آکادمیا کافه
اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: تحصیل در آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان (/Thread-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - Zsh - 31-08-2016

سلام من دانشجوی دامپزشکی سراسری تبریز هستم میخاستم بدونم الان که دانشجو هستم امکان ادامه تحصیل در المان رو دارم یا امکان تغییر رشته به پزشکی ویا دندان پزشکی هست؟اگر مقاله و نمره ی زبان و معدل خوبی داشته باشیم چطور؟اگر هست چطور باید اقدام کرد؟

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - Newshayekta - 01-11-2016

سلام
من در دانشگاه اديبان گرمسار در رشته مهندسي برق الكترونيك با معدل ١٣/٦٩ فارغ التحصيل شدم
با توجه به اينكه دانشگاه من غيرانتفاهي بوده و H+/-
امكان داره بتونم براي ارشد در رشته مهندسي پزشكي بيوالكتريك در يك دانشگاه خوب اقدام كنم ؟

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - nader - 01-11-2016

(01-11-2016, 12:38 AM)Newshayekta نوشته: سلام
من در دانشگاه اديبان گرمسار در رشته مهندسي برق الكترونيك با معدل ١٣/٦٩ فارغ التحصيل شدم
با توجه به اينكه دانشگاه من غيرانتفاهي بوده و H+/-
امكان داره بتونم براي ارشد در رشته مهندسي پزشكي بيوالكتريك در يك دانشگاه خوب اقدام كنم ؟
درود بر شما
دوست عزیز شانس پذیرش همیشه هست با توجه به نوع کورس آلمانی یا انگلیسی
یکی از بچه های همین انجمن ۲ ال پیش که هم دانشکاهی شما هم بود از دانشگاه هامبورگ رشته کامپیوتر وذیرش گرفت با ۱ نمره بالاتر از شما تو معدل و آیلتس ۶/۵ همیشه با توجه به نوع رزومه میشه امیدوار بود به پذیرش ار دانشگاه های بهتر

موفق باشید

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - 66Milad - 01-12-2016

سلام

آیا با داشتن مدرک لیسانس ِ مدیکال انجنییرینگ از دانشگاه آزاد می‌شه در آلمان شروع به کار کرد؟ یا که باید دوباره در آلمان مدرکشو گرفت؟ با تشکر

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - Shihan - 03-12-2016

(01-12-2016, 05:08 PM)66Milad نوشته: سلام

آیا با داشتن مدرک لیسانس ِ مدیکال انجنییرینگ از دانشگاه آزاد می‌شه در آلمان شروع به کار کرد؟ یا که باید دوباره در آلمان مدرکشو گرفت؟ با تشکر

باید مدرکت توسط وزارت فدرال کار المان ZAB مورد بررسی قرار بگیره (برای کار) اگر تایید شد مشکلی نداره. البته اگر نام دانشگاهت در لیست انابین با نمره +h باشه تاییداش قویاً انجام میشه.

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - sedjalalha - 24-12-2016

سلام ، وقت همگی دوستان بخیر.
من تازه وارد سایت شدم.
قبلش چندتا سایت مهاجرت به آلمان رو چک کردم و نهایتا درست متوجه نشدم.
سوالی داشتم.
من مدرک کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه دولتی با معدل 14.5 دارم و کارشناسی ارشد عمران با معدل بالای 17 از دانشگاه آزاد.
دیپلم زبان انگلیسی از کانون زبان ایران دارم و قادر به کسب ایلتس 6.5 میباشم.
آیا میتوانم برای مقاطع دکترا اقدام کنم؟ مدرک و معدلم پذیرفته شدنیه؟؟
یا باید از اول ارشد بخونم ؟

و نهایتا متوجه نشدم هزینه تحصیل رایگانه یا متحمل هزینه های سنگینی میشم؟؟
خیلی گیج شدم.
لطفا دوستان کمک کنند. ممنون از همه

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - nader - 24-12-2016

(24-12-2016, 02:36 AM)sedjalalha نوشته: سلام ، وقت همگی دوستان بخیر.
من تازه وارد سایت شدم.
قبلش چندتا سایت مهاجرت به آلمان رو چک کردم و نهایتا درست متوجه نشدم.
سوالی داشتم.
من مدرک کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه دولتی با معدل 14.5 دارم و کارشناسی ارشد عمران با معدل بالای 17 از دانشگاه آزاد.
دیپلم زبان انگلیسی از کانون زبان ایران دارم و قادر به کسب ایلتس 6.5 میباشم.
آیا میتوانم برای مقاطع دکترا اقدام کنم؟ مدرک و معدلم پذیرفته شدنیه؟؟
یا باید از اول ارشد بخونم ؟

و نهایتا متوجه نشدم هزینه تحصیل رایگانه یا متحمل هزینه های سنگینی میشم؟؟
خیلی گیج شدم.
لطفا دوستان کمک کنند. ممنون از همه

درود بر شما
تنها با اندکی زمان میتونید همه این اطلاعات رو در صفحات تایپیک های این فروم بررسی کنید

بله شانس پذیرش همیشه هست
برای دکترا باید بتونید استاد پیدا کنید 
معمولا دکترا در اروپا شغل محسوب میشه و شامل فاند(بورسیه) هم میشه

دانشگاه های آلمان راسگان هست جز برخی که اونا هم شهریه کمی دارن
اما معمولا برای ثبت نام بیمه و یک سری خدمات پول دریافت میشه 

موفق باشید

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - arash.h - 30-06-2017

درود. من دانشجوي سال اول كارشناسي دانشكده دولتي فني مهندسي باهنر شيراز هستم. شنيدم كه اين دانشكده در المان اعتبار داره و مدركش رو معتبر ميدونن. ميخواستم ببينم كه همينطور هست؟
و همينطور اين كه نوشته بوديد قبولي در مقطع كارشناسي، من كه قبول شدم چطور ميتونم اقدام كنم و شرايطش چيه؟ ممنونم از جوابتون

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - Shihan - 30-06-2017

(30-06-2017, 06:44 AM)arash.h نوشته: درود. من دانشجوي سال اول كارشناسي دانشكده دولتي فني مهندسي باهنر شيراز هستم. شنيدم كه اين دانشكده در المان اعتبار داره و مدركش رو معتبر ميدونن. ميخواستم ببينم كه همينطور هست؟
و همينطور اين كه نوشته بوديد قبولي در مقطع كارشناسي، من كه قبول شدم چطور ميتونم اقدام كنم و شرايطش چيه؟ ممنونم از جوابتون

شما باید برای اطلاع دقیق در سایت انابین دنبال موسسه یا دانشکده بگردید که مطمئن بشی. برای شروع بهتره این تاپیک رو بخونید.

RE: اعتبار مدارک دانشگاه های ایران برای تحصیل در آلمان - arash.h - 30-06-2017

(30-06-2017, 05:23 PM)Shihan نوشته: شما باید برای اطلاع دقیق در سایت انابین دنبال موسسه یا دانشکده بگردید که مطمئن بشی. برای شروع بهتره این تاپیک رو بخونید.

توی سایت که اسم دانشگاه بود،کدوم دانشگاه میپذیره و شرایط پذیرش و ... رو نمیدونم چجوریه. پایان خدمت هم دارم :|