آکادمیا کافه
پذیرش از طریق موسسه اونی اسیست (uni.assist) - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: تحصیل در آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: پذیرش از طریق موسسه اونی اسیست (uni.assist) (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA-uni-assist)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: پذیرش دانشگاه های آلمان از طریق اونی اسیست (uni.assist) - fariba-1 - 14-09-2014

سلام
یه سوالی داشتم:
میخوام بدونم این  موسسه از چه مقطعی حاضر به انجام کار هست. شرایط خاصی داره؟
شرایط سنی؟
یا شرایط مدرکی که داریم؟
و اینکه هزینه هاش به چه صورته؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: پذیرش دانشگاه های آلمان از طریق اونی اسیست (uni.assist) - mehrdadbala - 02-01-2015

سلام دوستان 
من دانشجوی سال آخر کارشناسی هستم. برای آلمان رشته اقتصاد یا فاینانس میخواستم اقدام کنم. 
چه مدارکی رو باید حاضر کنم برای اپلای از طریق یونی اسیست؟
ددلاین دانشگاه های آلمان معمولا از کی تا کی هست؟

RE: پذیرش دانشگاه های آلمان از طریق اونی اسیست (uni.assist) - Shihan - 02-01-2015

(02-01-2015, 12:05 PM)'mehrdadbala' نوشته: سلام دوستان 
من دانشجوی سال آخر کارشناسی هستم. برای آلمان رشته اقتصاد یا فاینانس میخواستم اقدام کنم. 
چه مدارکی رو باید حاضر کنم برای اپلای از طریق یونی اسیست؟
ددلاین دانشگاه های آلمان معمولا از کی تا کی هست؟

مدارکی که باید ارائه کنید اینجا توضیح داده شده. از مدارک دپیلم و پیش دانشگاهی تا لیسانس و ریزنمرات و رزومه و نمره زبان و ....
ددلاین ها هم برای ترم زمستان حوالی 15 جولای و برای ترم بهار حدود 15 ژانویه

RE: پذیرش دانشگاه های آلمان از طریق اونی اسیست (uni.assist) - mehrdadbala - 03-01-2015

(02-01-2015, 09:36 PM)'Mr-Voltage' نوشته:
مدارکی که باید ارائه کنید اینجا توضیح داده شده. از مدارک دپیلم و پیش دانشگاهی تا لیسانس و ریزنمرات و رزومه و نمره زبان و ....
ددلاین ها هم برای ترم زمستان حوالی 15 جولای و برای ترم بهار حدود 15 ژانویه

چند تا سوال داشتم :
تمام مدارک رو بعد از اپلای انلاین باید برای یونی اسیست پست کنیم دیگه؟ درسته؟
برای ارشد نیاز به گواهی قبولی کنکور سراسری کارشناسی هم هست؟

من دانشجوی سال آخر کارشناسی هستم و دانشگاه به من یک ریز نمرات انگلیسی غیررسمی و یک نامه اشتغال به تحصیل داده. با این مدارک میشه اپلای کرد؟ مشکلی پیش نمیاد؟

مدارک رو اتچ کردم.

RE: پذیرش دانشگاه های آلمان از طریق اونی اسیست (uni.assist) - Shihan - 04-01-2015

(03-01-2015, 04:28 PM)'mehrdadbala' نوشته:
چند تا سوال داشتم :
تمام مدارک رو بعد از اپلای انلاین باید برای یونی اسیست پست کنیم دیگه؟ درسته؟
برای ارشد نیاز به گواهی قبولی کنکور سراسری کارشناسی هم هست؟
من دانشجوی سال آخر کارشناسی هستم و دانشگاه به من یک ریز نمرات انگلیسی غیررسمی و یک نامه اشتغال به تحصیل داده. با این مدارک میشه اپلای کرد؟ مشکلی پیش نمیاد؟
مدارک رو اتچ کردم.

بله. همه مدارک باید پست بشه به همراه فیش پرداختی.
اگر دانشگاه یا موسسه اونی اسیست بخواهد ازت باید ارائه بدی. اصولاً مدارک باید فاقد از غیررسمی بودن باشن و قابلیت ترجمه باید داشته باشن. 

RE: پذیرش دانشگاه های آلمان از طریق اونی اسیست (uni.assist) - anis - 16-04-2015

یعنی برای پذیرش از دانشگاه های المان باید از طریق اسیست اقدام کنیم دیگه نیازی نیست بریم 2 سایت دانشگاه مورد نظر

RE: پذیرش دانشگاه های آلمان از طریق اونی اسیست (uni.assist) - Shihan - 17-04-2015

(16-04-2015, 10:10 PM)'anis' نوشته: یعنی برای پذیرش از دانشگاه های المان باید از طریق اسیست اقدام کنیم دیگه نیازی نیست بریم 2 سایت دانشگاه مورد نظر

نه همه!! برخی دانشگاه ها با موسسه اونی اسیست همکاری دارن و شما باید قبل از ارسال مدارک به دانشگاه ، به اون موسسه ارسال میکنید و اون موسسه شما رو ارزیابی میکنه و با تایید مدارک اونها رو به دانشگاه میفرسته. اما هستن دانشگاههایی که مستقیم کار میکنن. بستگی به دانشگاه مربوطه داره.

RE: پذیرش دانشگاه های آلمان از طریق اونی اسیست (uni.assist) - Ab0ozar - 27-06-2015

سلام  دوستان 
من تو uni assist  وقتی به مرحله ای میرسه که دانشگاه و رشتمو انتخاب میکنم این هشدار میاد :
Unfortunately, as a German citizen and/or owner of a german secondary school certificate you are not permitted to apply for this course
این چرا میاد ؟ یعنی من اصلا اجازه ندارم تو این رشته درس بخونم !!؟ چرا ؟ چون ایرانی ام و برا مسایل سیاسی؟
Unfortunately, as a German citizen and/or owner of a german secondary school certificate
Unfortunately, as a German citizen and/or owner of a german[b]Unfortunately, as a German citizen and/or owner of a german secondary school certificate you are not permitted to apply for this course secondary school certificate you are not permitted to apply for this course[/b]

RE: پذیرش دانشگاه های آلمان از طریق اونی اسیست (uni.assist) - Shihan - 27-06-2015

(27-06-2015, 07:31 PM)Ab0ozar نوشته: سلام  دوستان 
من تو uni assist  وقتی به مرحله ای میرسه که دانشگاه و رشتمو انتخاب میکنم این هشدار میاد :
Unfortunately, as a German citizen and/or owner of a german secondary school certificate you are not permitted to apply for this course
این چرا میاد ؟ یعنی من اصلا اجازه ندارم تو این رشته درس بخونم !!؟ چرا ؟ چون ایرانی ام و برا مسایل سیاسی؟
Unfortunately, as a German citizen and/or owner of a german secondary school certificate
Unfortunately, as a German citizen and/or owner of a german[b]Unfortunately, as a German citizen and/or owner of a german secondary school certificate you are not permitted to apply for this course secondary school certificate you are not permitted to apply for this course[/b]

بعید میدونم برای ملیت باشه چون اونها این رشته رو نمیتونن از قبل بنا بر ملیت برکسی اشکال بگیرند. اما نظر من اینه که چون نیاز به دانش المانی و مقطع اشاره شده به المانی برای اینترنشنال ها نباید ارائه بشه. باز هم از دانشگاه بپرسید.

RE: پذیرش دانشگاه های آلمان از طریق اونی اسیست (uni.assist) - elham.pourmhdi - 18-08-2015

با سلام
ببخشید میخوام مدارکمو برایuni-assistارسال کنم یک گزینه توی ثبت نام توی سایت بود که میخواین ارشد متوالی بگیرید یا ارشد عالی؟
فرق این دو گزینه چیه؟ممنون میشم ج بدید
مرسی