آکادمیا کافه
گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- انجمن: مهاجرت به کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+----- انجمن: مهاجرت به کانادا از سایر روشهای فدرال (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%84)
+----- موضوع: گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس (/Thread-%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A7%D9%87%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-FSW-2014-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%D8%A2%D9%81%DB%8C%D8%B3-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%B3)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - shubizkumbuli - 02-03-2015

(02-03-2015, 10:16 PM)'f_goo' نوشته:
از اوشون اینو خواسته بودن:
Please provide details on the origin of funds available on your bank account for the last 3 months.
به نظرم نمی شه گفت کلا منظور چی بوده، تا جایی که با ایشون هم در ارتباط بودم ایشون ایمیل نزدن پرس و جو کنن. در هر صورت امیدوارم این جمله دیگه تکرار نشه تا حداقل بدونیم چی باید بهشون بدیم.
کلا از دیتیل هم نمی شه گفت منظور دقیق آفیسر چیه. توصیه می شه به همون گردش بسنده کنیم، چون که ملت سالای گذشته گردش فرستادن و مشکلی نبوده. ولی در کل کسی که مثلا حساب بلند مدت داره می تونه گواهی سپردشو بفرسته و مشکلی نخواهد بود.

آیا امکان ترجمه گواهی سپرده هست؟
یا خود بانک این کار رو می کنه که یه گواهی بده؟ به غیر statement?

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - f_goo - 02-03-2015

(02-03-2015, 10:23 PM)'shubizkumbuli' نوشته:
آیا امکان ترجمه گواهی سپرده هست؟
یا خود بانک این کار رو می کنه که یه گواهی بده؟ به غیر statement?

بله، من پارسال این کارو کردم، البته اون موقع مهر دادگستری لازم نبود و من بدون مهر دادگستری فرستادم. نمی دونم آیا دادگستری مهر می زنه یا نه!
به غیر از گواهی سپرده بلند مدت، با کمی چک و چونه قبول کردن یه گواهی هم بنویسن بدن (همون بنک استیتمنت). پول برای ساپورترم بود و تو یه موسسه بود. فکر می کنم در مورد موسسات بستگی به سیاست کلی اون موسسه، شعبه و حتی رئیس شعبه داره.

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - benita - 03-03-2015

با سلام
اگر احتمالا گردش حساب بخوان میخواستم راهنماییم کنید.
 چقدر پول لازمه تو حساب باشه؟ من زمان فرستادن مدارکم یه روزه پول قرض کردم و یه موجودی حساب فرستادم. الان خیلی پولی تو حسابم نیست.... ! اگر گردش بخوان چکار کنم؟

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - shubizkumbuli - 03-03-2015

(03-03-2015, 02:00 PM)'benita' نوشته: با سلام
 چقدر پول لازمه تو حساب باشه؟ من زمان فرستادن مدارکم یه روزه پول قرض کردم و یه موجودی حساب فرستادم. الان خیلی پولی تو حسابم نیست.... ! اگر گردش بخوان چکار کنم؟

شما گزینه هاتون محدوده.

شما اگر ازتون گردش بخوان باید پول رو دوباره برگردونید و یک گواهی بانکی با گردش بگیرید که متاسفانه نشون میده که پول به یک باره وارد حسابتون شده.

بعد باید یک کاور لتر بزارید که چون تورم زیاده و ارزش پول در ایران خیلی سریع پایین میاد شما پول رو تبدیل به دلار یا طلا کرده اید. البته باید مطمئن باشید که فاکتور فروش دلار یا طلا رو داشته باشید. از الان به فکرش باشید.

طلا راحت تره چون اگر فاکتورش رو اتحادیه طلافروشان مهر بکنه میتونید راحت ترجمه کنید و مهر دادگستری هم میخوره. اتحادیه هم گیری نداره و فقط باید وقت بزارید برید و بیایید.

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - f_goo - 03-03-2015

(03-03-2015, 02:00 PM)'benita' نوشته: با سلام

تقریبا همون مقداری که اول نشونشون دادین. اندازه همین چند ماهی که از اون موقع گذشته، نسبت به میزان حقوقتون، بیشتر هم باشه ایرادی نداره.

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - benita - 03-03-2015

(03-03-2015, 02:05 PM)'shubizkumbuli' نوشته:
شما گزینه هاتون محدوده.
شما اگر ازتون گردش بخوان باید پول رو دوباره برگردونید و یک گواهی بانکی با گردش بگیرید که متاسفانه نشون میده که پول به یک باره وارد حسابتون شده.
بعد باید یک کاور لتر بزارید که چون تورم زیاده و ارزش پول در ایران خیلی سریع پایین میاد شما پول رو تبدیل به دلار یا طلا کرده اید. البته باید مطمئن باشید که فاکتور فروش دلار یا طلا رو داشته باشید. از الان به فکرش باشید.
طلا راحت تره چون اگر فاکتورش رو اتحادیه طلافروشان مهر بکنه میتونید راحت ترجمه کنید و مهر دادگستری هم میخوره. اتحادیه هم گیری نداره و فقط باید وقت بزارید برید و بیایید.

پس نظر شما اینه که من الان 11 هزار تا رو بریزم تو حسابم و علاوه بر اون فاکتور دلار یا طلا رو هم بزارم روش؟
یه چیز دیگه اینکه فکر کنم بتونم فاکتور خرید یورو بگیرم چون چند وقت پیش یورو حواله کردیم آلمان... میشه از اون استفاده کرد که مثلا پولمو دادم یه دستگاهی خریدم؟

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - shubizkumbuli - 03-03-2015

(03-03-2015, 03:43 PM)'benita' نوشته:
پس نظر شما اینه که من الان 11 هزار تا رو بریزم تو حسابم و علاوه بر اون فاکتور دلار یا طلا رو هم بزارم روش؟
یه چیز دیگه اینکه فکر کنم بتونم فاکتور خرید یورو بگیرم چون چند وقت پیش یورو حواله کردیم آلمان... میشه از اون استفاده کرد که مثلا پولمو دادم یه دستگاهی خریدم؟

بعله نظر من هم همینه.

البته قبل از این که هر کاری بکنید یه بار دیگه کامل اینجا بگید تا با هم روش فکر کنیم.

یه جوری باید باشه که نشون بده پول شماست و جایی نرفته و مال خودتونه و در دسترستونه. حالا این که یورو، دلار و ریال باشه فرق نمی کنه. اگر میتونید یک فاکتور خرید یورو بگیرید.

[برش] FSW 2014، کسانی که فایل نامبر گرفته اند. ویزا آفیس پاریس - somayea - 04-03-2015

سلام به همه دوستان 
بابت راه اندازی این فروم خیلی خیلی ممنونم و همینطور از شوبیز عزیز به خاطر دعوتم توی این پیج.
راجع به بحث فاند ،مبلغی که توی حساب ما بود تقریبا از مبلغی که لازم بود خیلی بیشتر بود که بعد از گرفتن گواهی بانکی بابت پیش خرید واحد نقلی خرجش کردیم ولی الان توی اون لینک مربوطه دیدم که نوشته خانه و طلا جز settlement fund محسوب نمیشه و این باعث نگرانی ما شده آیا راهی وجود داره؟(البته ما الان منتظر aor هستیم)

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - shubizkumbuli - 04-03-2015

(04-03-2015, 02:58 PM)'somayea' نوشته: سلام به همه دوستان 
بابت راه اندازی این فروم خیلی خیلی ممنونم و همینطور از شوبیز عزیز به خاطر دعوتم توی این پیج.
راجع به بحث فاند ،مبلغی که توی حساب ما بود تقریبا از مبلغی که لازم بود خیلی بیشتر بود که بعد از گرفتن گواهی بانکی بابت پیش خرید واحد نقلی خرجش کردیم ولی الان توی اون لینک مربوطه دیدم که نوشته خانه و طلا جز settlement fund محسوب نمیشه و این باعث نگرانی ما شده آیا راهی وجود داره؟(البته ما الان منتظر aor هستیم)

سلام
بعله شما الان تو این مرحله نمیتونید روی پیش خرید اون واحد حساب کنید. شما باید برای این که مشکل نخورید پول تو حساب داشته باشید. گردش هم بحثش جداست که با همون خرید و فروش طلا و دلار حل میشه به احتمال زیاد. اگر مادر یا پدر  خودتون یا همسرتون میتونند این پول رو بهتون بدن که تو حسابتون بخوابونید چند ماه، خیلی خوب میشه. میتونید سپرده اش هم بکنید تا ارزش پولشون هم کم نشه. یعنی در واقع پول خودشونه و سودش رو هم میگیرن از طریق شما ولی به اسم شما هست. بهترین حالتش اینه.
اگر نه که باید روی چیزای دیگه مانور بدید!

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - somayea - 04-03-2015

(04-03-2015, 03:50 PM)'shubizkumbuli' نوشته:
سلام
بعله شما الان تو این مرحله نمیتونید روی پیش خرید اون واحد حساب کنید. شما باید برای این که مشکل نخورید پول تو حساب داشته باشید. گردش هم بحثش جداست که با همون خرید و فروش طلا و دلار حل میشه به احتمال زیاد. اگر مادر یا پدر  خودتون یا همسرتون میتونند این پول رو بهتون بدن که تو حسابتون بخوابونید چند ماه، خیلی خوب میشه. میتونید سپرده اش هم بکنید تا ارزش پولشون هم کم نشه. یعنی در واقع پول خودشونه و سودش رو هم میگیرن از طریق شما ولی به اسم شما هست. بهترین حالتش اینه.
اگر نه که باید روی چیزای دیگه مانور بدید!

ممنونم شوبیز جان 
حساب که باز هم گردش داشته اما بابت همون پیش خرید وجه یهو از حساب ما خارج شده و اینم به نظر نکته بدیه که توضیحش سخت میشه چون چند ماه از تاریخ خروج پول گذشته و جور کردن همه مبلغ کار سختیه چون ما هر چی در آمد هم داشتیم بابت اون موضوع دادیم رفت.
با این اوصاف تنها راهی که برامون مونده دعا کردنه