پرسش این که آیا حتی اگر سفارتی کسی را به دلیل این که مثلا چند ماه پیش در یکی از سفارتهای حوزه شینگن ریجکت شده باشد را رد و ریجکت مجدد کند آیا دلیل آن را اعلام مینماید که ((به دلیل ریجکت قبلی از فلان سفارت)) یا فقط اعلام ردی میکند؟؟
آیا همچین سابقه ایی داریم تابحال و یا این که شخص باید خودش متوجه بشه؟
...
سپاس از پاسخگویی

سلاماگر فاصله ۲ تا درخواست زیاد نباشه ممکن مجددا ریجکت کنن. اما با تکمیل مدارک و فاصله زمانی‌ مناسب و در نظر گرفتن سفارتی که ویزا مناسب میدهد می‌شه امیدوار بود. اصولا کشورهای عضو شنگن علت ریجکت رو سخت بین می‌کنن. 

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - sarah motmaen - 14-04-2015

سلام . میشه من رو راهنمایی کنید من برای گرفتن وقت سفارت به سایت مراجعه کردم اما بعد ساختن اکانت و عضو شدن دیدم همه تاریخ ها  خاکستری هستن. و جایی باز نمیکرد و بار دوم که خواستم وارد بشم هر کاری کردم با اینکه همه رمز ...درست وارد میکنم اما برام پیغام داده کخ اکانت بلوک شده . میشه راهنمایی کنید و میتونم دوباره اکانت بسازم 

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - Shihan - 16-04-2015

(14-04-2015, 11:02 AM)'sarah motmaen' نوشته: سلام . میشه من رو راهنمایی کنید من برای گرفتن وقت سفارت به سایت مراجعه کردم اما بعد ساختن اکانت و عضو شدن دیدم همه تاریخ ها  خاکستری هستن. و جایی باز نمیکرد و بار دوم که خواستم وارد بشم هر کاری کردم با اینکه همه رمز ...درست وارد میکنم اما برام پیغام داده کخ اکانت بلوک شده . میشه راهنمایی کنید و میتونم دوباره اکانت بسازم 

به نظرم بهشون تلفنی یا با ایمیل اطلع بدید چون سفارت ایتالیا خیلی شلوغ نیست که نخواهد وقت ندهد. ضمناً هر روز سایت رو چک کنید. با یه ای دی جدید برید ببینید مشکل از چه چیزی است.

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - maryam.a - 08-07-2015

سلام.
در مورد گرفتن ویزا افرادی ک ریجکت شدن یکی از دلایلی ک مشترک بود گفته بود ک: "اطلاعات موثقی در توجیه قصد شما از مسافرت و شرایط اقامت مورد نظر ارائه نشده است." یا" شرایط شما جهت بر خورداری از توانایی مالی کافی به منظور سفر و اقامت در ایتالیا و بازگشت به کشور..."ارایه نشده..
خوب مگه قصد سفر رو در فرم تیک بزنی کفایت نمیکنه؟(باید چیزی بهش اضافه کرد؟)و در مورد ضمانت مالی من دعوت نامه دارم و ضمانت مالی من رو قبول کردن(ضمانت بانکی)ایا با توجه به کامل بودن مدارکم این ضمانت مالی(کارکرد 3 ماه اخر) رو ندارم.ولی ضمانتو دارم.مشگلی ایجاد میکنه؟آخه تو فرم زده (یا کارکرد سه ماهه یا کارت اعتباری یا ضمانت بانکی)ینی یکیش کافیه دیگه؟

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - ForeverBlue - 08-07-2015

(08-07-2015, 01:35 PM)maryam.a نوشته: سلام.
در مورد گرفتن ویزا افرادی ک ریجکت شدن یکی از دلایلی ک مشترک بود گفته بود ک: "اطلاعات موثقی در توجیه قصد شما از مسافرت و شرایط اقامت مورد نظر ارائه نشده است." یا" شرایط شما جهت بر خورداری از توانایی مالی کافی به منظور سفر و اقامت در ایتالیا و بازگشت به کشور..."ارایه نشده..
خوب مگه قصد سفر رو در فرم تیک بزنی کفایت نمیکنه؟(باید چیزی بهش اضافه کرد؟)و در مورد ضمانت مالی من دعوت نامه دارم و ضمانت مالی من رو قبول کردن(ضمانت بانکی)ایا با توجه به کامل بودن مدارکم این ضمانت مالی(کارکرد 3 ماه اخر) رو ندارم.ولی ضمانتو دارم.مشگلی ایجاد میکنه؟آخه تو فرم زده (یا کارکرد سه ماهه یا کارت اعتباری یا ضمانت بانکی)ینی یکیش کافیه دیگه؟

این دلایلی که برای ریجکت آمده زمانی گفته میشود که از نظر سفارت ریسک عدم بازگشت متقاضی زیاد باشد. صرفا هم تیک زدن قصد سفر تایید کننده نیست بلکه کلیت کیس شما باید برای سفارت قابل قبول باشد و ریسک کمی داشته باشید.
برای ضمانت هم هرچند یکی از اینها کافی است اما هرچه شما مدارک محکم تری داشته باشید بهتر است. مثل علاوه بر ضمانت و کارکرد چند ماه گذشته، ارائه سند ملکی و تجاری هم موثر است.

[برش] ترجمه دیگر مدارک (به غیر از ریزنمرات و دانشنامه) - maryam.a - 12-07-2015

سلام
برای ویزای توریستی ایتالیا من "نامه ی کارفرما "و "سند ماشین" رو بردم برای ترجمه ( زبان انگلیسی ) ایا باید مهر دادگستری هم داشته باشه؟ دارالترجمه گفت سربرگ مترجم میخوره..درست و کافیه ایا؟
ممنون

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - Shihan - 13-07-2015

(12-07-2015, 07:51 AM)maryam.a نوشته: سلام
برای ویزای توریستی ایتالیا من "نامه ی کارفرما "و "سند ماشین" رو بردم برای ترجمه ( زبان انگلیسی ) ایا باید مهر دادگستری هم داشته باشه؟ دارالترجمه گفت سربرگ مترجم میخوره..درست و کافیه ایا؟
ممنون

دارالترجمه خودشون میتونن مهر دادگستری هم برات بگیرن. مشکلی نداره اما تایید دارالترجمه مورد تایید باشه کافیه.

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - fatemehraisi - 18-07-2015

سلام
من و همسرم و فرزند 6 ماه مون قصد سفر به ایتالیا رو داریم. میشه از طریق یک اکانت برای هر دوتامون وقت مصاحبه گرفت؟ به چه صورت اقدام کنیم؟