آکادمیا کافه
سوالات و اشکالات شما در خصوص زبان آلمانی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: زبان‌های خارجی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C)
+---- انجمن: آلمانی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C)
+---- موضوع: سوالات و اشکالات شما در خصوص زبان آلمانی (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4

سوالات و اشکالات شما در خصوص زبان آلمانی - m0h3n - 11-03-2011

در این تاپیک سعی میشه به سوالات کاربران در خصوص زبان آلمانی و اشکالات اونها پرداخته بشه...

RE: سوالات و اشکالات شما در خصوص زبان آلمانی - mariai - 10-05-2015

سلام می‌شه لطفا بگید چه کتابهایی برای سطح A1 و A2 در موسسه گوته تدریس می‌شه؟

RE: سوالات و اشکالات شما در خصوص زبان آلمانی - kamran70 - 10-07-2015

درود بر دوستان

بنده قصد دارم زبان آلمانی یاد بگیرم . با توجه به برنامه یکی از آموزشگاه متوجه شدم ابتدا باید یه دوره بسیار مقدماتی vorkus را طی کنم و سپس سه ترم از A1 و سه ترم A2 و .... که برای بنده هم تداخل زمانی ممکنه داشته و هم هزینه اش ممکنه زیاد تر بشه چون در سایر پست های تایپیک خواندم که مراحل شروع A1 مستقیما هست و دوره های اولیه را ندارد همچنین هر سطحی شامل دو ترم میشود . آیا بنده درست فکر میکنم ؟
و سوال بنده این است که اگر بخواهم به صورت خودآموز شروع کنم و سپس اگر دیدم توانایی دارم ادامه بدهم در غیر این صورت کلاس بروم ، چه کتاب های خوب و چه نرم افزارهای مفیدی را پیشنهاد میدهخید ؟ ممنونم

RE: سوالات و اشکالات شما در خصوص زبان آلمانی - nader - 10-07-2015

(10-07-2015, 06:55 PM)kamran70 نوشته: درود بر دوستان

بنده قصد دارم زبان آلمانی یاد بگیرم . با توجه به برنامه یکی از آموزشگاه متوجه شدم ابتدا باید یه دوره بسیار مقدماتی vorkus را طی کنم و سپس سه ترم از A1 و سه ترم A2 و .... که برای بنده هم تداخل زمانی ممکنه داشته و هم هزینه اش ممکنه زیاد تر بشه چون در سایر پست های تایپیک خواندم که مراحل شروع A1 مستقیما هست و دوره های اولیه را ندارد همچنین هر سطحی شامل دو ترم میشود . آیا بنده درست فکر میکنم ؟
و سوال بنده این است که اگر بخواهم به صورت خودآموز شروع کنم و سپس اگر دیدم توانایی دارم ادامه بدهم در غیر این صورت کلاس بروم ، چه کتاب های خوب و چه نرم افزارهای مفیدی را پیشنهاد میدهخید ؟ ممنونم
سلام 
آلمانی زبان گزامر
اعتقاد من بر اینه باید ریاضی وار اونو فرا گرفت

و همین طوز اعتقاد دارم باید یکی به شما یاد بده
بهتر از هود اموز خوندنه
بر خلاف انگلیسی که گرامر ساده ای داره و زبان لغته بیشتر تا گرامر

کتاب های studio / tangram/ va berliner plazt تدریس میشه معمولا

اگه studio باشه مثلا هر کتاب 12 تا درس داره که هر ترمی معمولا 3 تاشو درس میده یعنی هر کتابی 4 ترم
بستگی به آموزشگاه داره کلا

اون دوره مقدماتی رو هم بعضی آموزشگاه ها سلیقه ای دارن همه جا نیست

RE: سوالات و اشکالات شما در خصوص زبان آلمانی - kamran70 - 11-07-2015

ممنونم

در حال حاضر دارم از طریق سایت های آلمانی با اصول مقدماتی این زبان آشنا میشم . همانند نظر شما زبان سختی نسبت به انگلیسی هست

RE: سوالات و اشکالات شما در خصوص زبان آلمانی - ForeverBlue - 11-07-2015

اصولا یادگیری یک زبان جدید صرفا با اتکا به خودآموزی و منابع اینترنتی و ... بسیار دشوار است. من اکیدا توصیه میکنم که برای شروع در یک کلاس شرکت کنید.

یکی از مشکلات خودآموزی این است که شما یک دیدکلی از این که الان در چه وضعیتی هستید و در چه مواردی ضعف دارید، نخواهید داشت و ممکن است مطالعات پراکنده اتفاقا باعث دلزدگی و دلسری شما شود.

در مورد گرامر هم از این نظر که آلمانی یکی از با قاعده ترین و منظم ترین زبان ها را دارد با نادر موافقم  اما مساله ای که هست شما به تدریج یا تکرار جملات،  الگوهای گرامری در ذهنتان نقش میبندد و ناخودآگاه آن قواعد را فرا خواهید گرفت.

RE: سوالات و اشکالات شما در خصوص زبان آلمانی - kamran70 - 21-07-2015

درود بر دوستان
بنده بر سر دو راهی قرار دارم و از شما خواهش میکنم بنده را راهنمایی فرمایید
بنده به زبان آلمانی آشنایی ندارم و با زبان انگلیسی در حد دانشگاهی و متوسط آشنایی دارم . همچنین بنده حداکثر حدود یک سال تا سربازی فرصت دارم . از آنجاییکه شانس گرفتن پذیرش در کورس های آلمانی از انگلیسی بیشتر هست به نظرتون آلمانی را میتونم در این فرصت باقی مانده فرا بگیرم یا همان انگلیسی را ادامه بدهم ؟
و برای گرفتن پذیرش خداقل داشتن چه مدرک آلمانی ضروری هست (قبلا خواندم که b1 هست ، آیا صحیح هست ؟)

RE: سوالات و اشکالات شما در خصوص زبان آلمانی - nader - 21-07-2015

(21-07-2015, 08:38 PM)kamran70 نوشته: درود بر دوستان
بنده بر سر دو راهی قرار دارم و از شما خواهش میکنم بنده را راهنمایی فرمایید
بنده به زبان آلمانی آشنایی ندارم و با زبان انگلیسی در حد دانشگاهی و متوسط آشنایی دارم . همچنین بنده حداکثر حدود یک سال تا سربازی فرصت دارم . از آنجاییکه شانس گرفتن پذیرش در کورس های آلمانی از انگلیسی بیشتر هست به نظرتون آلمانی را میتونم در این فرصت باقی مانده فرا بگیرم یا همان انگلیسی را ادامه بدهم ؟
و برای گرفتن پذیرش خداقل داشتن چه مدرک آلمانی ضروری هست (قبلا خواندم که b1 هست ، آیا صحیح هست ؟)

بله مدرک b1  برای پذیرش کاقی و لازم هست

در دوره فوق فشرده و با تلاش فراوان میتونی در مدت 1 سال برسی به اون حد

2 سال هم سربازی داری که ار اون فرصت برای بالا بردن این سظح استفاده کن

RE: سوالات و اشکالات شما در خصوص زبان آلمانی - kamran70 - 22-07-2015

(21-07-2015, 09:58 PM)nader نوشته: بله مدرک b1  برای پذیرش کاقی و لازم هست

در دوره فوق فشرده و با تلاش فراوان میتونی در مدت 1 سال برسی به اون حد

2 سال هم سربازی داری که ار اون فرصت برای بالا بردن این سظح استفاده کن

ممنونم از پاسخ تون
بک آموزشگاه دیدم که دوره های فوق فشرده هر سطح را در یک ماه ارایه میداد ، بسیار فوق فشرده !
البته قبل ازسربازی بنده قصد دارم اپلای کنم ، در هر صورت اگر یکسال طول میکشه بنظرم اگر انگلیسی را بخونم بهتر باشد
یه سوال دیگر این که شاید تکراری هم باشد ، برای آموزش المانی چه کتابی را مناسب میدانید ؟ و این که نرم افزار آموزش زبان آلمانی میشناسید ؟

RE: سوالات و اشکالات شما در خصوص زبان آلمانی - rulany - 22-07-2015

(22-07-2015, 08:32 AM)kamran70 نوشته: ممنونم از پاسخ تون
بک آموزشگاه دیدم که دوره های فوق فشرده هر سطح را در یک ماه ارایه میداد ، بسیار فوق فشرده !
البته قبل ازسربازی بنده قصد دارم اپلای کنم ، در هر صورت اگر یکسال طول میکشه بنظرم اگر انگلیسی را بخونم بهتر باشد
یه سوال دیگر این که شاید تکراری هم باشد ، برای آموزش المانی چه کتابی را مناسب میدانید ؟ و این که نرم افزار آموزش زبان آلمانی میشناسید ؟

البته اگر شما کلاس های فوق فشرده (6 روز در هفته) گوته را بتونید شرکت کنید ،کمتر از 6 ماه میتونید به سطح B1 برسید .البته تلاش زیادی هم نیاز داره قاعدتا