آکادمیا کافه
پذیرش از اتریش در مقطع PhD - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- انجمن: تحصیل در اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- موضوع: پذیرش از اتریش در مقطع PhD (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-PhD)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - Reza.S-R - 26-07-2015

(22-07-2015, 09:50 AM)Mr-Voltage نوشته: در اتریش بیشتر دوره های حقوق ترکیبی از زبان المانی و انگلیسی است ضمن اینکه دانشکده حقوق محدود و ناشناخته تر داره به نسبت المان و سایر کشورهای اروپایی.
شانس با داشتن نمره زبان بالا خواهی داشت.

سلام دوباره.

ببخشید من از طریق سایت وزارت علوم لیست دانشگاه های (ممتاز) و (خوب) اتریش را پیدا کردم.
در حال جست و جو برای پیدا کردن ایمیل اساتید بودم مرتبط با رشته (حقوق خصوصی) بودم که متوجه شدم دو سه تا دانشگاه از بین این دانشگاه هایی که در سایت وزارت علوم هستن (حقوق) ارائه میدن!!!! مگه میشه؟؟؟
فقط لین دانشگاه ها حقوق داشت و مابقی همه رشته های (هنر و موسیقی ) بودن!!!
   Universtiät Salzburg
 Universität Klagenfurt                           
University of Innsbruck  
University of Vienna

خواهشا چند دانشگاه معتبر در اتریش که رشته حقوق را پوشش بدن معرفی کنید.
چون در حال چمع آوری لیست ایمیل اساتید اتریش آلمان و هلند  هستم.
سپاس

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - Shihan - 26-07-2015

(26-07-2015, 04:31 PM)Reza.S-R نوشته: سلام دوباره.

ببخشید من از طریق سایت وزارت علوم لیست دانشگاه های (ممتاز) و (خوب) اتریش را پیدا کردم.
در حال جست و جو برای پیدا کردن ایمیل اساتید بودم مرتبط با رشته (حقوق خصوصی) بودم که متوجه شدم دو سه تا دانشگاه از بین این دانشگاه هایی که در سایت وزارت علوم هستن (حقوق) ارائه میدن!!!! مگه میشه؟؟؟
فقط لین دانشگاه ها حقوق داشت و مابقی همه رشته های (هنر و موسیقی ) بودن!!!
   Universtiät Salzburg
 Universität Klagenfurt                           
University of Innsbruck  
University of Vienna

خواهشا چند دانشگاه معتبر در اتریش که رشته حقوق را پوشش بدن معرفی کنید.
چون در حال چمع آوری لیست ایمیل اساتید اتریش آلمان و هلند  هستم.
سپاس

لیست شما کامله. در همین حدود دانشکده حقوق موجوده. دوست عزیز چرا نشه خب از هر کشوری اروپایی 3-4 مورد باشه کافیه!!

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - Viollin - 05-09-2015

با سلام
من فوق ليسانس مهندسي مواد گرايش سراميك از دانشگاه علوم و تحقيقات با معدل ١٦ هستم،در حال گذراندن دورههاي زبان هستم،ده سال سابقه كاردر زمينه رشته خودم را دارم،خواستم ببينم شانس من در گرفتن بورس دكتري از دانشگاههاي اتريش چقدر است در ضمن پروژه هاي انجام شده بسياري نيز دارم

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - Shihan - 05-09-2015

(05-09-2015, 06:33 PM)Viollin نوشته: با سلام
من فوق ليسانس مهندسي مواد گرايش سراميك از دانشگاه علوم و تحقيقات با معدل ١٦ هستم،در حال گذراندن دورههاي زبان هستم،ده سال سابقه كاردر زمينه رشته خودم را دارم،خواستم ببينم شانس من در گرفتن بورس دكتري از دانشگاههاي اتريش چقدر است در ضمن پروژه هاي انجام شده بسياري نيز دارم

دانشگاه ازاد و مقطع مورد تایید دانشگاههای اتریش نیست!! ضمناً شما باید دانشجوی ارشد سراسری باشید تا بتونی اقدام کنید. بهتره به پست های قبلی توجه و کمی مطالعه کنید.

(05-09-2015, 08:23 PM)Shihan نوشته: دانشگاه ازاد و مقطع مورد تایید دانشگاههای اتریش نیست!! ضمناً شما باید دانشجوی ارشد سراسری باشید تا بتونی اقدام کنید. بهتره به پست های قبلی توجه و کمی مطالعه کنید.

عذرخواهي ميكنم اما من تمامي پستهاي قبلي رو خوندم در يكسري موارد فرموديدكه دانشگاه ازاد هم مورد قبول هست حالا با اين تفاسير و شرايطم واينكه ده سال از پايان تحصيل من ميگذره و همچنين رشته تخصصي من كه زياد هم نيست برأي دكتري دركدام يك از كشورهاي اروپايي ميتونم اقدام كنم ،ممنون ميشم
از پاسختون

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - Shihan - 05-09-2015

(05-09-2015, 08:39 PM)Viollin نوشته: عذرخواهي ميكنم اما من تمامي پستهاي قبلي رو خوندم در يكسري موارد فرموديدكه دانشگاه ازاد هم مورد قبول هست حالا با اين تفاسير و شرايطم واينكه ده سال از پايان تحصيل من ميگذره  و همچنين رشته تخصصي من كه زياد هم نيست برأي دكتري دركدام يك از كشورهاي اروپايي ميتونم اقدام كنم ،ممنون ميشم
از پاسختون

متاسفانه دانشگاههای اتریش طی چند سال اخیر قوانین مختلفی رو برای دانشگاههاب ایران و سیستم اموزشی ان وضع کردن. قبلاً به این صورت بود که حتی اگر دانشجوی دانشگاه اراد میبودی با برگه اشتغال به تحصیل مورد رفع میشد اما الان بسیاری حتی مدرک ازاد رو تایید نمیکنن. شما اگر لیسانست هم ازاد هست یا باید از ابتدا لیسانس بخونی یا ارشد مجدد در ایران در دانشگاه سراسری قبول بشی. و یا اینکه بیخیال اتریش بشی. بنظرم برای المان و ایتالیا و اسپانیا شرایط هنوز هست.

(05-09-2015, 08:39 PM)Viollin نوشته: عذرخواهي ميكنم اما من تمامي پستهاي قبلي رو خوندم در يكسري موارد فرموديدكه دانشگاه ازاد هم مورد قبول هست حالا با اين تفاسير و شرايطم واينكه ده سال از پايان تحصيل من ميگذره و همچنين رشته تخصصي من كه زياد هم نيست برأي دكتري دركدام يك از كشورهاي اروپايي ميتونم اقدام كنم ،ممنون ميشم
از پاسختون

(05-09-2015, 08:50 PM)Shihan نوشته: متاسفانه دانشگاههای اتریش طی چند سال اخیر قوانین مختلفی رو برای دانشگاههاب ایران و سیستم اموزشی ان وضع کردن. قبلاً به این صورت بود که حتی اگر دانشجوی دانشگاه اراد میبودی با برگه اشتغال به تحصیل مورد رفع میشد اما الان بسیاری حتی مدرک ازاد رو تایید نمیکنن. شما اگر لیسانست هم ازاد هست یا باید از ابتدا لیسانس بخونی یا ارشد مجدد در ایران در دانشگاه سراسری قبول بشی. و یا اینکه بیخیال اتریش بشی. بنظرم برای المان و ایتالیا و اسپانیا شرایط هنوز هست.

ببخشيد دوباره ميپرسم يعني برأي مقطع فوق ليسانس هم نميتوان برأي پذيرش در دانشگاههاي اتريش اقدام كرد با فوق ليسانس ازاد در ايران