آکادمیا کافه
جواب ندادن استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: جواب ندادن استادان (/Thread-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: جواب ندادن استادان - spt - 27-09-2013

(25-09-2013, 12:19 PM)'alpachino10' نوشته: دوستان اگر یه استادی جواب ایمیل اول رو نداد تا چندبار میشه دوباره بهش میل زد و منتطرش موند؟

به نظر من بازم ایمیل بزنید..  حتی دو بار...
تعداد بار خاصی نداره...  هر چند بار که تشخیص میدید...  اما کلا به نظر من اگه مطمئنین که استاده به کارتون نزدیکه کارش و موضوعش مناسبه بیشتر ارتباط بگیرید وگرنه نتیجه ی عکس داره...
موفق باشید   Smile

RE: جواب ندادن استادان - amirhossein.gh - 27-09-2013

(25-09-2013, 12:19 PM)'alpachino10' نوشته: دوستان اگر یه استادی جواب ایمیل اول رو نداد تا چندبار میشه دوباره بهش میل زد و منتطرش موند؟

کاری که من میکردم:
ایمیل اول --- بدون جواب----
ایمیل دوم --- با فاصله سه تا هفت روز
ایمیل سوم --- با فاصله دو تا سه ماه (یا حتی یک ترم)

---Smile

[برش] نظرخواهی در مورد انتخاب دانشگاه در کانادا - matilda - 23-10-2013

سلام. وقت همگی بخیر
من یک سوال اساسی دارم. به اساتید دانشگاههای کانادا که با رشته ام بیشترین ارتباط رو دارن ایمیل میدم، ولی اصلا" جواب نمیگیرم برای پیدا کردن سوپروایزر. نمیدونم چیکار کنم الان.
رزومه ام:
لیسانس فیزیک، معدل 16.37، دانشگاه سراسری 
فوق لیسانس عمران، معدل 18.31، دانشگاه آزاد
مقاله ژورنال: 3 تا با ایمپکت خوب
مقاله کنفرانس بین المللی: 15 تا خیلی معتبر
مقاله داخلی: 2 تا
آیلتس: بالای 6.5 میشم
جی آر ایی: زیاد خوب نمیشم، شاید کوانت 160 و وربال 150 نهایتا

لطفا منو راهنمایی کنید که چه راهکاری پیش بگیرم؟
ممنونم

RE: نظرخواهی در مورد انتخاب دانشگاه در کانادا - Torkan - 23-10-2013

(23-10-2013, 12:46 PM)'matilda' نوشته: سلام. وقت همگی بخیر
من یک سوال اساسی دارم. به اساتید دانشگاههای کانادا که با رشته ام بیشترین ارتباط رو دارن ایمیل میدم، ولی اصلا" جواب نمیگیرم برای پیدا کردن سوپروایزر. نمیدونم چیکار کنم الان.
رزومه ام:
لیسانس فیزیک، معدل 16.37، دانشگاه سراسری 
فوق لیسانس عمران، معدل 18.31، دانشگاه آزاد
مقاله ژورنال: 3 تا با ایمپکت خوب
مقاله کنفرانس بین المللی: 15 تا خیلی معتبر
مقاله داخلی: 2 تا
آیلتس: بالای 6.5 میشم
جی آر ایی: زیاد خوب نمیشم، شاید کوانت 160 و وربال 150 نهایتا
لطفا منو راهنمایی کنید که چه راهکاری پیش بگیرم؟
ممنونم

دوست عزیز بهتر بود سوالتون رو تو قسمت راهنمایی در ایمیل به اساتید میپرسیدی
ولی ایا چند تا ایمیل زدید؟ نحوه ایمیلتون چطوری بود واسه دانشگاههای مربوطه؟
ببینید میدونید که احیانا خیلی سخت جواب میدن استادا ...حداقل باید 100 تا رو بزنی تازه حداقل هستش این ...هستن کسایی که تو 650 امین ایمیل جواب گرفتن
پس نباید ناامید شد زیاد چون مهمترین آفت در یافتن  supervisor همون ناامیدی هستش...
خودتون رو محدود به دانشگاه خاصی نکنید و باز هم ایمیل بزنید تا ببینید چی میشه
در ضمن میخواید واسه پاییز برید یا زمستون...یادتون نره بهتره 3 تا 5 ماه قبل ددلاین شروع به ایمیل زدن بکنید(البته این رو میگم بهتره قطعی نیس)
بودن افرادی که 4 روز مونده به شروع کلاسها استاد پیدا کردن!!
رزومه رو هم اتچ کنید تو ایمیلتون و مختصر بنویسید
پیروز باشی

RE: جواب ندادن استادان - Glee - 19-09-2014

سلام
کسی که ایمیل میزنه به اساتید (با رعایت تمامی اصولش و تکرار ایمیل) و اساتید جواب نمی دن، و یا جواب اتوماتیک دریافت میکنه، درست هست که به صورت آفیشال اپلای بکنه اون دانشگاه؟ اگه ادمیشن گرفت باز امکانش هست که بتونه RA یا TA پیدا کنه؟
توی این بخش یکی از دوستان گفته بود که نباید نامید شد و گاها شده که شخصی نزدیک 600 تا ایمیل زده و در نهایت تونسته جواب بگیره، اگه کسی اینقدر زمان نداشته باشه برای ایمیل زدن و جواب نگرفتن، اون موقع چیکار باید کرد؟

RE: جواب ندادن استادان - atefeh_J - 19-09-2014

(19-09-2014, 04:47 PM)'ftn' نوشته: سلام
کسی که ایمیل میزنه به اساتید (با رعایت تمامی اصولش و تکرار ایمیل) و اساتید جواب نمی دن، و یا جواب اتوماتیک دریافت میکنه، درست هست که به صورت آفیشال اپلای بکنه اون دانشگاه؟ اگه ادمیشن گرفت باز امکانش هست که بتونه RA یا TA پیدا کنه؟
توی این بخش یکی از دوستان گفته بود که نباید نامید شد و گاها شده که شخصی نزدیک 600 تا ایمیل زده و در نهایت تونسته جواب بگیره، اگه کسی اینقدر زمان نداشته باشه برای ایمیل زدن و جواب نگرفتن، اون موقع چیکار باید کرد؟

سلام
من  شرایط شما را دارم همین سوال را از آقای بابک توی فروم و یکی دیگه از دوستام که پذیرش با فاند گرفته بود پرسیدم:
جواب این بود که بدون جواب استاد باز هم امکان پذیرش است! حتی با فاند.
بعضی استاد ها جواب نمیدن ولی برسی می کنن رزومه را. وقتی مدارک شما بعد از اپلای از سد کمیته دانشگاه گذشت (شرایط تان از مینیمم دانشگاه کمتر نبود) کمیته مدارکتان را به اساتید میده.
اون موقع هم حتی میشه ایمیل زد گفت من اپلای کردم و از کار شما خوشم آمده.

(19-09-2014, 04:47 PM)'ftn' نوشته: سلام

یک نکته دیگر:
من خودم تازه شروع کردم به ایمیل زدن ولی اگه یکبار جواب ندادن به نظرم دوباره و یا سه باره هم جا داره
ولی کاش جواب بدن بگن نمی خوایم یا جا نداریم یا رزومه ات خوب نیست ، تو خماری گذاشتن کار درستی نیست Big Grin
من به یکی از استادا 2 بار ایمیل زدم و البته ایرانی بود در جواب گفت:
Thank you for your email, you have a very impressive CV however, at present I have no position available in my group.
Sorry about that.
Regards
خب منم کلی دعا به جونش کردم و خیالم راحت شد که می تونم به یکی دیگه از اساتید اون دپارتمان ایمیل بزنم .

RE: جواب ندادن استادان - hamsad - 28-09-2014

سلام 
[align=right]من به چند تا از اساتید ایمیل زدو که زمینه کاریشون به کار من نزدیک بوده ولی الان متوجه شدم که متن ایمیلم خیلی خوب نبوده. می تونم متن ایمیل رو عوض کنم و دوباره بهشون ایمیل بزنم؟
[align=right]لطفا من رو راهنمایی کنید. تو ایمیل دوباره لازمه بگم من قبلا ایمیل زدم؟ 
[align=right]مرسی

RE: جواب ندادن استادان - atefeh_J - 28-09-2014

(28-09-2014, 10:36 PM)'hamsad' نوشته:
سلام

من به چند تا از اساتید ایمیل زدو که زمینه کاریشون به کار من نزدیک بوده ولی الان متوجه شدم که متن ایمیلم خیلی خوب نبوده. می تونم متن ایمیل رو عوض کنم و دوباره بهشون ایمیل بزنم؟

لطفا من رو راهنمایی کنید. تو ایمیل دوباره لازمه بگم من قبلا ایمیل زدم؟

مرسی

با سلام
تجربه ای که من این چند وقته کسب کردم به نظرم استادها به متن ایمیل چندان توجهی نمی کنه و تمام رزومه هایی که براشون ارسال میشه را میخونن
به نظرم بهتره روی رزومه وقت بذارید.  در ضمن اگه با همان ایمیل دوباره بفرستید چندان خوشایند به نظر نمیاد چون همانطور که گفتم به نظر میاد استادها تمام رزومه ها را بررسی میکنن
باز دوستان با تجربه تر می تونند راهنمایی تان کنند Smile

RE: جواب ندادن استادان - saaaaam - 28-09-2014

(28-09-2014, 10:36 PM)'hamsad' نوشته:
سلام 
من به چند تا از اساتید ایمیل زدو که زمینه کاریشون به کار من نزدیک بوده ولی الان متوجه شدم که متن ایمیلم خیلی خوب نبوده. می تونم متن ایمیل رو عوض کنم و دوباره بهشون ایمیل بزنم؟
لطفا من رو راهنمایی کنید. تو ایمیل دوباره لازمه بگم من قبلا ایمیل زدم؟ 
مرسی
سلام دوست عزیز
بنظر من اشکالی ندارد ولی پیشنهاد می کنم از ادرس ایمیلی بجز جیمیل و یاهو استفاده کنید مثلا AOL من استفاده می کردم 
در مورد متن ایمیل تا می توانید مختصر و مفید بنویسید مثلا من می نوشتم به موضوعات تحقیقاتی شما علاقه مند هستم و رزومه من همراه این ایمیل هست لطفا مطالعه فرمایید و ...

RE: جواب ندادن استادان - hamsad - 28-09-2014

(28-09-2014, 11:02 PM)'saaaaam' نوشته:
سلام دوست عزیز
بنظر من اشکالی ندارد ولی پیشنهاد می کنم از ادرس ایمیلی بجز جیمیل و یاهو استفاده کنید مثلا AOL من استفاده می کردم 
در مورد متن ایمیل تا می توانید مختصر و مفید بنویسید مثلا من می نوشتم به موضوعات تحقیقاتی شما علاقه مند هستم و رزومه من همراه این ایمیل هست لطفا مطالعه فرمایید و ...

ممنون از جوابتون یعنی اگر آدرس ایمیل رو عوض کنم و همون رزومه رو با متن ایمیلی متفاوت بفرستم به نظرتون اشکالی نداره؟
مرسی