آکادمیا کافه
پیک آپ ویزای مهاجرتی کانادا از ویزا آفیس آنکارا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- انجمن: مهاجرت به کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+----- انجمن: مهاجرت به کانادا از سایر روشهای فدرال (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%84)
+----- موضوع: پیک آپ ویزای مهاجرتی کانادا از ویزا آفیس آنکارا (/Thread-%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%A2%D9%BE-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%D8%A2%D9%81%DB%8C%D8%B3-%D8%A2%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: پیک آپ ویزای مهاجرتی کانادا از ویزا آفیس آنکارا - Nooshafarin - 29-10-2015

(29-10-2015, 02:59 AM)ati1363 نوشته: دوستان سلام
میشه بگید که از روزی که مدارکتون رو به شرکت پیکاپ ویزا دادید تا روزی که پاسپورتتون برگشت چند روز طول کشید؟

امروز من پاس ریکوست شدم. اما متاسفانه در یک ماه آتی همسرم فقط یک هفته ایران هست و پاسپورتشو لازم نداره.
نمیدونم چیکار کنم. چقدر وقت دارم تا ویزامو از آنکارا بگیریم؟

درود بر شما
ضمن تبریک مجدد، ممکنه یک هفته ای پاس ها برگرده دست شما ولی حداقل روی ده روز حساب کنید. چون کافیه که یه شنبه یکشنبه به کارتون بخوره. همین میشه که مدت زمان انتظارتون میشه ده روز.
در ضمن بهتره مدارک تون رو به شرکت های اصلی پیکاپ ویزا بدید، چون برخی شرکتهای کوچک تر یا آژانس های مسافرتی، نهایتا مدارک رو می دن به این شرکتها که براشون پیکاپ کنن و فقط باعث یکی دو روز انتظار بیشتر میشه.

شاد و موفق باشید.

RE: پیک آپ ویزای مهاجرتی کانادا از ویزا آفیس آنکارا - hope11 - 10-11-2015

دوستان من از شرکت ایران ـ انکارا برای گرفتن ویزا استفاده کردم. خیلی عالی و حرفه ای بودن. من به دوستان پیشنهاد می کنم اکیدا

RE: پیک آپ ویزای مهاجرتی کانادا از ویزا آفیس آنکارا - Parniyan007 - 14-11-2015

سلام بچه ها
یک سوال! عکسی که برای ویزا میفرستیم باید با حجاب باشه یا میشه بیحجاب هم باشه. چون ویزا میخوره تو پاس اگر بیحجاب باشه فرودگاه ایران ایراد نمیگیره؟

RE: پیک آپ ویزای مهاجرتی کانادا از ویزا آفیس آنکارا - Nooshafarin - 14-11-2015

(14-11-2015, 06:37 AM)Parniyan007 نوشته: سلام بچه ها
یک سوال! عکسی که برای ویزا میفرستیم باید با حجاب باشه یا میشه بیحجاب هم باشه. چون ویزا میخوره تو پاس اگر بیحجاب باشه فرودگاه ایران ایراد نمیگیره؟

سلام و درود بر شما

ویزای مهاجرتی بدون عکس هست و عکس رو روی Landing Paper می زنن که اصلا نیاز نیست در فرودگاه ایران ارائه بشه.
خاطرتون باشه که Landing Paper فوق العاده مهمه و پس از ورود به خاک کانادا، تا دریافت PR تقریبا همه جا LP رو باید ارائه بدید. حتی بعد از دریافت PR هم باید به دقت ازش نگهداری بشه.

سفرتون بی خطر Smile

RE: پیک آپ ویزای مهاجرتی کانادا از ویزا آفیس آنکارا - Parniyan007 - 08-12-2015

سلام
دوستای عزیزم ما ویزامون بدستمون رسید. از آژانس سناسیر اقدام کردیم نفری ۲۵۰ تومن کل هزینه شد. یک هفته تا ۱۰ روز طول میکشه.
آرزوی ویزا برا همه شما عزیزان دارم

RE: پیکاپ ویزای کانادا - فرشاد‌ واحدی - 16-08-2017

سلام دوستان
درموردزمان نرمال برای صدورویزا سوالی داشتم لطفامراراهنمایی بفرمایید:
من ازطریق برنامه کارآفرینی استانی برای مهاجرت اقدام کرده ام ودرحال حاضر حدودهشت ماه ازارسال مدیکال ریبورت من گذشته ولی هنوزپاس ریکویست نشدم درحالیکه چندنفرازدوستانم که بعدازمن اقدام کردنددرمدت سه الی چهارماه پاس ریکویست شدندوالان کاناداهستند خیلی نگرانم واین انتظارکلافه ام کرده وهمه زندگیموتحت الشعاع قرارداده آیااین تاخیرعادیه؟ کسی میدونه که الان میانگین زمان صدورویزا اززمان دریافت تست ریپورت چقدره؟ ایمیل پیگیری فرستادم جواب آمد بررسی پرونده داره مراحل نرمالشوطی میکنه  توسایت زمان  نرمال بررسی این نوع درخواست مهاجرت ازتاریخ دریافت اپلیکیشن  ۱۶ماه عنوان شده که تاالان ۱۳ماهش گذشته

RE: پیکاپ ویزای کانادا - M1KE - 11-09-2017

زمان خاصی نمیشه براش گفت گاهی برخی پرونده ها مرحله کلیرنسشون خیلی طول می کشه که احتمالا به دلیل شغل متقاضی یا در کل سوابق کاری و تحصیلی اش هست. از اونجاییکه مدیکال دارای اعتبار یک ساله هست ویزا هم به همون مدت صادر میشه (مثلا برای شما اگر الان ویزا صادر بشه چهار ماه اعتبار داره). وقتی بررسی به یک سال یا بیشتر برسه در صورتی که پرونده روال عادیش رو طی کرده باشه و تاخیر به دلیل قصور متقاضی نبوده باشه (مثلا به دلیل تاخیر در فرستادن نقصی مدارک)، افسر پرونده معمولا با مسوولیت خودش و تایید مرکز درمانی مدیکال رو برای یک دوره ای تمدید می کنه تا امکان صدور ویزا وجود داشته باشه. در شرایط کنونی به نظرم با توجه به اینکه پیگیری هم کردین و مشکل خاصی نبوده کار بیشتری از دست شما ساخته نیست و باید منتظر بمونید.

(16-08-2017, 07:36 PM)فرشاد‌ واحدی نوشته: سلام دوستان
درموردزمان نرمال برای صدورویزا سوالی داشتم لطفامراراهنمایی بفرمایید:
من ازطریق برنامه کارآفرینی استانی برای مهاجرت اقدام کرده ام ودرحال حاضر حدودهشت ماه ازارسال مدیکال ریبورت من گذشته ولی هنوزپاس ریکویست نشدم درحالیکه چندنفرازدوستانم که بعدازمن اقدام کردنددرمدت سه الی چهارماه پاس ریکویست شدندوالان کاناداهستند خیلی نگرانم واین انتظارکلافه ام کرده وهمه زندگیموتحت الشعاع قرارداده آیااین تاخیرعادیه؟ کسی میدونه که الان میانگین زمان صدورویزا اززمان دریافت تست ریپورت چقدره؟ ایمیل پیگیری فرستادم جواب آمد بررسی پرونده داره مراحل نرمالشوطی میکنه  توسایت زمان  نرمال بررسی این نوع درخواست مهاجرت ازتاریخ دریافت اپلیکیشن  ۱۶ماه عنوان شده که تاالان ۱۳ماهش گذشته