آکادمیا کافه
گفتگوی خودمانی پیرامون مسائل مهاجرت - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- انجمن: مهاجرت به کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- موضوع: گفتگوی خودمانی پیرامون مسائل مهاجرت (/Thread-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A6%D9%84-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

گفتگوی خودمانی پیرامون مسائل مهاجرت - Andre - 11-06-2015

[عکس: path-to-immigration-in-canada.jpg]

این تاپیک برای بحث و گفتگوی مسائل پیرامون مهاجرت به کانادا در نظر گرفته شده است که در این تاپیک می‌توانید به مسائلی پیرامون موضوع با درون مایه خودمانی (نگرانی‌ها، دلخوشی‌ها، انگیزه دادن‌ها و ...) بپردازید. این تاپیک مکملی برای تاپیکهای اصلی مهاجرت است و شما با ارسال پست به این تاپیک قوانین زیر را پذیرفته‌اید و مدیران می‌توانند به دلیل عدم رعایت قوانین پست شما را ویرایش/حذف کنند. 

قوانین ارسال:

1- تنها راجع به مسائلی که مهاجرت مربوط هست گفتگو کنید و از گفتگوهای روزمره بپرهیزید. برای این مسائل از پیام خصوصی استفاده کنید. مثالی از پستهای نامرتبط:

A: برنامه کلاه قرمزی رو دیدید؟
B: خیر، زمان کافی در اختیار نداشتم ....

2- پستهای شما به گونه‌ای نباشد که به شخص و یا گروهی جسارت کند. اینگونه پستها بدون چون و چرا حذف خواهند شد.

پست اول بنا به ضرورت به روزرسانی خواهد شد.

چند توصیه:

1- همه ما تحصیل کرده هستیم و برای زندگی بهتر به کانادا مهاجرت می‌کنیم. پس پستهای ما طوری باشد که گویای این مسائل باشد.
2- با توجه به اینکه امکان اضافه کردن نظر سنجی به این تاپیک وجود دارد. لطفاً مسائلی که نیاز به نظر سنجی دارند را مطرح کنید و تیم مدیریت آن نظرسنجی را به این تاپیک برای مدتی مشخص اضافه خواهند کرد.

متشکرم از وقتی که اختصاص دادید و این مطالب رو مطالعه کردید.

RE: گفتگوی خودمانی پیرامون مسائل مهاجرت - arioubarzan - 11-06-2015

امروز 300 روز از رسیدن اپلیکیشن من به سیدنی گذشت. از ارسال مدیکالم به پاریس هم بیشتر از سه ماه، اما پاسپورت ریکویست نشدم هنوز. دوستانی که روزی این تاپیک رو میخونید، وقتی برای مهاجرت اپلای میکنید به نظرم باید صبر خیلی زیادی داشته باشید و ترند های دیگران رو هم خیلی با کیس خودتون مقایسه نکنید چرا که اگر از زمان تخمینی عقب بیفتید، خیلی انتظار اذیت کننده میشه.

[برش] مراحل و کارهای مرتبط با انتخاب شهر و لندینگ برای اولین بار به عنوان مهاجر - alikanosala - 12-06-2015

دوستان متاسفانه امروز صبح هنوز از راه نرسیده در حالی که گیج خواب بودم فهمیدم که همسر دوستم اینجا در کلگری در یک حادثه از دنیا رفته و این بدترین اتفاقی بود که میتونست بیفته.لطفا برای سلامتی خودش و پسر کوچولوش دعا کنید.

RE: گفتگوی خودمانی پیرامون مسائل مهاجرت - huoman - 13-06-2015

سلام دوستان حدودا ٩٠ روز از مديكال ريكوست ما ميگذره و دوستان هم تاريخ ما كه با افيسر ديگه هستن پاس ريكوئست شدن بنظرتون به پاريس ميل بزنم اين dl خيلي كنده لطفا نظر بدين چه كار كنم مرسي

RE: گفتگوی خودمانی پیرامون مسائل مهاجرت - mova - 13-06-2015

سلام.
احتمالا این ماه (جوون) ایمیل پاس ریکوئست من و همسرم میاد. یک موضوعی که واقعا دربارش سردرگم هستیم، ماهی هست که میخایم بلیط بگیریم. با توجه به فرصتهای شغلی (چه تخصصی و چه جنرال) چه ماهی بریم؟ بعضی میگن که اواخر سپتامبر، بعضی میگن ژانویه. خواهش میکنم راهنماییمون کنید.

RE: گفتگوی خودمانی پیرامون مسائل مهاجرت - arioubarzan - 13-06-2015

(13-06-2015, 01:05 PM)'mova' نوشته: سلام.
احتمالا این ماه (جوون) ایمیل پاس ریکوئست من و همسرم میاد. یک موضوعی که واقعا دربارش سردرگم هستیم، ماهی هست که میخایم بلیط بگیریم. با توجه به فرصتهای شغلی (چه تخصصی و چه جنرال) چه ماهی بریم؟ بعضی میگن که اواخر سپتامبر، بعضی میگن ژانویه. خواهش میکنم راهنماییمون کنید.

به نظر من آب و هوا فاکتور مهم تری باشه. مخصوصا شما که فکر کنم تو اسپرد شیت نوشتید کلگری. کلگری اینروزها فکر نکنم اوضاع کار خیلی خوب باشه به خاطر رکود نفت و گاز. اینه که تو تابستون برید به نظر من بهتره.
در ضمن جسارتا آفیسر شما کیه؟

RE: گفتگوی خودمانی پیرامون مسائل مهاجرت - mova - 13-06-2015

سلام.
اینطور فکر میکنم که شرایط اقلیمی و آب و هوایی ی موضوع طبیعی است. برای ماهایی که میخواهیم بریم، این موضوع پذیرفته شده است. موضوع مهمتر همون فرصتهای کاری است. اگر اطلاعاتی دارین در خصوص کار، خواهش میکنم راهنمایی کنین.

RE: گفتگوی خودمانی پیرامون مسائل مهاجرت - arioubarzan - 13-06-2015

(13-06-2015, 02:43 PM)'mova' نوشته: سلام.
اینطور فکر میکنم که شرایط اقلیمی و آب و هوایی ی موضوع طبیعی است. برای ماهایی که میخواهیم بریم، این موضوع پذیرفته شده است. موضوع مهمتر همون فرصتهای کاری است. اگر اطلاعاتی دارین در خصوص کار، خواهش میکنم راهنمایی کنین.

والا حرف من بعنوان یه تحلیل کارسناسی نگیرید، فقط به عنوان کسی که اخبار رو دنبال می کنم میگم که نفت شیل و مازاد تولید نفتی اپک و از طرف دیگه ورود احتمالی ایران به بازار نفت باعث شده قیمت نفت در کف خودش قرار بگیره و خروجی اون برای کانادا مقداری رکود بوده و در نتیجه حتی شنیدم که قیمت زمین و مسکن هم در استان مقصد شما قدری پایین اومده. ولی کار پیدا کردن یه چیزی نیست که بشه قاطعانه روش اظهار نظر کرد مخصوصا برای 5125 که سررشته ای ندارم و پارامترهای هر فرد با دیگری متفاوته. شما حتما بررسی کردید برای کلگری ولی از زمانی که داستان خانم ایرانی دانش آموخته شریف رو که جونشون از دست دادن شنیدم حس خوبی نسبت بهش ندارم.

RE: گفتگوی خودمانی پیرامون مسائل مهاجرت - SArAh1983 - 14-06-2015

سلام دوستان 
من یه چیزی که از برادرم همیشه میشنوم که سه سال هست کانادا زندگی می کنه اینه که درسته که باید به شرایط اقلیمی اونجا عادت کنیم که یه چیز طبیعی هست ولی در بدو ورود به کانادا که جای ثابت کار نداریم و شرایط روحی ممکنه اوکی نباشه و همش باید بریم اینور اونور دنبال کار و خیابونا رو گز کنیم بهتره که وقتی هوا گرمتره بریم بعدش که کار پیدا کردیم یا یه مدت که گذشت و به شرایط آب و هوا عادت کردیم خوب خیلی مهم نیس شرایط آب و هوایی.
در مورد شرایط کار هم واسه کسی که مهم براش کار باشه و خیلی گیر کار مرتبط نباشه در بدو ورود و زبانش هم نسبتا اوکی باشه که همه ی ما هستیم کار پیدا میشه ولی باید بدونیم که همه ما دکتر و مهندس هستیم ولی در بدو ورود ممکنه لازم باشه متصدی باجه بانک یا کشیر رستوران یا فروشنده ی فروشگاه بشیم تا سابقه کار کانادایی داشته باشیم که ثابت بشه ما بدون ایجاد دردسر کار می کنیم و حالا دیگه کار تخصصی می تونن بدن بهمون.

راستی من تو شعری که نوشتم توی بیت اول حیات رو را با "ط" نوشتم که پوزش می طلبم. دیکته ام در این حد داغون نیست حواسم نبوده [img]images/smilies/biggrin.gif[/img] باور کنید هیشکی بهم تذکر نداد خودم فهمیدم[img]images/smilies/smile.gif[/img]

RE: گفتگوی خودمانی پیرامون مسائل مهاجرت - SArAh1983 - 14-06-2015

دوستان از اتاق فرمان [img]images/smilies/biggrin.gif[/img] اشاره درستی داشتن به موضوع سرما که من لازم دیدم مطرح کنم اینجا:
"
سرما بدون ماشین و کار سخته. اگه به زمستون شد، ونکوور لند کنیم بهتره."
بله آریو برزن عزیز کاملن موافقم