آکادمیا کافه
شکایت از شورای عالی پزشکی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: گرفتن گذرنامه، سربازی و خروج از کشور (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1)
+---- انجمن: معافیت پزشکی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C)
+---- موضوع: شکایت از شورای عالی پزشکی (/Thread-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - مهمان - 22-05-2019

سلام من یک بار معاف اعصاب روان گرفتم پول کارتم او گرفتن بعدش رفتم کارت او بگیرم گفتن باید بری شورای عالی و روز شورای عالی معاف رزم کردن . الان باید چطوری اعتراض کنم

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - Danial.pakniat - 21-07-2019

سلام از شما کمک میخواهم  من در کمسیون پزشکی رای معاف از رزم کسب کردم اعزام ب خدمت شدم بعد در حین خدمت پیگر شدم و به کمسیون بزشکی کرمان معرفی شدم در اونجا  رای معاف دائم گرفتم بعد الان حوزه نظام وظیفه استان این رای را قبول نکردن دوباره رای معاف از رزم زدن من الان میخوام شکایت کنم لطفا راهنمایی کنید

کمسیون پزشکی - مهمان - 12-12-2019

سلام من مشکل کاهش ارتفاع تالوس دارم و مچ پام ورم کرده و درد میکنه به این معافیت دائم میدن؟لطفا راهنماییم کنین

RE: کمسیون پزشکی - nader - 07-01-2020

(12-12-2019, 12:59 AM) نوشته: سلام من مشکل کاهش ارتفاع تالوس دارم و مچ پام ورم کرده و درد میکنه به این معافیت دائم میدن؟لطفا راهنماییم کنین
باید تو دفترچه نگاه  کنید بند مربوطه رو و با شرایط درج شده با نظر یه ارتوپد تطبیق بدهید

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - مهمان - 17-02-2020

سلام وقت بخیر. من چندساله سرگیجه شدید دارم جوری که هرچی تو دستم باشه می افته وتا وقتی که نخوابم روزمین خوب نمیشه 2ساله هرکمیسیون رفتم بهم گفته معافی بعد گفت برای رای نهایی باید بری کمسیون عالی پزشکی وقتی رفتم گفت معاف از رزم آیا میشه اعتراض کنم یانه ؟ اگه میشه راهنمایی کنید

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - nader - 18-02-2020

(17-02-2020, 07:02 PM) نوشته: سلام وقت بخیر. من چندساله سرگیجه شدید دارم جوری که هرچی تو دستم باشه می افته وتا وقتی که نخوابم روزمین خوب نمیشه 2ساله هرکمیسیون رفتم بهم گفته معافی بعد گفت برای رای نهایی باید بری کمسیون عالی پزشکی وقتی رفتم گفت معاف از رزم آیا میشه اعتراض کنم یانه ؟ اگه میشه راهنمایی کنید
با سلام
بالاترین رای شورای پزشکی همون شورای عالی پزشکی هستش که میتونه رای های قبلی را  نقض و یا تایید کنه
تنها مرحله باقی مونده از معافیت پزشکی که مرحله نهایی و آخر هستش اینه که توی بهداری خود نظام در محل دوره اموزشی درخواست بدی مجدد و مورد بررسی مجدد  قرار بگیرهموفق باشید

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - مهمان - 04-05-2020

باسلام وعرض ادب حقیر از پرسنل کادر ناجا بودم که در طول خدمت به بیماری اعصاب وروان وسنگ کلیه از هردوکلیه ودیسک کمر وپروستات گردیدم ولی شورای عالی پزشکی بنده بند ب ماده ۱۲۸ نکرد وسطح سلامتی با۲ ساعت تقلیل خدمتی بهم داد وبعد از اینکه اعتراض کردم اعلام داشتند که رهایی از خدمت شما ربطی به بیماری شما ندارد شایان ذکر است حقیر درسال ۹۰ بدلیل بیماری اعصاب وروان در محل کار بامافوق خود درگیر واز طریق کمیسیون تخلفات بازنشست شدم ایا میشه دراین خصوص حقیر را راهنمایی بفرمایید ایا میشه باتوجه به مدارک پزشکی از شورای عال پزشکی شکایت نمود واگر میشود به کدام مرجع باید شکایت نمود ممنون میشم اگه منو راهنمایی بفرمایید.

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - automotive - 05-05-2020

نقل قول:باسلام وعرض ادب حقیر از پرسنل کادر ناجا بودم که در طول خدمت به بیماری اعصاب وروان وسنگ کلیه از هردوکلیه ودیسک کمر وپروستات گردیدم ولی شورای عالی پزشکی بنده بند ب ماده ۱۲۸ نکرد وسطح سلامتی با۲ ساعت تقلیل خدمتی بهم داد وبعد از اینکه اعتراض کردم اعلام داشتند که رهایی از خدمت شما ربطی به بیماری شما ندارد شایان ذکر است حقیر درسال ۹۰ بدلیل بیماری اعصاب وروان در محل کار بامافوق خود درگیر واز طریق کمیسیون تخلفات بازنشست شدم ایا میشه دراین خصوص حقیر را راهنمایی بفرمایید ایا میشه باتوجه به مدارک پزشکی از شورای عال پزشکی شکایت نمود واگر میشود به کدام مرجع باید شکایت نمود ممنون میشم اگه منو راهنمایی بفرمایید.

سلام

به دیوان عدالت اداری باید شکایت کنید. از روند دقیق شکایت اطلاعات دقیقی ندارم اما یک نمومه شکایت نامه رو میتونید از اینجا مشاهده کنید.