آکادمیا کافه
دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: سایر کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+----- انجمن: تحصیل در کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+----- موضوع: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - minho - 02-09-2016

(30-08-2016, 12:42 PM)Shihan نوشته: شرایط شما مناسب تره ، در واقع شما دارید برای دوره دکتری و تحقیقاتی اقدام میکنید هم شانس بورس بالاتری دارید (برحسب رزومه) و هم تعداد دانشگاههای متعدد تر. بهتره با استاد تماس بگیرید. بیشتر اونها شما رو برای بروس دولتی KGS راهنمایی میکنند اگر هم خوش شانس باشی میتونی بورس دولتی و کمک هزینه ماهیانه از استادم داشته باشی. بهتره همه رو در بار اول درخواست نکنی هر زمان استاد علاقمند بود بهش درمیون بذاری.

امکانش هست در این مورد بیشتر راهنماییم کنید؟ من قبل از اقدام برای بورس سفارت اول با استاد تماس بگیرم و اگر جواب قطعی پذیرش من رو داد برای بورس سفارت اقدام کنم؟ اگر بورس رو برنده شدم استاد حتما قبول میکنه بعد از یکسال که دوره زبان کره ای رو گذروندم راهنمایی من رو برای دوره دکتری قبول میکنه؟ و چه طور می تونم هم بورس رو بگیرم و هم استاد رو راضی کنم حقوق ماهیانه بده؟ به نظر شما با استاد در مورد دوره مستر _ پی اچ دی هم حرف بزنم که قبل از شروع دکتری دو سال به عنوان مستر دوره بگذرونم؟

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Shihan - 03-09-2016

(02-09-2016, 10:38 PM)minho نوشته: امکانش هست در این مورد بیشتر راهنماییم کنید؟ من قبل از اقدام برای بورس سفارت اول با استاد تماس بگیرم و اگر جواب قطعی پذیرش من رو داد برای بورس سفارت اقدام کنم؟ اگر بورس رو برنده شدم استاد حتما قبول میکنه بعد از یکسال که دوره زبان کره ای رو گذروندم راهنمایی من رو برای دوره دکتری قبول میکنه؟ و چه طور می تونم هم بورس رو بگیرم و هم استاد رو راضی کنم حقوق ماهیانه بده؟ به نظر شما با استاد در مورد دوره مستر _ پی اچ دی هم حرف بزنم که قبل از شروع دکتری دو سال به عنوان مستر دوره بگذرونم؟

شما برای دوره دکتری اصلاً نیازی نیست به سفارت مراجعه کنید، مسلماً شما رو به سایت دانشگاه هدایت میکنند. شما باید تمام تلاش کنید که نظر استادی رو به رزومه خودت جلب کنی ، اگر هم پیدا نشد از طریق سایت دانشگاه و برای بورس دانشگاه اقدام میکنی دانشگاه هم لینک بورس دولتی رو داره هم لینک بورس دانشگاه. اما اگر استاد داشته باشی احتمال گرفتن بورس دولتی بیشتر خواهد شد و اینکه ممکنه تو گروهش کار تحقیقاتی و بودجه مناسب هم داشته باشه. بله فرقی نمیکنه استادها اگر تمایل داشته باشن شما رو برای دوره دکتری یا COMBINE M.Sc. - PhD پیشنهاد خواهند داد.

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - eliha1 - 11-10-2016

سلام خسته نباشید ببخشید ی سوال دارم ازتون
من رشته م معماری هست ک و لیسانس معماری دارم
میخواهم برم کره از ی طریقی و اونجا زندگی کنم دو تا سوال دارم
1- رشته ی تحصیلیم رو فوق لیسانس بخونم و برای دکتراش اقدام کنم برای بورسیه ؟ ولی ی مشکل هست که من معدلم زیاد خوب نبود اگه برای ارشد معدل خوبی بگیرم شانسم برای بورسیه خوبه؟ یا اینکه دیگه رشته ی خودمو ادامه ندم و برم ی رشته ی دیگه مث عکاسی یا کامپیوتر بخونم بعد اقدام کنم برای کره؟ لطفا راهنماییم کنید
2- اینکه چه رشتهی تحصیلی کره میتونه کار پیدا کنه؟ معماری یا مثلا کامپیوتر بخونم میتونم کره کار پیدا کنم؟
میتونم ویزای کاری بگیرم برم کره و اونجا خونه کرایه کنم و کار پیدا کنم و زندگی کنم؟
یا میشه ویزای تحصیلی بگیرم اما برای تحصیل نرم.. و اونجا خونه اجاره کنم و کار پیدا کنم و زندگی کنم؟ لطفا جواب بدید ممنونم

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - setisilent - 16-11-2016

سلام دوست عزیز...راستش من الان دارم برای کنکور تجربی میخونم و فارغ التحصیل هستم...شنیده بودم که برای گرفتن بورس و رفتن به دانشگاه کره باید اول در دانشگاه ایران دولتی ایران قبول بشم بعد مدرک زبان  کره ای رو از کالج زبان تهران بگیرم...بعد با سرچی که در نت انجام دادم دیدم که نظرات باهم متفاوته.....
من اگر کنکور ایران رو بدم و پزشکی قبول بشم (که میشم حتما) ایا میتونم تا قبل از گرفتن مدرک عمومی به کره جنوبی برم و اونجا مدرک عمومی رو بگیرم...؟؟؟؟/
یا بهتره الان زبان کره رو مسلط بشم و بعد در کنکور کره شرکت کنم؟؟/؟
اصلا دانشجویان خارجی میتونن در کنکور کره شرکت کنن؟؟؟
من این اطلاعات رو به طور دقیق از کجا باید پیدا کنم؟؟؟؟
اگر با سفارت کره در ایران تماس بگیرم میتونن به من کمک کنن؟؟؟؟

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Amir.HPX - 11-01-2017

سلام
خسته نباشین
من کارشناسی برق قدرتم واسه ارشدم قراره برم کره می خواستم ببینم با توجه به رشته من من تو کره (سئول) برای ارشد چه رشته هایی میتونم بخونم
؟؟؟

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Najme.m73 - 15-04-2017

سلام.من لیسانس معماری با معدل ۱۸ از دانشگاه پیام نور دارم.نمره زبان آیلتس۶ و یک مقاله چاپ شده در ISI
به نظرتون شانس پذیرش با فاند برای من چقدر هست؟
توی چه دانشگاهایی شانس بیشتری برا مذیرش و فاند دارم؟
و برای چه رشته ای شانسم بیشتره
ممنون میشم جواب بدین

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Shihan - 15-04-2017

(11-01-2017, 02:04 PM)Amir.HPX نوشته: سلام
خسته نباشین
من کارشناسی برق قدرتم واسه ارشدم قراره برم کره می خواستم ببینم با توجه به رشته من من تو کره (سئول) برای ارشد چه رشته هایی میتونم بخونم
؟؟؟

گرایشهای قدرت و کنترل و سایر انرژِی در کره جنوبی به راحتی ارائه میشه

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Shihan - 15-04-2017

(15-04-2017, 02:10 AM)Najme.m73 نوشته: سلام.من لیسانس معماری با معدل ۱۸ از دانشگاه پیام نور دارم.نمره زبان آیلتس۶ و یک مقاله چاپ شده در ISI
به نظرتون شانس پذیرش با فاند برای من چقدر هست؟
توی چه دانشگاهایی شانس بیشتری برا مذیرش و فاند دارم؟
و برای چه رشته ای شانسم بیشتره
ممنون میشم جواب بدین

اره برای این رشته و گرایش شانس وجود داره. دانشگاههای ملی national و برخی از خصوصی های معروف مانند Yonsei , KAIST میتونی اقدام کنی.

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - ehsan-B - 15-04-2017

سلام . ببخشید گویا لینک لیست دانشکده های دانشگاه information & communication خرابه

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - sara98 - 19-07-2017

سلام ببخشید دانشگاه ملی سئول رشته معماری برای کارشناسی ارشد داره؟بورسیه میده؟میشه شرایطش رو بدونم.ممنون