آکادمیا کافه
مشکل در لود صفحات فروم - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: راهنما و قوانین استفاده از انجمن (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)
+--- موضوع: مشکل در لود صفحات فروم (/Thread-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: مشکل در لود صفحات فروم - Babak - 25-07-2011

مشکل از سمت کدهای سایت بود که من برطرف کردم، اما نشون دادن چنین پیام خطایی کمی از سمت IE کمی عجیبه. مرورگرها معمولا این جور خطاها رو به کاربر نشون نمی‌دن. به هر حال، الان باید مشکل برطرف شده باشه.

RE: مشکل در لود صفحات فروم - Mohammadreza - 25-07-2011

(25-07-2011, 04:46 AM)Babak نوشته: مشکل از سمت کدهای سایت بود که من برطرف کردم، اما نشون دادن چنین پیام خطایی کمی از سمت IE کمی عجیبه. مرورگرها معمولا این جور خطاها رو به کاربر نشون نمی‌دن. به هر حال، الان باید مشکل برطرف شده باشه.

بابک جان ممنون بابت زحماتت

اما این مشکل هنوز پابرجاست و این کد خطا نیز اضافه شده جدیدا :

[عکس: 39805300703075479697.jpg]

RE: مشکل در لود صفحات فروم - Pejman - 25-07-2011

محمدرضا جان من این پیغام خطا رو تو Internet Explorer زیاد می‌بینم (البته شماره خطا رو نمی‌دونم همینه یا نه). نمونه بارزش زمانی است که فی*س ب*وک می‌رم باهاش، اغلب این پیغام رو می‌ده، بعد که Refresh می‌کنم درست می‌شه. خلاصه شاید این ایراد از سایت ما نباشه. البته من تخصصی ندارم.

RE: مشکل در لود صفحات فروم - Mohammadreza - 25-07-2011

(25-07-2011, 02:21 PM)Pejman نوشته: محمدرضا جان من این پیغام خطا رو تو Internet Explorer زیاد می‌بینم (البته شماره خطا رو نمی‌دونم همینه یا نه). نمونه بارزش زمانی است که فی*س ب*وک می‌رم باهاش، اغلب این پیغام رو می‌ده، بعد که Refresh می‌کنم درست می‌شه. خلاصه شاید این ایراد از سایت ما نباشه. البته من تخصصی ندارم.

سلام پژمان عزیز

منم فکر می کردم از مرورگرم باشه ، تا بابک جان گفت از کدهای سایت است

البته من که الان دیگه از اپرا استفاده می کنم

اما منظورم اطلاع رسانی بود، به منظور برطرف کردن مشکل از سوی بابک عزیز

در ضمن پژمان جان من این مشکل را با اون سایتی که گفتی ندارم ، فقط در این سایت این چنین موردی را دیدم

RE: مشکل در لود صفحات فروم - Babak - 26-07-2011

من دوباره آزمایش کردم، ولی دیگه مشکلات رو نمی‌بینم. احتمال می‌دم که مشکل شما از این باشه که مرورگر شما کدهای سایت رو cache کرده و از سایت نگرفته باشه. اگر می‌شه، روی صفحه‌هایی که پیام خطا رو می‌گیرید ctrl+F5 بزنید تا صفحه کامل دوباره لود بشه و ببینید که آیا باز این خطا به وجود میاد یا خیر.

RE: مشکل در لود صفحات فروم - Cortex - 26-07-2011

(25-07-2011, 01:44 PM)Mohammadreza نوشته: بابک جان ممنون بابت زحماتت

اما این مشکل هنوز پابرجاست و این کد خطا نیز اضافه شده جدیدا :

[عکس: 39805300703075479697.jpg]
سلام:
ترجیهاً قبل از Refresh کلی (Ctrl+F5) اگر کوکی و Cache های بروزتون رو لازم ندارید یکبار کوکی و Cache هارو پاک کنید و دوبار سایت رو لود کنید.
بعید می دونم درست نشه.
ارادت

RE: مشکل در لود صفحات فروم - Mohammadreza - 26-07-2011

(26-07-2011, 09:38 AM)Babak نوشته: من دوباره آزمایش کردم، ولی دیگه مشکلات رو نمی‌بینم. احتمال می‌دم که مشکل شما از این باشه که مرورگر شما کدهای سایت رو cache کرده و از سایت نگرفته باشه. اگر می‌شه، روی صفحه‌هایی که پیام خطا رو می‌گیرید ctrl+F5 بزنید تا صفحه کامل دوباره لود بشه و ببینید که آیا باز این خطا به وجود میاد یا خیر.

(26-07-2011, 09:46 AM)Omid نوشته: سلام:
ترجیهاً قبل از Refresh کلی (Ctrl+F5) اگر کوکی و Cache های بروزتون رو لازم ندارید یکبار کوکی و Cache هارو پاک کنید و دوبار سایت رو لود کنید.
بعید می دونم درست نشه.
ارادت

ممنون بابک جان من بعد از توصیه ات از مرورگر های دیگه استفاده می کنم

اما برای بررسی این خطا ، بعد از رفرش کلی هم باز خطا ظاهر می شود حتی زمانی که می خواستم رفرش کلی را انجام دهم باز هم پیغام خطا ظاهر می شد .

سلام امید جان :

به توصیه شما این کار رو هم انجام دادم ولی باز هم این خطا وجود دارد . Huh

RE: مشکل در لود صفحات فروم - Cortex - 26-07-2011

محمد رضا جان:
Error ای که شما بهش اشاره کردید که فقط در سایت یا بهتر بگم فروم ما می بینید یک Error مرسوم هست و تا جایی که من می دونم وقتی بوجود میاد که سیستم شما به علت عدم Response مموری Overflow میشه. اسم این Error همونطوری هم که اشاره کردید Stack overflow هست. سیستم شما نمی تونه تمامی درخواست های زبان نرم افزار فروم رو جوابگو باشه و هردفعه روی یک خط از برنامه error میده. بوجود اومدن این Error به ساختار زبان سایت ما؛ معماری اون؛ و مقدار حافظه مموری سیستم شما بستگی داره. وقتی بقیه کاربران این مشکل رو ندارند یعنی دو مورد اول مشکلی نداره؛ پس Memory Available سیستم شما کم هست.ربطی هم به نوع بروزر نداره؛ برای همین پیشنهاد دادم که ترجیهاً Cache ها و کوکی هاتون رو پاک کنید. اگر درست نشده باز هم مموری سیستم تون رو سبک کنید. مناسب با مقدار اون سیستم عامل نصب کنید؛ آنتی ویروس سنگین نصب نکنید.

در هرحال مشکل از سمت سایت و سرور سایت نیست.

موفق باشید

RE: مشکل در لود صفحات فروم - Babak - 26-07-2011

صحبت‌های امید به طور کلی درسته، اما این پیام خطای خاص بیشتر مربوط به کدهای جاواسکریپت سایت‌ها می‌شه. من هم این پیام خطا رو با اینترنت اکسپلورر می‌دیدم، اما بعد از این که اشکالات رو برطرف کردم دیگه نمی‌دیدم، اما ممکنه که باز پیش بیاد. فقط یک سوال، آیا این خطا دقیقا همون موقع ارسال پست برای شما پیش میاد یا در صفحات دیگه هم دیده می‌شه؟ لطفا محل دقیقش رو بگید تا بررسی کنم. تست‌های خود من نشون می‌داد که دیگه در موقع ارسال پست به وجود نمیاد، ولی قسمت‌های دیگه رو امتحان نکردم.

RE: مشکل در لود صفحات فروم - Mohammadreza - 26-07-2011

(26-07-2011, 01:42 PM)Omid نوشته: محمد رضا جان:
Error ای که شما بهش اشاره کردید که فقط در سایت یا بهتر بگم فروم ما می بینید یک Error مرسوم هست و تا جایی که من می دونم وقتی بوجود میاد که سیستم شما به علت عدم Response مموری Overflow میشه. اسم این Error همونطوری هم که اشاره کردید Stack overflow هست. سیستم شما نمی تونه تمامی درخواست های زبان نرم افزار فروم رو جوابگو باشه و هردفعه روی یک خط از برنامه error میده. بوجود اومدن این Error به ساختار زبان سایت ما؛ معماری اون؛ و مقدار حافظه مموری سیستم شما بستگی داره. وقتی بقیه کاربران این مشکل رو ندارند یعنی دو مورد اول مشکلی نداره؛ پس Memory Available سیستم شما کم هست.ربطی هم به نوع بروزر نداره؛ برای همین پیشنهاد دادم که ترجیهاً Cache ها و کوکی هاتون رو پاک کنید. اگر درست نشده باز هم مموری سیستم تون رو سبک کنید. مناسب با مقدار اون سیستم عامل نصب کنید؛ آنتی ویروس سنگین نصب نکنید.

در هرحال مشکل از سمت سایت و سرور سایت نیست.

موفق باشید

(26-07-2011, 10:07 PM)Babak نوشته: صحبت‌های امید به طور کلی درسته، اما این پیام خطای خاص بیشتر مربوط به کدهای جاواسکریپت سایت‌ها می‌شه. من هم این پیام خطا رو با اینترنت اکسپلورر می‌دیدم، اما بعد از این که اشکالات رو برطرف کردم دیگه نمی‌دیدم، اما ممکنه که باز پیش بیاد. فقط یک سوال، آیا این خطا دقیقا همون موقع ارسال پست برای شما پیش میاد یا در صفحات دیگه هم دیده می‌شه؟ لطفا محل دقیقش رو بگید تا بررسی کنم. تست‌های خود من نشون می‌داد که دیگه در موقع ارسال پست به وجود نمیاد، ولی قسمت‌های دیگه رو امتحان نکردم.

سلام بابک عزیز

در مورد صحبتهای امید جان نمی خواستم جواب بدم گفتم شاید ید برداشت بشه (به قصد تخریب فردی ) منظورم برای همین می خواستم از موضوع بگذرم

من ویندوز سون هوم اورجینال استفاده می کنم
انتی ویروس اصلا روی سیستم ندارم
در هیچ موردی این موضوع را در دیگر سایت ها ندیدم (اگر مموری سیستمم کم باشه عمدتا در دیگر موارد هم مشاهده می شه )

4 گیگ رم و فضای 50 مگا بایتی به صورت پیش فرض برای فایلهای Temporary از نظر مموری سیستمی

و در اخر هم من این مشکل همانطور که قبلا گفتم و با مرورگر دیگر Opera 11 ندارم اصلا که اگر ربطی باز هم به مموری داشته باشه باید در اپرا هم دیده بشه این موضوع

پس از ایشون می خوام جبهه گیری یک طرفه نداشته باشه (من قصدم حل مشکله نه ناراحت کردن افراد)

در جواب شما بابک عزیز

این مورد در زمان ارسال پست

زمانی که از صفحات دیگر می خوام به صفحه اول مراجعه کنم و برگردم

و در زمان بستن صفحات سایت دیده می شه

و در اخر من خودم در اینترنت سرچ زدم یکی از احتمالات خرابی فایلهای رجیستری بود

که با 2 نرم افزار بهینه ساز تمامی فایلهای سیستمی و رجیستری چک کردم و بازسازی زدم

اما باز هم این مورد را در همان موارد بالا مشاهده کردم
ونیز باز هم از مدیران ارشد سایت خواستار رسیدگی دارم
من چنین لحنی را زیبنده این محیط اکادمیک که همگی سعی بر کمک کردن به یکدیگر را دارند نمی بینم
البته قبل از این ایشان در موضوع دیگر هم با چنین محتوایی برخورد داشتن (البته نه با خود من )من خودم را در مقامی که بخوام دخالت کنم ندیدم
صحبت به درازا کشید ، حرف در چنین مواردی اصلا جالب نیست