آکادمیا کافه
جواب ندادن استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: جواب ندادن استادان (/Thread-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: جواب ندادن استادان - amirhossein.gh - 07-01-2013

بله میتونید این کارو کنید

RE: جواب ندادن استادان - Solaris - 21-05-2013

با سلام. من به خیلی از استادا که میل می زنم، سریع بر میگرده به خودم، میدونم که مشکل از سرور دانشگاه مقصده چون به دانشگاه های دیگه دلیور میشه. من اول از ایمیل آکادمیک استفاده میکردم ولی بعد که دیدم پسوند edu رو فیلتر کردن از یاهو و جی میل استفاده کردم ولی باز برگشت خورد، از صبح تا شب هم همین بساطه یعنی فرق نمیکنه چه وقتی تو طول روز ایمیل بزنم(وقتی فیلتره، فیلتره دیگه، فرقی نداره صبح یا شب) اما چرا یاهو و جی میل هم همین مشکلو دارن؟ ایمیل شخصی شون رو هم هرچی سرچ میکنم پیدا نمیکنم. با فیلتر شکن هم چندبار امتحان کردم ولی فرقی نداره.
بعضی وقتا تو ایمیل برگشتی میگه آی پی ادرس شما مشکوک به ویروسه، این جمله دقیقشه(IP Address 194.225.117.1 is listed in the CBL. It appears to be infected with a spam sending trojan, proxy or some other form of botnet.) اصلا وقتی آی پی ادرس مشکل دار باشه چی کار باید کرد؟حالا به نظرتون چی کار کنم؟ با خیلی از دانشگاه ها این مشکلو دارم. اگه اینطوری پیش بره به نصف بیشتره جاهایی که میخوام میل بزنم نمیتونم. خیلی از پست ها رو هم خوندم ولی جوابی پیدا نکردم. لطفا اگه کسی نظری داره راهنمایی کنه. خیلی مهمه چون دیگه فرصت برای استرالیا داره تموم میشه. خیلی ممنون میشم

RE: جواب ندادن استادان - ariaie - 21-05-2013

(21-05-2013, 09:18 AM)'Solaris' نوشته: با سلام. من به خیلی از استادا که میل می زنم، سریع بر میگرده به خودم، میدونم که مشکل از سرور دانشگاه مقصده چون به دانشگاه های دیگه دلیور میشه. من اول از ایمیل آکادمیک استفاده میکردم ولی بعد که دیدم پسوند edu رو فیلتر کردن از یاهو و جی میل استفاده کردم ولی باز برگشت خورد، از صبح تا شب هم همین بساطه یعنی فرق نمیکنه چه وقتی تو طول روز ایمیل بزنم(وقتی فیلتره، فیلتره دیگه، فرقی نداره صبح یا شب) اما چرا یاهو و جی میل هم همین مشکلو دارن؟ ایمیل شخصی شون رو هم هرچی سرچ میکنم پیدا نمیکنم. با فیلتر شکن هم چندبار امتحان کردم ولی فرقی نداره.
بعضی وقتا تو ایمیل برگشتی میگه آی پی ادرس شما مشکوک به ویروسه، این جمله دقیقشه(IP Address 194.225.117.1 is listed in the CBL. It appears to be infected with a spam sending trojan, proxy or some other form of botnet.) اصلا وقتی آی پی ادرس مشکل دار باشه چی کار باید کرد؟حالا به نظرتون چی کار کنم؟ با خیلی از دانشگاه ها این مشکلو دارم. اگه اینطوری پیش بره به نصف بیشتره جاهایی که میخوام میل بزنم نمیتونم. خیلی از پست ها رو هم خوندم ولی جوابی پیدا نکردم. لطفا اگه کسی نظری داره راهنمایی کنه. خیلی مهمه چون دیگه فرصت برای استرالیا داره تموم میشه. خیلی ممنون میشم

درود
دوست من شما از تلفن هم میتونی استفاده کنی در برخی مواردا،
واما این مشکل شما از دید فنی :
CBL چیست ؟ CBL پدیده ایست که اطلاعاتی از هزاران MailServer در تمام دنیا جمع میکنه و با بررسیشون آدرسهایی رو جمع میکنه که مشکوک هستن به داشتن آلودگی به هرفرمی از BonNetها  ازجمله بات نتهای ارسال هرزنامه، بات نتهای انواع حملات از جمله DDos و .... در انتها این سرویس یه خروجی به میل سرورها ارایه میده که به صورت خودکار هر ایمیلی از آدرسی بیاد که توی این لیست باشه رو رد میکنن.
متاسفانه جاهای عمومی ریسک بالایی برای لیست شدن در این گونه سرویس ها رو دارن مخصوصا جاهایی مثل سایت کامپیوتر یه دانشگاه چون معمولا کامپیوتر ها رو NATمیکنن در نتیجه تمام کامپیوتر های اونجا با یک IP شناخته میشوند. خوب که با این وجود مشخصه اگر یکی از کامپیوترها در حال خرابکاری باشه تر و خشک همه با هم میسوزند، گویا شما هم از یکی از این کامپیوتر ها استفاده میکنید آی پی شما برای RESEARCH CENTER OF THEORETICAL PHYSICS & MATHEMATICS (IPM) ثبت شده در ip2location.com که اگر برداشت بنده درست باشه میتونید برید و هرجای دیگه تست کنید و ارسال خواهد شد.
البته من الان زدم از لیست در بیارن IPتون رو ولی اگر آلوده باشه باز به زودی فیلتر خواهد شد. و شما با هیچ ایمیلی نباید بتونید به اون آدرس از این کامپیوتر ایمیل بفرستید.
برای بررسی وضعیت IPتون میتونید به اینجا مراجعه کنید.
امیدوارم کمکی کرده باشم
شاد باشید

RE: جواب ندادن استادان - Solaris - 21-05-2013

(21-05-2013, 11:24 AM)'ariaie' نوشته:
درود
دوست من شما از تلفن هم میتونی استفاده کنی در برخی مواردا،
واما این مشکل شما از دید فنی :
CBL چیست ؟ CBL پدیده ایست که اطلاعاتی از هزاران MailServer در تمام دنیا جمع میکنه و با بررسیشون آدرسهایی رو جمع میکنه که مشکوک هستن به داشتن آلودگی به هرفرمی از BonNetها  ازجمله بات نتهای ارسال هرزنامه، بات نتهای انواع حملات از جمله DDos و .... در انتها این سرویس یه خروجی به میل سرورها ارایه میده که به صورت خودکار هر ایمیلی از آدرسی بیاد که توی این لیست باشه رو رد میکنن.
متاسفانه جاهای عمومی ریسک بالایی برای لیست شدن در این گونه سرویس ها رو دارن مخصوصا جاهایی مثل سایت کامپیوتر یه دانشگاه چون معمولا کامپیوتر ها رو NATمیکنن در نتیجه تمام کامپیوتر های اونجا با یک IP شناخته میشوند. خوب که با این وجود مشخصه اگر یکی از کامپیوترها در حال خرابکاری باشه تر و خشک همه با هم میسوزند، گویا شما هم از یکی از این کامپیوتر ها استفاده میکنید آی پی شما برای RESEARCH CENTER OF THEORETICAL PHYSICS & MATHEMATICS (IPM) ثبت شده در ip2location.com که اگر برداشت بنده درست باشه میتونید برید و هرجای دیگه تست کنید و ارسال خواهد شد.
البته من الان زدم از لیست در بیارن IPتون رو ولی اگر آلوده باشه باز به زودی فیلتر خواهد شد. و شما با هیچ ایمیلی نباید بتونید به اون آدرس از این کامپیوتر ایمیل بفرستید.
برای بررسی وضعیت IPتون میتونید به اینجا مراجعه کنید.
امیدوارم کمکی کرده باشم
شاد باشید

خیلی خیلی ممنون از جواب و کمکی که کردین. فقط من باید این توضیح رو بدم که من از منزل و با لپ تاب شخصی میل میزنم. نمیدونم چرا باید آی پی ادرسم مشکل داشته باشه؟
یعنی من اگه با PC خونمون هم ایمیل بزنم همین مشکل هست دیگه، نه؟ یعنی آی پی pc  با این لپ تاب یکیه؟  اگه برم کافی نت ممکنه مشکل حل شه ؟ باز ممنون میشم اگه نظرتون رو بگید. من زیاد از این چیزا سر در نمیارم

RE: جواب ندادن استادان - ariaie - 21-05-2013

'Solaris' pid='36719' dateline='1369120681'

خیلی خیلی ممنون از جواب و کمکی که کردین. فقط من باید این توضیح رو بدم که من از منزل و با لپ تاب شخصی میل میزنم. نمیدونم چرا باید آی پی ادرسم مشکل داشته باشه؟
یعنی من اگه با PC خونمون هم ایمیل بزنم همین مشکل هست دیگه، نه؟ یعنی آی پی pc با این لپ تاب یکیه؟ اگه برم کافی نت ممکنه مشکل حل شه ؟ باز ممنون میشم اگه نظرتون رو بگید. من زیاد از این چیزا سر در نمیارم

دوست من با لپتاپ و pc فرق نداره این آی پی به مودمتون داده میشه (قاعدتن) ولی جالبه که برای مدت زیادی همین آی پی براتون ثابت مونده!قدرت خدا!حالا اگر میخاستیم آی پیه یه یه روز ثابت بمونه کارش داشتیما 30 بار عوض میشد! کافی نت که آره حل میشه، ولی شما یکی دو ساعت دیگه صبر کن دوباره بفرست باس از تو لیست حذف شده باشی اگر بازم این پیغام اومد یکی دوبار مدمتون رو خاموش کنید 10-15 دقیفه بعد روشن کنید (قاعدتن باید آی پی جدید بگیره البته همه ی اینا بستگی به تنظیماتی داره که سرورتون اعمال کرده ) دوباره تست کنید اگر بازم نشد که برید از یه جای دیگه بزنید ایمیلتونو.

RE: جواب ندادن استادان - zahya - 23-06-2013

با سلام به اساتید محترم و کار بلد این بخش،
راستش با یه استادی در کانادا از طریق ایمیل ارتباط برقرار کردم و ایشان علاقه نشون دادند طوریکه کارهایشان را برایم ایمیل کردند. بعد از یه هفته هم بمن ایمیل زدند که تمامی مدارکم را برای ایشان ایمیل کنم. یک هفته گذشته و هیچ خبری نشده!!
بنظر شما من چه ایمیلی به ایشان بزنم؟ در متن ایمیل ام چگونه مطرح کنم ایا من رد شدم یا نه که بی احترامی هم نباشه؟
با تشکر
سپاس در سپاس

RE: جواب ندادن استادان - spt - 26-06-2013

(23-06-2013, 09:35 PM)'zahya' نوشته: با سلام به اساتید محترم و کار بلد این بخش،
راستش با یه استادی در کانادا از طریق ایمیل ارتباط برقرار کردم و ایشان علاقه نشون دادند طوریکه کارهایشان را برایم ایمیل کردند. بعد از یه هفته هم بمن ایمیل زدند که تمامی مدارکم را برای ایشان ایمیل کنم. یک هفته گذشته و هیچ خبری نشده!!
بنظر شما من چه ایمیلی به ایشان بزنم؟ در متن ایمیل ام چگونه مطرح کنم ایا من رد شدم یا نه که بی احترامی هم نباشه؟
با تشکر
سپاس در سپاس

اینکه خودشون ازتون خاستن مدارک بفرستید و اینکه براتون کار هاش رو فرستاده خیلی نکته ی خوبیه...  فک نمیکنم قصد پیچوندن داشته باشه چون ازین کارا بلد نیستن، استاده کجاییه؟ بدترین حالت اینه که چینی باشه! وگرنه خیلی مشکلی نیست..

الان فصل استراحت و مرخصی هست...   دانشگاه ها الان همه نیمه تعطیل هستن و دارن از هوای خوب و پرندگان بهاری لذت میبرن...   من احساس میکنم به همین خاطره که جوابی نیومده از طرف استادتون...   مخصوصا که هفته ی پیش مید سامر بوده (همون طولانی ترین روز سال که ملت جشن میگیرنش توی غرب بر عکس شب یلدا که ما جشن میگیریم)
یه دونه ایمیل بزنید و ازش بپرسید چی شد اما خیلی کوتاه (در حد حد اکثر دو خط) و خیلی ساده (بدون احترام های بیش از حد که ما ایرانیا داریم)، ایشالا که مشکلی نیست   Smile

موفق باشید   Smile

RE: جواب ندادن استادان - yasmary14 - 26-08-2013

بنظرتون این کار درستیه که به اساتیدی که سال گذشته جوابی به ایمیل مان ندادند یا گفتند فعلا موقعیت خالی یا فاند نداریم، دوباره امسال ایمیل بزنیم(با توجه به اینکه رزومه ام هیچ پیشرفتی نسبت به سال قبل نداشته) و یا اینکه اساتید جدید را امتحان کنیم؟

RE: جواب ندادن استادان - spt - 29-08-2013

(26-08-2013, 11:04 PM)'yasmary14' نوشته: بنظرتون این کار درستیه که به اساتیدی که سال گذشته جوابی به ایمیل مان ندادند یا گفتند فعلا موقعیت خالی یا فاند نداریم، دوباره امسال ایمیل بزنیم(با توجه به اینکه رزومه ام هیچ پیشرفتی نسبت به سال قبل نداشته) و یا اینکه اساتید جدید را امتحان کنیم؟

به نظر من که ایرادی نداره، اما دقت کنید که شاید جواب ندادن استادا به خاطر بی ارتباطی موضوعشون به موضوع شما باشه و یا بد ایمیل زدن شما...   ولی به کل به نظر من ایرادی نداره...
موفق باشید   Smile

RE: جواب ندادن استادان - waitman19 - 29-08-2013

(26-08-2013, 11:04 PM)'yasmary14' نوشته: بنظرتون این کار درستیه که به اساتیدی که سال گذشته جوابی به ایمیل مان ندادند یا گفتند فعلا موقعیت خالی یا فاند نداریم، دوباره امسال ایمیل بزنیم(با توجه به اینکه رزومه ام هیچ پیشرفتی نسبت به سال قبل نداشته) و یا اینکه اساتید جدید را امتحان کنیم؟

به نظر من شما ایمیل بزن. یا خوشش میاد (و شما دانشجوش میشید) یا بدش میاد (که چون دانشجوش نمیشید اصلاً اهمیتی نداره)