آکادمیا کافه
پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در سوئد - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: سوئد (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در سوئد (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF)
+----- موضوع: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در سوئد (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D9%81%D9%88%D9%82-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در سوئد - alirezanil - 03-08-2014

[font]اگه بخواهید چالمرز و پلی تکنیک میلان رو مقایسه کنین به نظرتون کدوم بهتره؟ و شانسم تو کدوم بیشتره؟[/font]

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در سوئد - Shihan - 03-08-2014

(03-08-2014, 02:09 PM)'alirezanil' نوشته: اگه بخواهید چالمرز و پلی تکنیک میلان رو مقایسه کنین به نظرتون کدوم بهتره؟ و شانسم تو کدوم بیشتره؟

همانطور که دوست خوبم ForeverBlue توضیح دادن شما با این معدل و نمره تافل برای میلان هم شانست متوسطه به این دلیل که رشته بسیار پرطرفداریه و باید معدل بالاتری داشته باشی البته نمیگم شانس نداری اما اگر ایلتس بالای 6.5 بگیری خیلی بهتر خواهد شد. در مجموع خیلی دقیق نمیشه گفت کدوم بهتر و سرتره، هر کدوم مزیت و برتری و عیب خودش رو داره. اما من برای فوق اگر قرار به هزینه تحصیل دادن باشه میلان (ایتالیا) رو انتخاب میکردم.

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در سوئد - blueearth - 17-10-2014

سلام دوستان من میخوام برای سوئد اقدام کنم برای ترم پاییز و برای بورسیه دولتی سوئد هم اقدام کنم
کسی از دوستان تجربه داره ؟ میشه شانس گرفتن بورس و پذیرش رو با مشخصات من بهم بگید؟؟
رشته
تافل 98
معدل 17.50
2 سال سابقه دستیار پژوهشی حین تحصیل
3 تا مقاله ISI
18 تا کنفرانس داخلی و خارجی
با به سری تقدیر نامه و گواهی رتبه دومی و غیره
خواهش میکنم اگر کسی میدونه جواب بده و لطفا داشنگاهایی که شانس پذیرشم بیشتره رو میشه بگید؟
تو حوزه زیست شناسی

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در سوئد - saaaaam - 18-10-2014

'blueearth dateline='' نوشته: سلام دوستان من میخوام برای سوئد اقدام کنم برای ترم پاییز و برای بورسیه دولتی سوئد هم اقدام کنم
کسی از دوستان تجربه داره ؟ میشه شانس گرفتن بورس و پذیرش رو با مشخصات من بهم بگید؟؟
رشته
تافل 98
معدل 17.50
2 سال سابقه دستیار پژوهشی حین تحصیل
3 تا مقاله ISI
18 تا کنفرانس داخلی و خارجی
با به سری تقدیر نامه و گواهی رتبه دومی و غیره
خواهش میکنم اگر کسی میدونه جواب بده و لطفا داشنگاهایی که شانس پذیرشم بیشتره رو میشه بگید؟
تو حوزه زیست شناسی

سلام بر شما
دوست خوبم براي من بسيار تعجب اور هست شما رزومه بسيار قوي داري و براي دكتري شانس بسياري داري بنظر من بجاي مستر دوم كه من نمي دانم معدل ليسانس شما و رشته ان را دنبال استاد باشيد و براي دكتري اقدام كنيد
حقيقت اين هست كه سويد شهريه اي شده و اولويت اول خود سويدي ها و درجه دوم شهروندان اروبا هست و نهايت اسيا و ساير قاره ها
نميشه بطور قطع نظر داد شانس بورس مستر شدن شما در كدام دانشكاه هست ولي بنظر شخصي من اكه مستر خودت را ارايه بدهيد احتمال زياد اور كووالي فايد مي شويد
با اين حال اكه معدل ليسانس بالاي ١٧ داري بدون ارايه فوق و مقالاتت بنظرم ميشه نظر مثبت به حداقل معاف از شهريه شدن داشت و با توجه به تقريبا كامل بودن قسمت نتايج قبولي و فاند سويد بنظرم بخش نتايج بذيرش فروم را ببينيد تا حدي مي تواني شانس خود را ارزيابي كنيد

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در سوئد - blueearth - 18-10-2014

سلام سام عزیز
من مستر دومی ندارم
من فارغ التحصیل لیسانسم دنبال پذیرش در مقطع فوق
برای من بحث مالی خیلی مهمه و چون امریکا به خاطر جی ار ایی و محدودیت وقت نمیتونم اقدام کنم گزینه هام محدوده
من میخوام بورسی موسسه سوئد که هزینه های زندگی رو هم پوشش رو میده رو اقدام کنم
الان چند تا گزینه با بورس بیشتر نتونستتم پیدا کنم که یکیش همین سوئده
دستم داخل پوست گردو مونده به قول معروف میخوام هرجوری شده بتونم پذیرش فول فاند بگیرم
(18-10-2014, 02:17 AM)'saaaaam' نوشته:

سلام بر شما
دوست خوبم براي من بسيار تعجب اور هست شما رزومه بسيار قوي داري و براي دكتري شانس بسياري داري بنظر من بجاي مستر دوم كه من نمي دانم معدل ليسانس شما و رشته ان را دنبال استاد باشيد و براي دكتري اقدام كنيد
حقيقت اين هست كه سويد شهريه اي شده و اولويت اول خود سويدي ها و درجه دوم شهروندان اروبا هست و نهايت اسيا و ساير قاره ها
نميشه بطور قطع نظر داد شانس بورس مستر شدن شما در كدام دانشكاه هست ولي بنظر شخصي من اكه مستر خودت را ارايه بدهيد احتمال زياد اور كووالي فايد مي شويد
با اين حال اكه معدل ليسانس بالاي ١٧ داري بدون ارايه فوق و مقالاتت بنظرم ميشه نظر مثبت به حداقل معاف از شهريه شدن داشت و با توجه به تقريبا كامل بودن قسمت نتايج قبولي و فاند سويد بنظرم بخش نتايج بذيرش فروم را ببينيد تا حدي مي تواني شانس خود را ارزيابي كنيد

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در سوئد - helna - 24-10-2014

سلام حسته نباشید

من داخل این سایت نمی تونم اطلاعاتی راجع به  دوره های تحصیلی دانشگاه در دپارتمان انکولوژی پیدا کنم.لطفا کمکم کنید.

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در سوئد - Shihan - 27-10-2014

(24-10-2014, 11:59 PM)'helna' نوشته: سلام حسته نباشید
من داخل این سایت نمی تونم اطلاعاتی راجع به  دوره های تحصیلی دانشگاه در دپارتمان انکولوژی پیدا کنم.لطفا کمکم کنید.

ببین دوست عزیز.
ممکنه رشته و گرایش دقیق ارائه نشه اما استاد ممکن است در زمینه شما کار کرده باشه. اینجا لیست استادها است بهتره باهاشون مکاتبه کنی حتماً راهی پیشنهاد میکنن.

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در سوئد - felorans - 04-11-2014

1-لیسانس شیمی با معدل 14.2 دانشگاه یزد

2-کارشناسی ارشد شیمی دارویی با معدل 18 دانشگاه شهید بهشتی

3-ایلتس 6.5

4-دو مقاله isi 

5-دو توصیه نامه معتبر از اساتید راهنما و مشاور تحصیل کرده دانشگاه های high rank و دارای مقاله در مجلات تاپ شیمی

6-خواسته ها: (phd/فاند)
و در ضمن از دوستان خواهش دارم اگر کسی اطلاعاتی در مورد ادامه تحصیل در رشته شیمی دارویی در مقطع ph.D دارد در اختیار من قرار دهد؟؟؟
با تشکر از همه ی عزیزان

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در سوئد - ForeverBlue - 04-11-2014

(04-11-2014, 04:08 AM)felorans نوشته:
1-لیسانس شیمی با معدل 14.2 دانشگاه یزد

2-کارشناسی ارشد شیمی دارویی با معدل 18 دانشگاه شهید بهشتی

3-ایلتس 6.5

4-دو مقاله isi 

5-دو توصیه نامه معتبر از اساتید راهنما و مشاور تحصیل کرده دانشگاه های high rank و دارای مقاله در مجلات تاپ شیمی

6-خواسته ها: (phd/فاند)
و در ضمن از دوستان خواهش دارم اگر کسی اطلاعاتی در مورد ادامه تحصیل در رشته شیمی دارویی در مقطع ph.D دارد در اختیار من قرار دهد؟؟؟
با تشکر از همه ی عزیزان
درود بر شما و خوش آمدید به این فروم
هر چند شرایط شما (به جز معدل لیسانس) بسیار خوب است اما متاسفانه در سوئد رقابت برای دکتری بسیار زیاد است و اساتید تا زمانی که شخصی را از نزدیک نشناسند حاضر به پذیرش او نیستند.
بسیاری از افراد با شرایط مشابه شما ناچار میشوند یک فوق لیسانس مجدد در سوئد بگیرند و سپس بدنبال دکتری بروند.

RE: پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در سوئد - sima2007sd - 17-11-2014

سلاممم....
من مدرک کارشناسی رو از دانشگاه خوارزمی تهران با معدل 16/5 کسب کردم
نمره ielts 6/5
4 تا مقاله خارجی دارم
مدرک مربیگری شنا و آمادگی جسمانی دارم
هم مدرس زبان بودم و هم در مدرسه تدریس کردم
در زمینه بازتوانی 4 پروژه موفق داشتم
ابتکار برگزاری کلاس های چربی سوزی در آب
مدرک امداد و نجات و 4 مدرک شرکت در کارگاه ناهنجای های قامتی رو دارم
و همچنین مدرک یومی هو تراپی ک یک سبک ماساژ درمانی هست....
می خواستم شانس گرفتن فاند رو بدونم.... ممنونم....البته در مقطع کارشناسی ارشد....