آکادمیا کافه
پرسش و پاسخ از موارد مطرح شده در نامه پذیرش دانشگاه ها - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای تحصیلی بعد از پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: پرسش و پاسخ از موارد مطرح شده در نامه پذیرش دانشگاه ها (/Thread-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7)

پرسش و پاسخ از موارد مطرح شده در نامه پذیرش دانشگاه ها - mohammadreza88 - 12-11-2015

سلام دوستان،
امیدوارم که سوالم رو در جای مناسبی میپرسم. در نامۀ پذیرش پسردایی‌م این متن نوشته شده:
The terms of your admission are as follows:
ُSemester of admission:...
Program:...
Program features:...
Anticipated duration of program of study:...
Research Director:...
Condition: None
Semester starting date:...

این پذیرش قطعی است دیگه؟ یا مشروط؟

پیشاپیش خیلی ممنونم از پاسخ شما

RE: شانس گرفتن پذیرش و کمک هزینه از دانشگاه های کانادا در مقطع دکتری تخصصی Ph.D - Matinking - 12-11-2015

(12-11-2015, 01:52 PM)mohammadreza88 نوشته: سلام دوستان،
امیدوارم که سوالم رو در جای مناسبی میپرسم. در نامۀ پذیرش پسردایی‌م این متن نوشته شده:
The terms of your admission are as follows:
ُSemester of admission:...
Program:...
Program features:...
Anticipated duration of program of study:...
Research Director:...
Condition: None
Semester starting date:...

این پذیرش قطعی است دیگه؟ یا مشروط؟

پیشاپیش خیلی ممنونم از پاسخ شما

سلام

این عبارت به معنی پذیرش قطعی و بدون قید و شرط هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: پرسش و پاسخ از موارد مطرح شده در نامه پذیرش دانشگاهها - sheikheshahr - 15-11-2015

سلام دوستان
من از دانشگاهی پذیرش دکتری گرفتم و استاد توی ایمیلش نوشته ما یک دوره شش ماهه آزمایشی داریم که به عنوان ریسرچ اسیستنت استخدام می شی بعد تبدیل به دکتری می شه.
"We normally have an initial trial period of about 6 months, so you are initially employed as a research assistant and after that you can be confirmed into PhD."
می خواستم ببینم وزارت علوم با این قضیه مشکل نداره؟ یعنی این رو به عنوان پذیرش مشروط نمی بینه؟؟؟
ضمنا هنوز نامه رسمی پذیرش از دانشگاه نیومده و خبر پذیرش را استاد از طریق ایمیل به من داده. آیا وزارت علوم ایمیل استاد براش اعتبار داره یا حتما باید منتظر بمونم نامه خود دانشگاه بیاد؟

RE: پرسش و پاسخ از موارد مطرح شده در نامه پذیرش دانشگاهها - Matinking - 15-11-2015

(15-11-2015, 08:02 AM)sheikheshahr نوشته: سلام دوستان
من از دانشگاهی پذیرش دکتری گرفتم و استاد توی ایمیلش نوشته ما یک دوره شش ماهه آزمایشی داریم که به عنوان ریسرچ اسیستنت استخدام می شی بعد تبدیل به دکتری می شه.
"We normally have an initial trial period of about 6 months, so you are initially employed as a research assistant and after that you can be confirmed into PhD."
می خواستم ببینم وزارت علوم با این قضیه مشکل نداره؟ یعنی این رو به عنوان پذیرش مشروط نمی بینه؟؟؟
ضمنا هنوز نامه رسمی پذیرش از دانشگاه نیومده و خبر پذیرش را استاد از طریق ایمیل به من داده. آیا وزارت علوم ایمیل استاد براش اعتبار داره یا حتما باید منتظر بمونم نامه خود دانشگاه بیاد؟

سلام

1- این مسائل معمولا جزو موارد پذیرش مشروط به حساب نمیاد... پذیرش مشروط روی شروطی مثل نمرات زبان، فارق التحصیلی، مدارک مالی و ... تعریف میشه...

2- admission letter رسمی قابل استناد هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: پرسش و پاسخ از موارد مطرح شده در نامه پذیرش دانشگاهها - sheikheshahr - 22-11-2015

(15-11-2015, 06:48 PM)Matinking نوشته: سلام

1- این مسائل معمولا جزو موارد پذیرش مشروط به حساب نمیاد... پذیرش مشروط روی شروطی مثل نمرات زبان، فارق التحصیلی، مدارک مالی و ... تعریف میشه...

2- admission letter رسمی قابل استناد هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

بنده با همین نامه رفتم وزارت علوم و کارشناس محترم فرمودن "نامه های دانشگاه فلان را من دیدم اصلا این شکلی نیست!!!" منم گفتم خوب چه شکلی باشه گفتن باید لوگوی خود دانشگاه توی سربزگ باشه نه ریسرچ سنتر. ما هم فعلا معطل این هستیم که مجدد برامون نامه پذیرش جدید را بفرستن. راحت یک هفته کار بنده رو عقب انداخت این کارشناس محترم.