آکادمیا کافه
مشکل در لود صفحات فروم - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: راهنما و قوانین استفاده از انجمن (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)
+--- موضوع: مشکل در لود صفحات فروم (/Thread-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: مشکل در لود صفحات فروم - Babak - 18-04-2014

(18-04-2014, 09:55 AM)'butterfly' نوشته: سلام، 
یه چند روزی هست که من در مشاهده سایت مشکل دارم. بدون استفاده از فیلطر شکن نمی تونم سایت ببینم. اگر از فیلطر شکن استفاده نکنم یا خیلی طول میکشه تا سایت ببینم گاهی هم خوب لود نمیشه گاهی هم اصلا لود نمیشه ولی به محض اینکه فیلطر شکن اجرا می کنم مشکل حل میشه. 

در این جور موارد دوستانی که در ایران هستند باید کمک کنند و بگن که آیا اون‌ها هم مشکلات مشابهی دارند یا خیر. همچنین اگر پیام خاصی مربوط به فیلــتر بودن سایت می‌گیرید، لطفا بگید تا من بتونم پیگیری کنم.

RE: مشکل در لود صفحات فروم - Torkan - 18-04-2014

واسه من فقط دیروز یعنی 5 شنبه گاهی خیلی سخت لود میشد. ولی نه به آنصورت که دوستمون گفتن خیر زیاد مشکل زا نبود. من که تا حالا موردی از فیلتری ندیدم.
من فکر میکنم بخشیش به شرکت های خدمات دهنده اینترنتی و یا مخابرات برمیگرده که واقعا بعضی وقتا اعصاب به آدم نمیذارن! بعضی وقتا سایت هایی که domainشون در خارج از کشور ثبت شده به خصوص در ایالات متحده اصلا بالا نمیاره.

بااحترام

RE: مشکل در لود صفحات فروم - butterfly - 18-04-2014

من این مشکل فقط برای سایت اکادمیا دارم و بقیه سایت هایی که در ایران فیلتر نیستند همچین مشکلی نیست. سایت هم فیلتر نیست و پیامی مبنی بر فیلتر بودن نمیاد معمولا پیام خطا ظاهر میشه مثلا: no data received  یا The webpage is not available. 
(18-04-2014, 10:05 AM)'Babak' نوشته:
در این جور موارد دوستانی که در ایران هستند باید کمک کنند و بگن که آیا اون‌ها هم مشکلات مشابهی دارند یا خیر. همچنین اگر پیام خاصی مربوط به فیلــتر بودن سایت می‌گیرید، لطفا بگید تا من بتونم پیگیری کنم.

RE: مشکل در لود صفحات فروم - Babak - 18-04-2014

(18-04-2014, 10:23 AM)'butterfly' نوشته: من این مشکل فقط برای سایت اکادمیا دارم و بقیه سایت هایی که در ایران فیلتر نیستند همچین مشکلی نیست. سایت هم فیلتر نیست و پیامی مبنی بر فیلتر بودن نمیاد معمولا پیام خطا ظاهر میشه مثلا: no data received. 

همون طور که Charming گرامی هم گفتند، احتمالا مشکل از سمت شرکت خدمات دهنده اینترنت شما یا مخابرات داره ایجاد می‌شه و خیلی بعیده که این مشکل مربوط به سرور سایت باشه. من هم الان وضعیت سرور رو بررسی کردم و مشکل خاصی نمی‌بینم.

RE: مشکل در لود صفحات فروم - automotive - 28-01-2016

با سلام،
این فروم مشکلات بسیار زیادی در لود صفحات داره، من فکر می‌کنم مشکل اساسی تر از این حرف هاست. راستش سرعت اینترنت ما در اینجا فاجعه هستش و در مورد پهنای باند و پینگ هم صحبت نشه بهتر هستش، من تقریبا بلا استثنا مشکل لود رو دارم و با IE بیشتر کار میکنم، درحالی که این سایت نه عکس داره، نه مسائل مشابه، به شدت بد لود میشه، حتی تا 5 دقیقه و بیشتر هم برای لود یک صفحه منتظر بودم. در همان رمان سایت های به شدت پر از عکس را نه به راحتی اما با زمان یک دهم این سایت باز میکرده،
شما خودتون آخر علک کامپیوتر هستید، لطفا سرعت مودمتون رو محدود کنید (سرعت ارتباط رو) و بعد ببینید آیا باز هم خوب باز میشه یا نه؟ سرعتتون را تا حد بسیار کمی کاهش بدید.
من میدونم که اینجا D-N(S مشکل داره(نمیدونم چرا ولی با تغییر این موضوع مشکلات گاهی حل میشه) من میدونم ش.رکت.ی که ازش اینترنت می‌گیرم به شدت سرعت I.P ها رو پایین میاره و گاهی میبنده وگاهی باز میکنه، مثلا in.s.tagram. رو گاهی به راحتی باز میکنه، گاهی اصلا باز نمیشه، به مدت طولینی تحت هیچ شرایطی، اطلاعاتم زیاد نیست اما میدونم که میتونند به راحتی این محد.ودی.ت ها رو قرار بدهند،
فقط میخوام مطمئن بشم که مشکل از طرف شما نیست،
که برنامه شما مشکل نداره، که مشکل از I.S{P خودمون هستش، هرچند با وجود استفاده از جاوا وجود مشکلات در سایت قابل پیش بینی هستش، جاوا خیلی وقت هستش که به دلیل باگ های امنیتی بسیار زیاد حذف شده. pop up اصلی برای امتیاز، پیام، آگاهی و ... همه با جاواست، خودتون یه جای فروم گفتید(یادم نیست کجا ولی خوندم یک جای فروم)، من بسیار اطلاعاتم کم هستش و فقط دارم میگم که این مشکل هستش، شما عمرتون رو در این راه (کامپیوتر، برنامه نویسی) گذاشتیدد، لطفا برطرفش کنید.
ممنونم

با احترام
automotive

RE: مشکل در لود صفحات فروم - Babak - 29-01-2016

@automotive

مشکلاتی که از سمت کاربر یا ISP کاربر باشه، طبیعتا توسط ما قابل حل نیست. در مورد خود سایت، من نه خودم مشکل سرعت قابل توجهی در لود صفحات می‌بینم و نه آمار بازدید سایت این مشکل رو نشون می‌ده. البته گاهی ممکنه مشکلی پیش بیاد و سرعت به دلیلی کم بشه، ولی این موارد خیلی کم پیش میاد و نباید شما به طور معمول چنین مشکلاتی داشته باشید. اگر دوستان دیگه هم با مشکلات مشابهی روبرو هستند، لطفا بگن تا بیشتر بررسی کنم. چیزی که من در آمار سایت می‌بینم اینه که متوسط سرعت لود شدن کامل صفحات در روزهای مختلف بین ۵ الی ۱۰ ثانیه متغیره که با توجه به سرعت اینترنت در داخل ایران و همچنین فاصله فیزیکی سرور سایت تا کاربران، قابل انتظاره.

ضمنا من نگفتم سایت از جاوا استفاده می‌کنه. سایت ما از جاوا اسکریپت استفاده می‌کنه. جاوا و جاوا اسکریپت به غیر از نام‌شون هیچ ربط دیگه‌ای به هم ندارند. از جاوا مدت‌هاست که برای ساختن وب‌سایت‌ها استفاده نمی‌شه، اما جاوا اسکریپت که ما ازش استفاده می‌کنیم زبان بسیار پرکاربردی در ساختن وب‌سایت‌هاست و این روزها به ندرت پیش میاد که وب‌سایتی ازش استفاده نکنه.