آکادمیا کافه
گزارش اشکالات در نسخه جدید فروم - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: راهنما و قوانین استفاده از انجمن (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)
+--- موضوع: گزارش اشکالات در نسخه جدید فروم (/Thread-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85)

صفحات 1 2 3 4 5

RE: گزارش اشکالات در نسخه جدید فروم - Babak - 28-06-2015

(27-06-2015, 11:30 PM)shubizkumbuli نوشته: سلام

1. پیش نویس ها بعد از ارسال پیام خصوصی به طور اتوماتیک حذف نمی شوند.

2. پیام های پروفایل از نوع خصوصی قابلیت پاک شدن ندارند.

تنظیمات پیش‌نویس‌ها رو تغییر دادم و به نظر می‌رسه که مشکل برطرف شد، ولی باز اگر دیدید لطفا بگید.

پیام‌های پروفایل کلا قابلیت حذف ندارند. در جریانش هستم و درستش خواهم کرد.

امکان حذف پیام‌های پروفایل برای گیرنده پیام اضافه شد.

در مورد حذف نشدن پیش‌نویس‌های پیام خصوصی ظاهرا هنوز مشکل وجود داره و بررسی خواهم کرد. البته این مساله خللی در ارسال پیام‌های خصوصی ایجاد نمی‌کنه و پیام‌های خصوصی باید بدون مشکل کار کنه.

RE: گزارش اشکالات در نسخه جدید فروم - arioubarzan - 28-06-2015

سلام
ورود به صورت Pop-up و سنگینه. موقع خروج هم از صفحه جاری می برتت به homepage. نمیشه تو همون صفحه موقع لوگ آوت موند؟

(28-06-2015, 11:16 AM)arioubarzan نوشته: سلام
ورود به صورت Pop-up و سنگینه. موقع خروج هم از صفحه جاری می برتت به homepage. نمیشه تو همون صفحه موقع لوگ آوت موند؟

درود

ورود به صورت pop up-ه ولی نمی‌دونم منظور شما از سنگین چیه. دیر باز می‌شه؟ قاعدتا باید بلافاصله باز بشه، اگر مشکلی در این مورد هست لطفا دقیق‌تر بگید تا بررسی کنم.

در مورد خروج، می‌شد که عملکردش رو تغییر داد، ولی ترجیح ما اینه که در نرم‌افزار کمتر دست ببریم و تغییرات رو محدود به مواردی کنیم که یا اشکالی وجود داره یا قابلیتی که استفاده زیادی داره مطابق انتظار کار نمی‌کنه. در مورد خروج به نظرم هیچ کدوم از این دو مورد وجود نداره. شما معمولا وقتی کارتون تموم شده از خروج استفاده می‌کنید و نباید اهمیتی داشته باشه که در همون صفحه باقی بمونه.

RE: گزارش اشکالات در نسخه جدید فروم - Babak - 03-07-2015

یک سری از اشکالات نسخه موبایل برطرف شد و امکان دادن امتیاز در نسخه موبایل درست شد.
آگاه‌سازی‌ها هنوز درست کار نمی‌کنند و فعلا از نسخه موبایل خارجشون کرده‌ام، ولی امیدوارم که به زودی اون رو هم اضافه کنیم.

RE: گزارش اشکالات در نسخه جدید فروم - shubizkumbuli - 19-07-2015

سلام بابک جان

1. سایتتون معتاده. ببرید ترکش بدید :-D تو قسمت پیام هم به "پیش نویس" میگه "پیش نویش"

2. تو قسمت آگاه سازی ها سایز avatar های کاربرا بهم میخوره و عرضش بیشتر از حدی هست که باید باشه.

3. امتیازات بچه ها رو که نگاه می کنید اگر از یه تعدادی بیشتر باشه برای یک پست، فقط به اندازه عرض مانیتور نشون میده و بقیه رو نشون نمی ده. و جا برای scroll نداره دیگه. اگر مثلا 10 تا 10 تا نشون بده و next page داشته باشه خوبه.

4. پیش نویس ها خیلی رو اعصاب هستند که بعد از ارسال به طور اتوماتیک حذف نمیشن.

RE: گزارش اشکالات در نسخه جدید فروم - Babak - 21-07-2015

(19-07-2015, 01:48 PM)shubizkumbuli نوشته: سلام بابک جان

1. سایتتون معتاده. ببرید ترکش بدید :-D تو قسمت پیام هم به "پیش نویس" میگه "پیش نویش"

2. تو قسمت آگاه سازی ها سایز avatar های کاربرا بهم میخوره و عرضش بیشتر از حدی هست که باید باشه.

3. امتیازات بچه ها رو که نگاه می کنید اگر از یه تعدادی بیشتر باشه برای یک پست، فقط به اندازه عرض مانیتور نشون میده و بقیه رو نشون نمی ده. و جا برای scroll نداره دیگه. اگر مثلا 10 تا 10 تا نشون بده و next page داشته باشه خوبه.

4. پیش نویس ها خیلی رو اعصاب هستند که بعد از ارسال به طور اتوماتیک حذف نمیشن.

سپاس از گزارش اشکالات.
۱. اصلاح شد.

۲. این مورد رو من ندیدم. آواتار کاربر خاصی رو بزرگ‌تر می‌بینید یا برای همه پیش میاد؟

۳. در جریان این مشکل هستم و فرصت کنم درستش خواهم کرد.

۴. باقی موندن پیش‌نویس‌ها در واقع موقعی اتفاق می‌افته که شما پیام خصوصی‌ای رو نگاه می‌کنید و به طور خودکار در ویرایشگر نقل قول می‌شه، ولی شما متنی رو اضافه نمی‌کنید و پاسخی نمی‌دید. در این موارد پیش‌نویس ذخیره می‌شه و حذف نمی‌شه. راستش در حال حاضر، راه‌حل خاصی براش ندارم، اما اگر راهی پیدا کنیم اصلاحش خواهم کرد.

RE: گزارش اشکالات در نسخه جدید فروم - Torkan - 08-08-2015

درود

من نمیتونم امتیازی که دادم رو حذف کنم و با پیغام زیر روبرو میشم. 
"عدم تطابق کد مجوز. آیا شما به این کارکرد به به طور درست دسترسی پیدا کردید؟ لطفا برگردید و دوباره تلاش نمایید." مشکل از مرورگر من هست؟!

بااحترام،
ترکان

RE: گزارش اشکالات در نسخه جدید فروم - mohammadreza88 - 08-08-2015

با سلام و عرض خسته نباشید،

مشکلی که من پیدا کردم بعد از چند روز از تغییر قالب سایت درست شده بود اما مجددا دو سه هفته ست این مشکل وجود داره. کل پیج "از نظر عرضی" در مرورگر جا نمیگیره و به طور مثال برای دیدن امتیاز پست ها (سمت چپ هر پست) باید از اسکرول پایین صفحه استفاده کنم. 
|مرورگر کروم|

با تشکر

RE: گزارش اشکالات در نسخه جدید فروم - Babak - 09-08-2015

@Torkan
اشکالی در این زمینه وجود داشت که اصلاح شد. اگر باز هم به مشکل برخوردید لطفا بگید.