آکادمیا کافه
آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: زبان‌های خارجی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C)
+---- انجمن: انگلیسی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C)
+---- موضوع: آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی (/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

آموزشگاه های معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی - ahmadpashaei - 03-05-2012

با سلام.
من مدتی در فکر این بودم که به تفکیک آموزشگاه های معتبر برای زبان انگلیسی رو از طریق یک تاپیک اطلاع رسانی کرده و هرکس صرفا تجربه خودش رو بگه و بهتره این این فرمت باشه تا نظام درستی داشته باشه:
1- نام آموزشگاهی که می رفتین یا میرین با ذکر شهر و شعبه و سالی که میرفتین(ذکر بازه زمانی مهمه)
2- متد آموزشی و کتبی که کار میکردین + کتب کمکی آموزشگاه
3- استادای خوبی که از اون آموزشگاه شناختید
4- از چه سطحی شروع و در چه سطحی به پایان بردین؟
5- ارزیابی و شهریه و مقدار مهارتی که واقعا بدست آوردین

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - ahmadpashaei - 03-05-2012

1- نام آموزشگاهی که می رفتین یا میرین با ذکر شهر و شعبه و سالی که میرفتین(ذکر بازه زمانی مهمه)
آموزشگاه سفیر تهران-صادقیه. از اول مرداد 90تا آخر شهریور 90.
2- متد آموزشی و کتبی که کار میکردین + کتب کمکی آموزشگاه
Interchange books.من کلاسهای فشرده سه روز در هفته 3 ساعته میرفتم.student book-work book- story - Oxford Word skil,Basic 10 units through each semester.
3- استادای خوبی که از اون آموزشگاه شناختید
کلا استاداش خوب بودن ولی من آقای چایچی رو عالی دیدم.
4- از چه سطحی شروع و در چه سطحی به پایان بردین؟
8 درس آخر کتاب قرمز که elementary هست.
5- در کل من از سیستم و اساتید سفیر خیلی راضی بودم.با توجه به پایه قوی زبانم از دبیرستان خیلی خیلی زود پیشرفت کردم و می تونستم دست و پا شکسته حرف بزنم. شهریه هر ترم 30 ساعته برای اون سطح 57500 تومان.

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - bzz - 04-05-2012

1-مرکز زبان دانشگاهی -میدان انقلاب
2-کتاب های اصلی:top notch+American file ; کتاب های کمک درسی که سر کلاس کار میشه :grammar in use+tactics for listening
3-استاداش همه خوبن
3-چون 2 تا کتاب درس میدن level رو بگم متوجه نمیشی اما از ترم 7 قبول شدم و هنوزم دارم میرم
4-شهریه کلاس ها برای هر کتاب فرق میکنه000 67 داره 140000 داره متفاوته دیگه
5-من خیلی راضی ام
6-نکته:کلاس ها استاد هاش استادهای دانشگاه تهران هستند و کسانی که توی دانشگاه تهران درس میخونن میتونن برن دانشکده بهداشت از کلاسا استفاده کنن

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - ahmadpashaei - 15-05-2012

میشه دوستان باتجربه که دوره ها رو گذروندن و یا امتحان دادن نظرشون رو بگن؟ تبلیغی در کار نیست و هدف راهنمایی هست.قطعا خیلی ها میتونن راهنمایی های بسیار خوبی بکنن
با تشکر

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - Mike - 15-05-2012

Iran Language Institute! (ILI)

the best in Iran and that's it!

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - MaMi - 15-05-2012

(15-05-2012, 10:27 PM)Mike نوشته: Iran Language Institute! - ILI
من هم با مایک عزیز موافقم، من خودم دوره های قدیم ILI (تا کتاب 8b) رو گذروندم، اون زمان که واقعا عالی بود (سال های 78-81). الان سیستم آموزشی اش شنیدم عوض شده...

-----
ILI همون کانون زبان ایران است

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - ahmadpashaei - 15-05-2012

ILI همون کانون زبان ایران هست؟

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - amin_mb - 15-05-2012

دوستان سلام!
بله احمد جان، مایک و محمد تو پست هاشون بهش اشاره کردند.

جسارت بنده را ببخشید ولی نظر من کاملا مخالف محمد و مایک عزیز هست!
درسته که من هر چی پیشینه زبان دارم از کانون زبان ایران هست، ولی قبلا (همون نسلی که محمد میگه، شما یادتون نمی آید) را تا Level 11 تمام کردم! یعنی یک Level دیگه مونده بود که تموم بشه و مدرک بگیرم!

ولی زمان ما که خیلی متد مسخره ای داشت، باید مکالمه حذف می کردیم می رفتیم سر کلاس از بر می گفتیم! کانون زبان اون موقع مهم ترین ایرادی که داشت، بچه ها مثل بقیه درس های دبیرستان، سر کلاس ها به شوخی می گذروند و موقع امتحان که میشد، با حفظ کردن لغات و گرامر به راحتی پاس می شدند!

من هم شنیدم متدش عوض شده و ایشاء... سری جدید به نفع زبان آموزان باشه!

از دوستانی که مخالف نظر منو دارند، عذر می خوام، همه اینها نظرات شخصی بنده بود!

در مورد پیشنهاد کلاس زبان، خیلی ساله که تجربه ای ندارم، ولی دو سال پیش، هم خونه ایم در مشهد کلاس های علم و فنون کیش را می رفت از صفر شروع کرد و بعد از 6 ماه کاملا پیشرفتش مشهود بود! حسن علم و فنون کیش اینه که کتاباش از Cambridge هست و British محور هست! بنابراین، کسانی که یکی دو ترم علم و فنون کیش بخونند، به نظر من، Listening شون برای آیلتس آماده خواهد شد!

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - Mike - 16-05-2012

(15-05-2012, 11:50 PM)amin_mb نوشته: دوستان سلام!
بله احمد جان، مایک و محمد تو پست هاشون بهش اشاره کردند.

جسارت بنده را ببخشید ولی نظر من کاملا مخالف محمد و مایک عزیز هست!
درسته که من هر چی پیشینه زبان دارم از کانون زبان ایران هست، ولی قبلا (همون نسلی که محمد میگه، شما یادتون نمی آید) را تا Level 11 تمام کردم! یعنی یک Level دیگه مونده بود که تموم بشه و مدرک بگیرم!

ولی زمان ما که خیلی متد مسخره ای داشت، باید مکالمه حذف می کردیم می رفتیم سر کلاس از بر می گفتیم! کانون زبان اون موقع مهم ترین ایرادی که داشت، بچه ها مثل بقیه درس های دبیرستان، سر کلاس ها به شوخی می گذروند و موقع امتحان که میشد، با حفظ کردن لغات و گرامر به راحتی پاس می شدند!

من هم شنیدم متدش عوض شده و ایشاء... سری جدید به نفع زبان آموزان باشه!

از دوستانی که مخالف نظر منو دارند، عذر می خوام، همه اینها نظرات شخصی بنده بود!

در مورد پیشنهاد کلاس زبان، خیلی ساله که تجربه ای ندارم، ولی دو سال پیش، هم خونه ایم در مشهد کلاس های علم و فنون کیش را می رفت از صفر شروع کرد و بعد از 6 ماه کاملا پیشرفتش مشهود بود! حسن علم و فنون کیش اینه که کتاباش از Cambridge هست و British محور هست! بنابراین، کسانی که یکی دو ترم علم و فنون کیش بخونند، به نظر من، Listening شون برای آیلتس آماده خواهد شد!

باید دید هدف شما از رفتن به اینجا چی‌ بوده. کانون تنها جای هستش که به شما آکادمیک یاد میدند! یعنی‌ چی‌؟ یعنی‌ اینکه بهت یاد میدند چطوری آکادمیک بنویسی‌ و حرف بزنی‌! من هم فرانسه اونجارو رفتم و هم انگیلیسیو . زمان ما متد قدیمی‌ بود. وسطای دور من به این جدید شیفتش کردند که خیلی‌ بهتر بود. اما چیزی که در کانون برا من مهم بود استادش بودند. یادمه اون موقع من شعب صادقیهٔ میرفتم استادمون بلا استثنا آمریکا تحصیل کرده بودند. یادمه شعب ما ۲-۳ سال قهرمان شد! یعنی‌ بهترین شعب شد بین همه اونا. الان که میبینم واقعا تاثیر زیادیم روم داشته. من کیشم رفتم اما کانون بهترین هستش از نظر من.

RE: آموزشگاه های معتبر برای General English - Mike - 16-05-2012

اما دربار امتحانای زبان مس تافل و . . .

این امتحانا چیزی نیست جوز مهارت شما در این امتحانا. یعنی‌ باید بلد باشی‌ چطوری این امتحانا رو بدی!