آکادمیا کافه
مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: TOEFL (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-TOEFL)
+----- انجمن: آزمون iBT (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-iBT)
+----- موضوع: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT (/Thread-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A6%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-report-%D9%86%D9%85%D8%B1%D9%87-iBT)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - aliilab - 24-02-2012

ممنون از جوابتون
راستش یکی از دانشگاهایی که من اپلای کردم، calgary هست که واقعا بی حساب کتابه. فکر می کنم هر کی اونجا اپلای کرده حرف من رو تایید میکنه. اصلا جواب نمیدن و آپدیت هم نمی کنن. بره همین من سوالم بیشتر اینه:
خود ETS وقتی نمره برسه آپدیت می کنه ststus رو تو پروفایلم توی ETS؟
امکان داره مدرک رسیده باشه بدون اینکه ETS وضعیت processed رو تغییر بده؟

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - Saeid - 24-02-2012

(24-02-2012, 07:28 PM)aliilab نوشته: ممنون از جوابتون
راستش یکی از دانشگاهایی که من اپلای کردم، calgary هست که واقعا بی حساب کتابه. فکر می کنم هر کی اونجا اپلای کرده حرف من رو تایید میکنه. اصلا جواب نمیدن و آپدیت هم نمی کنن. بره همین من سوالم بیشتر اینه:
خود ETS وقتی نمره برسه آپدیت می کنه ststus رو تو پروفایلم توی ETS؟
امکان داره مدرک رسیده باشه بدون اینکه ETS وضعیت processed رو تغییر بده؟
تا اونجایی که من به پروفایل تافلم نگاه کردم (نمره من رسیده و تو سایت دانشگاه زدن) همچین چیزی رو نمیزنه و اون تاریخ, تاریخ درخواست ریپورت هستش----نمره شما بعد از 35 روز حتما رسیده----نگرانی نداره-

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - Pejman - 24-02-2012

البته به نظر من احتمال اینکه نرسیده باشه هم هست. این احتمال ضعیفه ولی نمی شه نادیده گرفت. وقتی نمره شما فرستاده بشه می نویسه processed (تاریخش رو هم می زنه) و تغییر دیگه ای نمی کنه! اینکه به دانشگاه برسه یا نه رو تو پروفایل ETS نمی زنه و همونطور که دوستان گفتند باید از خود دانشگاه پیگیری کنید.

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - blur - 24-12-2012

سلام، سوال: روند ریپورت نمرات تو تعطیلات ممکنه مختل شه؟؟ من تو تعطیلات ریپورت کردم ممکنه تا اول ژانویه به دستشون نرسه و اپلیکیشنم ناقص بمونه؟ Undecided در بدترین حالت نمرات تافل و GRE چند روزه ریپورت میشه؟ ممنونم

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - MaMi - 24-12-2012

(24-12-2012, 07:10 PM)blur نوشته:
سلام، سوال: روند ریپورت نمرات تو تعطیلات ممکنه مختل شه؟؟ من تو تعطیلات ریپورت کردم ممکنه تا اول ژانویه به دستشون نرسه و اپلیکیشنم ناقص بمونه؟:/ در بدترین حالت نمرات تافل و GRE چند روزه ریپورت میشه؟ ممنونم
درود. همونطوری که در سایت ETS هم ذکر شده است، نمرات 4 الی 7 کاری روز بعد از روزی که شما درخواستتون رو ثبت کردید به دانشگاه های مقصد ارسال خواهد شد. ضمن اینکه در تعطیلات هم پست فعال است، بنابراین فکر نمیکنم از بابت تعطیلات، نگرانی وجود داشته باشد. معمولا بعد از ارسال نمرات توسط ETS، با توجه به دانشگاه مقصد، بین 3 الی 5 روز کاری (امریکا) نمره شما به دانشگاه خواهد رسید. مسلما این زمان برای دانشگاه های کشورهای دیگر متفاوت خواهد بود. GRE هم از این لحاظ تقریبا مشابه TOEFL است.

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - blur - 24-12-2012

یه مشکل بزرگتری هم که هست اینه که من نمیدونم برا دپارتمان چی وارد کنم برا تافل .تو دوتا دانشگاه میخوام دوتا برنامه اقدام کنم. حتی اگه برنامه مهمتر رو در نظر بگیرم مثلا نمیدونم برا Plant molecular biology کشاورزی انتخاب کنم یا molecular and cellular biology چون یه جورایی در حوزه علوم گیاهی هست حتی تو تقسیم بندی دانشگاه. اگه هیچ کدوم از دپارتمان هارو انتخاب کنم چی میشه؟ نمیرسه به دستشون؟ من برا GRE گزینه not decided رو انتخاب کردم. نمیدونم الان کلاچجوریه واقعا!

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - MaMi - 24-12-2012

(24-12-2012, 08:14 PM)blur نوشته:
یه مشکل بزرگتری هم که هست اینه که من نمیدونم برا دپارتمان چی وارد کنم برا تافل .تو دوتا دانشگاه میخوام دوتا برنامه اقدام کنم. حتی اگه برنامه مهمتر رو در نظر بگیرم مثلا نمیدونم برا Plant molecular biology کشاورزی انتخاب کنم یا molecular and cellular biology چون یه جورایی در حوزه علوم گیاهی هست حتی تو تقسیم بندی دانشگاه. اگه هیچ کدوم از دپارتمان هارو انتخاب کنم چی میشه؟ نمیرسه به دستشون؟ من برا GRE گزینه not decided رو انتخاب کردم. نمیدونم الان کلاچجوریه واقعا!
معمولا و در حدود 95% موارد شما باید نمرات زبانتون رو به Graduate School گزارش کنید و عملا اون کدهای دپارتمان کارایی ندارند. مگر اینکه در سایت دپارتمان مربوطه ذکر شده باشد که نمرات مستقیما به دپارتمان گزارش شود که در این صورت حتما باید کد دپارتمان رو وارد کنید. ولی باز هم برای اطمینان میتونید از دانشگاه سوال بفرمائید.

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - mehdana - 19-01-2013

سلام

من تازه ثبت نام کردم و شنیدم که تا قبل امتحان امتحان میشه 4 کد دانشگاه رو وارد کرد اما الان نمیدونم باید تو چه قسمتی برم و چیکار کنم ممنون میشم توضیح بدید چکار باید انجام بدم!

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - blur - 19-01-2013

(19-01-2013, 10:06 PM)mehdana نوشته: سلام

من تازه ثبت نام کردم و شنیدم که تا قبل امتحان امتحان میشه 4 کد دانشگاه رو وارد کرد اما الان نمیدونم باید تو چه قسمتی برم و چیکار کنم ممنون میشم توضیح بدید چکار باید انجام بدم!
تو اکانتتون از قسمت order score reports میرین و بعد هم کد دانشگاه و دپارتمان رو وارد میکنید.

RE: مسائل مرتبط با ارسال (report) نمره iBT - mehdana - 19-01-2013

انجام دادم اما مینویسه باید پول بدین اما من که هیچ دانشگاهی رو موقع ثبت نام وارد نکردم پس چرا میگه additional و باید پول بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟