آکادمیا کافه
ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+--- موضوع: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد (/Thread-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%86%DA%AF%D9%86-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D9%86%DA%AF%D9%86-%D9%88-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - automotive - 17-11-2018

(17-11-2018, 01:23 PM)shahabeddin نوشته: با سلام و احترام
من  سال 2017 یک ویزای یکساله تجاری شینگن داشتم و 3 بار سفر داشتم. اواسط سال 2018 ویزای تجاری یک ساله جدید از آلمان گرفتم که تاکنون استفاده نشده و فکر نکنم با توجه به شرایط کشور امکان استفاده تجاری داشته باشد. برای 4 ماه آینده قصد سفر به سوئد برای دیدار خواهرم را دارم. آیا می توانم به همراه همسرم ویزای دو هفته ای شینگن از سفارت سوئد بگیرم یا باید ویزای قبلی رو باطل کنم یا با همون ویزا میتونم برم سوئد؟
با تشکر فراوان

سلام
از سفارت راهنمایی بگیرید، اما ویزایی که صادر شده چرا اجازه ورود به شما ندهند؟ قطعا مستقیما نمیتوانید به سوئد پرواز کنید، باید به آلمان و سپس سوئد پرواز داشته باشید، اگر حضور همسر شما الزامی است برای ویزای سوئد اقدام کنید

نکته: به دلیل دارا بودن ویزای شنگن اطلاع ندارم که کار درستی هستش که دوباره درخواست ویزا بدهید یا خیر، حتما از سفارت سوال کنید، اگر مشکلی بود برای ویزای توریستی همسرتان اقدام کنید، اگر ویزا دریافت کردند که به سوئد سفر میکنند و شما ابتدا به آلمان و سپس سوئد سفر میکنید اگرنه تنها با همین مسیری که اعلام کردم سفر میکنید.
اگر هم مشکلی نبود که برای ویزای توریستی خودتان و همسرتان اقدام کنید.

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - ForeverBlue - 27-11-2018

(17-11-2018, 01:23 PM)shahabeddin نوشته: با سلام و احترام
من  سال 2017 یک ویزای یکساله تجاری شینگن داشتم و 3 بار سفر داشتم. اواسط سال 2018 ویزای تجاری یک ساله جدید از آلمان گرفتم که تاکنون استفاده نشده و فکر نکنم با توجه به شرایط کشور امکان استفاده تجاری داشته باشد. برای 4 ماه آینده قصد سفر به سوئد برای دیدار خواهرم را دارم. آیا می توانم به همراه همسرم ویزای دو هفته ای شینگن از سفارت سوئد بگیرم یا باید ویزای قبلی رو باطل کنم یا با همون ویزا میتونم برم سوئد؟
با تشکر فراوان

نکته ۱: اگر ویزای شنگن بگیرید و از آن استفاده نکنید، یک پوئن منفی برای ویزاهای آینده شما محسوب خواهد شد.
نکته ۲: شما خودتان ویزا دارید، بنابراین فقط همسرتان نیاز به گرفتن ویزا دارند. اتفاقا بهتر هم هست، چون ویزاهای خانوادگی را کمی سخت‌گیری بیشتری می‌کنند.
اگر قبلا چند بار شنگن داشته‌اید، احتمال این که در ورود به سوئد به شما ایراد بگیرند کمتر است، ولی بهتر است اگر می‌توانید وارد آلمان شده و سپس به سوئد بروید.

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - Torkan - 06-12-2018

سلام دوستان

سوالی دارم ممنون میشم کامل توضیح بدید. کسی که برای کنفرانس 4 روزه میخواد بره سوییس :

1- اولا احتمال گرفتن ویزا برای خود و همسرش چقدر است؟ تا جایی که میدونم بهتره تکی اقدام بشه درسته؟ ممکنه دو نفره اقدام بشه و فقط به فرد اصلی ویزا بدن؟
2- قطغا از طریق vfs باید اقدام بشه؟ سفارت سپرده به این شرکت که پول بیشتر بزنه جیبش درسته؟!
3- سوال مهم در مورد بلیط هست؟ این مساله که بری یه کشور اروپایی دیگه اولا ممکن هست؟ (صرفا ترانزیت) در عمل ویزا شینگن هستش ولی از یه کشور دیگه میخواد وارد بشه. این که میگن در ویزاهای بعدی به مشکل بخوره جریانش چی هست؟ چون عملا وقتی بلیط رو در زمان مصاحبه تحویل میدیم مشخص هست که استاپ داره و اونا به این موضوع اگاه هستن. اینکه ورود اول از همون کشور باشه چیه جریانش؟

مرسی

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - translate65 - 06-12-2018

سلام
میخوام برای ایتالیا اقدام کنم، فرم ویزا فایل pdf است که نمیشه در آن تایپ کرد. چطور باید اطلاعات رو وارد کرد؟

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - saaaaam - 07-12-2018

(06-12-2018, 11:10 PM)translate65 نوشته: سلام
میخوام برای ایتالیا اقدام کنم، فرم ویزا فایل pdf است که نمیشه در آن تایپ کرد. چطور باید اطلاعات رو وارد کرد؟

با استفاده از اکروبات ریدر پروفشنال امکان ادیت هست

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - Torkan - 09-12-2018

(06-12-2018, 11:09 PM)Torkan نوشته: سلام دوستان

سوالی دارم ممنون میشم کامل توضیح بدید. کسی که برای کنفرانس 4 روزه میخواد بره سوییس :

1- اولا احتمال گرفتن ویزا برای خود و همسرش چقدر است؟ تا جایی که میدونم بهتره تکی اقدام بشه درسته؟ ممکنه دو نفره اقدام بشه و فقط به فرد اصلی ویزا بدن؟
2- قطغا از طریق vfs باید اقدام بشه؟ سفارت سپرده به این شرکت که پول بیشتر بزنه جیبش درسته؟!
3- سوال مهم در مورد بلیط هست؟ این مساله که بری یه کشور اروپایی دیگه اولا ممکن هست؟ (صرفا ترانزیت) در عمل ویزا شینگن هستش ولی از یه کشور دیگه میخواد وارد بشه. این که میگن در ویزاهای بعدی به مشکل بخوره جریانش چی هست؟ چون عملا وقتی بلیط رو در زمان مصاحبه تحویل میدیم مشخص هست که استاپ داره و اونا به این موضوع اگاه هستن. اینکه ورود اول از همون کشور باشه چیه جریانش؟

مرسی

کسی نمیدونه جواب این سوال رو؟ لینک هم نیست ادم مطمین بشه.
برا رفتن به سوییس و گرفتن شینگن از سفارتش میشه رفت فرانکفورت از اونجا رفت؟ به عنوان ترانزیت. اینکه بعضی ها میگن دیپورت شدن واقعی هست؟
در کجا نوشته شده اولین ورود باید به همون کشوری باشه که ویزا داده؟!

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - automotive - 09-12-2018

سلام
برادر شما که ایران نیستید پس نیازی به VFG ندارید، در همان کشوری که حضور دارید اقدام کنید برای سفارت سوئیس.
1. اگر تمکن مالی داشته باشید و مشکل خاصی نباشه به نظر من احتمال دریافت ویزا قابل قبول هستش، در مورد قسمت دوم سوال بی اطلاع هستم.
2. اگر ایران هستید بله، طبق اعلام سفارت راه دیگری نیست، اگر شک دارید با سفارت تماس برقرار کنید.
3. اینجا را مطالعه کنید. این موضوع حقیقت هستش، هیچ متنی مبنی بر ورود صرفا به کشوری که برای شما ویزا صادر کرده وجود نداره اما خود وبسایت شنگن توصیه کرده برای کشوری افدام کنید که بیشترین میزان حضور رو در اون کشور دارید، فکر میکنم این موضوع که صرفا باید به همان کشور سفر کنید پایه علمی نداشته باشه، صرفا شاید تجربه باشه از بدرفتاری افسرها در فرودگاه ها که چرا ویزای مثلا آلمان دارید و اومدید ایتالیا، که شما بگید شنگن هستش دیگه.

(09-12-2018, 02:00 PM)Torkan نوشته: کسی نمیدونه جواب این سوال رو؟ لینک هم نیست ادم مطمین بشه.
برا رفتن به سوییس و گرفتن شینگن از سفارتش میشه رفت فرانکفورت از اونجا رفت؟ به عنوان ترانزیت. اینکه بعضی ها میگن دیپورت شدن واقعی هست؟
در کجا نوشته شده اولین ورود باید به همون کشوری باشه که ویزا داده؟!

قانونا میتونید این کار رو انجام بدید، چون محدوده شنگن هستش، شاید برخورد سلیقه ای افسرها در فرودگاه ها باشه اما منع قانونی نداره.

منابع، 3  1 2

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - Torkan - 09-12-2018

(09-12-2018, 03:55 PM)automotive نوشته: سلام
برادر شما که ایران نیستید پس نیازی به VFG ندارید، در همان کشوری که حضور دارید اقدام کنید برای سفارت سوئیس.
1. اگر تمکن مالی داشته باشید و مشکل خاصی نباشه به نظر من احتمال دریافت ویزا قابل قبول هستش، در مورد قسمت دوم سوال بی اطلاع هستم.
2. اگر ایران هستید بله، طبق اعلام سفارت راه دیگری نیست، اگر شک دارید با سفارت تماس برقرار کنید.
3. اینجا را مطالعه کنید. این موضوع حقیقت هستش، هیچ متنی مبنی بر ورود صرفا به کشوری که برای شما ویزا صادر کرده وجود نداره اما خود وبسایت شنگن توصیه کرده برای کشوری افدام کنید که بیشترین میزان حضور رو در اون کشور دارید، فکر میکنم این موضوع که صرفا باید به همان کشور سفر کنید پایه علمی نداشته باشه، صرفا شاید تجربه باشه از بدرفتاری افسرها در فرودگاه ها که چرا ویزای مثلا آلمان دارید و اومدید ایتالیا، که شما بگید شنگن هستش دیگه.

قانونا میتونید این کار رو انجام بدید، چون محدوده شنگن هستش، شاید برخورد سلیقه ای افسرها در فرودگاه ها باشه اما منع قانونی نداره.

منابع، 3  1 2

با تسکر برادر

مساله اینجاست vfs داره جهانی میشه و سپردن به اونها کلا

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - ghazal.azm - 26-12-2018

سلام برای پر کردن فرم شینگن ایتالیا یکم سوال داشتم. من تیکت نمایشگاه دارم . میخواستم بدونم بند ۳۱ و ۳۲ چطوری پر کنم؟ ۳۱ مشخصات هتل زدم و ۳۲ مشخصات نمایشگاه نوشتم .ایا درست هست؟

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - automotive - 28-12-2018

(26-12-2018, 12:37 PM)ghazal.azm نوشته: سلام برای پر کردن فرم شینگن ایتالیا یکم سوال داشتم. من تیکت نمایشگاه دارم . میخواستم بدونم بند ۳۱ و ۳۲ چطوری پر کنم؟ ۳۱ مشخصات هتل زدم و ۳۲ مشخصات نمایشگاه نوشتم .ایا درست هست؟

سلام
32 را درست نوشتید برای 31 مطمئن نیستم چون نام شخص است و برای نمایشگاه که نمی‌توان شخص خاصی را نام برد.