آکادمیا کافه
تصمیم گیری در انتخاب یکی از دانشگاه های پذیرش شده - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: نتایج پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: تصمیم گیری در انتخاب یکی از دانشگاه های پذیرش شده (/Thread-%D8%AA%D8%B5%D9%85%DB%8C%D9%85-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%B4%D8%AF%D9%87)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: تصمیم گیری در انتخاب یکی از دانشگاههای پذیرش شده - amirhossein.gh - 02-05-2012

سلام دوستان

من برق قدرت هم TUT قبول شدم و هم RWTH AACHEN آلمان
من حتما از ترم دوم کمک هزینه میخام و از جهتی تو TUT دقیقا گرایشی که علاقه دارم پذیرش گرفتم که زیرشاخه قدرته ولی تو آخن به صورت کلی قدرت هست
حالا موندم کدوم رو انتخاب کنم ؟؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

نکته : رزومم رو میتونین ببینین و همچین به این رزومه یه مقاله دیگه هم اضافه شده

RE: تصمیم گیری در انتخاب یکی از دانشگاههای پذیرش شده - amin_mb - 02-05-2012

(02-05-2012, 10:50 PM)amirhossein.gh نوشته: سلام دوستان

من برق قدرت هم TUT قبول شدم و هم RWTH AACHEN آلمان
من حتما از ترم دوم کمک هزینه میخام و از جهتی تو TUT دقیقا گرایشی که علاقه دارم پذیرش گرفتم که زیرشاخه قدرته ولی تو آخن به صورت کلی قدرت هست
حالا موندم کدوم رو انتخاب کنم ؟؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

نکته : رزومم رو میتونین ببینین و همچین به این رزومه یه مقاله دیگه هم اضافه شده
امیرجان!
یکباره دیگه تبریک میگم!
وضعیت فاندها و کمک هزینه های این دو دانشگاه مشخص نیست!اگه بتونی وضع کمک هزینه را مشخص کنی، بهتر میشه نظر داد!
با توجه به این شرایط من AAchen را بهت پیشنهاد میکنم!
خوش خبر باشی!

RE: تصمیم گیری در انتخاب یکی از دانشگاههای پذیرش شده - amirhossein.gh - 02-05-2012

(02-05-2012, 10:58 PM)amin_mb نوشته: امیرجان!
یکباره دیگه تبریک میگم!
وضعیت فاندها و کمک هزینه های این دو دانشگاه مشخص نیست!اگه بتونی وضع کمک هزینه را مشخص کنی، بهتر میشه نظر داد!
با توجه به این شرایط من AAchen را بهت پیشنهاد میکنم!
خوش خبر باشی!
مرسی امین جان از تبریکت !
من همیشه از پشتیانی شما دوستان روحیه میگیرم
همونطور که آگاهی چون تحصیل در این دو دانشگاه رایگان هست و بنده هم به عنوان مستر میرم ، پس در نتیجه چیزی در ابتدا به عنوان کمک هزینه مشخص نیست Smile
البته من خودم هم نظرم روی آخنه ، ولی میترسم نتونم کمک هزینه رو تو آلمان ردیف کنم ولی میدونم تو فنلاند کمک هزینه به خصوص در این گرایش فوق العاده زیاده ولی خب دانشگاه خیلی تاپی نیست Smile

RE: تصمیم گیری در انتخاب یکی از دانشگاههای پذیرش شده - civil2015 - 04-05-2012

سلام
دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید تا از این دوراهی خلاص بشم
۲ تا دانشگاه Mississippi state & University of Alabama هستن که سر تصمیم گیری به مشکل خوردم
هردو بدون فاندن ولی‌ هردوتا استاد گفتن که از سال ۲ پول دستمون بیاد فاندت می‌کنیم
Mississippi state: رنکینگ مهندسی‌ 82 رنکینگ عمران: 96
استاد جوان,Assistant professor شهر دانشجویی استارک ویل
University of Alabama: رنکینگ مهندسی‌ 126 رنکینگ عمران: 111
استاد میان سال ، بیش از ۲۵۰ تا مقاله و کنفرانس شهر بزرگ بیرمنگهام
مرسی

RE: تصمیم گیری در انتخاب یکی از دانشگاههای پذیرش شده - amirhossein.gh - 04-05-2012

Mississippi state به نظر من گزینه بهتری هست
شما اونجا شانس فاند گیریت بهتره (البته با نگاه به ظواهر این پیداست)

RE: تصمیم گیری در انتخاب یکی از دانشگاههای پذیرش شده - soilman - 05-05-2012

در این مورد به نظرم بهتره به بودجه های دریافتی در درجه ی اول خود استاد و درجه ی دوم دپارتمان رو نگاه کنید....
استاد جوان می سی سی پی هم باید تعداد مقالات زیادی داشته باشه ولی به استاد میان سال نمیرسه...استاد های میان سال از یه جهت ممکنه به دلیل ارتباطات بیشتر ممکنه بیشتر امکان تامین مالی پروژه هاشونو دارن....
همچنین راه دیگر نگاه کردن به شرکت ها و سایر بخش های غیر دانشگاهی هست که با استاد و دپارتمان مورد نظر همکاری دارن و از این طریق میشه به حدسیاتی رسید که جریان مالی این وسط چگونه برقراره... Angel
همه ی اینها به شما کمک می کنه به یافته هایی برسید که یقینا درست نیستند ولی احتمال درست در آمدنش بیشتره.... Rolleyes
(04-05-2012, 10:23 PM)civil2015 نوشته: سلام
دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید تا از این دوراهی خلاص بشم
۲ تا دانشگاه Mississippi state & University of Alabama هستن که سر تصمیم گیری به مشکل خوردم
هردو بدون فاندن ولی‌ هردوتا استاد گفتن که از سال ۲ پول دستمون بیاد فاندت می‌کنیم
Mississippi state: رنکینگ مهندسی‌ 82 رنکینگ عمران: 96
استاد جوان,Assistant professor شهر دانشجویی استارک ویل
University of Alabama: رنکینگ مهندسی‌ 126 رنکینگ عمران: 111
استاد میان سال ، بیش از ۲۵۰ تا مقاله و کنفرانس شهر بزرگ بیرمنگهام
مرسی

RE: تصمیم گیری در انتخاب یکی از دانشگاههای پذیرش شده - rulany - 05-05-2012

امیر حسین عزیز
به نظر من اخن رو از دست نده. TUT از هیچ نظری با اخن قابل مقایسه نیست.حتی وضعیت کار دانشجویی در المان بهتره.البته منظورم کار در خارج دانشگاه نیست.کلا تو فنلاند واقعا کار سختیه که بتونی فاند بگیری.اونم برای مستر. دانشگاه تامپره هم همچین دانشگاه شاخی نیست و بهتره بگم متوسط.اما اخن جز تاپ های اروپا و دنیا در قدرت حداقل.اگه بخوای میتونم 2 نفر که الان در اخن قدرت میخوانن رو معرفی کنم بهت.میگفتن که میشه به کار دانشجویی در اخن امید داشت.اونم شدیدا به نمرات و ارتباط با اساتید در ترم اول بستگی داره.

RE: تصمیم گیری در انتخاب یکی از دانشگاههای پذیرش شده - Pejman - 05-05-2012

دوستان عزیز من بین انتخاب 3 تا دانشگاه موندم، هر 3 پذیرش بدون فاند برای دکترای مکانیک هست. من مزایا و معایب هر کدو رو در مقایسه با دو تای دیگه می نویسم. هر کسی هر نظری داره شدیداً استقبال می کنم:

1- University of Louisville
مزایای نسبی: اساتید با زمینه های تحقیقاتی مرتبط زیاد، شهر و آب و هوا، ارتباط با یکی از اساتید، شهر ارزون.
معایب نسبی: وضعیت فاند معمولی، رنکینگ در مکانیک

2- University of Nevada, Reno
مزایای نسبی: رنکینگ در مکانیک، وضعیت فاند خوب، موقعیت شهر، ارتباط با یکی از اساتید.
معایب نسبی: شهر نسبتاً گران و بد آب و هوا، اساتید مرتبط تقریباً هیچی.

3- University of Tulsa
مزایای نسبی: وضعیت فاند خیلی خوب، شهر ارزون، اساتید مرتبط زیاد.
معایب نسبی: رنکینگ در مکانیک، شهر نه چندان جالب.

در ضمن Tuition اینها تقریباً همه در یه حدود هست. وضعیت فاند رو هم از روی آمار و ارقام سایت هایی مثل USNEWS و Peterson و PhDs.org نوشتم (البته با یه دانشجوی ایرانی Tulsa تلفنی صحبت کردم)

RE: تصمیم گیری در انتخاب یکی از دانشگاههای پذیرش شده - ice - 05-05-2012

پژمان جان اختلاف رنکینگ این دو دانشگاه با nevada چقدر هست که در معایب قرار دادید؟ منظورم با توجه به فقدان تعداد مناسب اساتید مرتبط (و در نتیجه احتمالا کوچک بودن دپارتمان) در این دانشگاه هست. رتبه بالای مکانیک این دانشگاه برای گرایش مورد نظر شما هم هست؟ این سوال رو می پرسم چون دانشگاه ارشد خودم فقط 5 استاد متخصص در گرایش من داشت و در این حالت کمی نگرش اساتید در فعالیت ها محدود می شه.

RE: تصمیم گیری در انتخاب یکی از دانشگاههای پذیرش شده - Behnoush - 05-05-2012

(05-05-2012, 12:55 PM)Pejman نوشته: دوستان عزیز من بین انتخاب 3 تا دانشگاه موندم، هر 3 پذیرش بدون فاند برای دکترای مکانیک هست. من مزایا و معایب هر کدو رو در مقایسه با دو تای دیگه می نویسم. هر کسی هر نظری داره شدیداً استقبال می کنم:

1- University of Louisville
مزایای نسبی: اساتید با زمینه های تحقیقاتی مرتبط زیاد، شهر و آب و هوا، ارتباط با یکی از اساتید، شهر ارزون.
معایب نسبی: وضعیت فاند معمولی، رنکینگ در مکانیک

2- University of Nevada, Reno
مزایای نسبی: رنکینگ در مکانیک، وضعیت فاند خوب، موقعیت شهر، ارتباط با یکی از اساتید.
معایب نسبی: شهر نسبتاً گران و بد آب و هوا، اساتید مرتبط تقریباً هیچی.

3- University of Tulsa
مزایای نسبی: وضعیت فاند خیلی خوب، شهر ارزون، اساتید مرتبط زیاد.
معایب نسبی: رنکینگ در مکانیک، شهر نه چندان جالب.

در ضمن Tuition اینها تقریباً همه در یه حدود هست. وضعیت فاند رو هم از روی آمار و ارقام سایت هایی مثل USNEWS و Peterson و PhDs.org نوشتم (البته با یه دانشجوی ایرانی Tulsa تلفنی صحبت کردم)
پژمان جان من خیلی تجربه خاصی ندارم ولی نظر شخضیمو میگم Smile من خودم جایی رو ترجیح میدم که از فاندش مطمئن تر باشم و احتمال خیلی بیشتری بدم که از ترم دوم یا سال دوم بهم فاند تعلق بگیره . چون فاند خیلی از ابعاد زندگیه آدم رو تحت تاثیر خودش قرار میده . در کنارش رنکینگ و اعتبار دانشگاه هم مهمه . پس من باشم louisville رو حذف میکنم و بین اون دوتا تصمیم میگرم. بین Nevada و Tulsa اگه بگی اختلاف رنک در چه حد هست خوبه .