آکادمیا کافه
آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: زبان‌های خارجی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C)
+---- انجمن: انگلیسی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C)
+---- موضوع: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی (/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - blur - 20-10-2013

(20-10-2013, 09:59 PM)'leila_t' نوشته: سلام دوستان، میخوام به خواندن زبان ادامه بدم، برای یادگیری بیشتر و تدریس، گرفتن کدام یک از این مدارک برای آموزشگاهها معتبرتره؟ تافل یا CAE ؟ اکثرا دیدم که برای تدریس یه آزمون مشابه تافل میگیرند، پس خودم فکر میکنم تافل بهتره اما چون مدت اعتبارش دو ساله و منم قصد خارج شدن از کشور را ندارم و فقط میخوام تدریس کنم نمی ارزه هزینه کنم
در ضمن جایی را غیر از سفیر میشناسید که دوره ی CAE را برگزار کند؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

برا تدریس فکر می کنم آموزشگاه ها اغلب TTC میخوان...یه سوالی ازشون بکنید

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - leila_t - 23-10-2013

توی دوره ی TTC فقط روش تدریس یاد میدن دیگه گرامر و و اسپیکینگ و غیره را کار نمیکنند میخوام یه دوره ی آموزشی برم که انگلیسیم را کامل کنه تا بتونم تدریس کنم نمیدونم CAE  برم یا تافل البته این چند وقت به دنبال کلاسهای CAE  بودم متاسفانه هر جایی این کلاسها را بر گزار نمیکنند و نمیدونم آزمونش به چه صورت و در کجا برگزار میشه چجوری باید اسم نویسی کنم؟
لطفا اگر کسی از این دوره اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ممنون میشم

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - butterfly - 23-10-2013

دوست عزیز من نمی دونم سطح انگلیسی شما چیه ولی به عنوان کسی که کلاس های امادگی تافل شرکت کرده به شما اطمینان می دم که کلاس های تافل فقط به درد کسانی می خوره که قصد دارن تافل امتحان بدن چون تافل امتحانی مشابه کنکورِ و نمره خوب این امتحان لزوما دلیلی برای دانش زبانی بالا و توانایی تدریس و اداره کلاس نیست. گرچه اگر شما این امتحان بدید و نمره بالای صد بیارید می تونه یه امتیاز مثبت برای شما باشه ولی تا جایی که من اطلاع دارم بیشتر موسسات معتبر  زبان مدرسانی جذب می کنند که دوره TTC گذرونده باشند. به نظرم اگر هدفتون اینه که مدرس زبان بشید بهترین گزینه همون موسسه سفیره البته باید پشتکار بالایی هم داشته باشید.
موفق باشید.
(23-10-2013, 07:44 PM)'leila_t' نوشته: توی دوره ی TTC فقط روش تدریس یاد میدن دیگه گرامر و و اسپیکینگ و غیره را کار نمیکنند میخوام یه دوره ی آموزشی برم که انگلیسیم را کامل کنه تا بتونم تدریس کنم نمیدونم CAE  برم یا تافل البته این چند وقت به دنبال کلاسهای CAE  بودم متاسفانه هر جایی این کلاسها را بر گزار نمیکنند و نمیدونم آزمونش به چه صورت و در کجا برگزار میشه چجوری باید اسم نویسی کنم؟

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - فرید - 23-10-2013

(23-10-2013, 07:44 PM)'leila_t' نوشته: توی دوره ی TTC فقط روش تدریس یاد میدن دیگه گرامر و و اسپیکینگ و غیره را کار نمیکنند میخوام یه دوره ی آموزشی برم که انگلیسیم را کامل کنه تا بتونم تدریس کنم نمیدونم CAE  برم یا تافل البته این چند وقت به دنبال کلاسهای CAE  بودم متاسفانه هر جایی این کلاسها را بر گزار نمیکنند و نمیدونم آزمونش به چه صورت و در کجا برگزار میشه چجوری باید اسم نویسی کنم؟

من از این موارد دیدم کسایی که موسسات زبان درس می دهند و توانایی اینکه تافل نمره خوبی بگیریند می ایند تو کلاس تافل شرکت می کنند تا بتونند توی یک موسسه تافل درس بدهند. بنظرم ایلتس بگیری راحت تر بتونی موسسه ای پیدا کنی تا زبان عمومی تدریس کنی. البته الان واقعا کلاس های زبان خیلی مشتری نداره مثل قبل

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - ziba noorali - 24-01-2014

با تشكر از دوستان عزيز براي اطلاعدهي مفيدشون
من قصد دارم نهايت تا 1 سال اينده براي ويزاي كاري اقدام كنم,سطح زبان ام ضعيف هست ولي مي خوام بطور جدي و فشرده شروع كنم به خوندن اما واقعا نميدونم كدام موسسه ميتونه من رو واسه ايلتس اماده كنه? به نظرتون اينكه من يكي از موسسات ذكر شده ثبت نام كنم بمدت 6 ماه دورهاي فشرده تا سطحمو به متوسط برسونم و 6 ماه دوم رو برم موسسه كه صرفا تمركزشون روي ايلتس هست ميتونه برام مفيد باشه?از كدام موسسه شروع كنم بهتره?

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - ahmadpashaei - 24-01-2014

(24-01-2014, 01:42 AM)'ziba noorali' نوشته: با تشكر از دوستان عزيز براي اطلاعدهي مفيدشون
من قصد دارم نهايت تا 1 سال اينده براي ويزاي كاري اقدام كنم,سطح زبان ام ضعيف هست ولي مي خوام بطور جدي و فشرده شروع كنم به خوندن اما واقعا نميدونم كدام موسسه ميتونه من رو واسه ايلتس اماده كنه? به نظرتون اينكه من يكي از موسسات ذكر شده ثبت نام كنم بمدت 6 ماه دورهاي فشرده تا سطحمو به متوسط برسونم و 6 ماه دوم رو برم موسسه كه صرفا تمركزشون روي ايلتس هست ميتونه برام مفيد باشه?از كدام موسسه شروع كنم بهتره?

سلام
راستش برای کسی که زبانش ضعیف یکسال کمه تا هم زبان عمومیش بالا بکشه و هم برای آیلتس آماده بشه.این فرایند دوسال زمان نیاز داره.حالا این کلاس فشرده اگر خصوصی باشه که هزینه های سرسام آوری رو تحمیل می کنه و به نظرم ارزش نداره واقعا، شاید بتونید با 1.5 سال جمعش کنید ولی بدونید زبان فرار هست و باید به مرور خونده و تکرار بشه.روی اینکه 6 ماهه به سطح یادگیری آیلتس برسید به نظرم فکر نکنید.سریع تمام کردن کتابها یک بحث هست و یادگیری عمیق شما یک بحث دیگه!اگر بتونید سه چهار نفری کلاس خصوصی بگیرید و بجز کلاس partner هم داشته باشید و روزی یکی دو ساعت حرف بزنید خوب ممکنه بازم زودتر نتیجه بگیرید.بازم سوالی بود در خدمتم
موفق باشید

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - mona - 29-03-2014

من هم اول سفیر می رفتم تا آخرشم ادامه دادم اما راضی نبودم ازش به علت نزدیکی به منزل آنجا می رفتم بقیه دوستامم که بقیه شعباتش را می رفتن زیاد راضی نبودم .... بعد برای ایلتس رفتم آریان پور و خیلی راضی بودم با اینکه به خونم دور بود کلاسا ی advance آن را هم رفتم ...به نظرم موسسه خوبی بود البته شنیدم که قطب راوندی هم خوبه ... سفیر برای تا level های intermediate بد نیست اما به نظرم در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - mahmod - 14-04-2014

سلام دوستان تو شهرستان های مشهد تربت حیدریه و کاشمر وبردسکن چه مراکز اموزش زبان  خوبی هست لطفا معرفی کنید

آموزشگاه برای مکالمه - iMohammad2014 - 22-04-2014

سلام بر همه 

من می خواستم دوره مکالمه ثبت نام کنم.
ممنون می شم اگه دوستان آموزشگاه های خوب معرفی کنند.
دوره های مکالمه آموزشگاه آریانپور و موسسه زبان دانشگاه تهران (و دوره جدید دوره گفت و شنود دانشگاهی (Academic Listening and Speaking)) چه جوری هستند؟

ممنون
محمد

RE: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - ghassemi - 06-05-2014

سلام
معلم خصوصی برای تافل که واقعا خوب باشه و وقت تلف کردن نباشه کسی رو میشناسد؟ چون باید زود نمره بالای 100 بگیرم. تهران هستم
سطح زبان ام هم معمولی هستش. امتحان ماک ندادم که دقیق بتونم بگم