آکادمیا کافه
پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم (/Thread-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Babak - 27-02-2011

در حال حاضر ما فقط برای رشته‌های مادر انجمن ایجاد کرده‌ایم و معیار این بوده که برای رشته‌هایی انجمن درست بشه که در دانشگاه‌ها یک دانشکده جداگانه دارند. طبیعتا اگر برای زیرشاخه‌ها انجمن ایجاد بشه، فقط صدها انجمن در قسمت رشته‌ها باید داشته باشیم. علیرغم این موضوع،‌ اگر در انجمنی تعداد تاپیک‌ها زیاد بشه به طوری که پیدا کردن مطالب برای رشته‌ی خاصی مشکل باشه، حتما انجمن‌های جدیدی در داخل انجمن رشته‌ها ایجاد خواهیم کرد تا پیدا کردن مطالب ساده‌تر بشه.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - ice - 27-02-2011

بیشتر جداسازی به شکل دو بخش بیولوژی از مدیکال مورد نظرم بود (نه به صورت تک تک زیر شاخه ها)، ولی پاسختون کاملا منطقی است ممنون.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - layD - 28-04-2011

الان متوجه شدم که سایت با ip ایرانی باز نمیشه. فیلتر نیست. فقط باز نمیشه. شاید فقط من این مشکل رو داشته باشم.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Faraz - 28-04-2011

(28-04-2011, 12:55 PM)layD نوشته: الان متوجه شدم که سایت با ip ایرانی باز نمیشه. فیلتر نیست. فقط باز نمیشه. شاید فقط من این مشکل رو داشته باشم.

بله دوست خوبم.ما هم این مشکل را دیده ایم و در حال پیگیری هستیم
ممنونم

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Babak - 28-04-2011

این مشکل رو بعضی از دوستان با اینترنت شرکت شاتل گزارش کرده‌اند، اما ما نمی‌دونیم که آیا این مشکل محدود به این شرکت هست یا بقیه شرکت‌ها هم چنین مشکلی رو دارند. اگر محدود به این شرکت باشه، این مشکل رو باید شاتل برطرف کنه.
به هر حال همون طور که فراز گفت، ما در حال بررسی هستیم. شما هم لطفا همین جا یا از طریق پیام خصوصی بگید که از چه شرکتی استفاده می‌کنید تا بتونیم مشکل رو سریع‌تر برطرف کنیم.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - layD - 28-04-2011

من الان در کوی دانشگاه نشستم و با وایرلس کوی وصل هستم. ip هم که دارم اینه: 188.118.70.94. نمیدونم دانشگاه اینترنتش رو از کجا میاره البته.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - Babak - 29-04-2011

من امروز DNS Server های سایت رو تغییر دادم. نمی‌دونم با این تغییر مشکل حل شده یا نه. متاسفانه من از اینجا نمی‌تونم امتحان کنم چون اصلا این مشکلی که شما می‌گید برای من وجود نداره.
ضمنا مشکل اصلا فیلترینگ نیست. مشکل DNS هست. شما اگر از DNS Server گوگل استفاده کنید ظاهرا مشکلی برای استفاده از سایت ندارید.
نحوه تغییر DNS Server در سایت گوگل و در آدرس زیر گفته شده:
http://code.google.com/speed/public-dns/docs/using.html

قسمت مربوط به Windows رو من اینجا کپی می‌کنم:

DNS settings are specified in the TCP/IP Properties window for the selected network connection.
Example: Changing DNS server settings on Microsoft Windows 7
  1. Go the Control Panel.
  2. Click Network and Internet, then Network and Sharing Center, and click Change adapter settings.
  3. Select the connection for which you want to configure Google Public DNS. For example:
    • To change the settings for an Ethernet connection, right-click Local Area Connection, and click Properties.
    • To change the settings for a wireless connection, right-click Wireless Network Connection, and click Properties.
If you are prompted for an administrator password or confirmation, type the password or provide confirmation.[*]Select the Networking tab. Under This connection uses the following items, click Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4), and then click Properties.[*]Click Advanced and select the DNS tab. If there are any DNS server IP addresses listed there, write them down for future reference, and remove them from this window.[*]Click OK.[*]Select Use the following DNS server addresses. If there are any IP addresses listed in the Preferred DNS server or Alternate DNS server, write them down for future reference.[*]Replace those addresses with the IP addresses of the Google DNS servers: 8.8.8.8 and 8.8.4.4.[*]Restart the connection you selected in step 3.[*]Test that your setup is working correctly; see Testing your new settings below.[*]Repeat the procedure for additional network connections you want to change.

راه حل تغییر DNS اگر هم جواب بده راه حل خوبی نیست، چون بقیه کاربرها احتمالا با چنین مشکلی مواجه خواهند بود. به همین خاطر من این موضوع رو پیگیری می‌کنم و از شما هم خواهش می‌کنم که این تاپیک رو دنبال کنید تا این مشکل برطرف بشه.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - AVA - 29-04-2011

(29-04-2011, 10:49 AM)Babak نوشته: من امروز DNS Server های سایت رو تغییر دادم. نمی‌دونم با این تغییر مشکل حل شده یا نه. متاسفانه من از اینجا نمی‌تونم امتحان کنم چون اصلا این مشکلی که شما می‌گید برای من وجود نداره.
ضمنا مشکل اصلا فیلترینگ نیست. مشکل DNS هست. شما اگر از DNS Server گوگل استفاده کنید ظاهرا مشکلی برای استفاده از سایت ندارید.
نحوه تغییر DNS Server در سایت گوگل و در آدرس زیر گفته شده:
http://code.google.com/speed/public-dns/docs/using.html

قسمت مربوط به Windows رو من اینجا کپی می‌کنم:

DNS settings are specified in the TCP/IP Properties window for the selected network connection.
Example: Changing DNS server settings on Microsoft Windows 7
  1. Go the Control Panel.
  2. Click Network and Internet, then Network and Sharing Center, and click Change adapter settings.
  3. Select the connection for which you want to configure Google Public DNS. For example:
    • To change the settings for an Ethernet connection, right-click Local Area Connection, and click Properties.
    • To change the settings for a wireless connection, right-click Wireless Network Connection, and click Properties.
If you are prompted for an administrator password or confirmation, type the password or provide confirmation.[*]Select the Networking tab. Under This connection uses the following items, click Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4), and then click Properties.[*]Click Advanced and select the DNS tab. If there are any DNS server IP addresses listed there, write them down for future reference, and remove them from this window.[*]Click OK.[*]Select Use the following DNS server addresses. If there are any IP addresses listed in the Preferred DNS server or Alternate DNS server, write them down for future reference.[*]Replace those addresses with the IP addresses of the Google DNS servers: 8.8.8.8 and 8.8.4.4.[*]Restart the connection you selected in step 3.[*]Test that your setup is working correctly; see Testing your new settings below.[*]Repeat the procedure for additional network connections you want to change.

راه حل تغییر DNS اگر هم جواب بده راه حل خوبی نیست، چون بقیه کاربرها احتمالا با چنین مشکلی مواجه خواهند بود. به همین خاطر من این موضوع رو پیگیری می‌کنم و از شما هم خواهش می‌کنم که این تاپیک رو دنبال کنید تا این مشکل برطرف بشه.
فکر کنم تغییر DNS توسط شما موثر بوده چون تا قبل از این با اینکه به خاطر مشکل پیش اومده از DNS گوگل استفاده می کردم ولی از طریق موبایلم نمی تونستم وارد سایت بشم ولی الان امتحان کردم و دیدم میشه وارد شد. البته نمی دونم این دو به هم ربط دارن یا نه. لطفا شما بگین.
به هر حال از پیگیری شما برای رفع مشکل ممنونم

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - layD - 29-04-2011

من الان مشکلی ندارم. ممنون.

RE: پیشنهادها برای بهینه سازی فروم - studentz - 29-04-2011

درود

من از اینترنت شرکت شاتل استفاده می کنم، تا دیروز ip تغییر می دادم و وارد میشدم، ولی امروز این مشکل را ندارم و بدون تغییر ip وارد شدم. احتمال می دادم که مشکل از اینترنت من هست، چون سایر دوستان گویا مشکلی نداشتند به همین دلیل گزارش ندادم. سپاس از زحمتی کشیدید. شاد باشید Smile