آکادمیا کافه
آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: زبان‌های خارجی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C)
+---- انجمن: انگلیسی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C)
+---- موضوع: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی (/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - shaparak_p66 - 15-06-2014

سلام.
واسه آیلتس، میخوام کلاس مرتبط با speaking & listening  برم. اولش تصمیم گرفتم با توجه به نوشته های قبلی این تاپیک و بقیه شون برم کلاس آقای علی محمدی که open forum کار می کنن.با توجه به اینکه مسیرم خیلی خیلی به محل کلاس دوره (کلاس تجریش برگزار میشه) به نظرتون ارزش داره که یه راه دو ساعته رو طی کنم یا اینکه اگر جایی نزدیک پیدا کردم که مکالمه کار کنن برم و سخت گیری نکنم؟
ممنونم

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - saaaaam - 19-06-2014

همه دوستان عزیز
دیدم همه تجارب خودشون را در مورد موسسات زبان نوشتن منم گفتم تجربه خودم را بگم شاید بدرد کسی بخوره! من تقریبا همه موسسات معروف تهران یک سلام علیکی کردم برای شما دو تا معروفتریناش را در زیر مقایسه می کنم!
الف) آریان پور :
1-برای ثبت نام بین 1 تا 6 ماه زمان انتظار باید در نظر بگیرید چون داوطلبان بسیار زیادی دارند و تعداد کلاسها محدود هست و برای پایین نیامدن سطح آموزشی تا زمانی که من بودم هر کلاس حداکثر 15 نفر بود (سال 1390) -
2- استاد من یک خانم جوان ولی بسیار با دانش و تلفظ خیلی خوبی داشت و هر چند جلسه از ما رایتینگ می خواست و صحیح می کرد با دقت و خدایش دلسوز بود
3- کتاب آموزشی دوره های پیش از آیلتس یعنی دوره های عمومی و مکالمه American Headway و اگر اشتباه نکنم Top Nuch (فکر کنم اسپلینگش یک جور دیگه باشه!!) بود
4- قبل از اینکه شما دوره آیلتس ثبت نام کنید ازمون تعیین سطح می گرفتند که فکر کنم از کمبریج 6 یا 7 بود و یک اینتر ویو هم داشتند.
5- من چون دوره آیلتس قبول نشده بودم گفتند باید سطح ادونس ما را پیشنیاز بگذرانی بعد بری آیلتس که 4 ترم 1.5 ماهه میشد.
6- دوره های ایلتس کلاسهای جدا برای هر اسکیل هم داشتند مثلا وکب - گرامر - اسپیکینگ - رایتینگ اوناهم هر کدوم 1.5 ماه طول می کشید و باز هر جلسه کلی تکلیف می دادند که الکی کسی پاس نکنه بره
7- در کل بنظر من سیستم آموزشی خیلی عالی داشت ولی بزرگترین ایرادش زمانبر بودنش بود من حساب کردم 9 ماه طول می کشید تا من به سطح آیلتس 6.5 برسم!

ب) ایران استرالیا:
1- برای ثبت نام میتوانی به یکی از شعبه های ونک یا ولی عصر مراجعه کنید با توجه به تعداد زیاد کلاساشون (دانشگاه علمی کاربردی شده) بین 1 هفته تا 1 ماه بعد کلاس شما شروع می شود
2- دوره های عادی - نیمه فشرده - فشرده داره که یعنی در حالت فشرده شما بجز پنج شنبه و جمعه هر روز صبح یا عصر از ساعت 9 تا 1.30 یا از ساعت 5 تا 9 شب کلاس داری!
3- منبع آموزشی کتاب اینتر چنج هست + یک کتاب که خودشان برای تکمیل مطالب جمع آوری کردند و پر بود از اصطلاحات و نکات گرامری که برای رایتینگ و اسپیکینگ مناسب بود
4- در مورد استاد راستش من از اول رفتم پیش مدیرشون و از ایشون خواستم یک کلاس خوب من را قرار بده چون استاد خوب می خواستم خدایش کمک کرد البته همه موسسات این قول را می دهند و یکم به شانستم بر می گرده که اون ترم استاد خوب کلاس داشته باشه یا نه؟! و اینکه در اون سطح که شما هستی باشه یا بالاتر یا پایینتر! شانس من که بد نبود!
5- در مورد کلاس آیلتس استاداشون بد نبود ولی من بعد از دوره ی آیلتس که رفتم حدود 3 ماه باز رفتم با موسسه صحبت کردم برای اسپیکینک و رایتینگ برای ما کلاس تکمیلی گذاشتن البته روالشون نبود ولی چند تا استاد داشتن که استرالیا و هند تحصیل کرده بودند بخاطر همین با موسسه صحبت کردیم برای ما که 10 نفر بودیم کلاس گذاشتن
6- در مجموع سطح علمی استادا در سطح آریانپور حسینیه ارشاد نبود ولی چون خیلی راه میومد موسسه و کلاساش فشرده بود من تونستم حدود 5 ماهه از سطح 4.5 تا 5 به 6.5 برسم
7- بچه ها زیاد درسخون نبودم از 10 نفر ما 4 نفر 6.5 شدیم بقیه 5 .5 تا 6 شدن برخلاف آریانپور که بچه ها بیشتر جدی بودن! در آریانپور میانگین سن بچه ها 28 بود در ایران استرالیا 24 !

در مورد موسسات دیگه که گفتم هم اگه خواستید نظر می دهم

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - eng_mosi - 05-09-2014

سلام
دانشجوی ترم۳ برق دانشگاه تهران هستم قصد دارم دو سه سال دیگه برای دانشگاه های خوب آمریکا پذیرش بگیرم (ایشالا!)
تا حالا سطح زبانم رو با آزمون های معتبر نسنجیدم ولی تا قبل از دانشگاه کلاسای کانون زبان ایران رو میرفتم (تا advanced 1 رفتم) تا حدی مکالمه خوبی دارم سطح گرامرم خم خوبه ولی تلفظم چنگی به دل نمیزنه ... حالا سوالم اینه برای اینکه سطح زبانم رو برای پذیرش تو دانشگاه های خوب بالا ببرم چه کار کنم؟ اصن کلاس برم یا خودم بخونم؟ اگه کلاس برم کدوم کلاس ها خوبه؟ واقعا دنبال بهترینشم نمیخام وقتم رو هدر بدم
ضمنا خونم شمالشرق تهرانه .. دانشگاهم که انقلاب و امیرآباد .. پس ترجیحا نزدیک اینجاها باشه
ممنون از راهنمایی هاتون

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - sepinaz - 07-09-2014

(05-09-2014, 08:32 PM)'eng_mosi' نوشته: سلام
دانشجوی ترم۳ برق دانشگاه تهران هستم قصد دارم دو سه سال دیگه برای دانشگاه های خوب آمریکا پذیرش بگیرم (ایشالا!)
تا حالا سطح زبانم رو با آزمون های معتبر نسنجیدم ولی تا قبل از دانشگاه کلاسای کانون زبان ایران رو میرفتم (تا advanced 1 رفتم) تا حدی مکالمه خوبی دارم سطح گرامرم خم خوبه ولی تلفظم چنگی به دل نمیزنه ... حالا سوالم اینه برای اینکه سطح زبانم رو برای پذیرش تو دانشگاه های خوب بالا ببرم چه کار کنم؟ اصن کلاس برم یا خودم بخونم؟ اگه کلاس برم کدوم کلاس ها خوبه؟ واقعا دنبال بهترینشم نمیخام وقتم رو هدر بدم
ضمنا خونم شمالشرق تهرانه .. دانشگاهم که انقلاب و امیرآباد .. پس ترجیحا نزدیک اینجاها باشه
ممنون از راهنمایی هاتون

من خودم دانشجوی دانشگاه تهرانم
و کلاسای مرکز آموزش های زبان خارجه رو یک ترم هست شروع کردم
من که از معلم این ترمم خیلی راضی بودم
بچه ها هم که تقریبا مث خودمون همه دانشجو دانشگاه تهران هستن
از بقیه هم پرسیدم از معلم های ترمای پیششون راضی بودن و میگفتن هر ترم که میگذره فکر میکنیم دیگه معلم از این بهتر پیدا نمیشه
ضمنا محل کلاس ها هم خیابون طالقانی و نزدیک درب قدس هس
البته به پشتکار خودتون هم بستگی داره
ولی خیلی کار میکشن از آدم
و آخر ترم هم همه ی skill ها رو می سنجن

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - tmoghadam - 10-09-2014

سلام دوستان
کسی هست که در مشهد کلاس خوب برای آمادگی در آزمون آیلس سراغ داشته باشه؟ من سطح زبانم متوسط به بالاست و میخوام با مطالعخه فشرده سریعتر برای آزمون آماده بشم، خدم فکر میکنم که استاد مهم تر از آموزشگاه هست اگر اساتید درجه یک رو تو هر مهارت به تفکیک بگین و اینکه کدوم آموزشگاه ها درس میدن، خیلی ممنون میشم

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - HIV - 11-09-2014

(19-06-2014, 11:35 PM)'saaaaam' نوشته:  همه دوستان عزیز
دیدم همه تجارب خودشون را در مورد موسسات زبان نوشتن منم گفتم تجربه خودم را بگم شاید بدرد کسی بخوره! من تقریبا همه موسسات معروف تهران یک سلام علیکی کردم برای شما دو تا معروفتریناش را در زیر مقایسه می کنم!
الف) آریان پور :
1-برای ثبت نام بین 1 تا 6 ماه زمان انتظار باید در نظر بگیرید چون داوطلبان بسیار زیادی دارند و تعداد کلاسها محدود هست و برای پایین نیامدن سطح آموزشی تا زمانی که من بودم هر کلاس حداکثر 15 نفر بود (سال 1390) -
2- استاد من یک خانم جوان ولی بسیار با دانش و تلفظ خیلی خوبی داشت و هر چند جلسه از ما رایتینگ می خواست و صحیح می کرد با دقت و خدایش دلسوز بود
3- کتاب آموزشی دوره های پیش از آیلتس یعنی دوره های عمومی و مکالمه American Headway و اگر اشتباه نکنم Top Nuch (فکر کنم اسپلینگش یک جور دیگه باشه!!) بود
4- قبل از اینکه شما دوره آیلتس ثبت نام کنید ازمون تعیین سطح می گرفتند که فکر کنم از کمبریج 6 یا 7 بود و یک اینتر ویو هم داشتند.
5- من چون دوره آیلتس قبول نشده بودم گفتند باید سطح ادونس ما را پیشنیاز بگذرانی بعد بری آیلتس که 4 ترم 1.5 ماهه میشد.
6- دوره های ایلتس کلاسهای جدا برای هر اسکیل هم داشتند مثلا وکب - گرامر - اسپیکینگ - رایتینگ اوناهم هر کدوم 1.5 ماه طول می کشید و باز هر جلسه کلی تکلیف می دادند که الکی کسی پاس نکنه بره
7- در کل بنظر من سیستم آموزشی خیلی عالی داشت ولی بزرگترین ایرادش زمانبر بودنش بود من حساب کردم 9 ماه طول می کشید تا من به سطح آیلتس 6.5 برسم!
ب) ایران استرالیا:
1- برای ثبت نام میتوانی به یکی از شعبه های ونک یا ولی عصر مراجعه کنید با توجه به تعداد زیاد کلاساشون (دانشگاه علمی کاربردی شده) بین 1 هفته تا 1 ماه بعد کلاس شما شروع می شود
2- دوره های عادی - نیمه فشرده - فشرده داره که یعنی در حالت فشرده شما بجز پنج شنبه و جمعه هر روز صبح یا عصر از ساعت 9 تا 1.30 یا از ساعت 5 تا 9 شب کلاس داری!
3- منبع آموزشی کتاب اینتر چنج هست + یک کتاب که خودشان برای تکمیل مطالب جمع آوری کردند و پر بود از اصطلاحات و نکات گرامری که برای رایتینگ و اسپیکینگ مناسب بود
4- در مورد استاد راستش من از اول رفتم پیش مدیرشون و از ایشون خواستم یک کلاس خوب من را قرار بده چون استاد خوب می خواستم خدایش کمک کرد البته همه موسسات این قول را می دهند و یکم به شانستم بر می گرده که اون ترم استاد خوب کلاس داشته باشه یا نه؟! و اینکه در اون سطح که شما هستی باشه یا بالاتر یا پایینتر! شانس من که بد نبود!
5- در مورد کلاس آیلتس استاداشون بد نبود ولی من بعد از دوره ی آیلتس که رفتم حدود 3 ماه باز رفتم با موسسه صحبت کردم برای اسپیکینک و رایتینگ برای ما کلاس تکمیلی گذاشتن البته روالشون نبود ولی چند تا استاد داشتن که استرالیا و هند تحصیل کرده بودند بخاطر همین با موسسه صحبت کردیم برای ما که 10 نفر بودیم کلاس گذاشتن
6- در مجموع سطح علمی استادا در سطح آریانپور حسینیه ارشاد نبود ولی چون خیلی راه میومد موسسه و کلاساش فشرده بود من تونستم حدود 5 ماهه از سطح 4.5 تا 5 به 6.5 برسم
7- بچه ها زیاد درسخون نبودم از 10 نفر ما 4 نفر 6.5 شدیم بقیه 5 .5 تا 6 شدن برخلاف آریانپور که بچه ها بیشتر جدی بودن! در آریانپور میانگین سن بچه ها 28 بود در ایران استرالیا 24 !
در مورد موسسات دیگه که گفتم هم اگه خواستید نظر می دهم

با سلام 
جناب سام این آریانپور همین یه شعبه ی حسینیه ارشاد رو داره ؟ چون من امروز به یه اموزشگاه دیگه رفتم روبه روی جام جم کوچه خرسند که اونم میگفت آریانپوره ؟! در مورد ایران استرالیا هم همون رسپینا تاکه به ادرسه ولیعصر نرسیده به ونک کوچه هفتم ؟
اگر آدرس یا سایت این دوتا آموزشگاه رو بزارید ممنون میشم .
با سپاس 

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - saaaaam - 11-09-2014

(11-09-2014, 07:20 PM)'HIV' نوشته:
با سلام 
جناب سام این آریانپور همین یه شعبه ی حسینیه ارشاد رو داره ؟ چون من امروز به یه اموزشگاه دیگه رفتم روبه روی جام جم کوچه خرسند که اونم میگفت آریانپوره ؟! در مورد ایران استرالیا هم همون رسپینا تاکه به ادرسه ولیعصر نرسیده به ونک کوچه هفتم ؟
با سپاس 
سلام دوست خوب
ما دو تا موسسه اریانپور در تهران داریم یکی اریانپور خالی بدون پسوند هست که از نظر کیفیت اموزشی عالی هست و همان روبروی حسینیه ارشاد هست و دیگری اریانا اریانپور هست که روبروی جام جم هست از نظر کیفیت قابل مقایسه با اریانپور خالی نیست

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - sepinaz - 11-09-2014

(11-09-2014, 11:04 PM)'saaaaam' نوشته:
سلام دوست خوب
ما دو تا موسسه اریانپور در تهران داریم یکی اریانپور خالی بدون پسوند هست که از نظر کیفیت اموزشی عالی هست و همان روبروی حسینیه ارشاد هست و دیگری اریانا اریانپور هست که روبروی جام جم هست از نظر کیفیت قابل مقایسه با اریانپور خالی نیست

مسئله اینجاست که وقتی میزنید موسسه ی زبان آریانپور تو گوگل سایت آریانا آریانپور میاد که تازه نوشته هیچ شعبه دیگری ندارد
آدرسش هم اینه
http://www.aryanpour.ir/
من یه بار رفتم اینجا واسه تعیین سطح افتضاح بود
من فکر میکنم آدرس سایت آریانپور اصلی این باشه
http://www.aryanpourcenter.com/
تو گوگل بزنید "آریانپور حسینیه ارشاد" نه "آریانپور" خالی یا "موسسه زبان آریانپور"
البته شنیدم بره آریانپور اصلی چند ماهی منتظر باید باشم رفتم جای دیگه

ایران - استرالیا هم من خواهرم اونجا میره
یکی از دوستام هم کلاسای آیلتسش رو میرفت و میگفت عالیه
ولی سایت درست درمون ندارن انگار
آدرسش یکم بالاتر از میدان ولیعصر هست و شعبه ی پسرانه و دخترانه جدا نداره

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - saaaaam - 12-09-2014

(11-09-2014, 11:11 PM)'sepinaz' نوشته:
مسئله اینجاست که وقتی میزنید موسسه ی زبان آریانپور تو گوگل سایت آریانا آریانپور میاد که تازه نوشته هیچ شعبه دیگری ندارد
آدرسش هم اینه
http://www.aryanpour.ir/
من یه بار رفتم اینجا واسه تعیین سطح افتضاح بود
من فکر میکنم آدرس سایت آریانپور اصلی این باشه
http://www.aryanpourcenter.com/
تو گوگل بزنید "آریانپور حسینیه ارشاد" نه "آریانپور" خالی یا "موسسه زبان آریانپور"
البته شنیدم بره آریانپور اصلی چند ماهی منتظر باید باشم رفتم جای دیگه
ایران - استرالیا هم من خواهرم اونجا میره
یکی از دوستام هم کلاسای آیلتسش رو میرفت و میگفت عالیه
ولی سایت درست درمون ندارن انگار
آدرسش یکم بالاتر از میدان ولیعصر هست و شعبه ی پسرانه و دخترانه جدا نداره
سلام بله دوست عزیز شما اریانا اریانپور رفته بودی که کیفیتی نداره!
اریانپور اصلی همانطور که گفتی چند ماه باید در نوبت باشی!
ایران استرالیا من می رفتم استادمون خوب بود ولی الان را نمی دانم من سال 2012 ایلتس دادم

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - فرید - 12-09-2014

(11-09-2014, 07:20 PM)'HIV' نوشته:
با سلام 
با سپاس 

رسپینا تاک، ایران-کانادا سابق که دو تا شعبه داره پسرونه میدون ونک و دختران هم که همونجایی که گفتید. من خودم از اینجا راضی نبودم و اتفاقا کسایی هم که با من کلاس داشتن هم راضی نبودن. دلیلشم این بود که اینجا یک تعداد از معلم هاش خیلی ضعیف هستند و فقط بخاطر رابطه و آشناییت که با مدیریت دارند، تدریس می کنند.