آکادمیا کافه
ریجکت ویزای شنگن ایتالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: روادید ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: ریجکت ویزای شنگن ایتالیا (/Thread-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%86%DA%AF%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: ریجکت ویزای شنگن ایتالیا - Shihan - 12-07-2017

(08-07-2017, 04:02 PM)sepehr8868 نوشته: سلام دوستان
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
مادر من 2 ژانویه امسال از سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی در کمال ناباوری ریجکت شد. چون همه ی مدارک کامل بود و تنها اقدام کرده بود درنتیجه به خاطر خانواده باید برمیگشت . ولی خب در نامه ی ریجکتی ذکر شد که دلیل مشخصی برای سفر پیدا نشده.

حالا یکی از آشنایان ما در آلمان برای پدر و مادر و خواهرم دعوتنامه فرستاده . آیا بنظر شما شانسی برای گرفتن ویزا داره مادرم ؟
و اینکه آیا در فرم درخواست سفارت باید ذکر کنه که انگشت نگاری شده و ویزاش ریجکت شده ؟
تا چه مدت تو سیستم شینگن میمونه ریجکتی ؟ و آیا سفارت های شینگن لینک هستن به هم ؟

به هر حال شاید بدلیل اینکه مدارک برگشتن کافی نبوده سفارت رو نتونسته قانع کنه.
در خصوص اینکه در سیستم ثبت میشه باید بگم بله. مدتش هم حدوداً باید 3 الی 4 ماه بعد اقدام صورت بگیره. بله بهم لینک هستن. البته به این بستگی داره در پاسپورت ویزای رسجکت یا ثبت کامپیوتری شده باشه یا خیر.

RE: ریجکت ویزای شنگن ایتالیا - sakoosha - 16-11-2017

سلام. ممنون از راهنماییهای خوبتون.
من برای ویزای توریستی از طریق آژانس اقدام کردم (به تنهایی) . شرایطم به این شکله:
متاهل دارای فرزند 36 سال سن
گردش مالی عادی (واریز حقوق- ماهانه در حدود5 میلیون)
شغلم کارشناس در یک شرکت نیمه دولتی معرفی نامه از شرکت هم گرفتم به همراه سابقه بیمه (14 سال)
تمکن مالی 26 میلیون
سند ملکی با ارزش حدود 300 میلیون
با توجه به اینکه سابقه ویزای شینگن ندارم و فقط مهر مسافرت ترکیه توی پاسپورتم هست آژانس شانس من رو 50-50 اعلام کرد.
1- میخواستم ببینم به نظر شما تا چه میزان میتونم امیدوار باشم که با درخواستم موافقت بشه؟
2- آیا گرفتن نامه از طرف شرکت مبنی بر موافقت با مرخصی من در زمان اعلام شده به سفارت و اعلام اینکه بعد از مرخصی به محل کار خودم برخواهم گشت میتونه تاثیر مثبتی داشته باشه؟
3- چنانچه ریجکت بشم برای دفعات بعد حتی اگر درخواست ویزای تجاری (با فرض داشتن مدارک کامل) داشته باشم به همون اندازه ویزای توریستی شانسم ضعیف خواهد بود یا اینکه ویزای تجاری شرایطش متفاوته؟ (دلیل سوالم اینه که احتمال این وجود داره که در چند ماه آینده به دلیل ماموریت کاری نیاز به ویزای شینگن داشته باشم و میخوام ببینم آیا ریسک ریجکت شدن در ویزای توریستی رو بپذیرم یا نه)
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

RE: ریجکت ویزای شنگن ایتالیا - Setare9900 - 17-11-2017

سلام خسته نباشيد ببخشيد من و همسرم براي ويزاي توريستي اقدام كرديم و مدارك كامل بود و هر دو تمكين مالي داشتيم ولي ريجكت شديم حالا من شنيدم رفع ريجكتي وجود داره و با اعتراض ميشه درستش كرد يعني ب ما گفتن موافقت نشده و اعتراض زدن چون كسي داره كارامون و ميكنه و گروهي و با تور ميخايم بريم حالا نميدونم حقيقت داره و ايا امكانش هست يا نه هيچ راهي نداره و بايد شيش ماه صبر كنيم يا امكانش هست با اعتراض طي چند ماه اينده بريم چون واسه ماه عسل ميخايم بريم و قبول نكردن خيلي ناراحتم،نميتونم پيام بدارم اينجا اعصابم خورد شد اينجا در پاسخ نوشتم ببخشيد كسي ميتونه كمك كنه و جواب منو بده ممنون

RE: ریجکت ویزای شنگن ایتالیا - automotive - 17-11-2017

@Setare9900

سلام
موافقت نشده و اعتراض کرده‌اند؟!
مهر Reject بر روی گذرنامه را به شما نشان داده‌اند؟
مگر می‌توان بر روی نظر آفیسر کنسولگری یک کشور اعتراض کرد؟!
نیازی به 6 ماه انتظار نیست. مورد خاصی که باعث شده است ریجکت شوید را برطرف کنید و دوباره درخواست بدهید.

ببخشيد اينكه ميگن با درخواست موافقت نشده با ريجكتي فرق داره؟ مگر اينكه با درخواست موافقت نشه منظور همون ريجكت شدن نيست؟

RE: ریجکت ویزای شنگن ایتالیا - automotive - 17-11-2017

@M1KE
@Setare9900
شما درخواست وقت مصاحبه سفارت می‌کنید، سپس مراجعه می‌کنید، یا ویزا دریافت می‌کنید یا نمی‌کنید. در ارتباط با ویزاهای گروهی نیز روال به همین صورت هستش.
باز هم منتظر باشید سایر دوستان نظر خودشان را اعلام کنند.

ما ب صورت گروهي رفتيم اثر انگشت هم زديم الان بعد از سه هفته ك منتظر صدور ويزا بوديم گفتن موافقت نشده
ممنون از پاسخ

RE: ریجکت ویزای شنگن ایتالیا - frodo - 19-12-2017

سلام
من برای ویزای ایتالیا براش شرکت تو یه کنفرانس اقدام کردم. می خواستم یپرسم به هر دلیلی اگر ریجکت بشه، میتونم بلافاصله برای ویزای هلند اقدام کنم؟ ویزای هلند رو برای مصاحبه دکتری تو این کشور لازم دارم. که قرار شده دعوت نامه بفرستن و هزینه های سفر رو به عهده داشته باشن.
خیلی ممنون

RE: ریجکت ویزای شنگن ایتالیا - shahabenzo - 09-01-2018

عرض سلام و ادب ....

بنده حدودای 10 روز پیش به اتفاق همسر و فرزندم  برای درخواست ویزای توریستی به سفارت ایتالیا مراجعه کردیم ( با مدارک کامل و تمکن مالی خوب ) و مصاحبه قابل قبولی داشتیم ... فقط در کمال تعجب امروز متوجه شدم که برگه های رسید ی که برای دریافت جواب به ما داده بودن رو گم کردیم ولی تاریخ مراجعه به سفارت خاطرم هست ... به نظرتون ما چه کار باید بکنیم ....... با تشکر

RE: ریجکت ویزای شنگن ایتالیا - automotive - 09-01-2018

(19-12-2017, 06:23 PM)frodo نوشته: سلام
من برای ویزای ایتالیا براش شرکت تو یه کنفرانس اقدام کردم. می خواستم یپرسم به هر دلیلی اگر ریجکت بشه، میتونم بلافاصله برای ویزای هلند اقدام کنم؟ ویزای هلند رو برای مصاحبه دکتری تو این کشور لازم دارم. که قرار شده دعوت نامه بفرستن و هزینه های سفر رو به عهده داشته باشن.
خیلی ممنون

سلام
به صورت تئوری امکان این موضوع وجود دارد اما احتمال ریجکت را بالا می‌برد. اگر برای دکتری خود هلند اقدام کنید بهتر است و نه برای کنفرانس ایتالیا که از آنجا به هلند بروید.

(09-01-2018, 02:59 AM)shahabenzo نوشته: عرض سلام و ادب ....

بنده حدودای 10 روز پیش به اتفاق همسر و فرزندم  برای درخواست ویزای توریستی به سفارت ایتالیا مراجعه کردیم ( با مدارک کامل و تمکن مالی خوب ) و مصاحبه قابل قبولی داشتیم ... فقط در کمال تعجب امروز متوجه شدم که برگه های رسید ی که برای دریافت جواب به ما داده بودن رو گم کردیم ولی تاریخ مراجعه به سفارت خاطرم هست ... به نظرتون ما چه کار باید بکنیم ....... با تشکر

سلام
با سفارت تماس برقرار کنید و موضوع را مطرح کنید.