آکادمیا کافه
دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: سایر کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+----- انجمن: تحصیل در کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+----- موضوع: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - آرزو۱۸ - 13-08-2016

سلام من این هفته باید انتخاب رشته برای لیسانس انجام بدم.. رشتم انسانیه.. نمیدونم چه رشته ای رو انتخاب کنم که بتونم برای کارشناسی ارشد بورس کره جنوبی بشم یا بتونم فاند بگیرم. لطفا راهنماییم کنید چند روز بیشتر برای تصمیم گیری وقت ندارم??

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Shihan - 13-08-2016

(13-08-2016, 02:39 AM)آرزو۱۸ نوشته: سلام من این هفته باید انتخاب رشته برای لیسانس انجام بدم.. رشتم انسانیه.. نمیدونم چه رشته ای رو انتخاب کنم که بتونم برای کارشناسی ارشد بورس کره جنوبی بشم یا بتونم فاند بگیرم. لطفا راهنماییم کنید چند روز بیشتر برای تصمیم گیری وقت ندارم??

برای رشته های علوم انسانی و خصوصاً رشته پر طرفدار MBA خیلی بورسها محدوده. خصوصاً شما که برای فوق میخوای اقدام کنی. نظر من اینه با نداشتن نمره بالای زبان و نمره  GMAT نمیشه نظری داد.

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - آرزو۱۸ - 14-08-2016

من طی تحصیل کارشناسیم میتونم مدرک زبان با نمره بالا بگیرم و در زمینه درسی هم در دانشگاه تمام تلاشم رو میکنم.. فقط نمیدونم الان چ رشته ای انتخاب کنم که برای بورس فوق لیسانس در کره به بن بست نخورم. اگه رشته علوم اقتصادی انتخاب کنم میتونم این شانس در اینده برا ارشد داشته باشم لطفا راهنماییم کنید..خیلی ممنون

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Shihan - 14-08-2016

(14-08-2016, 12:24 AM)آرزو۱۸ نوشته: من طی تحصیل کارشناسیم میتونم مدرک زبان با نمره بالا بگیرم و در زمینه درسی هم در دانشگاه تمام تلاشم رو میکنم.. فقط نمیدونم الان چ رشته ای انتخاب کنم که برای بورس فوق لیسانس در کره به بن بست نخورم. اگه رشته علوم اقتصادی انتخاب کنم میتونم این شانس در اینده برا ارشد داشته باشم لطفا راهنماییم کنید..خیلی ممنون

این بستگی به جمع اوری در خصوص این رشته ها داره که باید خودتون براساس انگیزه و علاقه انتخاب کنید. ضمناً بهتره فقط به کره جنوبی نگاه نکنید و دنبال گرایشهای خوب در اکثر جاهاب دنیا اقدام کنید که در این خصوص رشته های انسانی بسیار گسترده است.

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - minho - 15-08-2016

سلام وتشکر از راهنمایی .من شهریورسال 1393 فارغ التحصیل ارشد فیزیک ذرات بنیادی با معدل 17.23 پایان نامه 19 با یک مقاله داخلی و isi مجله معتبر می باشم.برای دکتری در دانشگاههای کانادا و کره جنوبی چقدر شانس پذیرش به عنوان اسکولارشیپ رو دارم؟و چقدر فاند خواهم گرفت؟

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Shihan - 16-08-2016

(15-08-2016, 11:08 PM)minho نوشته: سلام وتشکر از راهنمایی .من شهریورسال 1393 فارغ التحصیل ارشد فیزیک ذرات بنیادی با معدل 17.23 پایان نامه 19 با یک مقاله داخلی و isi مجله معتبر می باشم.برای دکتری در دانشگاههای کانادا و کره جنوبی چقدر شانس پذیرش به عنوان اسکولارشیپ رو دارم؟و چقدر فاند خواهم گرفت؟

نمره زبان + کارهای پژوهشی + معدل مقطع لیسانس؟
موارد بالا رو باید در رزومه داشته باشی و سپس بشه اظهار نظر کرد. در کل برای رشته های علوم پایه شانس و موقعیت زیاد وجود داره اما باید رزومه مناسبی داشته باشید.

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - minho - 17-08-2016

(16-08-2016, 09:39 AM)Shihan نوشته: نمره زبان + کارهای پژوهشی + معدل مقطع لیسانس؟
موارد بالا رو باید در رزومه داشته باشی و سپس بشه اظهار نظر کرد. در کل برای رشته های علوم پایه شانس و موقعیت زیاد وجود داره اما باید رزومه مناسبی داشته باشید.

سلام هنوز زبان ازمون ندادم اما مطمئنم بین6.5 تا 7آیلتس رو می تونم بگیرم. یک isi و یک کنفرانس داخلی فعلا دارم.معدل لیسانسم 16.76

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Shihan - 29-08-2016

(17-08-2016, 12:14 AM)minho نوشته: سلام هنوز زبان ازمون ندادم اما مطمئنم بین6.5 تا 7آیلتس رو می تونم بگیرم. یک isi و یک کنفرانس داخلی فعلا دارم.معدل لیسانسم 16.76

با این اطلاعات میشه بهتر اظهار نظر کرد، باتوجه به این رزومه شما شانست بسیار خوبه، در رشته های علوم دانشگاههای شرق اسیا بورسهای خوبی ازائه میکننو بهتره با استادی در تماس باشی تا شانس بورس و اینکه گروه خوبی رو پیدا کنید.

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - minho - 30-08-2016

(29-08-2016, 10:34 AM)Shihan نوشته: با این اطلاعات میشه بهتر اظهار نظر کرد، باتوجه به این رزومه شما شانست بسیار خوبه، در رشته های علوم دانشگاههای شرق اسیا بورسهای خوبی ازائه میکننو بهتره با استادی در تماس باشی تا شانس بورس و اینکه گروه خوبی رو پیدا کنید.

می تونم همزمان برای بورس دولت کره که از طریق سفارت کره تو ایران اقدام می کنند و تماس با استاد اقدام کنم؟ تا شانس هر دو رو داشته باشم.
من استاد پیدا کردم از دانشگاه یونسی که مدتیه تو فیلد کاریش مطالعه میکنم.شاید اگه مقاله در اون فیلد ارائه بدم شانس بیشتری داشته باشم.بورس دولت کره بهتره البته میدونم سخته ولی شخصی رو میشناسم که به تازگی این بورس رو برنده شده و الان به کره رفته.ایلتس 6 تاپیک2 و یه قهرمانی در رشه ورزشی تکواندو یا ژیمناستیک برای ارشد تربیت بدنی.شانسم برای بورس دولت کره میتونه بالا باشه؟ ممنون از راهنماییتون.

RE: دانشگاهها و رشته های تحصیلی در کره جنوبی - Shihan - 30-08-2016

(30-08-2016, 12:00 AM)minho نوشته: می تونم همزمان برای بورس دولت کره که از طریق سفارت کره تو ایران اقدام می کنند و تماس با استاد اقدام کنم؟ تا شانس هر دو رو داشته باشم.
من استاد پیدا کردم از دانشگاه یونسی که مدتیه تو فیلد کاریش مطالعه میکنم.شاید اگه مقاله در اون فیلد ارائه بدم شانس بیشتری داشته باشم.بورس دولت کره بهتره البته میدونم سخته ولی شخصی رو میشناسم که به تازگی این بورس رو برنده شده و الان به کره رفته.ایلتس 6 تاپیک2 و یه قهرمانی در رشه ورزشی تکواندو یا ژیمناستیک برای ارشد تربیت بدنی.شانسم برای بورس دولت کره میتونه بالا باشه؟ ممنون از راهنماییتون.

شرایط شما مناسب تره ، در واقع شما دارید برای دوره دکتری و تحقیقاتی اقدام میکنید هم شانس بورس بالاتری دارید (برحسب رزومه) و هم تعداد دانشگاههای متعدد تر. بهتره با استاد تماس بگیرید. بیشتر اونها شما رو برای بروس دولتی KGS راهنمایی میکنند اگر هم خوش شانس باشی میتونی بورس دولتی و کمک هزینه ماهیانه از استادم داشته باشی. بهتره همه رو در بار اول درخواست نکنی هر زمان استاد علاقمند بود بهش درمیون بذاری.