آکادمیا کافه
کدام سفارت برای مصاحبه و دریافت ویزای امریکا مناسب تر است؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ایالات متحده آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- انجمن: روادید (ویزای) آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- موضوع: کدام سفارت برای مصاحبه و دریافت ویزای امریکا مناسب تر است؟ (/Thread-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: کدام سفارت برای مصاحبه و دریافت ویزای امریکا مناسب تر است؟ - Nasrin61 - 14-06-2016

سلام
ممنون که اینقدر با حوصله جواب دوستان رو دادید. خدا خیرتون بده. من دارم برای وقت سفارت (خودمJ1 و فرزندم و همسرم J2) برای ارمنستان تلاش می کنم باید اول اکتبر امریکا باشم. راهنمایی میخواستم. اگه پاسخ بدین خوشحال می کنید.
1- من فاندی ندارم چون برای فرصت مطالعاتی برای 6 ماه در رشته هواشناسی اقدام کردم. آیا اظهارنامه بانکی کافیه؟ با توجه به اینکه احتمالا نامه حمایت مالی وزرات رو هم بگیرم، البته اگه به وقت سفارت برسه!
2- برای نوع J1 مدارک لازم چیه در پست های دیگه خوندم ولی در سایت شما بیشتر در مورد بقیه انواع ویزا کامنت بود؟
3- بنظرتون ارمنستان برای ویزا مناسبه؟
از اینکه کار همه رو راه می اندازید از تون ممنونم واقعا گره از کار بقیه باز کردن ثواب داره
سپاس

[برش] سوالات و نکات کلی در مورد گرفتن وقت سفارت آمریکا از وبسایت usvisa-info.com - Milados - 15-06-2016

(15-06-2016, 04:18 AM)armeta نوشته: اون عده دوم از دوستان درست گفتن !دقیقا قبل از ما یکی فرزتر بوده !خب دیگه خیالم راحت شد که این باگ نیست.. فقط سرعت عمل لازم هست اگه کسی از add_on استفاده میکنه تایم اونو حتما باید به زیر 3 ثانیه برسونه! چون من دقیقا قبلا روی 30 و20 و 10 ثانیه امتحان کردم نمیشه!!اما الان گذاشتم 5 ثانیه و موفق شدم برای 28 جولای وقت بگیرم...

به سلامتی

راستش من الان گیج و حیرونم. نمی دونم کدوم سفارت رو برم انتخاب کنم و برم پولش رو پرداخت کنم.

شما کجا رو انتخاب کردی؟ چقدر وقت گذاشتی برای گرفتن وقت؟ 

یکی از دوستام رفته ترکمنستان و سه روز ویزاشو گرفته. عجیب به من هم پیشنهاد می کنه برم اونجا.

نظر شما چیه؟ من پروندم پاک پاک. هیچ مشکلی تو کارم نیست

[برش] سوالات و نکات کلی در مورد گرفتن وقت سفارت آمریکا از وبسایت usvisa-info.com - armeta - 15-06-2016

(15-06-2016, 11:30 AM)Milados نوشته: به سلامتی

راستش من الان گیج و حیرونم. نمی دونم کدوم سفارت رو برم انتخاب کنم و برم پولش رو پرداخت کنم.

شما کجا رو انتخاب کردی؟ چقدر وقت گذاشتی برای گرفتن وقت؟ 

یکی از دوستام رفته ترکمنستان و سه روز ویزاشو گرفته. عجیب به من هم پیشنهاد می کنه برم اونجا.

نظر شما چیه؟ من پروندم پاک پاک. هیچ مشکلی تو کارم نیست
دوست عزیز نگران نباشین تو همین پست ها دوستان دقیقا نوشتن معایت و مزایای سفارت ها رو ببینینhttp://www.academiacafe.com/pf/Thread-%D9%85%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%85%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D8%A8-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7 کیس شما برای کدوم سفارت بهتر هست ؟! من با توجه به کیسم ترکیه رو انتخاب کردم و دو ماه هم معطل شدم تا سفارت ترکیه دوشنبه اول ماه شو باز کنه اما نتونستم اونجوری وقت بگیرم پروسه واریز پول واسه ترکیه هم سخت بود چند روز طول کشید و آخر سر یه شماره دادن که به اونجا واریز کردیم واسه همین هم اصلا نمی تونستم از کشور دیگه ایی وقت بگیرم  مگر اینکه دوباره هزینه میکردم ! به پیشنهاد بچه ها از add-on  استفاده کردم.. و حدود 10 یا 12 روز طول کشید تا موفق شدم.. البته اگه اطلاعات الان و داشتم بلکن دو سه روزه هم وقت میگرفتم!  در ضمن تا اونجایی که من اطلاع پیدا کردم کیس با کیس فرق میکنه و سیستم خاصی برای پذیرش نیست ممکنه یکی با مدارک بسیار پر و پیمون رد بشه اما یکی با مدارک ناقص قبول! من یک سال و نیم هست که این گروه ها رو میگردم البته تازه عضوشون شدم... حتما واریزی پول و انجام بدین تا بتونین زود وقت بگیرین چون وقت ها تو صدم ثانیه توسط یه زرنگتر از ما میپره Wink

RE: کدام سفارت برای مصاحبه و دریافت ویزای امریکا مناسب تر است؟ - farez - 22-08-2016

سلام به همه

من میخوام همین چند روزه وقت بگیرم برای سفارت
رشتم غیرحساسه: انسان شناسی
پذیرشم دانشگاه آستین هست با فاند TA
پذیرشم برای fall 2016 بود ولی چون پایان نامه ارشدمو دفاع نکرده بودم و داشت طول میکشید دیفر کردم برای بهار 2017
ریزنمرات رسمی لیسانسمو دارم ولی ارشدم هنوز به دستم نرسیده شاید تا 2، 3 هفته دیگه برسه
شروع کلاسامم 17 ژانویه هستش
با این شرایط کدوم سفارت رو بهم پیشنهاد میکنین؟
آیا میتونم بیشتر از 120 روز مونده به شروع کلاس برم سفارت؟مثلا 150 روز مونده برم؟
به نظرتون صبر کنم ریزنمراتم بیاد یا همین ریزنمراتی که از سیستم گلستان میشه گرفتو بگیرم خودم ترجمه کنم همونو ببرم؟

خیلی ممنون میشم از راهنماییتون

RE: کدام سفارت برای مصاحبه و دریافت ویزای امریکا مناسب تر است؟ - Torkan - 22-08-2016

(22-08-2016, 12:25 PM)farez نوشته: سلام به همه

من میخوام همین چند روزه وقت بگیرم برای سفارت
رشتم غیرحساسه: انسان شناسی
پذیرشم دانشگاه آستین هست با فاند TA
پذیرشم برای fall 2016 بود ولی چون پایان نامه ارشدمو دفاع نکرده بودم و داشت طول میکشید دیفر کردم برای بهار 2017
ریزنمرات رسمی لیسانسمو دارم ولی ارشدم هنوز به دستم نرسیده شاید تا 2، 3 هفته دیگه برسه
شروع کلاسامم 17 ژانویه هستش
با این شرایط کدوم سفارت رو بهم پیشنهاد میکنین؟
آیا میتونم بیشتر از 120 روز مونده به شروع کلاس برم سفارت؟مثلا 150 روز مونده برم؟
به نظرتون صبر کنم ریزنمراتم بیاد یا همین ریزنمراتی که از سیستم گلستان میشه گرفتو بگیرم خودم ترجمه کنم همونو ببرم؟

خیلی ممنون میشم از راهنماییتون

درود
با توجه به اینکه رفتارهای سفارت ها کاملا غیر خطی و نامعلومه و همه ساله رفتارهای عجیبی از خودش نشون میده. مثلا ممکنه به کسی مثل شما که رشتتون غیر حساسه کلیرنس بزنن من پیشنهاد میکنم هر سفارتی که زودتر وقت داد همون رو برین و واقعا برای رشته شما اصلا نمیشه پیشنهاد خاصی داد. فاند ندارید، که دارید، رشتتون حساس هست، که نیست سربازی هم ظاهرا ندارید یا معافیت تحصیلی دارید جای حساس هم کار نکردید. تنها بندی که میتونن بهتون بزنن واسه رد کردن همون 214b هست پس سعی کنین تمام مواردی رو که میتونه باعث بهانه social tie میشه رو در نظر داشته باشید.
پس سفارت فرقی نداره آنکارا دبی یا ایروان.
بله میتونید برید. چون شما یک ماه قبل کلاسها میتونید ایالات متحده باشید و وقتی هم ویزاتون اماده شد شما 4 ماه وقت دارید ویزاتون رو بگیرید.

بااحترام،
ترکان

RE: کدام سفارت برای مصاحبه و دریافت ویزای امریکا مناسب تر است؟ - farez - 22-08-2016

(22-08-2016, 12:48 PM)Torkan نوشته: درود
با توجه به اینکه رفتارهای سفارت ها کاملا غیر خطی و نامعلومه و همه ساله رفتارهای عجیبی از خودش نشون میده. مثلا ممکنه به کسی مثل شما که رشتتون غیر حساسه کلیرنس بزنن من پیشنهاد میکنم هر سفارتی که زودتر وقت داد همون رو برین و واقعا برای رشته شما اصلا نمیشه پیشنهاد خاصی داد. فاند ندارید، که دارید، رشتتون حساس هست، که نیست سربازی هم ظاهرا ندارید یا معافیت تحصیلی دارید جای حساس هم کار نکردید. تنها بندی که میتونن بهتون بزنن واسه رد کردن همون 214b هست پس سعی کنین تمام مواردی رو که میتونه باعث بهانه social tie میشه رو در نظر داشته باشید.
پس سفارت فرقی نداره آنکارا دبی یا ایروان.
بله میتونید برید. چون شما یک ماه قبل کلاسها میتونید ایالات متحده باشید و وقتی هم ویزاتون اماده شد شما 4 ماه وقت دارید ویزاتون رو بگیرید.

بااحترام،
ترکان

خیلی خیلی ممنون از پاسخ سریعتون، در مورد ریزنمرات هم که توضیح دادم میتونین نظرتونو بگین؟

با تشکر فراوان Smile

RE: کدام سفارت برای مصاحبه و دریافت ویزای امریکا مناسب تر است؟ - Torkan - 22-08-2016

(22-08-2016, 03:34 PM)farez نوشته: خیلی خیلی ممنون از پاسخ سریعتون، در مورد ریزنمرات هم که توضیح دادم میتونین نظرتونو بگین؟

با تشکر فراوان Smile

بله خواهش میکنم.
ریزنمرات هم مشکلی نداره منتظر نباشید حالا اصلش زود اماده شد که هیچی وگرنه با همون نمرات هم میتونید بفرستید.

RE: کدام سفارت برای مصاحبه و دریافت ویزای امریکا مناسب تر است؟ - rahi.gh - 13-09-2016

سلام دوستان گرامی
من به همراه همسرم واسه ویزای F1 و F2 دکتری اقدام کرده بودم. فول فاند هستم و رشته غیر حساس. از سفارت ارمنستان با بند 214ب ریجکت شدم. پذیرشم رو به بهار 2017 دیفر کردم. دوستان لطفا راهنمایی کنید واسه بار دوم از کدوم سفارت بهتر هستش اقدام کنم؟
با سپاس فراوان

RE: نتایج و تجربیات مصاحبه سفارت امریکا در ایروان (ارمنستان) - iman7 - 01-12-2016

دوستان توجه کنن سفارت انکارا دیگه اون سفارت خوب سابق نیست. یه زمانی ترند کلی برخورد سفارت های اصلی قابل تشخیص بود ولی الان همه چی قاطی شده.

RE: نتایج و تجربیات مصاحبه سفارت امریکا در ایروان (ارمنستان) - elizabet2005 - 01-12-2016

(01-12-2016, 11:48 AM)Babak نوشته: @elizabet2005

شما اشاره نکرده بودید که همسر شما فاند گرفته یا خیر، ولی حدسم از قسمت آخر نوشته شما اینه که ایشون فاند ندارند. نداشتن فاند و گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های نه چندان خوب امریکا احتمال گرفتن ویزا رو کم می‌کنه. برای شما که به صورت خانوادگی و با بچه می‌خواهید به امریکا برید، یه مقدار شرایط سخت‌تر هم می‌شه.

دانشگاه Marquette  یک سوم شهریه همسرم رو بهش اسکالر شیپ داده و آفیسر هم نامه اسکالر شیپ رو چک کرد!!