آکادمیا کافه
پذیرش کارشناسی با داشتن مدرک کاردانی ایران - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: پذیرش کارشناسی با داشتن مدرک کاردانی ایران (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4

RE: آیا داشتن مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای پذیرش مشکلی ایجاد نمی‌کند؟ - مهمان - 11-07-2017

با سلام 
من فوق دیپلم حفقوق از علمی کاربردی قوه قضایه هستم 
پیش دانشگاهی ندارم.دیپلم کار دانش دارم.میخواستم آمزمون بدم برم دانشگاه ترکیه
آیا فوق دیپلم رو معادل پیش دانشگاهی قبول میکنن یا نه؟

RE: آیا داشتن مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای پذیرش مشکلی ایجاد نمی‌کند؟ - بهزاد بابایی - 15-07-2017

با سلام 
من کاردانی نرم افزار از دانشگاه آزاد  دارم با معدل 19.20 و مدرک کارشناسی از دانشگاه سراسری (شمسی پور) با معدل 14.27 و نمره آیلتس هم 7.5 هست.
مقاله پابلیش شده در حال حاضر ندارم ولی دارم روی یکی کار می کنم.
2 سال سابقه کار در حوزه برنامه نویسی دارم.
به نظرتون من شانس پذیرش برای کانادا و یا استرالیا با فاند یا اسکالرشیپ دارم؟
می تونم برای دکترا مستقیم اقدام کنم و اگر میشه چقدر احتمال داره که اسکالرشیپ یا فاند بگیرم؟
لطفا جواب بدهید!!!!

RE: آیا داشتن مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای پذیرش مشکلی ایجاد نمی‌کند؟ - automotive - 16-07-2017

(15-07-2017, 08:59 PM)بهزاد بابایی نوشته: با سلام 
من کاردانی نرم افزار از دانشگاه آزاد  دارم با معدل 19.20 و مدرک کارشناسی از دانشگاه سراسری (شمسی پور) با معدل 14.27 و نمره آیلتس هم 7.5 هست.
مقاله پابلیش شده در حال حاضر ندارم ولی دارم روی یکی کار می کنم.
2 سال سابقه کار در حوزه برنامه نویسی دارم.
به نظرتون من شانس پذیرش برای کانادا و یا استرالیا با فاند یا اسکالرشیپ دارم؟
می تونم برای دکترا مستقیم اقدام کنم و اگر میشه چقدر احتمال داره که اسکالرشیپ یا فاند بگیرم؟
لطفا جواب بدهید!!!!

سلام
معدل کارشناسی شما حدودا 16.7 است، اما برخی دانشگاه‌ها به معدل 4 ترم آخر اهیت بیشتری می‌دهند که برای شما این معدل زیر 15 است، بهتر است برای اروپا افدام کنید (یا حداقل برنامه دوم شما اروپا باشد).
تا آنجا که اطلاع دارم دکتری مستقیم فقط در ایالات متحده وجود دارد.

RE: آیا داشتن مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای پذیرش مشکلی ایجاد نمی‌کند؟ - Sidou - 02-02-2018

سلام دوستان، من مدرک کاردانی مترجمی زبان انگلیسی و مدرک کارشناسی ناپیوسته مهندسی کامیپوتر دارم ... به نظرتون تو پذیرش مقطع ارشد به مشکل برمیخورم؟؟

RE: آیا داشتن مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای پذیرش مشکلی ایجاد نمی‌کند؟ - automotive - 03-02-2018

(02-02-2018, 09:42 PM)Sidou نوشته: سلام دوستان، من مدرک کاردانی مترجمی زبان انگلیسی و مدرک کارشناسی ناپیوسته مهندسی کامیپوتر دارم ... به نظرتون تو پذیرش مقطع ارشد به مشکل برمیخورم؟؟

سلام
باید استاد را قانع کنید که به این رشته علاقه‌مند هستید و همچنین دانش کافی برای این رشته را کسب کرده‌اید.

RE: آیا داشتن مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای پذیرش مشکلی ایجاد نمی‌کند؟ - مهمان - 16-02-2018

سلام میخواستم ببینم با مدرک کاردانی زبان انگلیسی می شود به سمت کارشناسی ارشد این رشته رفت یا خیر؟

RE: آیا داشتن مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای پذیرش مشکلی ایجاد نمی‌کند؟ - ahmadpashaei - 16-02-2018

سلام دوستان. کسی که در فنی و حرفه ای درس خونده و دیپلم11 ساله(بدون پیش دانشگاهی) داره و بعد فوق دیپلم و بعدش لیسانس ناپیوسته گرفته آیا میتونه از universitat یا FH ها(علمی کاربردی های آلمان) برای ارشد پذیرش از آلمان بگیره؟

RE: آیا داشتن مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای پذیرش مشکلی ایجاد نمی‌کند؟ - Soroush20 - 16-02-2018

سلام دوستان.
من دیپلم فنی حرفه ای دارم و مدرک پیش دانشگاهی ندارم.
میخوام برای کارشناسی استرالیا اقدام کنم.
آیا بدلیل اینکه مدرک پیش دانشگاهی ندارم، قبولم نمیکنن؟ اگر قبول نمیکنن، راهش چیه که قبول کنن؟ باید چی کار کرد؟
باید برای کالج در اونجا اقدام کرد یا دوره های پیش نیاز رو میشه در خود دانشگاه گذروند؟ اگر باید برای کالج اقدام کرد، چطور باید این کار رو کرد؟

لطفا پاسخ دهید.

RE: آیا داشتن مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای پذیرش مشکلی ایجاد نمی‌کند؟ - مهمان - 18-05-2018

سلام میشه با مدرک کاردانی ازمون کارشناسی شرکت کرد

RE: آیا داشتن مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای پذیرش مشکلی ایجاد نمی‌کند؟ - automotive - 18-05-2018

(18-05-2018, 05:51 AM) نوشته: سلام میشه با مدرک کاردانی ازمون کارشناسی شرکت کرد

سلام
بله اما اگر مدرک کاردانی شما در دانشگاه دولتی باشد امکان تحصیل رایگان وجود ندارد.