آکادمیا کافه
سوالات پیرامون ارسال ریزنمرات و مدارک تحصیلی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: سوالات پیرامون ارسال ریزنمرات و مدارک تحصیلی (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D9%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: سوالات پیرامون ارسال ریزنمرات و مدارک تحصیلی - automotive - 08-01-2017

@Taheri
درود بر شما،
بهتر هستش این موضوع را مطرح کنید، تا آنجا که من اطلاع دارم،در دو زمان می‌توان ریز نمرات را شخصا دریافت کرد، یکی قبل از فارغ‌التحصیلی و دیگری پس از فارغ‌التحصیلی به شرطی که یا وضعیت سربازی شما مشخصی شده باشد(کارت پایان خدمت/معافیت) یا از دانشگاهی پذیرش دریافت کنید و بخواهید مدارک اصلی را برای ثبت نام بفرستید.
باز هم اگر راه حلی برای این موضوع وجود دارد، دوستان لطفا اعلام کنند.

RE: سوالات پیرامون ارسال ریزنمرات و مدارک تحصیلی - lkkk - 14-05-2017

کسی از دوستان میدونه الان که سفارت ایران تو کانادا بسته شده برای تایید مدارک (صادرشده از دانشگاههای کانادا) باید چکار کرد؟ مدارک باید به دفتر حفظ منابع ایران تو واشنگتون فرستاده بشه یا جای دیگه ای هست ؟؟ توی سایت تاک زده ستاد اتاوا ولی من هر چی میگردم همچین ستادی رو پیدا نمی کنم.

RE: اطلاعات باجه های پستی شرکت های پست بین المللی در دانشگاه ها - nox - 10-09-2017

سلام دوستان

برای ارسال مدارک به دانشگاه ها ،وقتی دانشگاهی میگه که حتما باید از جایی که درس خوندی فرستاده بشه تا official محسوب بشه ، خوب یعنی باید از دانشگاه خودم بخوام که این کارو بکنه ؟ خوب اونا که انجام نمی دن.. لااقل دانشگاه من گفت نه !
لطفا اگه کسی میتونه راههنماییم کنه .
ممنون

RE: اطلاعات باجه های پستی شرکت های پست بین المللی در دانشگاه ها - Torkan - 10-09-2017

(10-09-2017, 02:51 PM)nox نوشته: سلام دوستان

برای ارسال مدارک به دانشگاه ها ،وقتی دانشگاهی میگه که حتما باید از جایی که درس خوندی فرستاده بشه تا official محسوب بشه ، خوب یعنی باید از دانشگاه خودم بخوام که این کارو بکنه ؟ خوب اونا که انجام نمی دن.. لااقل دانشگاه من گفت نه !
لطفا اگه کسی میتونه راههنماییم کنه .
ممنون

درود
چون سیستم کشورهای پیشرفته اونطوریه و آنها اطلاعاتی از نحوه انجام امور اداری در ایران ندارن اینطور میگن ککه از یونی بفرست. شما بیا به یه آمریکایی ایتالیایی ترکیه ای بگو دانشگاه من ریزنمره انگلیسی نمیده در ایران و پست نمیکنه. همون جا شآخ در میارن!
برید از پست بفرستید. بزارین داخل پاکت یونی
هر چند برخی دانشگاههای خاص انجام میدن ولی عملا اونم یه جورایی پست داخل دانشگاه هست نه خود Grad school

RE: سوالات پیرامون ارسال ریزنمرات و مدارک تحصیلی - nox - 21-09-2017

سلام دوستان

من مدارک دانشگاه ( مدرک و ریز نمره که ترجمه شده و مهر دادگستری و وزارت خارجه رو داره تو آن لاین اپلیکیشنم سابمیت کردم.. الان از دانشگاه ایمیل اومده و گفته این مدارکت کامل نیست : 
Please submit an official transcript from the college or university listed showing your bachelors coursework

2 . Submit originally attested bachelors degree certificate/diploma, or submit a letter from the University/College Registrar stating the degree has been awarded.

خوب من هر چیزی که داشتم رو سابمیت کردم.  جاییکه مدارکم رو بردم واسه ترجمه ، مدرک دانشگاه و ریز نمرات رو به هم وصل کرده و مهر وزارت و دادگستری درو فقط روی  صفحه مدرک دانشگاه زده.. و صفحات دیگه یعنی ریز نمرات ، فقط مهر دارالترجمه خورده .. ممکنه این مشکل باشه ؟
در هر صورت من نمی دونم چی کنم الان . چون هرچی که دارم همینه ..   لطفا راهنمایی کنید.

RE: سوالات پیرامون ارسال ریزنمرات و مدارک تحصیلی - automotive - 23-09-2017

@nox

سلام
خیر، همیشه به همدیگه وصل می‌کنند و مهر می‌زنند، ببینید یک جای کار مشکل داره، شاید از شما Hardcopy خواستند، شاید باید با نامه خود دانشگاه یا از طرف خود دانشگاه (ایران) مدارک را ارسال می‌کرده‌اید، بهتر است از طریق ایمیل یا تلفن از اداره پذیرش یا منشی دانشکده سوال کنید، برای ایشون توضیح بدهید که چه مشکلی پیش آمده و راه کار را از ایشان بپرسید.
برخی دانشگاه‌ها کپی معمولی، حتی را مهر را قبول ندارند، برخی دیگه حتی Hardcopy را اگر خود دانشگاه ارسال نکند قبول ندارند، بدون اطلاع از درخواست دقیق دانشگاه بی دلیل هزینه نکنید، اول از راه حل مطمئن شوید و بعد اقدام کنید.

RE: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - sattares - 07-10-2017

(07-10-2017, 06:07 PM)automotive نوشته: سلام
منظورتون لاگین هستش؟
اگر هستش که نام کاربری و رمز عبور رو براشون بفرستید تا پرداخت را انجام دهند.
اگر خیر و پرداخت پیچیده است، به همین شرکت‌ها حضوری مراجعه کنید (البته برای اطمینان بیشتر، قبلش تماس بگیرید)

سلام

نه منظورم plug in هست و حتی دو تا از این شرکتا هم نتونستن. راستی من مدارم لیسانس و ریز نمره رو بدون پاکت دانشگاه خودم فرستادم و اصلا حواسم نبود ببرم دانشگاه بزارن تو پاکت. مشکلی پیش میاد؟؟؟ میخاد ایمیل بزنم به دانشگاه کره و یه بهونه ای بیارم؟؟

با تشکر

RE: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - automotive - 07-10-2017

(07-10-2017, 09:49 PM)sattares نوشته: سلام

نه منظورم plug in هست و حتی دو تا از این شرکتا هم نتونستن. راستی من مدارم لیسانس و ریز نمره رو بدون پاکت دانشگاه خودم فرستادم و اصلا حواسم نبود ببرم دانشگاه بزارن تو پاکت. مشکلی پیش میاد؟؟؟ میخاد ایمیل بزنم به دانشگاه کره و یه بهونه ای بیارم؟؟

با تشکر

اگر از شما خواسته شده باید همانگونه عمل کنید، فکر نمی‌کنم بهانه را قبول کنند.

RE: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - sattares - 08-10-2017

(07-10-2017, 09:53 PM)automotive نوشته: اگر از شما خواسته شده باید همانگونه عمل کنید، فکر نمی‌کنم بهانه را قبول کنند.

سلام
ببینید این عبارت رو نوشته در مورد ارسال پستی

1) Official Transcript(s)- Must be issued by the institution attended, bearing the institution’s official seal and signed by the head of the institution.
الان من بدون پاکت دانشگاه فرستادم.به نظرتون اپلیکیشن فی رو پرداخت کنم یا فایده نداره؟؟

RE: مدارک ویزای تحصیلی برای کره جنوبی - retro44 - 08-10-2017

(08-10-2017, 08:44 AM)sattares نوشته: سلام
ببینید این عبارت رو نوشته در مورد ارسال پستی

1) Official Transcript(s)- Must be issued by the institution attended, bearing the institution’s official seal and signed by the head of the institution.
الان من بدون پاکت دانشگاه فرستادم.به نظرتون اپلیکیشن فی رو پرداخت کنم یا فایده نداره؟؟

فایده نداره