آکادمیا کافه
مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: TOEFL (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-TOEFL)
+----- انجمن: آزمون iBT (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-iBT)
+----- موضوع: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT (/Thread-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A6%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-report-%D9%86%D9%85%D8%B1%D9%87-iBT)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - Leopold - 28-11-2013

سلام، اطلاع دارید که پس از درخواست ریپورت نمره اضافی، چند روز طول میکشه کارنامه به دانشگاه های داخل آمریکا برسه؟

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - blur - 28-11-2013

(28-11-2013, 01:03 PM)'Leopold' نوشته: سلام، اطلاع دارید که پس از درخواست ریپورت نمره اضافی، چند روز طول میکشه کارنامه به دانشگاه های داخل آمریکا برسه؟

در حالت عادی 7-10 روز...ولی گاها دیرتر هم میرسه.

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - IE-Master - 06-12-2013

با سلام. من یه سوالی در خصوص اعتبار نمره تافل داشتم. فرض کنید من ژانویه 2012 امتحان تافل داده و نمره ای کسب کرده ام. در صورتی که بخوام برای پائیز 2014 (امریکا و کانادا) اقدام کنم آیا این نمره اعتبار داره؟ یه جور دیگه سوال رو مطرح کنم که یکم شفاف تر بشه این موضوع واسم. اینکه میگن اعتبار هر نمره 2 سال هست آیا دانشگاه مورد نظر این 2 سال رو از شروع ترمی که من باید اونجا باشم حساب میکنه؟ یا اینکه تو اون بازه ای که باید اپلای کرد اگه نمره من هنوز اعتبار داشته باشه قضیه حله؟ خواهش میکنم کسی اگه جواب این سوال رو می دونه به من کمک کنه.

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - M1KE - 06-12-2013

تا جایی که من اطلاع دارم و دانشگاه‌هایی که من دیدم همگی زمان تشکیل پرونده رو ملاک قرار می‌دهند و اگر به دلیل دیر شروع شدن ترم یا حتی عقب انداختن ترم (به دلایلی مثل مشکل ویزا و غیره) از زمان اعتبار ۲ ساله مدرک بگذره باز هم مشکلی وجود نداره. شما در فرض مطرح شده تا ژانویه ۲۰۱۴ فرصت دارید که با این مدرک برای دانشگاه‌ها اقدام کنید. این احتمال هم وجود داره که اساسا بعد از اون تاریخ خود موسسه ETS قبول نکند که مدرک شما را برای دانشگاه موردنظر بفرستند که البته خود من شخصا تا به حال این کار را نکردم.

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - Leopold - 06-12-2013

سلام،در اکثر دانشگاه های آمریکا وقتی که شما به صورت حضوری ثبت نام میکنین نباید دو سال از تاریخ امتحان تافل شما گذشته باشه (طبق مکاتبه ای که تعدادی از بچه ها با دانشگاه های آمریکا داشتن). 
به محض اینکه دو سال از تاریخ تافل شما بگذره به صورت خودکار این آزمون از پروفایل تافل شما برداشته میشه انگار که اصلا امتحانی در این تاریخ ندادید و دیگه نمیتونین ریپورتش کنین. 
شما میتونین قبل از اینکه اکسپایر بشه ریپورت کنین ولی اینکه موقع بررسی اپلیکیشن ها آیا مدرک تافل شما رو معتبر میدونن یا نه باید از خود دانشگاه بپرسید چون دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه. اگر معتبر دونستن ولی گفتن که موقع حضور در دانشگاه باید نمره تافل داشته باشید این هم بپرسید که آیا نمره تافل جدید باید مشابه قبلی باشه یا همین که مینیمم دانشگاه برآورده بکنه کافی هست.
(06-12-2013, 05:03 PM)'IE-Master' نوشته: با سلام. من یه سوالی در خصوص اعتبار نمره تافل داشتم. فرض کنید من ژانویه 2012 امتحان تافل داده و نمره ای کسب کرده ام. در صورتی که بخوام برای پائیز 2014 (امریکا و کانادا) اقدام کنم آیا این نمره اعتبار داره؟ یه جور دیگه سوال رو مطرح کنم که یکم شفاف تر بشه این موضوع واسم. اینکه میگن اعتبار هر نمره 2 سال هست آیا دانشگاه مورد نظر این 2 سال رو از شروع ترمی که من باید اونجا باشم حساب میکنه؟ یا اینکه تو اون بازه ای که باید اپلای کرد اگه نمره من هنوز اعتبار داشته باشه قضیه حله؟ خواهش میکنم کسی اگه جواب این سوال رو می دونه به من کمک کنه.

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - AZAD2 - 28-12-2013

سلام دوستان من موقع ثبت نام 4تا دانشگاه رایگانو انتخاب نکردم .الان که قبل از امتحانمه و میخوام انتخاب کنم، اون گزینه مادیفای رو نداره و وقتی order رو میبینم جلوی قسمت ریپورت نمره میزنه کنسل شده! چیکار باید بکنم؟Sad

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - blur - 28-12-2013

(28-12-2013, 04:35 PM)'AZAD2' نوشته: سلام دوستان من موقع ثبت نام 4تا دانشگاه رایگانو انتخاب نکردم .الان که قبل از امتحانمه و میخوام انتخاب کنم، اون گزینه مادیفای رو نداره و وقتی order رو میبینم جلوی قسمت ریپورت نمره میزنه کنسل شده! چیکار باید بکنم؟Sad

درست مراحل ریپورت رو انجام میدین؟ اول گزینه View Order و بعد آزمون ثبت نام کرده رو باید انتخاب کنید

(28-12-2013, 05:53 PM)blur نوشته:
درست مراحل ریپورت رو انجام میدین؟ اول گزینه View Order و بعد آزمون ثبت نام کرده رو باید انتخاب کنید

بله اما وقتی order رو میبینم گزینه modify نداره و زده cancelled. Sad

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - blur - 28-12-2013

ETS هم بشما ایمیل خاصی این اواخر نداده که آزمونتون کنسل شده یا همچین برنامه ای؟ اگر مطمئنید که مراحل رو درست میرید. سریع یه میل بزنید...به مرکزشون مربوط به ایران (اونی که تو هلنده) دیدین جواب ندادن تماس بگیرید.

(28-12-2013, 06:06 PM)blur نوشته: ETS هم بشما امیل خاصی این اواخر نداده که آزمونتون کنسل شده یا همچین برنامه ای؟ اگر مطمئنید که مراحل رو درست میرید. سریع یه میل بزنید...به مرکزشون مربوط به ایران (اونی که تو هلنده) دیدین جواب ندادن تماس بگیرید.
خیر، خود آزمون که فکر نمیکنم کنسل شده باشه! اما توی قسمتی که مربوط به ریپورت دانشگاههاست زده کنسلد. در صورتیکه من اصلا دانشگاهی وارد نکرده بودم..
بله ایمیل خواهم زد حتما ولی با وجود تعطیلات..بعید میدونم جواب بدن.
ممنونم دوست عزیز از کمکتون