آکادمیا کافه
گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- انجمن: مهاجرت به کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+----- انجمن: مهاجرت به کانادا از سایر روشهای فدرال (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%84)
+----- موضوع: گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس (/Thread-%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A7%D9%87%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-FSW-2014-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%D8%A2%D9%81%DB%8C%D8%B3-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%B3)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس - shubizkumbuli - 13-03-2015

(13-03-2015, 12:44 PM)'hatef_8' نوشته: سلام
من بعد از نامه ی تمکن مالی، پول رو از حساب برداشتم و خونه خریدم و سند دست دوم خونه به اسم منه
میخواستم بدونم قبل از ترجمه ی این سند باید کارشناس بره و خونه رو تعیین ارزش کنه ؟
با توجه به اینکه الان حسابم خالیه، من گردش مالی رو با سندِ خالی (بدون ارزش گذاری) ترجمه کنم کافیه ؟
ممنون

سلام

اگر از شما گردش حساب بخوان به هیچ وجه سند ارزش گذاری شده رو قبول نمی کنند

پول شما باید unincumbered باشه. یعنی آماده برای انتقال. حتی طلا رو هم قبول نمی کنند. پول و فقط پول.

تنها کمکی که به شما می کنه سند (حتی بدون ارزش گذاری) اینه که نشون بدید پول خودتون بود که باهاش خونه خریدید.

RE: گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس - nasir1112 - 15-03-2015

(12-03-2015, 06:27 PM)'shubizkumbuli' نوشته:
سلام
خب شما اگر الان از حساب همسرتون statement بگیرید به اندازه کافی توش هست!؟

سلام
ببخشید من خیلی دیر جواب دادم، آره به اندازه کافی داخل حسابش هست، آیا نیازی هست برش گردونم به حساب خودم یا همون کارت حسابشو بدم برا ترجمه؟

RE: گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس - shubizkumbuli - 15-03-2015

(15-03-2015, 09:28 AM)'nasir1112' نوشته:
سلام
ببخشید من خیلی دیر جواب دادم، آره به اندازه کافی داخل حسابش هست، آیا نیازی هست برش گردونم به حساب خودم یا همون کارت حسابشو بدم برا ترجمه؟

چون تو حساب همسرتونه مشکلی نیست

فقط اگر گردش و موجودی خواستند، حتما یدونه هم از حساب خودتون بفرستید و توضیح بدید که پول از ماله شما رفته به حساب همسر

RE: گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس - TEOO - 17-03-2015

سلام ، خسته نباشید. ممنون از وقت و انرژی که میذارید

سعی می کنم شرایطم رو کامل توضیح بدم امیدوارم با کمک شما به بهترین راه حل برسم.

من مبلغ مورد نیاز رو دارم که پس اندازم هست منتها تو حساب بانکیم نیست. دادم به یه شرکت که باهاش کار میکنه و سود میده. (چون سودش بیشتر از بانک هست این کار رو کردم) و هر وقت که بخوام پول رو بهم بر می گردونه. قرارداد دارم باهاشون
زمان ارسال مدارک، اون شرکت مبلغ رو ریخت به حسابم و BS رو که گرفتم دوباره برگردوندم به حسابشون
  1. اگه origin بخوان نیاز هست به این موضوع اشاره کنم یا همین که بگم 12 سال مشغول به کار هستم و این مبلغ پس اندازم هست کفایت می کنه؟
  2. اگه گردش بخوان دوباره باید همین کار رو تکرار کنم یعنی پول رو بگم بریزن به حسابم و دوباره برگردونم (به سودش نیاز دارم). با توجه به اینکه مبلغ زیادی یک باره وارد حساب میشه همین توضیحات رو بدم کفایت می کنه؟ (در واقع عین واقعیت) یا اینکه براشون قابل قبول نیست که پولم دست کس دیگه باشه و سود بده هرچند که هر وقت بخوام پولم نقد هست (در واقع مثل بانکه ولی با سود بیشتر). در این صورت راه حل چیه؟ همون داستان سکه و اینا؟ (که واقعیت نیست) آیا منطقی هست که مثلا یه بار قبلا سکه فروختم یه BS گرفتم بعد دوباره الان واسه گردش سکه فروختم؟ (یعنی بعد از BS اولیه دوباره رفتم سکه خریدم!)
دوستان با تجربه با این شرایط چه پیشنهادی دارید؟ قراردادم با اون شرکت هم موجود هست اگه بخوان میتونم ترجمه کنم بفرستم.
NOC: 2172
PER: 2/11/2015
AOR: not yet
پیشاپیش ممنون

RE: گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس - mnaeem - 18-03-2015

اگر برای آپدیت گردش حساب بخوان، نرخ دلار در زمان ارسال مدارک ملاک هست یا نرخ دلار الان؟ دلیل این سوالم اینه که این  اختلاف حدود 300 تومانی مبلغ قابل توجهی میشه و برای من خیلی مهمه.

RE: گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس - shubizkumbuli - 18-03-2015

(18-03-2015, 11:20 AM)'mnaeem' نوشته: اگر برای آپدیت گردش حساب بخوان، نرخ دلار در زمان ارسال مدارک ملاک هست یا نرخ دلار الان؟ دلیل این سوالم اینه که این  اختلاف حدود 300 تومانی مبلغ قابل توجهی میشه و برای من خیلی مهمه.

نرخ 100% نرخ جدید خواهد بود ولی من توصیه ام اینه که در حد امکان مبلغ ریالیتون هم نزدیک به مبلغ اولیه باشه که حساسیتی ایجاد نشه. فقط و فقط جهت احتیاط.

RE: گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس - shubizkumbuli - 18-03-2015

(17-03-2015, 12:10 PM)'TEOO' نوشته:  سلام ، خسته نباشید. ممنون از وقت و انرژی که میذارید
سعی می کنم شرایطم رو کامل توضیح بدم امیدوارم با کمک شما به بهترین راه حل برسم.
من مبلغ مورد نیاز رو دارم که پس اندازم هست منتها تو حساب بانکیم نیست. دادم به یه شرکت که باهاش کار میکنه و سود میده. (چون سودش بیشتر از بانک هست این کار رو کردم) و هر وقت که بخوام پول رو بهم بر می گردونه. قرارداد دارم باهاشون
زمان ارسال مدارک، اون شرکت مبلغ رو ریخت به حسابم و BS رو که گرفتم دوباره برگردوندم به حسابشون
  1. اگه origin بخوان نیاز هست به این موضوع اشاره کنم یا همین که بگم 12 سال مشغول به کار هستم و این مبلغ پس اندازم هست کفایت می کنه؟
  2. اگه گردش بخوان دوباره باید همین کار رو تکرار کنم یعنی پول رو بگم بریزن به حسابم و دوباره برگردونم (به سودش نیاز دارم). با توجه به اینکه مبلغ زیادی یک باره وارد حساب میشه همین توضیحات رو بدم کفایت می کنه؟ (در واقع عین واقعیت) یا اینکه براشون قابل قبول نیست که پولم دست کس دیگه باشه و سود بده هرچند که هر وقت بخوام پولم نقد هست (در واقع مثل بانکه ولی با سود بیشتر). در این صورت راه حل چیه؟ همون داستان سکه و اینا؟ (که واقعیت نیست) آیا منطقی هست که مثلا یه بار قبلا سکه فروختم یه BS گرفتم بعد دوباره الان واسه گردش سکه فروختم؟ (یعنی بعد از BS اولیه دوباره رفتم سکه خریدم!)
دوستان با تجربه با این شرایط چه پیشنهادی دارید؟ قراردادم با اون شرکت هم موجود هست اگه بخوان میتونم ترجمه کنم بفرستم.
NOC: 2172
PER: 2/11/2015
AOR: not yet
پیشاپیش ممنون

سلام
سعی کنید تا جایی که مدارک و مستندات برای اثبات صحت حرفاتون دارید به واقعیت نزدیک باشید. شاید مجبور باشید قراردادتون با اون موسسه یا شرکت رو هم ترجمه کنید بفرستید. از کلمه hedge fund institutional investor استفاده کنید تا درک کنند  این موسسه دقیقاً چیه. چون خودشون دارن از اینا.  بگید similar هست به این! hedge fund ها مارجین سود بالا دارن و از طرفی هم ریسکشون بالاتره!
12 سال هم کفایت می کنه که توجیه کنه این پول رو داشتید.
سکه ولی خیلی راحت تره و قبولش برای اونا فکر کنم ساده تره. فقط باید فاکتور داشته باشید.

RE: گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس - TEOO - 19-03-2015

(18-03-2015, 04:10 PM)'shubizkumbuli' نوشته:
سلام
سعی کنید تا جایی که مدارک و مستندات برای اثبات صحت حرفاتون دارید به واقعیت نزدیک باشید. شاید مجبور باشید قراردادتون با اون موسسه یا شرکت رو هم ترجمه کنید بفرستید. از کلمه hedge fund institutional investor استفاده کنید تا درک کنند  این موسسه دقیقاً چیه. چون خودشون دارن از اینا.  بگید similar هست به این! hedge fund ها مارجین سود بالا دارن و از طرفی هم ریسکشون بالاتره!
12 سال هم کفایت می کنه که توجیه کنه این پول رو داشتید.
سکه ولی خیلی راحت تره و قبولش برای اونا فکر کنم ساده تره. فقط باید فاکتور داشته باشید.

ممنون از پاسختون شوبیز گرامی.
نظر خودم هم اینه که حتی الامکان با واقعیت پیش برم که اگه دوباره سوالی پرسیدن گیر نیفتم. شرکتی که گفتم کارش فروش قطعات کامپیوتر هست و چون صاحبش رو کاملن می شناسم  و بهش اعتماد دارم پولم رو دادم بهش (در واقع بر اساس اعتماد شخصی نه اینکه موسسه مالی یا صندوق ثبت شده ای باشه) حالا نمی دونم این توضیح چقدر برای آفیسر قابل قبول هست. مثلن نمی دونم اگه بگم شبیه hedge fund هست ممکنه چه مدرکی برای اثباتش بخوان!
در خصوص فاکتور فروش سکه: آیا ممکنه هم گردش حساب بر اساس تاریخ bank statmentی که قبلن فرستادم و هم تاریخ فعلی رو بخوان؟ یا در آینده دویاره بخوان؟ اگه اینجوری باشه که باید برای هر کدوم یه فاکتور فروش سکه ارائه بدم. آیا منطقی هست؟ مورد مشابه قبلن بوده؟
ممنون

RE: گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس - shubizkumbuli - 19-03-2015

(19-03-2015, 09:50 PM)'TEOO' نوشته:
ممنون از پاسختون شوبیز گرامی.
نظر خودم هم اینه که حتی الامکان با واقعیت پیش برم که اگه دوباره سوالی پرسیدن گیر نیفتم. شرکتی که گفتم کارش فروش قطعات کامپیوتر هست و چون صاحبش رو کاملن می شناسم  و بهش اعتماد دارم پولم رو دادم بهش (در واقع بر اساس اعتماد شخصی نه اینکه موسسه مالی یا صندوق ثبت شده ای باشه) حالا نمی دونم این توضیح چقدر برای آفیسر قابل قبول هست. مثلن نمی دونم اگه بگم شبیه hedge fund هست ممکنه چه مدرکی برای اثباتش بخوان!
در خصوص فاکتور فروش سکه: آیا ممکنه هم گردش حساب بر اساس تاریخ bank statmentی که قبلن فرستادم و هم تاریخ فعلی رو بخوان؟ یا در آینده دویاره بخوان؟ اگه اینجوری باشه که باید برای هر کدوم یه فاکتور فروش سکه ارائه بدم. آیا منطقی هست؟ مورد مشابه قبلن بوده؟
ممنون

سلام

این چیزی که شما گفتید اصلا hedge fund نیست و بیشتر private equity fund حساب میشه. به نظر من راجع بهش گفتن چون قوانین ما و اونا فرق می کنه ممکنه سخت کنه کارتون رو و گیر رو بیشتر کنه.

دقت کنید که سوال شما خیلی سوال ساده ای هست ولی چون شرایط دقیقتون رو هیچ کس جز خودتون نمیدونه در کل چیز پیچیده ای میشه. با توجه به این قضیه شما سعی کنید فقط از راه حل های ساده و بی دردسر استفاده کنید. مثل همون فاکتور. اگر فاکتور میتونید جور کنید چه ایرادی داره که دو سری باشه؟ یه بار برای سری اول گواهی، یکی هم برای سری دوم! ایرادش چیه؟! یا شایدم بتونید یه سریش رو دلار بگیرید یه سریش رو سکه. یه توضیح هم میدید که اینجا خیلی ضرر میکنید اگر بخواهید پول رو تو بانک بخوابونید.

اگر با راه حل اول و اون سرمایه گذاری هم پیش برید مهم نیست و نباید مشکلی باشه، به شرطی که دیگه اسمی روش نذارید. میتونید همون ساده بگید سرمایه گذاری خصوصی که مشکلی پیش نیاد و همیشه قابل توجیه باشه. برای این که نشون بدید این پول همیشه در اختیارتون هست بد نیست تو قرار داد هم بندی بزارید که این پول مثلا ظرف 3 روز کاری در صورت نیاز شخص باید به طرف برگردانده بشه. که نشون بده این پول سریعا قابل پس گرفتن هست.

باز هم تاکید می کنم شما از همه بهتر از محدودیت هاتون با خبر هستید. و راه حل های ساده تر کمتر به گیر می خورند.

RE: گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس - TEOO - 19-03-2015

(19-03-2015, 10:05 PM)'shubizkumbuli' نوشته:
سلام
این چیزی که شما گفتید اصلا hedge fund نیست و بیشتر private equity fund حساب میشه. به نظر من راجع بهش گفتن چون قوانین ما و اونا فرق می کنه ممکنه سخت کنه کارتون رو و گیر رو بیشتر کنه.
دقت کنید که سوال شما خیلی سوال ساده ای هست ولی چون شرایط دقیقتون رو هیچ کس جز خودتون نمیدونه در کل چیز پیچیده ای میشه. با توجه به این قضیه شما سعی کنید فقط از راه حل های ساده و بی دردسر استفاده کنید. مثل همون فاکتور. اگر فاکتور میتونید جور کنید چه ایرادی داره که دو سری باشه؟ یه بار برای سری اول گواهی، یکی هم برای سری دوم! ایرادش چیه؟! یا شایدم بتونید یه سریش رو دلار بگیرید یه سریش رو سکه. یه توضیح هم میدید که اینجا خیلی ضرر میکنید اگر بخواهید پول رو تو بانک بخوابونید.
اگر با راه حل اول و اون سرمایه گذاری هم پیش برید مهم نیست و نباید مشکلی باشه، به شرطی که دیگه اسمی روش نذارید. میتونید همون ساده بگید سرمایه گذاری خصوصی که مشکلی پیش نیاد و همیشه قابل توجیه باشه. برای این که نشون بدید این پول همیشه در اختیارتون هست بد نیست تو قرار داد هم بندی بزارید که این پول مثلا ظرف 3 روز کاری در صورت نیاز شخص باید به طرف برگردانده بشه. که نشون بده این پول سریعا قابل پس گرفتن هست.
باز هم تاکید می کنم شما از همه بهتر از محدودیت هاتون با خبر هستید. و راه حل های ساده تر کمتر به گیر می خورند.

بله مورد زیاد پیچیده ای نیست. به دو دلیل مطرح کردم. یکی این که نمی دونم عکس العمل پاریس در مورد فاکتور فروش سکه چی هست. ندیدم کسی از fsw 2014 فاکتور سکه داده باشه (شاید من ندیدم) البته ظاهرن از افراد کمی گردش حساب خواستن. دوم این که می خواستم از قبل امادگیش رو داشته باشم که اگه خواستن بدونم چی جواب بدم.

راهنمایی شما هم خیلی مفید بود. امیدوارم از من گردش نخوان. اگه هم خواستن بازم با شما مشورت می کنم

موفق باشید