آکادمیا کافه
پذیرش از دانشگاه های ایتالیا در رشته معماری داخلی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: تحصیل در ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: پذیرش از دانشگاه های ایتالیا در رشته معماری داخلی (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C)

صفحات 1 2

پذیرش از دانشگاه های ایتالیا در رشته معماری داخلی - nanay-66 - 06-06-2015

سلام..من دارای لیسانس نقاشی هستم ولی میخوام برای‌ ارشد interior designer(معماری داخلی) بخونم در ایتالیا...امکانش هست؟

RE: پذیرش از دانشگاه های ایتالیا در رشته معماری داخلی - Shihan - 08-06-2015

(06-06-2015, 06:42 PM)'nanay-66' نوشته: سلام..من دارای لیسانس نقاشی هستم ولی میخوام برای‌ ارشد interior designer(معماری داخلی) بخونم در ایتالیا...امکانش هست؟

دروود بر شما.
بله مشکلی نداره. اما فقط برخی از این دست رشته های هنری بیشتر به زبان ایتالیایی ارائه میشن که باید دقت کنید.

RE: پذیرش از دانشگاه های ایتالیا در رشته معماری داخلی - nanay-66 - 09-06-2015

ممنونم از پاسختون...طبق تحقیقی که کردم متوجه شدم رشته معماری داخلی ممکن بعضی دروس مهندسی داشته باشه که شاید برای من که اطلات چندانی ندارم سخت باشه...چون به fashion designer هم علاقه زیادی دارم به من پیشنهاد این رشته رو دادن در اکادمی دولتی فلورانس به زبان ایتالیایی...سوال من اینه که برای پذیرش باید فوردکلیو قوی داشت که من اطلاع چندانی ندارم که برای این رشته چه چیزهایی باید ارایه کرد ؟؟؟

RE: پذیرش از دانشگاه های ایتالیا در رشته معماری داخلی - Shihan - 10-06-2015

(09-06-2015, 08:29 PM)'nanay-66' نوشته: ممنونم از پاسختون...طبق تحقیقی که کردم متوجه شدم رشته معماری داخلی ممکن بعضی دروس مهندسی داشته باشه که شاید برای من که اطلات چندانی ندارم سخت باشه...چون به fashion designer هم علاقه زیادی دارم به من پیشنهاد این رشته رو دادن در اکادمی دولتی فلورانس به زبان ایتالیایی...سوال من اینه که برای پذیرش باید فوردکلیو قوی داشت که من اطلاع چندانی ندارم که برای این رشته چه چیزهایی باید ارایه کرد ؟؟؟

من ندیدم در بخش مهندسی اما میتونه بخش industrial design خودش یه دپارتمان در مهندسی باشه.
در کل پورتفیلو قوی برای این رشته ها موثر هست. اما به نظرم همون اکادمی ها بهترین گزینه هستند اما بالای 90% به ایتالیایی ارائه میشن. به نظرم به دپارتمان های مذکور چک کنید و دروس ارئه شده و سایر اطلاعات رو مشاهده کنید.

RE: پذیرش از دانشگاه های ایتالیا در رشته معماری داخلی - anis - 02-12-2015

سلام من میخواستم ارشد معماری داخلی بخونم خواستم بپرسم کدوم دانشگاه این رشته رو به زبان انگلیسی ارایه میده و اینکه شانس پذیرش من چقدر است من دانشگاه ازاد با معدل 15.80 و 2 مقاله در کنفرانس بین المللی و ایلتس که فک کنم 6 یا 6.5 بتونیم بگیرم مرسی

RE: پذیرش از دانشگاه های ایتالیا در رشته معماری داخلی - Shihan - 03-12-2015

(02-12-2015, 10:56 PM)anis نوشته: سلام من میخواستم ارشد معماری داخلی بخونم خواستم بپرسم کدوم دانشگاه این رشته رو به زبان انگلیسی ارایه میده و اینکه شانس پذیرش من چقدر است من دانشگاه ازاد با معدل 15.80 و 2 مقاله در کنفرانس بین المللی و ایلتس که فک کنم 6 یا 6.5 بتونیم بگیرم مرسی

شانس پذیرشت با داشتن ایلتس 6.5 و 2 مقاله خوبه. دانشگاههای زیادی هستن که دوره های معماری و گرایشهای ان رو ارائه میکنند. بهتره از اینجا وب سایتها رو بررسی کنید.

RE: پذیرش از دانشگاه های ایتالیا در رشته معماری داخلی - مهمان - 02-01-2016

سلام من دانشجوی معماری داخلی ترم ۳ دانشگاه سوره یامعدل ۱۴ هستم..هنوز مدرک زبان هم نگرفتم ...میخواستم ببینم میتونم برای لیسانس از یکی از دانشگاه های معتبر ایتالیا پذیرش بگیرم،؟؟؟ بورس چطور؟؟

RE: پذیرش از دانشگاه های ایتالیا در رشته معماری داخلی - Shihan - 05-01-2016

(02-01-2016, 04:39 AM)مهمان نوشته: سلام من دانشجوی معماری داخلی ترم ۳ دانشگاه سوره یامعدل ۱۴ هستم..هنوز مدرک زبان هم نگرفتم ...میخواستم ببینم میتونم برای لیسانس از یکی از دانشگاه های معتبر ایتالیا پذیرش بگیرم،؟؟؟  بورس چطور؟؟

برای دوره انگلیسی در کل سه دانشگاه هستن که به انگلیسی دوره ارائه میکنند. و شانس شما برای همه با داشتن نمره زبان بالا ممکنه باشه (نمیشه گفت صد در صد) بدلیل وجود متقاضی زیاد و رزومه های خوب!! توصیه من پیدا کردن سایر دانشگاهها در کشورهای دیگر و در نهایت یادگیری زبان ایتالیایی برای اقدام سایر دانشگاههای ایتالیاست.

RE: پذیرش از دانشگاه های ایتالیا در رشته معماری داخلی - PeymanSa - 25-04-2016

(24-04-2016, 06:48 PM)erfan_karimiaan نوشته: سلام..من دارام فوق لیسانس کامپیوتر نرم افزار میخونم  هستم ولی میخوام برای‌ دکتری بخونم در ایتالیا...امکانش هست؟

دوست عزیز...لطفا سوال مورد نظرتون رو در فروم مربوط به خودش مطرح کنید..اینجا بخش معماری داخلی است..لطفا از پرسیدن سوال نامربوط در صفحه های متعدد نیز خودداری کنید ..با سپاس

RE: پذیرش از دانشگاه های ایتالیا در رشته معماری داخلی - kami.moh - 30-10-2016

سلام من رشته تحصیلیم طراحی فرش دستباف بوده لیسانس . 1-میتونم برای ارشد  طراحی داخلی بخونم ./2-برای زبان بهتره ایتالیایی یاد بگیرم یا انگلیسی ؟ / بورسیه هم میتونم بگیرم ؟ / هدف خودم اینه که با معماری داخلی آشنابشم و المان های تاریخی فرش ایرانی رو با دکوراسیون روز دنیا منطبق و وارد کنم/ بیشتر از 3 سال سابقه فعالیت در زمینه دکوراسیون داخلی دارم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید