آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - kkkkkkkkkk - 06-02-2012

سلام. یه سوال. من مدرک کارشناسیم رو همراه با اینکه داشتم ارشد میخوندم گذاشتم اداره کار. جند روز پیش رفتم گفتم نامه میخوام که مدرک کارشناسیم رو آزاد کنم اونا هم نامه رو نوشتن و چیزی نپرسیدن که ارشد خوندی یا نه؟ آیا ممکنه تو دانشگاه گیر بدن یا اینکه اگر حرفی از ارشد نزنم اونا هم چیزی نمی فهمن؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Saeid - 06-02-2012

(06-02-2012, 09:29 PM)kkkkkkkkkk نوشته: سلام. یه سوال. من مدرک کارشناسیم رو همراه با اینکه داشتم ارشد میخوندم گذاشتم اداره کار. جند روز پیش رفتم گفتم نامه میخوام که مدرک کارشناسیم رو آزاد کنم اونا هم نامه رو نوشتن و چیزی نپرسیدن که ارشد خوندی یا نه؟ آیا ممکنه تو دانشگاه گیر بدن یا اینکه اگر حرفی از ارشد نزنم اونا هم چیزی نمی فهمن؟
ارشدو شبانه بودین یا روزانه؟؟؟کار همزمان با تحصیل برا شبانه مشکلی نداره....ولی روزانه اصولا مشکل داره....طبق بخشنامه......ولی بازم سلیقه ای عمل میشه.....احتمالش بعیده گیر بدن Smile .....مگر اینکه یه استعلامی از دانشگاه حین تحصیل داشته باشین...

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - aliilab - 06-02-2012

سلام

من 4 ماه پیش بره کار (درحقیقت بی کاری) اقدام کردم تا مدرک لیسانس و فوقم آزاد شه. مسئولش به من گفت برو یک سال بعد از تاریخ مدرک فوقت بیا. حالا من یه سوال دارم.

میتونم بعد از گذشت 6 ماه مدرک لیسانسم رو آزاد کنم بعدش هم که یه سال از مدرک فوقم گذشت برم سراغ اون؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Saeid - 06-02-2012

(06-02-2012, 10:38 PM)aliilab نوشته: سلام

من 4 ماه پیش بره کار (درحقیقت بی کاری) اقدام کردم تا مدرک لیسانس و فوقم آزاد شه. مسئولش به من گفت برو یک سال بعد از تاریخ مدرک فوقت بیا. حالا من یه سوال دارم.

میتونم بعد از گذشت 6 ماه مدرک لیسانسم رو آزاد کنم بعدش هم که یه سال از مدرک فوقم گذشت برم سراغ اون؟
سلام.....اصولا نباید مشکلی پیش بیاد.....اولام مدرک پایینتر آزاد میشه......اداره کار باید نامه بنویسه برا دانشگاه لیسانستون اصولا

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - kkkkkkkkkk - 07-02-2012

روزانه بودم.استعلام چی؟ ممکنه دانشگاه بره تحقیق کنه که من ارشد خوندم یا نه؟ اداره کار که چیزی نپرسیدن. اگه اونا پرسیدن و من بگم نه چی؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Saeid - 07-02-2012

(07-02-2012, 12:17 PM)kkkkkkkkkk نوشته: روزانه بودم.استعلام چی؟ ممکنه دانشگاه بره تحقیق کنه که من ارشد خوندم یا نه؟ اداره کار که چیزی نپرسیدن. اگه اونا پرسیدن و من بگم نه چی؟
بعضی از بچه ها که حق التدریس بودن از دانشگاه استعلام کرده بودن و دانشگاه فهمیده بود که بیکار نیستن......ببین.....نظر من اینه که اداره کار و اینا میدونن که عدم کاریابی به نحوی پیچوندنه آزاد کردن مدرکه و زیاد گیر نمیدن......واقعا سلیقه ای عمل میشه....اگر قرار باشه گیر بدن...دانشگاه لیسانس شما گیر میده چون دانشگاه ارشد شما از اونا استعلام میکنن.....یه روند روتین برا ثبت نام هستش و همه دانشگاها از دانشگاه لیسانس استعلام میکنن.....حالا اصولا میدونن که شما ارشد خوندی و از طرفی مدرکتو گذاشتی کاریابی تا دانشنامتو آزاد کنی...ممکنه گیر بدن یا ندن.....ولی قانونا میتونن گیر بدن....

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Solaris - 27-02-2012

با سلام خدمت دوستان محترم
جلسه دفاع کارشناسی ارشد من روز 19 بهمن 90 (چند هفته پیش) برگزار شد. هنوز کارهای مربوط به فارغ التحصیلی رو انجام ندادم. ولی می¬خواستم بدونم آیا می¬تونم در حال حاضر برای آزادسازی مدرک کارشناسی از طریق عدم کاریابی اقدام کنم؟ (با توجه به این قانون که برای ارئه درخواست لغو تعهد به اداره کار باید 6 ماه از زمان فراغت از تحصیل گذشته باشه). خوب در واقع من خرداد 86 از مقطع کارشناسی فارغ¬التحصیل شدم و خودم فکر می¬کنم که چون در حال حاضر دیگه دانشجو نیستم می¬تونم مدرک لیسانسمو آزاد کنم. البته همونطور که گفتم هنوز کارهای مربوط به فارغ التحصیلی ارشدم رو انجام ندادم.
با تشکر

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Saeid - 27-02-2012

(27-02-2012, 10:29 PM)Solaris نوشته: با سلام خدمت دوستان محترم
جلسه دفاع کارشناسی ارشد من روز 19 بهمن 90 (چند هفته پیش) برگزار شد. هنوز کارهای مربوط به فارغ التحصیلی رو انجام ندادم. ولی می¬خواستم بدونم آیا می¬تونم در حال حاضر برای آزادسازی مدرک کارشناسی از طریق عدم کاریابی اقدام کنم؟ (با توجه به این قانون که برای ارئه درخواست لغو تعهد به اداره کار باید 6 ماه از زمان فراغت از تحصیل گذشته باشه). خوب در واقع من خرداد 86 از مقطع کارشناسی فارغ¬التحصیل شدم و خودم فکر می¬کنم که چون در حال حاضر دیگه دانشجو نیستم می¬تونم مدرک لیسانسمو آزاد کنم. البته همونطور که گفتم هنوز کارهای مربوط به فارغ التحصیلی ارشدم رو انجام ندادم.
با تشکر
با سلام.....دوست عزیز به سایت خوش آمدید.....مطالبی که گفتید درسته و میتونید با ثبت نام در کاریابی مدرکتون رو آزاد کنید(البته با شرایطی). به این لینک شماره 2 مراجعه کنید

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - aliilab - 27-02-2012

سلام
من تو انجا که دیدم مثل اینکه باید 6 ماه از فارغ التحصیلی گذشته باشه تا کا رو راه بندازند، بره کارشناسی ارشد هم همین مقدار هست یا اونم 6 ماهه؟
چون من که مراجعه کردم و تشکیل پرونده دادم به من گفتن 1 سال دیگه بیا.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Saeid - 27-02-2012

(27-02-2012, 11:48 PM)aliilab نوشته: سلام
من تو انجا که دیدم مثل اینکه باید 6 ماه از فارغ التحصیلی گذشته باشه تا کا رو راه بندازند، بره کارشناسی ارشد هم همین مقدار هست یا اونم 6 ماهه؟
چون من که مراجعه کردم و تشکیل پرونده دادم به من گفتن 1 سال دیگه بیا.
یک سال هست دوست عزیز.....اون مطلب برا کارشناسی هستش