آکادمیا کافه
آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: زبان‌های خارجی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C)
+---- انجمن: انگلیسی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C)
+---- موضوع: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی (/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - mona - 19-07-2015

(12-06-2015, 03:29 PM)hosseinsm نوشته: دوستان سلام
من دانشجوی سال اول مترجمی زبان پیام نور هستم. با توجه به اینکه دروس غالبا خودخوان بوده یا اینکه بدلیل شاغل بودن امکان حضور در کلاسهای صبح رو ندارم ، چه دوره ها و آموزشگاه هایی رو پیشنهاد می کنید؟ سفیر خوبه؟

سلام،
سفیر را پیشنهاد نمیکنم ، اما اگر به دلیل مسیر نزدیکتر میخواهید به آنجا بروید خب پس دیگه چاره ای نیست . اما قطب راوندی هم از جمله موسساتی است که در مناطق مختلف شعبه دارد و هر 4 ترم به شما گواهینامه هم میدهد ( در صورت درخواست شما ) ... مجتمع فنی را نیز توصیه نمیکنم .... البته اگر شما بفرمایید که بیشتر تمایل دارید که موسسه زبان در کدام مسیرها باشد ، دوستان میتوانند بیشتر راهنمایی کنند ، چون موسسه هایی در تمام نقاط شهر هستند که تنها یک شعبه دارند اما بسیار خوب و متمرکز زبان را یاد میدهند .

موفق باشید .

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - farzad2498 - 21-07-2015

سلام دوستان
من 30 سال دارم و ساکن پونک هستم
میخواستم یه آموزشگاه بهم معرفی کنید که برم شروع کنم
من تا به حال انگلیسی کار نکرده ام و فقط در حد زبان عمومی در دانشگاه بلدم یعنی در واقع 0 هستم
به خاطر یک سری مسائلی که در مدرسه راهنمایی (معلم فوق العاده بی خود) برام پیش اومد از زبان کمی متنفر شدم
ولی الان بنا به کارم مجبورم زبان یاد بگیرم مخصوصا وفتی میخوام برم خارج واقعا لنگ میمونم و فقط در حد خرید کردنو آدرس پرسیدنو از این جور چیزا میتونم صحبت کنم ولی در جاهای دیگه واقعا ازیت میشم چون نمیفهمم. نمونش این بود که تو هتل مشکل پیدا کرده بودم نمیتونستم بگم شیر آب دستشوییم خرابه دسته رزوشن هتلو گرفتم به زور تا طبقه 20 بردمش که بفهمه چی شده
همینطور اگر زبانم خوب بشه شایدم بتونم برم خارج زندگی کنم 
دفعه اولی که خارج رفته بودم تا 3 روز مثل لالا فقط ایما و اشاره میکردم بعد 3 روز شروع کردم به انگلیسی صحبت کردن که مثلا فلان چیزو میخوام یا مثلا میخوام برم فلان جا خیلی ذوق کردم تونستم صحبت کنم و بفهمم اونا چی میگن این شروعی شد که میخوام برم زبان یاد بگیرم(اگه میشد میرفتم خارج اونجا یاد بگیرم که عالی میشد چون وقتی در محیط قرار میگیری معجزه میشه و خیلی زود یاد میگیری چون زبان مادری خودمو فراموش میکنم  ولی حیف هزینه خیلی زیادی داره و حداقل باید در سطح بیسیک باشی تا بری خارج)
میخواستم برم آریانپور ثبت نام کنم دیدم اجب مسخره بازی و دکانی هست اول باید 30 هزار پول بدی و از طریق اینترنت وقت بگیری بعد بهت وقت بدن بعد آخر سر معلوم نیست کی ثبت نامت می کنن و همینطور جواب شکم سیری میرن بالاخره آدم وقتی پول میده باید درستم راهنمایی بشه ولی اینجا از این خبرا نیست میتونین تماس بگیرین و بگین 0 هستین و میخواهید شروع کنید هیچ جوابی نمیدن جز برین اینترنت پول واریز کنین تا بهتون وقت مصاحبه بدیم تا به سوالاتتون پاسخ داده شود
خواهرم یه آریانپور میره سمت جردن که مثل اینکه ربطی به این آریان پور نداره و راضی هست ولی من زنگ زدم دیدم ساعتش واقعا ازیتم میکنه و از کارم می افتم
ممنون میشم سمت منزلم یا حداکثر سمت شهرک غرب یا جردن یه آموزشگاه خوب بهم معرفی کنید که برم واقعا از این بی سوادی زبان رها بشم واقعا دلم میخواد یاد بکیرم و فیلمو به زبان اصلی ببینم
این 3 تا شرایط زیرم داشته باشه:
1.کلاساش مختص بزرگسالان باشه یعنی من 0 هستم نرم با بچه 12 ساله یه جا بشینم
2.در کلاس همه در یک سطح از فهم انگلیسی باشند
3.یه جورایی بهم امید و انگیزه بده که واقعا وقت بزارم و دل سرد نشم
سوال 2:به نظرتون با توجه یه چیزایی که از خودم گفتم و همینطور با توجه به اینکه وقت دارم(البته بیشتر صبح ها) فشرده برم یا عادی ترمی؟
سوال 3:نظرتون در مورد آموزشگاه توبی (2b2b) چی هست یه جا جزو 10 آموزشگاه برتر هم رده آریان پور نوشته بودش
ببخشید خیلی طولانی شد
یک دنیا ممنون...

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - mona - 21-07-2015

(21-07-2015, 02:11 PM)farzad2498 نوشته: سلام دوستان
من 30 سال دارم و ساکن پونک هستم
میخواستم یه آموزشگاه بهم معرفی کنید که برم شروع کنم
من تا به حال انگلیسی کار نکرده ام و فقط در حد زبان عمومی در دانشگاه بلدم یعنی در واقع 0 هستم
به خاطر یک سری مسائلی که در مدرسه راهنمایی (معلم فوق العاده بی خود) برام پیش اومد از زبان کمی متنفر شدم
ولی الان بنا به کارم مجبورم زبان یاد بگیرم مخصوصا وفتی میخوام برم خارج واقعا لنگ میمونم و فقط در حد خرید کردنو آدرس پرسیدنو از این جور چیزا میتونم صحبت کنم ولی در جاهای دیگه واقعا ازیت میشم چون نمیفهمم. نمونش این بود که تو هتل مشکل پیدا کرده بودم نمیتونستم بگم شیر آب دستشوییم خرابه دسته رزوشن هتلو گرفتم به زور تا طبقه 20 بردمش که بفهمه چی شده
همینطور اگر زبانم خوب بشه شایدم بتونم برم خارج زندگی کنم 
دفعه اولی که خارج رفته بودم تا 3 روز مثل لالا فقط ایما و اشاره میکردم بعد 3 روز شروع کردم به انگلیسی صحبت کردن که مثلا فلان چیزو میخوام یا مثلا میخوام برم فلان جا خیلی ذوق کردم تونستم صحبت کنم و بفهمم اونا چی میگن این شروعی شد که میخوام برم زبان یاد بگیرم(اگه میشد میرفتم خارج اونجا یاد بگیرم که عالی میشد چون وقتی در محیط قرار میگیری معجزه میشه و خیلی زود یاد میگیری چون زبان مادری خودمو فراموش میکنم  ولی حیف هزینه خیلی زیادی داره و حداقل باید در سطح بیسیک باشی تا بری خارج)
میخواستم برم آریانپور ثبت نام کنم دیدم اجب مسخره بازی و دکانی هست اول باید 30 هزار پول بدی و از طریق اینترنت وقت بگیری بعد بهت وقت بدن بعد آخر سر معلوم نیست کی ثبت نامت می کنن و همینطور جواب شکم سیری میرن بالاخره آدم وقتی پول میده باید درستم راهنمایی بشه ولی اینجا از این خبرا نیست میتونین تماس بگیرین و بگین 0 هستین و میخواهید شروع کنید هیچ جوابی نمیدن جز برین اینترنت پول واریز کنین تا بهتون وقت مصاحبه بدیم تا به سوالاتتون پاسخ داده شود
خواهرم یه آریانپور میره سمت جردن که مثل اینکه ربطی به این آریان پور نداره و راضی هست ولی من زنگ زدم دیدم ساعتش واقعا ازیتم میکنه و از کارم می افتم
ممنون میشم سمت منزلم یا حداکثر سمت شهرک غرب یا جردن یه آموزشگاه خوب بهم معرفی کنید که برم واقعا از این بی سوادی زبان رها بشم واقعا دلم میخواد یاد بکیرم و فیلمو به زبان اصلی ببینم
این 3 تا شرایط زیرم داشته باشه:
1.کلاساش مختص بزرگسالان باشه یعنی من 0 هستم نرم با بچه 12 ساله یه جا بشینم
2.در کلاس همه در یک سطح از فهم انگلیسی باشند
3.یه جورایی بهم امید و انگیزه بده که واقعا وقت بزارم و دل سرد نشم
سوال 2:به نظرتون با توجه یه چیزایی که از خودم گفتم و همینطور با توجه به اینکه وقت دارم(البته بیشتر صبح ها) فشرده برم یا عادی ترمی؟
سوال 3:نظرتون در مورد آموزشگاه توبی (2b2b) چی هست یه جا جزو 10 آموزشگاه برتر هم رده آریان پور نوشته بودش
ببخشید خیلی طولانی شد
یک دنیا ممنون...

سلام
موسسه ها :
قطب راوندی ok هست http://www.ghotbravandi.ac.ir/
آریان پور ولیعصر ( اصلی) خوبه اما برای سطوح اینترمدیت به پایین محدودیت کلاس و زمان داره و بیشتر برای upper به بالا دانشجو داره ( البته این را به طور کلی گفتم ممکنه گاهی مثلا در تابستان اینگونه نباشد )
http://aryanpour.ir/
برای سطوح زیر اینترمدیت سفیر هم ok هست ولی برای بالاتر از آن دوباره باید موسسه عوض کنید که البته به نظر من وقتی به این سطح رسیدید بهتره حتما یک تعیین سطح در موسسه بهتری مثل آریان پور بدهید و شیفت کنید به آنجا ... تعیین سطح الزامیه که همینطوری هی نرید بالا گاهی وقتها لازمه یک کم برگردین عقب تا اصلاحات لازم انجام بشه....
بیان سلیس ( فرشته ) بسیار سخت گیر و کلی از دانشجو کار میکشه و شهریه اش نسبت به سایر جاها گران است . اما اینجا هم خوبه .
http://bayansalis.ir/portal/fa/

پیشنهاد من : فعلا برید جایی که به محل زندگی و کارتون نزدیکتره که رفت و آمد بیخودی شما را زده نکند ( مثلا قطب یا سفیر یا هر موسسه سرشناس دیگه ) .... اما وقتی به حدودای upper intermediate رسیدین حتما حتما شیفت کنین به آریان پور ....
باز هم تاکید میکنم که 100% لازمه که وقتی intermediate تمام شد حتما یک تعیین سطح در موسسه دیگه ای بدین و با یک متد جدید شروع کنین ( تا تکراری نباشه مطالب) :
پپیشنهاد من :
تا اوایل upper intermediate برین قطب راوندی ( معمولا شعبه هاش با هم فرق میکنه هم متد و هم قدرتشون در تفهیم مطالب، از سایت انتخاب کنید، به نظرم جردن و ونک خوبن البته کلا شعبه هاش خوب کار میکنن) یا بیان سلیس ( که البته دورتره اما زیر نظر  ih هست )
بعد از آن هم حتما حتما تعیین سطح بدین برین آریان پور....  ( با توجه به مطلبی که فرمودین صلاح در اینه که ترم 1 بشینین که ترم 1 هم تعیین سطح نداره و این دو موسسه برای آن از شما پولی نخواهند گرفت )

این اشتباه را نکنید که از اول برین تا آخر یه جا، به نظر من باید حتما موسسه برای مقطع بالای upper عوض بشه تا شما مجبور به دادن تعیین سطح بشین ، خیلی وقت ها دانشجوها همینطوری با نمره گرفتن میان بالا و میرسن advance ولی در واقع صحبت که میکنن در حد یک دانشجوی advance نیست .
هرچند در موسساتی مثل آریان پور و بیان سلیس آخر هر کتاب سوپروایزر یک امتحان اسپیکینگ از شما میگیرن اما باز هم کیفیت و جدیت تعیین سطح را ندارد.

البته اینها نظرات من هست ...

موفق باشید.

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - farzad2498 - 22-07-2015

(21-07-2015, 06:52 PM)mona نوشته: سلام
موسسه ها :
قتکراری نباشه مطالب) :
سلام
ممنون از اینکه راهنمایی فرمودیدن فقط یه کوچولو فکر کنم اشتباه شده آریان پور اصلی جنب حسنیه ارشاد است و آریان پور ولیعصر اصلی نمیباشد من اینو از چند نفر از جمله از همین سایت شنیدم
بعدم طی تماسی که با آریان پور داشتم گفتم بنده 0 هستم و احتیاجی به تعیین سطح ندارم ولی گفتند بازم باید 30 تومنو بدین و تعیین سطح بشین
بازم ممنون از وقت گذاشتن و جواب دادن فقط نظرتونو در مورد آموزشگاه 2b2b ندادین
و همینطور فشرده برم یا عادی ترمیک

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - mona - 22-07-2015

(22-07-2015, 01:51 AM)farzad2498 نوشته: سلام
ممنون از اینکه راهنمایی فرمودیدن فقط یه کوچولو فکر کنم اشتباه شده آریان پور اصلی جنب حسنیه ارشاد است و آریان پور ولیعصر اصلی نمیباشد من اینو از چند نفر از جمله از همین سایت شنیدم
بعدم طی تماسی که با آریان پور داشتم گفتم بنده 0 هستم و احتیاجی به تعیین سطح ندارم ولی گفتند بازم باید 30 تومنو بدین و تعیین سطح بشین
بازم ممنون از وقت گذاشتن و جواب دادن فقط نظرتونو در مورد آموزشگاه 2b2b ندادین
و همینطور فشرده برم یا عادی ترمیک

سلام،
دکتر جواد آریانپور در همین موسسه ای هستند که من گفتم و لینک سایتش را برایتان در پیام قبلی گذاشتم، اشتباه نکنین، میتونین برين ايشونو ملاقات کنین در واحد آقایون ( کوچه خرسند، ولیعصر). Ttc را هم گاهی خودشان تدریس میکنند.
این آموزشگاهی که فرمودينو نميشناسم، ترمیک یا فشرده بستگی به برنامه شما داره کلا ترمیک بهتره اما اگر عجله دارین خب چاره ای نیست باید فشرده بردارین

موفق باشيد

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - orojlo - 09-08-2015

سلام دوستان
من نظرات تمام دوستان رو خوندم و متشکرم ازشون چند تا سوال داشتم اگر امکان داره پاسخ بدید
1 - کسی با موسسه ایران مهر کار نکرده؟ من برای تعین سطح رفتم کمی باهام مکالمه کرد گفت معنی رو خوب متوجه میشی دایره فهم لغاتت بالا هست اما سر زمان بندی و گرامر مشکل داری ! ( که واقعا هم دارم خیلی سال هست زبان نخوندم ) به من پیشنهاد دادن که از لول استارتر شروع کنم کتاب هم گفتن American English File هست ، من عجله دارم برای یادگیری و خصوصا روی بحث مکالمه تاکید زیادی دارم به من پیشنهاد کردن استارتر رو با رقمی نزدیک 360 هزار تومان با تخفیف برای 10 جلسه خصوصی بگذرونم تا وارد لول بعدی که One باشه پیشنهاد شما چیه؟ به نظرتون این پول رو برای کلاس خصوصی فشرده بدم؟ خصوصی نیمه گروهی هم پیشنهاد کردن نزدیک به 40 جلسه و سه ماه نیم با هزینه 520 هزار تومان ، پیشنهاد میکنید چه کورسی رو بردارم؟
2 - نظر دوستان در مورد موسسه سفیر چی هست؟ کسی از دوستان شعبه نارمک رفت و آمد داره؟ فردا یه وقت تایین سطح هم اونجا دارم میخوام ببینم بهم چی میگن ، من به خاطر موقعیت شغلیم وسواس دارم سر انتخاب موسسه چون باید سریعا مکالمه خودم رو خوب کنم ممنون میشم راهنمایی کنید من رو Smile
سپاس

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - mona - 09-08-2015

(09-08-2015, 01:36 AM)orojlo نوشته: سلام دوستان
من نظرات تمام دوستان رو خوندم و متشکرم ازشون چند تا سوال داشتم اگر امکان داره پاسخ بدید
1 - کسی با موسسه ایران مهر کار نکرده؟ من برای تعین سطح رفتم کمی باهام مکالمه کرد گفت معنی رو خوب متوجه میشی دایره فهم لغاتت بالا هست اما سر زمان بندی و گرامر مشکل داری ! ( که واقعا هم دارم خیلی سال هست زبان نخوندم ) به من پیشنهاد دادن که از لول استارتر شروع کنم کتاب هم گفتن American English File هست ، من عجله دارم برای یادگیری و خصوصا روی بحث مکالمه تاکید زیادی دارم به من پیشنهاد کردن استارتر رو با رقمی نزدیک 360 هزار تومان با تخفیف برای 10 جلسه خصوصی بگذرونم تا وارد لول بعدی که One باشه پیشنهاد شما چیه؟ به نظرتون این پول رو برای کلاس خصوصی فشرده بدم؟ خصوصی نیمه گروهی هم پیشنهاد کردن نزدیک به 40 جلسه و سه ماه نیم با هزینه 520 هزار تومان ، پیشنهاد میکنید چه کورسی رو بردارم؟
2 - نظر دوستان در مورد موسسه سفیر چی هست؟ کسی از دوستان شعبه نارمک رفت و آمد داره؟ فردا یه وقت تایین سطح هم اونجا دارم میخوام ببینم بهم چی میگن ، من به خاطر موقعیت شغلیم وسواس دارم سر انتخاب موسسه چون باید سریعا مکالمه خودم رو خوب کنم ممنون میشم راهنمایی کنید من رو Smile
سپاس
سلام
توی موسسه های فوق العاده مشهور الان قیمت کلاس خصوصی جلسه ای بین 50 تا 85 هزار تومان است . قیمت خوبی به شما پیشنهاد دادند البته اگر معلم خوبی هم برایتان بگذارند ؟؟؟ چون با این قیمت معمولا معلمای خوب تمایلی به کار کردن ندارند!!!! مگر اینکه موسسه تمام پول را بدون کسر درصد مکان به معلم بدهند ( آن هم باز بستگی داره به معلم، چون الان قیمت ها حدود 50 تا 85 هستش)
موسسه ایران مهر را نمیدونم خوبه یا نه ...
در هر صورت شاید 40 جلسه در سه ماه و نیم بازدهیش کمی بهتر باشه(مخصوصا از نظر مکالمه و نوشتار و حل تمرین) البته باز هم به خود شما بستگی داره چون ممکنه اگر خیلی خوب بخوانید خصوصی هم جواب بدهد اما 40 جلسه را اگر غیبت نکنید و خوب بخوانید شاید بازدهیش بیشتر باشه ... چون در طول زمان بیشتری مطالب را یادگرفته اید.

موفق باشید

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - mehdijahani - 09-08-2015

سلام دوستان . من دو روز هست که با این فوروم آشنا شدم خیلی به نظر میاد که مفید و آموزنده باشه .ممنونم از همه افرادی که اطلاعاتشونو با دیگران در میان میگذارند.
من امروز موسسه آریانپور(حسینیه ارشاد) تعیین سطح دادم . البته بخش SPEAKING هنوز مونده و قرار هست که شنبه دوباره بریم موسسه. بعد از آیتم SPEAKING سطح بندی اعلام میشه . 
البته گفتند که کلاس هاتون از ترم مهرماه شروع میشه . من چند تا سوال داشتم شاید جاش هم این بخش نباشه ولی اینو بزارید به حساب بی تجربگی .
1) من تقریباً یکسال وقت دارم تا تافل و جی ار ای بگیرم . و با یک حساب سر انگشتی که کردم امکانش نیست که بتونم با توجه به زمان بندی طولانی کلاس های این موسسه موفق به این کار بشوم . میخواستم بدونم که پیشنهاد شما چیه ؟ خودم میتونم جدا از موسسه کار کنم؟ . ضمناً گفتند که برای شرکت تو کلاسهای فشرده تافل نیاز هست که سطحتون PI5 باشه . مطمئناً تو این فرصت یکساله خیلی سخته که من به این سطح برسم و تازه بعد از اون تو کلاس های فشرده شرکت کنم . 
2) امروز که امتحان دادم نتایجم اینا شدند :
listeninig:12/11(91.67%)-1
structure:60/42(70.00%)-2
vocabulary:80/58(72.50%)-3
reading:10/8(80.00%)-4
writing cloze:25/17(68.00%)-5
به نظر شما به چه سطحی امیدوار باشم ؟

(09-08-2015, 04:56 PM)mehdijahani نوشته: سلام دوستان . من دو روز هست که با این فوروم آشنا شدم خیلی به نظر میاد که مفید و آموزنده باشه .ممنونم از همه افرادی که اطلاعاتشونو با دیگران در میان میگذارند.
من امروز موسسه آریانپور(حسینیه ارشاد) تعیین سطح دادم . البته بخش SPEAKING هنوز مونده و قرار هست که شنبه دوباره بریم موسسه. بعد از آیتم SPEAKING سطح بندی اعلام میشه . 
البته گفتند که کلاس هاتون از ترم مهرماه شروع میشه . من چند تا سوال داشتم شاید جاش هم این بخش نباشه ولی اینو بزارید به حساب بی تجربگی .
1) من تقریباً یکسال وقت دارم تا تافل و جی ار ای بگیرم . و با یک حساب سر انگشتی که کردم امکانش نیست که بتونم با توجه به زمان بندی طولانی کلاس های این موسسه موفق به این کار بشوم . میخواستم بدونم که پیشنهاد شما چیه ؟ خودم میتونم جدا از موسسه کار کنم؟ . ضمناً گفتند که برای شرکت تو کلاسهای فشرده تافل نیاز هست که سطحتون PI5 باشه . مطمئناً تو این فرصت یکساله خیلی سخته که من به این سطح برسم و تازه بعد از اون تو کلاس های فشرده شرکت کنم . 

با سلام،
به نظرم بهتر است معلم خصوصي بگيريد تا به این سطح برسید ( شاید ۲۰ جلسه کافی باشه) بعد در کلاسهای تخصصی این دو آزمون شرکت کنید ، در کنارش هم نیاز هست خودتون خیلی تلاش کنید . البته اگر محدودیت زمان نداشتید پیشنهاد میکردم ترمیک برين جلو تا به این سطح برسین و سپس در کلاسهای تخصصی این دو آزمون شرکت کنید . البته اگر از لحاظ هزینه زیاد میشه ، ميتونيد با موسسه هماهنگ کنید و برای سوپروايزر توضیح بدین که ترم قبل و بعد را با هم هم نیاز کنید مثلا ترم ۳ و ۴ را با هم بخوانید ... اینطوری سریعتر و با هزینه کمتر به هدفتان ميرسين... البته اگر نتیجه خوب میخواهید باید تلاش زیادی داشته باشین... به نظرم با توجه به نتایج آزمونتون بهتره فقط روی تلاش خودتون حساب باز نکنین و از کلاس و معلم هم بهره ببرين.

موفق باشيد

(09-08-2015, 04:56 PM)mehdijahani نوشته: سلام دوستان . من دو روز هست که با این فوروم آشنا شدم خیلی به نظر میاد که مفید و آموزنده باشه .ممنونم از همه افرادی که اطلاعاتشونو با دیگران در میان میگذارند.

به خاطر استراکچر و رايتينگتون شاید بشه گفت PI1 یا PI2 , البته باید دید سطح امتحان در چه حد بوده

موفق باشيد