آکادمیا کافه
هزینه آزاد کردن مدارک دانشگاه های علوم پزشکی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: هزینه آزاد کردن مدارک دانشگاه های علوم پزشکی (/Thread-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: هزینه آزاد کردن مدارک دانشگاه های علوم پزشکی - ahmadpashaei - 19-11-2014

(19-11-2014, 11:44 AM)'pegetive' نوشته: سلام. من ارشد انفورماتیک پزشکی هستم (وزارت بهداشت). میگن برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی نمیشه با اداره کار مدرک رو خرید.
من میتونم مدرکم رو از طریق عدم کاریابی آزاد کنم؟ طرحم اختیاری هست.
بچه ها لطفا پاسخ بدین. ممنون.

نخیر. آزادسازی مدارک وزارت علوم با عدم کاریابی مقدور هست ولی وزارت بهداشتی ها باید بخرند یا کار کنند

RE: هزینه آزاد کردن مدارک دانشگاه های علوم پزشکی - bahiman - 20-11-2014

(18-11-2014, 11:15 PM)'gholeyakh62' نوشته:
ضمن عرض سلام 

متاسفانه مطلع شدم هزینه خرید مدرک وزارت بهداشت به طور نجومی بالا رفته به طوری که هزینه سالانه آزادسازی برای رشته های کارشناسی: 6 میلیون، ارشد: 10 میلیون و دکترا: 14 میلیون می باشد به طوری که مثلا 4 سال لیسانس می شه 24 میلیون تومن. این مصوبه از 93/8/18 تصویب شده و بسیاری از بچه ها امروز در وزارت بهداشت به خاطر این موضوع جمع شده بودن و قرار هست برای اعتراض به این قانون یک روز مشخص رو تعیین کنند شاید با تعداد کثیری از دانشجویان بشه جواب گرفت.

شما این خبر رو از کی شنیدید؟تو سایت وزارت بهداشت چیزی نگفته بود

(19-11-2014, 03:53 PM)'ahmadpashaei' نوشته:
نخیر. آزادسازی مدارک وزارت علوم با عدم کاریابی مقدور هست ولی وزارت بهداشتی ها باید بخرند یا کار کنند

اون زمانیه که طرح اجباری باشه.کسی که طرحش اختیاریه لازم نیست کار کنه..

RE: هزینه آزاد کردن مدارک دانشگاه های علوم پزشکی - ahmadpashaei - 20-11-2014

(20-11-2014, 09:55 AM)'bahiman' نوشته:
اون زمانیه که طرح اجباری باشه.کسی که طرحش اختیاریه لازم نیست کار کنه..

این بحث فقط در مورد کسی که طرحش اختیاری است معنی میده! در وزارت بهداشت اصلا عدم کاریابی معنی نمیده چون طرح اجباری که حتما جایابی میشه و طرح اختیاری ها هم در بدترین حالت در نوبت قرار میگیرن و نهایتا یکسال بعد درخواست جذب میشن. پس در وزارت بهداشت نمیشه با عدم کاریابی دانشنامه رو آزاد کرد

(20-11-2014, 10:52 AM)'ahmadpashaei' نوشته:
این بحث فقط در مورد کسی که طرحش اختیاری است معنی میده! در وزارت بهداشت اصلا عدم کاریابی معنی نمیده چون طرح اجباری که حتما جایابی میشه و طرح اختیاری ها هم در بدترین حالت در نوبت قرار میگیرن و نهایتا یکسال بعد درخواست جذب میشن. پس در وزارت بهداشت نمیشه با عدم کاریابی دانشنامه رو آزاد کرد

بنده رشته م بهداشت محیط بود و چون طرحم اختیاره اداره کاریابی رفتم گفتن واسه آزاد کردن مشکلی نیست..رشته های بهداشت خیلی از دوستام سه تا چهار ساله بیکارند اداره کاریابی هم واسشون کاری پیدا نکرده..طرح اختیاری هم طبق قانون جدید واسه ما حذف شد..

RE: هزینه آزاد کردن مدارک دانشگاه های علوم پزشکی - gholeyakh62 - 20-11-2014

سلام
بچه ها شنبه(93/9/1) ساعت 10 صبح به همراه گروهی از بچه ها قراره در وزارت بهداشت جمع بشیم برای اعتراض به مصوبه جدید وزارت بهداشت در مورد افزایش نجومی هزینه آزادسازی مدرک. لطفا اطلاع رسانی کنید تا تعدادمون بیشتر باشه و بتونیم کاری کنیم.
متاسفانه وزارت هنوز این مصوبه رو در سایتش نذاشته تا بتونم براتون بذارم. منم کاملا شانسی فهمیدم وقتی داشتم کارای فارغ التحصیلیم رو انجام می دادم مجبور شدم برم وزارت و متوجه این قضیه شدم.

(20-11-2014, 12:55 PM)'bahiman' نوشته:

بنده رشته م بهداشت محیط بود و چون طرحم اختیاره اداره کاریابی رفتم گفتن واسه آزاد کردن مشکلی نیست..رشته های بهداشت خیلی از دوستام سه تا چهار ساله بیکارند اداره کاریابی هم واسشون کاری پیدا نکرده..طرح اختیاری هم طبق قانون جدید واسه ما حذف شد..
اینکه طرح اختیاری طبق قانون جدید حذف شده رو نمیدونم ولی دوست من هم لیسانس بهداشت محیط از شهید بهشتی و الان ارشد هست. تو یه روز برفی پارسال [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]من خودم باهاش رفتم دانشگاه (ولنجک) گفتن عدم کاریابی مال وزارت بهداشت نیست و باید با ترمی 125000 تومان دانشنامه رو بخریدش. توی نوبت طرح بود و اسمش در اومد اما دیگه شهریور بود و انصراف داد که اول پاییز بره دانشگاه ارشد(الان ترم یک هستن). به هرحال اگر بتونن با عدم کاریابی دانشنامه آزاد کنن که برای ما بسیار خوشحال کننده هست. اما با توجه به اینکه کاربران باسابقه و مدیران این سایت احساس مسئولیت زیادی می کنند و اطلاعات کاملا موثقی رو حتی الامکان اینجا قرار میدن، اگر لینک خبرتون رو بذارید ممنون میشیم.

(20-11-2014, 02:59 PM)'gholeyakh62' نوشته: سلام
بچه ها شنبه(93/9/1) ساعت 10 صبح به همراه گروهی از بچه ها قراره در وزارت بهداشت جمع بشیم برای اعتراض به وصوبه جدید وزارت بهداشت در مورد افزایش نجومی هزینه آزادسازی مدرک. لطفا اطلاع رسانی کنید تا تعدادمون بیشتر باشه و بتونیم کاری کنیم.
متاسفانه وزارت هنوز این مصوبه رو در سایتش نذاشته تا بتونم براتون بذارم. منم کاملا شانسی فهمیدم وقتی داشتم کارای فارغ التحصیلیم رو انجام می دادم مجبور شدم برم وزارت و متوجه این قضیه شدم.

این قانون برای ورودی های 93 به بعد هست دیگه؟ ورودی های کارشناسی ناپیوسته 1389 و یا کاردانی 1387 چی؟

(20-11-2014, 03:00 PM)'ahmadpashaei' نوشته:
اینکه طرح اختیاری طبق قانون جدید حذف شده رو نمیدونم ولی دوست من هم لیسانس بهداشت محیط از شهید بهشتی و الان ارشد هست. تو یه روز برفی پارسال [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]من خودم باهاش رفتم دانشگاه (ولنجک) گفتن عدم کاریابی مال وزارت بهداشت نیست و باید با ترمی 125000 تومان دانشنامه رو بخریدش. توی نوبت طرح بود و اسمش در اومد اما دیگه شهریور بود و انصراف داد که اول پاییز بره دانشگاه ارشد(الان ترم یک هستن). به هرحال اگر بتونن با عدم کاریابی دانشنامه آزاد کنن که برای ما بسیار خوشحال کننده هست. اما با توجه به اینکه کاربران باسابقه و مدیران این سایت احساس مسئولیت زیادی می کنند و اطلاعات کاملا موثقی رو حتی الامکان اینجا قرار میدن، اگر لینک خبرتون رو بذارید ممنون میشیم.
واسه طرح اختیاری اگه به معاونت نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی مراجعه کنید بهتون میگن دیگه واسه طرح اختیاری نیرویی جذب نمیکنند. با یک اداره کاریابی اگه تماس بگیرید اونا بهتون میگن مشکلی نیست..

RE: هزینه آزاد کردن مدارک دانشگاه های علوم پزشکی - gholeyakh62 - 20-11-2014

متاسفانه این قانون رو برای ورودی های 86 به بعد در نظر گرفتن