آکادمیا کافه
بحث و گفتگو پیرامون سریال ها - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: گفتگوی خودمانی کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: گفتگوی خودمانی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C)
+--- موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سریال ها (/Thread-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D9%87%D8%A7)

بحث و گفتگو پیرامون سریال ها - clueless - 20-02-2016

سلام، فکر کردم جای این تاپیک اینجا خالیه! اگه اهل سریال دیدن هستین بفرمایید توو!  Shy 

1.بهترین سریالی که دیدین چی بوده؟
2.روزی چند ساعت سریال می بینین؟
3.کمکی به بهتر شدن زبان می کنه؟
4.در حال حاضر چه سریالی رو دنبال می کنین؟

پاسخ : 1. سیزن اول 24
2. بستگی به وقتم داره! ولی معمولا یه ساعت.
3. نه چندان!
4. house of cards

RE: بحث و گفتگو پیرامون سریال ها - Agirl - 21-02-2016

ایده دوست عزیزمون برای ایجاد این تاپیک عالی بود.
و من مطمئنم به ذهن خودم نمیرسید هرگز این ایده!
ولی بعد ایجادش متوجه شدم که چقدر خوبه که چنین تاپیکی داریم الان Smile
فقط شاید بهتر باشه اینطوری باشه قالب مورد استفاده:
1. بهترین سریالی که دیدین چی بوده؟
2. مورد 1 به چه زبانی بوده؟ انگلیسی؟ آلمانی؟ ژاپنی؟ فارسی؟
3. ژانرش چی بوده؟ (کمدی؟ درام؟ جنایی؟ ...) آیا انیمیشن بوده؟ (مثل باب اسفنجی یا Kung Fu Panda! یا خیلی ازین برنامه ها که انیمیشنی هستن اما مخاطب زیاد دارن!)
4. چرا ازش خوشتون میومد؟ چرا بهترین سریال؟ (یکی ممکنه بگه زبان آلمانیم رو باهاش تقویت کردم، یکی ممکنه بگه خیلی رمانتیک بود! Smile  Heart )
5. به جز موارد بالا که ذکر شده، یه مختصری درباره اش توضیح بدین: سال آغاز تولید و پخش، نام کمپانی، شخصیت اصلیش چه نوع کاراکتریه؟
6. در حال حاضر چه سریالی رو دنبال میکنین؟ 
7. مختصری توضیح درباره مورد 6: شامل سال تولید و پخش، شخصیت اصلی، کشور تولید کننده، دلیل اینکه دنبال میکنین این سریال رو؟
موفق باشید Smile

RE: بحث و گفتگو پیرامون سریال ها - clueless - 22-02-2016

تشکر فراروان از شما Agirl عزیز.
می خواستم پست اول رو ویرایش کنم و قالب شما رو قرار بدم ولی امکان ویرایش دیگه برام فراهم نبود Sad

1. 24
2. انگلیسی با زیرنویس فارسی
3. اکشن- هیجانی
4. هیجان انگیز بود و تقریبا نمیشد تا لحظه ی آخر حدس زد چه اتفاقی قراره بیفته
5. سال 2001- جک باور : به درد شرایط بحرانی میخوره از لحاظ فکر و عمل سریعه.
6. 24
7. شانس آوردم بهترینی سریالی که دیدم همونیه که الان دارم دنبال می کنم Big Grin

RE: بحث و گفتگو پیرامون سریال ها - sb_urmia - 23-02-2016

1. Friends
2. English
3. American Sitcom
4. من از چند لحاظ دوسش داشتم: اول اینکه چون قصد اپلای دارم این فیلم در مورد فرهنگ امریکا و برخورد مردم باهم خیلی بهم اطلاعات داد. دوم خیلی از لغاتی که برای تافل داشتم میخوندم در این سریال میشنیدم و چون متوجه میشدم یه جورایی بهم امید میداد. سوم سرعت حرف زدنشون بود که یه جورایی برای لیسنینگم خوبه. درسته در مورد موضوعات علمی تافل نیست ولی به هر حال به زبان انگلیسی هست و گوشهام به شنیدن انگلیسی عادت میکنه. 
5. به مدت 10 سال در NBC پخش میشده. از سال 1994 تا 2004. توسط دیوید کرین و مارتا کافمن ساخته شده. شامل 10 فصل هست. 
6. زیاد اهل سریال و فیلم نیستم. اینم به توصیه دوستان دیدم و خواستم با شما هم شیر کنم.
7. -
خلاصه:
ریچل از عروسی‌اش فرار می‌کنه و به دنبال دوست دوران کودکیش، مانیکا، یه سرآشپزی در نیویورک می‌رود. آن‌ها هم‌اتاقی می‌شن و ریچل به گروه دوستان مانیکا می‌پیوندد که همشون در دههٔ سوم زندگیشون هستند: جویی بازیگر، چندلر که شغلش کسب و کار است، فیبی که موسیقیدان و ماساژور است و راس (برادر بزرگ‌تر مانیکا) دیرینه شناس هست که اخیرا طلاق گرفته. ریچل هم برای تامین مخارجش به عنوان پیش‌خدمت در سنترال پرک (کافه‌ای در همون شهر) شروع به کار میکنه. پاتوق این 6 نفر همون کافه هست ویا اگه اونجا نباشند آپارتمان مانیکا و ریچل یا هم آپارتمان چندلر و جویی که روبروشون هست وقتشونو میگذرونند. کلا موضوعاتش حول ماجراجویی‌های رمانتیک و کمدی و مشکلات شغلی شخصیت‌ها می‌چرخد با کلی اتفاقات جالب و بامزه...